A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kaposi1
#60393
Ismerem a problémád.<#szomoru1>
Viszont köszi hogy szóltál.<#eljen>
Akkor így már jó lesz másnak.<#nevetes1>
Vol.35 Part1.
Vol.35 Part 2.

Vol.36 Part 1.
Vol.36 Part 2.

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

okiland
#60392
okiland
#60391
Szia Atiapuka!

Rednex - Spirit of the hawk maxi cd elindult fel a 4shared-ra.
Ez van rajta:

01 The Spirit Of The Hawk (F.A.F. Radio Mix).mp3
02 The Spirit Of The Hawk (Instrumental).mp3
03 The Spirit Of The Hawk (F.A.F's Heap Bigg Remix).mp3

Mind 320, de sajna maxi verzió nincs közte.

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

computerguru
#60390
Szia!Ameddig nem lesz jobb addig itt van ez,sajnos 128-as

http://rapidshare.com/files/216041901/MACFA.rar.html

Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

IMYke2.0.0.0
#60389
Nem tudom letölteni - ti. RS - de szerintem, a linkek behelyezésével gond lesz... csak szólok.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kaposi1
#60388
Nem akartam írni, nehogy sértõdés legyen.<#nevetes1>
Szintén letöltöttem ezt a remek sorozatot Goodmans kollegának hála.<#worship>
És most itt a folytatása.
Szerintem itt még nem volt elérhetõ.

Remixed Classix & Extended Version Vol.35

01. Fable Time - Russia (Maxi Version) 06:16
02. Joy - I'm In Love (12'' Version) 05:10
03. Style - It's A Secret (Extended Secret) 08:16
04. Ryan Paris - Dolce Vita (Remix '87) 07:27
05. C.C. Catch - Strangers By Night (Extended Version) 05:42
06. Ivan - Fotonovela (Chapter II) 06:08
07. Miko Mission - The World Is You (Vocal Mix) 07:49
08. Laskoviy May - Sedaya Noch (12'' Version) 06:54
09. Modern Talking - Brother Louie (The Turntable Mix) 08:34
10. Claudia T. - Dance With Me (Dance Version) 05:19
11. Peter Arcade - Into Marta's Eyes (Future Disco Mix) 06:34
12. Jessica - C'est La Vie, Mon Cherie (Super Disco Dance Version) 05:11

185 Mb, Bit Rate: 320kbps
http://rapidshare.com/files/203270126/Remi...ol.35.part1.rar
http://rapidshare.com/files/203278421/Remi...ol.35.part2.rar
RarPass:www.fan80.pl

Remixed Classix & Extended Version Vol.36

01. P.Lion - Happy Children (Mix Version) 05:50
02. Dana - Be My Lover (Club Mix) 04:19
03. London Boys - London Nights (12'' Version) 08:11
04. Rocky M - Fly With Me To Wonderland (Maxi Version) 05:56
05. Roxanne - Show Me (Remix) 05:51
06. Thomas - Another Game (Extended Version) 07:09
07. Moon Ray - Comanchero (Special Disco Mix) 07:34
08. Foreign Currency - C'Est La Vie (12'' Version) 06:23
09. Roger Meno - Don't Go Away (Extended Dance Version) 05:50
10. C.C. Catch - Smoky Joe's Cafe (Ravel Disco Extended Mix) 05:45
11. Gino Castelli - Bella Ti Amo (Extended Version) 05:06
12. Ken Laszlo - Hey Hey Guy (US Remix) 05:45
13. Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul (Special U.K. Remix) 05:30

184 Mb, Bit Rate: 320kbps

http://rapidshare.com/files/209248182/Remi...ol.36.part1.rar
http://rapidshare.com/files/209258490/Remi...ol.36.part2.rar
RarPass:www.fan80.pl

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#60387
Goodmans-nak hála<#worship>letöltöttem a Remixed Classix &Extended Version vol 01-34-ig collectiont.
Most rábukkantam a következõ két részre ami szerintem itt még nem volt.

