A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
És mindenki másnak is aki lehetõvé tette hogy megismerjem ezt a remek muzsikát Ken Lacitol.
Viszont mflex kollega belinkelt lapja alapján további gyöngyszemekre bukkantam, amiket nagyon szeretnék a gyüjteményemben tudni.
Innen ezekre gondolok.
Jimmy Mc Foy - Do You Believe
Galaxy Hunter - We Came From Space 6:19( pont ez a verzió érdekelne)
Galaxy Hunter - Black Celebration 6:27
Alex Cundari & Brian Ice - Walkin'...(Zumbae) ( Ez nagyon nagy zene )
<#wow1>#wow1>
Innen pedig
George Aaron -Heaven is in the future 5: 37 -es verziója kellene nagyon.
Ha valaki tud nekem ezen remekmûvek beszerzésében segíteni azt nagyon megköszönném.<#worship>#worship><#help>#help>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Csucs 5.1-ben
Ja,sima audo cd-ként írtam ki:a wavot.
...nem is beszélve Computergururól, Lervirõl, Alteregoról, Bigivanról,
Zsoltfordról, Kaposi és Imyke, no meg Okiland kollégáról. A teljesség igénye nélkül.<#hehe>#hehe> Bocs,a kimaradottaknak.<#whatever>#whatever>
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Privit nézed?
Ken Laszlo - Dancing Together '2009
Egész hallgatható minõség wavba.
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Meghallgattam,20-éve nagy sláger lett volna.
http://data.hu/get/1335924/Ken_Laszlo-Dancing_Together_2009.wav.html
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Ui: tudom, hogy nem italo, sorry!
Egyébként mindenkinek szép napot!
Ausztriában voltam délelõtt, s megint vettem néhány lemezt a bolhán. Kettõt fellõttem a hálózatba, megosztom Veletek is.
Richenel - Temptation
vinyl; 8:39; 1987
Saturdaynight mix
Remixed by Rutger "Rutti" Kroese
A másik a mai napig az egyik nagy kedvencem ebbõl a korszakból, s vélhetõen az is fog már maradni. A Cocktail címû film betétdala, amiben a Tom Cruise játszott.
The Beach Boys - Kokomo
vinyl; 3:40; 1989
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
az ügyesebbek le is tudják szedni😊
What about the forests?
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
1)HEY HEY HEY. 2) TONIGHT. 3) DON'T CRY. 4) 1.2.3.4.5.6.7.8.
5) GLASSES MAN. 6) LET ME TRY. 7) BLACK PEARL. 8) TALKING.
9) MARY ANN. 10) HAPPY SONG. 11) ME AND YOU. 12) RED MAN.
13) MADAME. 14) BABY CALL ME. 15) SHA LA LA (MIX).
16) EVERYTIME (MIX).
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
http://www.megaupload.com/?d=MD04KCOS
http://www.megaupload.com/?d=ZD7PPNJ8
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Meg fogom nézni.<#eljen>#eljen>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
torrent link (192)
sajna sehol máshol nem bukkantam rá. úgy látszik nagyon õrzik az eredetijét<#nevetes2>#nevetes2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
nekem a 6:36-os verzió van meg, eszméletlen istenzene!!!!!
What about the forests?
Köszke
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Millió hálám érte, ezt a dalt nem hallottam 20 éve, akkor még igazán kislány voltam, de ez a dal megmaradt az emlékezetemben, jó most újra hallani!!!
Igen ez az! Ezt kerestem! Köszi!
256 vagy jobb minõségben kellene.
Egyébként lengyel a kölök!
Videó
Honlap and download
http://rapidshare.com/files/42781639/Step_-_Igen__1988_.rar
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
sz.tem erre gondolsz: részlet
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
Köszi az infót.<#eljen>#eljen>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
szóval én csak egy részt, a 35-öst néztem meg kiwibõl,hisz mindig nyitott vagyok a talán minõségben jobbra (ha már tartalomban nincs új benne). most úgy néz ki, ez a "talán" még várat magára, jó lenne ez, de csak lenne.....ha nem ez is innen-onnan szedett-vedett lenne.
a valóságot inkább így foglalnám össze
1,2,6,9 -128kbps
5,7,12 -192kbps
hogy miért kell 320-asra igazítani, azt nem tudom,nekem jobban bejönne ez az egész (nem is írtam volna egy sort sem), ha kicsit realisztikusabb lenne a tartalom a minõséghez és fordítva.
De talán még ez is emészthetõ, hisz van benne tényleg valós is, de ami már gázosabb, hogy sajnos az album mindegyik száma agyon-normalizált és túldinamizált...ami fülre ugyan lehet sokaknak tetszetõs, de egy valós normális 320-ashoz nem lehet hasonlítani.
persze tõtikézni és gyûjtögetni lehet ezt is.
Fentiek kizárólag némi infó volt azoknak,akik nem akarják becsapva érezni magukat, hogy õk most biz boldog 320 tulajok.<#kacsint>#kacsint> mert nem lesznek azok.....
Én egy nyolcvanas években rádióban adott magyar számot keresek.
A számot férfi énekli Bellamiról szól a dal. Aki ráismer és megvan neki tegye fel légyszi! Azóta se hallottam ezt a dalt, de a fejembe a dallam azóta is benne van, remélem valaki még emlékszik velem erre a számra. Valamint keresek egy másik dalt is, szintén rádióban adták a dalt a 80-as években a szám címe valószínû Dorina, külföldi szám, férfi elõadótól. Akinek ez esetleg mond valamit, kérem tegye fel. Köszi elõre is a segítõknek. Üdv.: colalady
Igen az.
Viszont pont ez miatt elég nagy csapda is.
Mivel szinte minden elérhetõ, állandóan megy a letöltés,ill.keresés
és nem veszed észre, de rengeteg idõt elvesz a családtól.
Letöltöd ,leválogatod. De utóbbi nem kevés idõbe telik.
Most is van vagy 60 lemez a vinyómon ami leválogatásra vár.
Persze panaszkodni nincs okom ,de ez is hozzátartozik a fene nagy Kánaánhoz.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Már a Filename-böl látom hogy nem érdemes vele próbálkozni.
De azért köszi hogy próbáltál segíteni.
Egyébként nem értem miért nem lehet sehol jó minõségben megtalálni a neten.
<#fejvakaras>#fejvakaras>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (: