A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Viszont köszi hogy szóltál.<#eljen>#eljen>
Akkor így már jó lesz másnak.<#nevetes1>#nevetes1>
Vol.35 Part1.
Vol.35 Part 2.
Vol.36 Part 1.
Vol.36 Part 2.
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
03_The_Spirit_Of_The_Hawk__FAFs_Heap_Bigg_Remix02_The_Spirit_Of_The_Hawk__Instrumental
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Rednex - Spirit of the hawk maxi cd elindult fel a 4shared-ra.
Ez van rajta:
01 The Spirit Of The Hawk (F.A.F. Radio Mix).mp3
02 The Spirit Of The Hawk (Instrumental).mp3
03 The Spirit Of The Hawk (F.A.F's Heap Bigg Remix).mp3
Mind 320, de sajna maxi verzió nincs közte.
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
http://rapidshare.com/files/216041901/MACFA.rar.html
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szintén letöltöttem ezt a remek sorozatot Goodmans kollegának hála.<#worship>#worship>
És most itt a folytatása.
Szerintem itt még nem volt elérhetõ.
Remixed Classix & Extended Version Vol.35
01. Fable Time - Russia (Maxi Version) 06:16
02. Joy - I'm In Love (12'' Version) 05:10
03. Style - It's A Secret (Extended Secret) 08:16
04. Ryan Paris - Dolce Vita (Remix '87) 07:27
05. C.C. Catch - Strangers By Night (Extended Version) 05:42
06. Ivan - Fotonovela (Chapter II) 06:08
07. Miko Mission - The World Is You (Vocal Mix) 07:49
08. Laskoviy May - Sedaya Noch (12'' Version) 06:54
09. Modern Talking - Brother Louie (The Turntable Mix) 08:34
10. Claudia T. - Dance With Me (Dance Version) 05:19
11. Peter Arcade - Into Marta's Eyes (Future Disco Mix) 06:34
12. Jessica - C'est La Vie, Mon Cherie (Super Disco Dance Version) 05:11
185 Mb, Bit Rate: 320kbps
http://rapidshare.com/files/203270126/Remi...ol.35.part1.rar
http://rapidshare.com/files/203278421/Remi...ol.35.part2.rar
RarPass:www.fan80.pl
Remixed Classix & Extended Version Vol.36
01. P.Lion - Happy Children (Mix Version) 05:50
02. Dana - Be My Lover (Club Mix) 04:19
03. London Boys - London Nights (12'' Version) 08:11
04. Rocky M - Fly With Me To Wonderland (Maxi Version) 05:56
05. Roxanne - Show Me (Remix) 05:51
06. Thomas - Another Game (Extended Version) 07:09
07. Moon Ray - Comanchero (Special Disco Mix) 07:34
08. Foreign Currency - C'Est La Vie (12'' Version) 06:23
09. Roger Meno - Don't Go Away (Extended Dance Version) 05:50
10. C.C. Catch - Smoky Joe's Cafe (Ravel Disco Extended Mix) 05:45
11. Gino Castelli - Bella Ti Amo (Extended Version) 05:06
12. Ken Laszlo - Hey Hey Guy (US Remix) 05:45
13. Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul (Special U.K. Remix) 05:30
184 Mb, Bit Rate: 320kbps
http://rapidshare.com/files/209248182/Remi...ol.36.part1.rar
http://rapidshare.com/files/209258490/Remi...ol.36.part2.rar
RarPass:www.fan80.pl
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Most rábukkantam a következõ két részre ami szerintem itt még nem volt.
Remixed Classix & Extended Version vol.35
01. Fable Time - Russia (Maxi Version) 06:16
02. Joy - I'm In Love (12'' Version) 05:10
03. Style - It's A Secret (Extended Secret) 08:16
04. Ryan Paris - Dolce Vita (Remix '87) 07:27
05. C.C. Catch - Strangers By Night (Extended Version) 05:42
06. Ivan - Fotonovela (Chapter II) 06:08
07. Miko Mission - The World Is You (Vocal Mix) 07:49
08. Laskoviy May - Sedaya Noch (12'' Version) 06:54
09. Modern Talking - Brother Louie (The Turntable Mix) 08:34
10. Claudia T. - Dance With Me (Dance Version) 05:19
11. Peter Arcade - Into Marta's Eyes (Future Disco Mix) 06:34
12. Jessica - C'est La Vie, Mon Cherie (Super Disco Dance Version) 05:11
185 Mb, Bit Rate: 320kbps
http://rapidshare.com/files/203270126/Remi...ol.35.part1.rar
http://rapidshare.com/files/203278421/Remi...ol.35.part2.rar
RarPass:www.fan80.pl
Remixed Classix & Extended Version vol.36
01. P.Lion - Happy Children (Mix Version) 05:50
02. Dana - Be My Lover (Club Mix) 04:19
03. London Boys - London Nights (12'' Version) 08:11
04. Rocky M - Fly With Me To Wonderland (Maxi Version) 05:56
05. Roxanne - Show Me (Remix) 05:51
06. Thomas - Another Game (Extended Version) 07:09
07. Moon Ray - Comanchero (Special Disco Mix) 07:34
08. Foreign Currency - C'Est La Vie (12'' Version) 06:23
09. Roger Meno - Don't Go Away (Extended Dance Version) 05:50
10. C.C. Catch - Smoky Joe's Cafe (Ravel Disco Extended Mix) 05:45
11. Gino Castelli - Bella Ti Amo (Extended Version) 05:06
12. Ken Laszlo - Hey Hey Guy (US Remix) 05:45
13. Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul (Special U.K. Remix) 05:30
184 Mb, Bit Rate: 320kbps
http://rapidshare.com/files/209248182/Remi...ol.36.part1.rar
http://rapidshare.com/files/209258490/Remi...ol.36.part2.rar
RarPass:www.fan80.pl
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Még mindig nagyon keresem:Moonlight Affair - Calling For Amore albumát.