Remixed Classix & Extended Version vol.35

01. Fable Time - Russia (Maxi Version) 06:16
02. Joy - I'm In Love (12'' Version) 05:10
03. Style - It's A Secret (Extended Secret) 08:16
04. Ryan Paris - Dolce Vita (Remix '87) 07:27
05. C.C. Catch - Strangers By Night (Extended Version) 05:42
06. Ivan - Fotonovela (Chapter II) 06:08
07. Miko Mission - The World Is You (Vocal Mix) 07:49
08. Laskoviy May - Sedaya Noch (12'' Version) 06:54
09. Modern Talking - Brother Louie (The Turntable Mix) 08:34
10. Claudia T. - Dance With Me (Dance Version) 05:19
11. Peter Arcade - Into Marta's Eyes (Future Disco Mix) 06:34
12. Jessica - C'est La Vie, Mon Cherie (Super Disco Dance Version) 05:11

185 Mb, Bit Rate: 320kbps
http://rapidshare.com/files/203270126/Remi...ol.35.part1.rar
http://rapidshare.com/files/203278421/Remi...ol.35.part2.rar
RarPass:www.fan80.pl

Remixed Classix & Extended Version vol.36

01. P.Lion - Happy Children (Mix Version) 05:50
02. Dana - Be My Lover (Club Mix) 04:19
03. London Boys - London Nights (12'' Version) 08:11
04. Rocky M - Fly With Me To Wonderland (Maxi Version) 05:56
05. Roxanne - Show Me (Remix) 05:51
06. Thomas - Another Game (Extended Version) 07:09
07. Moon Ray - Comanchero (Special Disco Mix) 07:34
08. Foreign Currency - C'Est La Vie (12'' Version) 06:23
09. Roger Meno - Don't Go Away (Extended Dance Version) 05:50
10. C.C. Catch - Smoky Joe's Cafe (Ravel Disco Extended Mix) 05:45
11. Gino Castelli - Bella Ti Amo (Extended Version) 05:06
12. Ken Laszlo - Hey Hey Guy (US Remix) 05:45
13. Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul (Special U.K. Remix) 05:30

184 Mb, Bit Rate: 320kbps
http://rapidshare.com/files/209248182/Remi...ol.36.part1.rar
http://rapidshare.com/files/209258490/Remi...ol.36.part2.rar
RarPass:www.fan80.pl

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Tötikemester
#60386
Most látom, ezt már Goodmans is feltette februárban. Hát jobban is figyelhetnék. Mindenkitõl bocsi!<#kuss><#worship>

Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!

kaposi1
#60385
Sziasztok!
Még mindig nagyon keresem:Moonlight Affair - Calling For Amore albumát.
Már nagyon megörültem hogy hogy valaki feltolta a No Dance limit -re, de csalódnom kellett.
Az is az a szar minõség ami már jó pár helyen fent van.46MB az egész.<#duhos2>
Fájó pont ez nekem.<#rinya>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Tötikemester
#60384
Bocs elnéztem, ez London Boys, nem London Beat..<#nemtudom>

Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!

Tötikemester
#60383
Szia Atiapuka!<#wave> És üdv a többieknek is. London beat ügyben egyenlõre (320-ban) csak ezt találtam, de nézelõdök még és majd jelentkezem. Nem privibe küldöm, hátha mást is érdekel ez a cdrip:

Remixed Classix &Extended Version vol.1

A kibontáshoz:bobe

Végül (de nem utoljára) a tracklista:

<#wave>

Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!

#60382
Egy barátom ajánlotta Mike Oldfield Five Miles Out c. lemezét. Mellesleg nagy kedvencem Oldfield, de ezt a lemezt nem ismerem. Nincs meg véletlenül valakinek jó minõségben?

