A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
P.S. : van egy másik is e kiadótól,de azt most nincs kedvem felrakni,de két tracket kiemelek róla:
A2 : MC Brian - Loving you Forever
B1 : Holly Oas - Temptation
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2019.07.01. 19:21:04
ItaloDisco4Ever !
Hithouse - Hithouse (CD Album) FLAC - 1989
Hithouse - Jack To The Sound Of The Underground - CDM - 1988 - FLAC
Hithouse - Jack To The Sound Of The Underground (The '94 Remixes)
Mekkora zene volt ez. Csak sajna sz@rrá hallgattam már a kazit azóta..<#idiota>#idiota>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Meg is kerestem gyorsan..<#email>#email>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Szebb holnapot és keresettebb honlapot.
Musachy mester előtt emelek kalapot!<#taps>#taps>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Itt és most Donna Summer zenél...
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Szóljon most már valami jó zene is végre..mondjuk '89-ből...
Kellemes hetet mindenkinek.<#eljen>#eljen>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Igazolom hivatalosan is hogy Zef Mester egy mágus.<#hehe>#hehe><#eljen>#eljen>
imo :) science fiction is science fact
Én aktuális százalék szerint sacc / kb. 70-30% arányban hallgatok új és régi italo-euro disco zenéket,a nagyobb rész a new-italo,a régebbieket kissé unom már,kivétel Bobby Orlando ,a mester egyes zenéit.szerzeményeit képtelenség megunni.
Érdekes hogy itt a fórumon azt tapasztalom , Bobby "O" lemezeit nem igazán gyűjtitek.
ItaloDisco4Ever !
A Disco szerelmeseinek <#smile>#smile><#szeret>#szeret>
David Christie - Saddle Up (Original Maxi Version)
ha regisztrácio nélkül tetted fe akkor sehogy.
nem tudom megnezni az oldalam mert ugyan él de itt a szolgáltatok álltal blokkolva a zippy.
1 perc BD tiltott gyümölcséből (katt)
Ezt pl. megtartottam. Már csak amiatt is, mert hogy ez a disco losslessben senki másnak nincs meg rajtam kívül.<#vigyor>#vigyor>
Na tényleg záróra.
Majd máskor folytatjuk...<#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ItaloDisco4Ever !
Végre volt ma időm meghallgatni ,tesztelni a hi-fi rendszeremben a London Boys - Requiem (Hamburg mix) digizésed.
Ezt 5 csillaggal nem lehet értékelni,az kevés rá,10-es skálán 10 csillagos minőség.
Grat. <#eljen>#eljen>
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2019.06.30. 20:12:46
ItaloDisco4Ever !
A "HE 131" 1989-es koronggal kapcsolatban várok infót,a kezemben volt a lemez anno és úgy emlékszem hogy 04.30 a játékidő,remélem valakinek megvan a bakelit.
ItaloDisco4Ever !
Akkor te egy nagy mágus vagy! <#vigyor>#vigyor>
Csak ironikus akartam lenni.
Jó neked. Nekem csak Szandi albumaim vannak. Meg egy Lagzi Lajcsi.
Az összes többit DJ Lakatosnak adtam már...
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.06.30. 19:49:46
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Aztán lehet hogy Wind-ék majd rámcáfolnak egy lemezképpel. <#nevetes2>#nevetes2>
A Dream of me valószinüleg hogy egy teljesen új verzió lesz rajta ahogy az mostanában olyan divatos lett az új kiadványokon. <#fejvakaras>#fejvakaras>
Sőt....<#vigyor5>#vigyor5>...rövidre is kell fogjam a mondandómat, mert lassan itt az idő és...
..hamarosan zárul zephyr mókatára.
De az Euro Disco Lost Legends vol. 20-asáról viszont tudok idézni egy részemről épp ideillő (el)köszönést:
Ciao Goodbye (Te Ne Vai)
És ha még nincs meg, vidd és a tötikével (Te Se Várj)<#nevetes1>#nevetes1><#wave>#wave>
Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.06.30. 19:40:29
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
discogs link
Üdv tagok,
Egy kérdésem volna.
Anno a DJ csapatunknak aktuálisan megvolt (ez) a lemez,melynek játékideje ,én úgy emlékszem tényleg 04.30 min. a korongon,viszont én e verziónak nyomát sem találom,ugyebár tudjuk volt néhány elírás az olaszoktól tehát kétséges,netán valakinek megvan ez a bakelit,cáfolja vagy erősítsen rá.
ItaloDisco4Ever !
ItaloDisco4Ever !
ott ahol annak helye van !
Ha már egyszer véletlenül rákerült a képre!
Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.06.30. 19:21:28
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
A neten csatangolva valaki elhagyott egy 1981-es Menergy albumot mind az öt zeneszámával.
Fantomkép:
Ha valaki hiányolná, tőlem privátban átveheti.
Üdvözlettel, Zef a becsületes megtaláló.<#vigyor>#vigyor>
Szolgálati közlemény vége.<#wave>#wave>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Amúgy az meg enyhén túlzás hogy "munkatárs"
Aki akar az szerkeszt a meglévő lemezéből egy bejegyzést a Discogs-ra.
Aztán ezt lehet hogy egy jobb minőségű képpel lecseréli valaki
vagy kiegészíti valami olyannal ami még nem volt ott feltüntetve.
Szép és időigényes tevékenység az biztos.<#worship>#worship>
Sok magyar emberke nevével is találkozni a külső munkatársak között akik itt is vannak ,
de inkább csak háttérben. <#wink>#wink>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
De pár hétig fent marad. Nem tudom a pontos idejét mikor törlik.
Igaz azt sem látom hogy eddig miket tettem fel.
Valahogy lemaradt a címkéről! <#fejvakaras>#fejvakaras>
De ha már Sammy Allen akkor legyen itt a B1. is! <#wink>#wink>
Amúgy gratula a lemezedhez nem serceg mint jó pár amit már hallottam ebből a maxi-ból! <#eljen>#eljen>