Már nagyon megörültem hogy hogy valaki feltolta a No Dance limit -re, de csalódnom kellett.
Az is az a szar minõség ami már jó pár helyen fent van.46MB az egész.<#duhos2>#duhos2>
Fájó pont ez nekem.<#rinya>#rinya>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Remixed Classix &Extended Version vol.1
A kibontáshoz:bobe
Végül (de nem utoljára) a tracklista:
<#wave>#wave>Ide nekem minden linket, és egy password sem árt néha!
Ezenkívül még keresek London Beat lemezt, és Rednextõl a Spirif of the Hawk c. számát maxiban. (min. 256-ban)
Köszke
Lohen & Lomax (nem tudom, hogy van-e albuma)
Fellini (nem tudom, hogy van-e albuma)
01. Loverboy (Extended Club Remix)_san....mp3
02. Loverboy (Dub version)_san....mp3
03. Loverboy (7'' Version)_san....mp3
Legalább ezek is meglesznek,ha még nincs meg
192kbps
http://dancediscomusic.blogspot.com/search?q=billy+ocean
Az ITALO fogalom,amit csak az érthet igazán,aki benne élt. Csak fiataloknak,Vasárnapi koktél,Poptarisznya,Magnóról-magnóra,Pillantás az Európai discokba,Töltsön egy órát kedvenceivel.
Köszönjük Flexikém!
2 kér(d)ésem lenne:
Billy Ocean best of-ot keresnék jó minõségben.
Máik pedig a tanácsotokat szeretném kikérni, hogy milyen konvertert javasoltok arra, ha flv-bõl szeretnék wma-t vagy esetleg mp4-t konvertálni?
a design-s-t így névrõl nem ismerem.
Mind-mind remek freestyle csapatok-elõadók!

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Egy kutya olcsóbb, mint egy feleség. Kevesebbet eszik és már bundája is van.
Remélem hogy már csak az folytatódik.
Szomorúan olvasgattam az elmúlt napok adok-kapokját a fórumon.<#shakehead>#shakehead>
Egy kis A-HA annak aki szereti.
http://rapidshare.com/files/207123643/A-HA-Memorial_Beach__1992___320kbps_.rar
http://rapidshare.com/files/207115446/A-HA-East_of_the_Sun__West_of_the_Moon__1990___320kbps_.rar
http://rapidshare.com/files/207127426/A-HA-Hunting_High_and_Low__1985___320kbps_.rar
http://rapidshare.com/files/207131231/A-Ha-Lifelines__2002___320kbps_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/207132940/A-Ha-Lifelines__2002___320kbps_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/207136675/A-HA-Minor_Earth_Major_Sky__2000___320kbps_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/207138282/A-HA-Minor_Earth_Major_Sky__2000___320kbps_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/207141729/A-HA-Scoundrel_Days__1986___320kbps_.rar
http://rapidshare.com/files/207145857/A-HA-Stay_on_These_Roads__1988___320kbps_.rar
http://rapidshare.com/files/207149882/A-Ha-The_singles__1984-2004___320kbps_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/207153388/A-Ha-The_singles__1984-2004___320kbps_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/207164699/A-HA-Headlines_And_Deadlines__Greatest_hits___1991___320kbps_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/207167192/A-HA-Headlines_And_Deadlines__Greatest_hits___1991___320kbps_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/207189606/A-ha.txt
Szinte már természetes hogy nem saját feltöltés.