Ezenkívül még keresek London Beat lemezt, és Rednextõl a Spirif of the Hawk c. számát maxiban. (min. 256-ban)

Köszke

#60381
Ezeket keresem:

Lohen & Lomax (nem tudom, hogy van-e albuma)
Fellini (nem tudom, hogy van-e albuma)

#60380
Köszi, de ezek megvannak. Ezekbõl nekem az eredeti ttszik.

computerguru
#60379
Szevasz!Egyenlõre csak ezt találtam:

01. Loverboy (Extended Club Remix)_san....mp3
02. Loverboy (Dub version)_san....mp3
03. Loverboy (7'' Version)_san....mp3

Legalább ezek is meglesznek,ha még nincs meg
192kbps


http://dancediscomusic.blogspot.com/search?q=billy+ocean


Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.

#60378
Szuper a Fancy!

Köszönjük Flexikém!

#60377
Szevasztok srácok!

2 kér(d)ésem lenne:

Billy Ocean best of-ot keresnék jó minõségben.

Máik pedig a tanácsotokat szeretném kikérni, hogy milyen konvertert javasoltok arra, ha flv-bõl szeretnék wma-t vagy esetleg mp4-t konvertálni?

AlterEgo5561
#60376
Napsütéses és békés napot Mindenkinek!

Dióka
#60375
aha<#kacsint> persze csak ami tényleg jó volt belõlük....
a design-s-t így névrõl nem ismerem.

#60374
Tényleg! Komázza még valaki ezt a stílust? Gondolok itt még természetesen a 80's évek nagy break-dance slágereire is!

#60373
És akkor még nem is beszéltünk a Flying Steps-rõl vagy Bomfunk Mc's-rõl avagy Design-S !!<#nyes>
Mind-mind remek freestyle csapatok-elõadók!

Zephyr Retiring
#60372
...és a minõség is! közben próbálkozok egy másik képfeltöltõrõl, mert a másik már megint letiltott valamiért:

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

okiland
#60371
Kiváló album!!<#vigyor2>

Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.

kaposi1
#60370
"üdv kollégák, kitört a linkháború?"
Remélem hogy már csak az folytatódik.
Szomorúan olvasgattam az elmúlt napok adok-kapokját a fórumon.<#shakehead>
Egy kis A-HA annak aki szereti.

http://rapidshare.com/files/207123643/A-HA-Memorial_Beach__1992___320kbps_.rar

http://rapidshare.com/files/207115446/A-HA-East_of_the_Sun__West_of_the_Moon__1990___320kbps_.rar

http://rapidshare.com/files/207127426/A-HA-Hunting_High_and_Low__1985___320kbps_.rar

http://rapidshare.com/files/207131231/A-Ha-Lifelines__2002___320kbps_.part1.rar

http://rapidshare.com/files/207132940/A-Ha-Lifelines__2002___320kbps_.part2.rar

http://rapidshare.com/files/207136675/A-HA-Minor_Earth_Major_Sky__2000___320kbps_.part1.rar

http://rapidshare.com/files/207138282/A-HA-Minor_Earth_Major_Sky__2000___320kbps_.part2.rar

http://rapidshare.com/files/207141729/A-HA-Scoundrel_Days__1986___320kbps_.rar

http://rapidshare.com/files/207145857/A-HA-Stay_on_These_Roads__1988___320kbps_.rar

http://rapidshare.com/files/207149882/A-Ha-The_singles__1984-2004___320kbps_.part1.rar

http://rapidshare.com/files/207153388/A-Ha-The_singles__1984-2004___320kbps_.part2.rar

http://rapidshare.com/files/207164699/A-HA-Headlines_And_Deadlines__Greatest_hits___1991___320kbps_.part1.rar

http://rapidshare.com/files/207167192/A-HA-Headlines_And_Deadlines__Greatest_hits___1991___320kbps_.part2.rar

http://rapidshare.com/files/207189606/A-ha.txt

Szinte már természetes hogy nem saját feltöltés.
<#nevetes1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Zephyr Retiring
#60369
ez lemaradt:
01 Electric City (4:49)
02 Planet Earth (5:02)
03 Let The Music Play (3:47)
04 Super Sonic (3:45)
05 Breakdance (4:25)
06 Get Freaky (Single Edit) (3:44)
07 Jam On It (3:40)
08 Technical Lover (4:30)
09 Rock Your Body (3:30)
10 Don't Stop The Rock (3:51)
11 Funky Nation (5:15)
12 Galaxy Jam (5:10)
13 Pack Jam (3:35)
14 Rock Your Body (Brainbug Remix) (5:48)
15 We Are The Robots (3:20)
16 Music Instructor MegaMix (13:00)


"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#60368
addigis amíg várunk, itt egy hasonló kaliberû album 1989-bõl, és ha már ennyire a minõségre utazol (és még nincs meg a gyûjteményedbe), akkor losslessbe tolom fel:

music instructor - electric city of music instructor

part1

part2

part3

part4

part5

part6
...bár jelszavas, de privátba bárkinek szívesen megadom<#integet2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#60367
Szia!

Igen, de errõl a lemezrõl nem kellene minden. Letöltöttem valahonnét, de nagyon rossz minõségben. Ezek tetszenek amiket felírtam s azok kellenének jó minõségben.

zsoltford
#60366
én értekezésben vagyok a szomszéddal<#nevetes1>

Zephyr Retiring
#60365
az elsõ szám még így négy év elteltével is sláger...kíváncsi leszek a 2009-es albumon lesz-e hasonló kaliberû szám<#nemtudom>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#60364
kösz, de egyenlõre elvagyok<#eljen> (flémelgetek itt egymagamba<#hehe>)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

zsoltford
#60363
hú de fasza, te keresel valamit?hátha van, akkor lefujom róla a port...

Zephyr Retiring
#60362
szia zsoltford<#integet2> ezügyben holnapra tudok csak választ adni. ha megtalálom vinylen, be is digizem. hacsak valaki majd meg nem elõz<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

zsoltford
#60361
üdv kollégák, kitört a linkháború?<#nevetes1>
DE LA SOUL - Keepin' The Faith maxi wav ban vakakinek meg van?

Zephyr Retiring
#60360
szia ae<#integet2> bár ezt a 2009-es albumukat még nem hallottam, de ha érdekel, hallgasd meg ezt is:

Artist: Bodies Without Organs
Title Of Album: Prototype
Year Of Release: 2005
Label: EMI Music
Genre: Dance
Quality: VBR ~210 kbps
Total Time: 57:30 min
Total Size: 91 Mb

Tracklist:
-----------
01. Sixteen Tons Of Hardware
02. Conquering America
03. Son Of A Gun
04. Open Door (Ballad Version)
05. Waking The Night
06. Voodoo Magic
07. Sunshine In The Rain
08. Riding Through The Night
09. Say I Love You
10. Rhythm Divine
11. European Psycho
12. Living In A Fantasy
13. Gone
14. Open Door (Disco Version)
15. Sixteen Tons Of Hardware (Johan S. Remix)
16. Conquering America (Johan S. Remix)


BWO - Prototype (2005)
összehasonlítási alapnak megteszi.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

AlterEgo5561
#60359
Sziasztok! Bodies Without Organs - Big Science (2009) egy jólsikerült album...

bigivan
#60358
Értem én eztet, a hsz-t csak apró "sutkának" szántam, némi ironikus felhanggal tõtttikézve.
De a vége azért komoly !

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

mflex
#60357
mindjárt elkezdem 😄

What about the forests?

Dióka
#60356
én bemásolok ide 600ezret is, de aztán ne engem okoljanak, hogy már beszélgetni sem lehet egy jót! <#nyes>

bár az eddigiek túlzóan is jók voltak, de majd lesz egy special extended minimalist edition version sorozat is, csak fanatikusoknak!<#nyes>

mflex
#60355
Hali!

Valószínûleg félreérted a helyzetet, sõt biztosan.
Diókának nem is az volt a célja vele, hogy a fos minõséget bigivan beszopja és anno nekem sem, hanem a szem felnyítása, az agyak frissítése, degenerált hülyék elgondolkodtatása, hogy tulajdonképpen mirõl is szól ez az egész topik, ha éppen nem az alregek flémelnek...

What about the forests?