<#nevetes1>#nevetes1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
01 Electric City (4:49)
02 Planet Earth (5:02)
03 Let The Music Play (3:47)
04 Super Sonic (3:45)
05 Breakdance (4:25)
06 Get Freaky (Single Edit) (3:44)
07 Jam On It (3:40)
08 Technical Lover (4:30)
09 Rock Your Body (3:30)
10 Don't Stop The Rock (3:51)
11 Funky Nation (5:15)
12 Galaxy Jam (5:10)
13 Pack Jam (3:35)
14 Rock Your Body (Brainbug Remix) (5:48)
15 We Are The Robots (3:20)
16 Music Instructor MegaMix (13:00)

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
music instructor - electric city of music instructor
part1
part2
part3
part4
part5
part6
...bár jelszavas, de privátba bárkinek szívesen megadom<#integet2>#integet2>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Igen, de errõl a lemezrõl nem kellene minden. Letöltöttem valahonnét, de nagyon rossz minõségben. Ezek tetszenek amiket felírtam s azok kellenének jó minõségben.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
DE LA SOUL - Keepin' The Faith maxi wav ban vakakinek meg van?
Artist: Bodies Without Organs
Title Of Album: Prototype
Year Of Release: 2005
Label: EMI Music
Genre: Dance
Quality: VBR ~210 kbps
Total Time: 57:30 min
Total Size: 91 Mb
Tracklist:
-----------
01. Sixteen Tons Of Hardware
02. Conquering America
03. Son Of A Gun
04. Open Door (Ballad Version)
05. Waking The Night
06. Voodoo Magic
07. Sunshine In The Rain
08. Riding Through The Night
09. Say I Love You
10. Rhythm Divine
11. European Psycho
12. Living In A Fantasy
13. Gone
14. Open Door (Disco Version)
15. Sixteen Tons Of Hardware (Johan S. Remix)
16. Conquering America (Johan S. Remix)
BWO - Prototype (2005)
összehasonlítási alapnak megteszi.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
De a vége azért komoly !
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
bár az eddigiek túlzóan is jók voltak, de majd lesz egy special extended minimalist edition version sorozat is, csak fanatikusoknak!<#nyes>#nyes>
Valószínûleg félreérted a helyzetet, sõt biztosan.
Diókának nem is az volt a célja vele, hogy a fos minõséget bigivan beszopja és anno nekem sem, hanem a szem felnyítása, az agyak frissítése, degenerált hülyék elgondolkodtatása, hogy tulajdonképpen mirõl is szól ez az egész topik, ha éppen nem az alregek flémelnek...
What about the forests?
köll-e még párszáz link? nincs kedved tõtikézni? <#nevetes1>#nevetes1>
Juhééééééééé! Örömmel látom, megnyílt Dióka kolléga mókatára! De ebbõl ennyi nem elég, én szeretnék még többet, legalább 500.000 darabot. S lenne még egy kérésem is, ha lehetne, akko' csakis Sokol minõségben, tehát max. 5-15 kbit/sec legyen a bitráta. Ahogy tavaly Mflex kolléga egyszer már megprószálta, s az is bejött!!!
Örülök, hogy ennyi rendes, böcsületes, fõleg bátor ember van egyhelyen.
Ezalatt alaptevésbõl azért mégiscsak az újregeseket értem leginkább. Valszeg nem véletlenül.
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Még most is azt írom, hogy nincs kedvem senkivel sem veszekedni, de ha valaki ok nélkül belém köt, az állja utána a sarat, vagy olyat mondjon értelmesen, amin elgondolkozok.
Ha valakinek az nem tetszik, hogy hangot adtam, hogy Ernesto warezt hanyagolják, az kapja be az összes f..mat bõ nyállal!
Jah és a Fancy remixet idáig 43-an szedték le, most holvan a fenti bannerban lévõ felhívás, hogy köszönd már meg baromarcú?
Érdekel is engem hányan szedik le, én kapom a premium pontot érte nem más, aki meg leszedte élvezze <#nyes>#nyes>
What about the forests?
több ezer linket hozok én is neked,ha csak az kell.
majd néha nézz azért vissza, itt van egy kis élet!<#nyes>#nyes>
....de én sem fogom megérteni! <#eljen>#eljen> <#nevetes1>#nevetes1><#wave>#wave>
Ha valakit normális zenei oldalak érdekelnek, ajánlom a következõket:
Csak regisztrálni kell és több ezer link lesz elérhetõ!
És van moderátor és nincsenek agyamentek és többszörös tudathasadásosak!
Magyar oldalak:
http://easyrider.try.hu/
http://endless.zerghosting.hu/
http://nightcity.xtreemhost.com/phpBB/index.php
Angol nyelvû:
http://www.sharestation.com/
Na pá!
<#integet2>#integet2><#integet2>#integet2><#integet2>#integet2>
Ha nem bírod a kritikát akkor miért veszed fel a kesztyût?
Ezt sosem fogom megérteni.<#conf>#conf>
A mindenki nem elég számomra, fõleg a te habos szádból röfögve megtudni ezt a hiteles tényt😄DD Ennél sokkal többet akarok.
Ernesto-t miért kellett most szóba hozni? Most röhögnünk kellene?
Röhögök, mert tejesen igaz amit alant írtam, egy buta seggfej vagy, aki nem tud értelmesen hozzászólni.
Nem tudsz okosat írni, mivel kevés az eszed hozzá, billentyûket ki üti le helyetted? <#vigyor>#vigyor>
What about the forests?