Dióka
#60354
ezt érdemben már nem is egészítem ki semmivel, a velejét összegfoglaltad. <#kacsint>

köll-e még párszáz link? nincs kedved tõtikézni? <#nevetes1>

bigivan
#60353
Szevasztok Tagok!
Juhééééééééé! Örömmel látom, megnyílt Dióka kolléga mókatára! De ebbõl ennyi nem elég, én szeretnék még többet, legalább 500.000 darabot. S lenne még egy kérésem is, ha lehetne, akko' csakis Sokol minõségben, tehát max. 5-15 kbit/sec legyen a bitráta. Ahogy tavaly Mflex kolléga egyszer már megprószálta, s az is bejött!!!
Örülök, hogy ennyi rendes, böcsületes, fõleg bátor ember van egyhelyen.
Ezalatt alaptevésbõl azért mégiscsak az újregeseket értem leginkább. Valszeg nem véletlenül.

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

mflex
#60352
De most tényleg, mint írtam senkibe nem kötöttem bele, csak az idióta alregek belém, nem fogok ezek mellett szó nélkül elmenni, nem rám vallana.

Még most is azt írom, hogy nincs kedvem senkivel sem veszekedni, de ha valaki ok nélkül belém köt, az állja utána a sarat, vagy olyat mondjon értelmesen, amin elgondolkozok.

Ha valakinek az nem tetszik, hogy hangot adtam, hogy Ernesto warezt hanyagolják, az kapja be az összes f..mat bõ nyállal!

Jah és a Fancy remixet idáig 43-an szedték le, most holvan a fenti bannerban lévõ felhívás, hogy köszönd már meg baromarcú?

Érdekel is engem hányan szedik le, én kapom a premium pontot érte nem más, aki meg leszedte élvezze <#nyes>

What about the forests?

Dióka
#60351
pápá!<#wave>
több ezer linket hozok én is neked,ha csak az kell.
majd néha nézz azért vissza, itt van egy kis élet!<#nyes>

Dióka
#60350
bizonyára nem hiszi,hanem meg vagy róla gyõzõdve!
....de én sem fogom megérteni! <#eljen> <#nevetes1><#wave>

Dióka
#60349
én, a kinevezett csatlósod is hasonlóképpen látom egyelõre. úgy néz ki, nem tud értelmesebbet kiköhögni magából, gondolom,"aki nem velem van,az ellenem" a szisztémája!SF

Ikovacs
#60348
Én azt hiszem végleg el...

Ha valakit normális zenei oldalak érdekelnek, ajánlom a következõket:
Csak regisztrálni kell és több ezer link lesz elérhetõ!
És van moderátor és nincsenek agyamentek és többszörös tudathasadásosak!
Magyar oldalak:
http://easyrider.try.hu/
http://endless.zerghosting.hu/
http://nightcity.xtreemhost.com/phpBB/index.php

Angol nyelvû:
http://www.sharestation.com/
Na pá!
<#integet2><#integet2><#integet2>

#60347
Már meg ne sértõdj de szerinted az irományaid után téged viszont megkedveltek..??<#guluszem1><#guluszem1>
Ha nem bírod a kritikát akkor miért veszed fel a kesztyût?
Ezt sosem fogom megérteni.<#conf>

Wescone
#60346
Nem mindenki.

In Lak\'ech Ala K\'in

mflex
#60345
Mondom (írom), hogy nem tudsz kinyögni magadból egyetelen értelmes hozzászólást.

A mindenki nem elég számomra, fõleg a te habos szádból röfögve megtudni ezt a hiteles tényt😄DD Ennél sokkal többet akarok.

Ernesto-t miért kellett most szóba hozni? Most röhögnünk kellene?

Röhögök, mert tejesen igaz amit alant írtam, egy buta seggfej vagy, aki nem tud értelmesen hozzászólni.

Nem tudsz okosat írni, mivel kevés az eszed hozzá, billentyûket ki üti le helyetted? <#vigyor>

What about the forests?

AeroCool
#60344
További kellemes magömlést kivánok mindenkinek!:-))

New Italo Vinyl