A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#106984
Szerintem a Discogs Contributors-jai se voltak a helyzet magaslatán.
Ha megnézed a B2 Joy Megamix-nek van írva pedig a borítón az is Magamix
Egyébként a borítón is fent van Alex "A" Master Mix

Persze vitatkozni nem szeretnék senkivel.

Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.06.30. 17:52:02

#106983
Ennél a verziónál a lemezre csak sima (Remix) van írva.
#106982
kipróbáltam ezt az URL beszúrása menüt, most már tudom ezt is <#circling>
#106981
#106980
Egy remek Hong Kong-i kiadványról egy pazar nóta ritkábban hallott verziója! <#finom>
Hello!<#integet2>

#106979

Radiorama - Yeti (Special R.E.M.I.X.)
szerintem a legjobb verzió a Yetikéből<#hehe>
#106978
<#wave>

#106977
igaz hogy rövid,de óvis
Utoljára szerkesztette: Biatomi, 2019.06.30. 17:01:58
#106976
Jó lemez, csak szólhatna kicsit jobban is, sajnos többet nem tudtam kihozni belőle.
#106975
Rajta van a Most Wanted listámon! <#nevetes1><#eljen>

#106974
Ez a remek 86-os nóta is ritkaság volt idáig.<#finom>
Úgy tudom az I.D.L, most készül az újra kiadására!
Részlet!

#106973
#106972
Jó kis lemez! <#eljen>
Super Hits Special '87

Amúgy tőlem nyugodtan adhatsz fel rejtvényeket, jó mókának tartom <#eljen> még ha én sajnos általában csak
töröm a fejem a legalapvetőbb nótákon is! <#falbav>

#106971
https://www89.zippyshare.com/v/Pjq3eXx1/file.html

Ez már nem rejtvény.
#106970
Na ugye mondtam hogy felismered. Akkor több kísérlet nincs, rendben.
#106969
Mr. Zivago - Little Russian

De ne nagyon kísérletezgess velem , mondom katasztrófa vagyok ilyen téren. <#sir>

#106968
Nem gondoltam volna hogy rossz a zenefelismerő képességet?! Na most ezt megcáfolom, mert szerintem ezt fel fogod ismerni ebből a pár dallamból. Csak azért gondolom, mert alap italo, és sok válogatáson is szerepel, és itt az oldalon biztos mindenki ismeri. Persze ez az instruból van kivágva!

https://www38.zippyshare.com/v/fgsxzzRT/file.html
#106967
#106966
Erre most kimondottan tőled várnám a helyes megfejtést.<#wink>
Talán az egyik legnagyobb HI HRG kedvencem! <#szeret>

Részlet!

#106965
Egy kis Alternatív megoldás! <#finom>
Golden Hits of Soulful Dynamics

#106964
Ugye nem is volt olyan nehéz <#awink>
#106963
Bennem ilyen téren ne bízz!
Borzasztó rossz a zenefelismerő képességem sajnos.<#falbav>
Még egy egyszerű Fancy dalról se mondanám meg hogy micsoda az instrujából.<#sir>

Ezért is muszáj katalógust tartanom.
De így hogy Chemtrail felvilágosított<#worship> így már megtaláltam.<#nevetes1>

#106962
És akkor szóljon belőle a vocal. Linda Jo Rizzo - Welcome To Cairo <#crazya>
#106961
Linda Jo Rizzo - Welcome to Cairo 1985
#106960
Laci, pedig benned bíztam hogy te tudni fogod!
#106959
Én nem tudom mi ez de kellemes zene! <#eljen>
Biztos jó lehet a vocal verziója is! <#taps>

#106958
Egy kis zenefejtörő! Szerintem ezt könnyű lesz kitalálni hogy melyik maxi B oldaláról másoltam. Az előadót biztos mindenki ismeri :-)

https://www106.zippyshare.com/v/paITkJji/file.html
Zephyr Retiring
#106957
Mi a manó? Hát senki sem hallgat itt jó zenéket?
Irgumburgum.

Akkor majd én mutatok egyet..<#vigyor>

Legyen a "B" oldal, 2. track...



Klip is van hozzá természetesen:



Jó zenéket, kellemes pihenést!<#integet2>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#106956
Popkorong 1989.


Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.06.27. 21:39:40

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#106955
Őket én is meghallgatom néhanap hanglemezről.

De ma este meg már szól is a Solaris 1982-ből Nádas Gyurival..<#nyes>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#106954
Majd Csekkoljuk őket! <#wink><#eljen>

Musachy
#106953

imo :) science fiction is science fact

#106952
Van köztük jó is, de inkább a régi italo, és euro disco ami bejön nekem.
zsoltford
#106951
<#eljen> ha jól lepréselteti david ...

#106950
Nagy hiánypótlások lesznek hamarosan akinek még nincsenek meg !



Utoljára szerkesztette: ItaloMucsacso70, 2019.06.26. 13:18:00

reynaud
#106949


Bravó ! <#taps>
Azon rövid intróból ezt felismerni,tű keresése a szénakazalban esete!
Gratulálok !

ItaloDisco4Ever !

#106948
Coy Mc.Coy - Island

The real DJ play vinyl!

#106947
Én a múltkor ezeket tettem be azért ezeknek a nagy része nem megugorhatatlan zenék szerintem. <#wink>
List!

Zephyr Retiring
#106946
Nem rossz. Én ezt a verziót nem hallottam még.
Jómagam pár napja Nick Straker egykori slágerét dúdolgatom mostanság..
(csak a youtube-on nézhető)


Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.06.24. 20:11:02

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#106945
Egyébként részemről ez a részletből mutasd meg dolog kissé visszás.
Én is tudok olyan részleteket kivágni sok sok dalból amiben ezer dalban ugyan az a dob ütem van azokat képtelenség felismerni. Ha nincs benne valami egyedi , arra a számra jellegzetes, akkor felismerhetetlenek.
Már pedig itt a játék a cél szerintem.

cucurbia
#106944
Egyébként pedig már Aristotalész is megirta,hogy nem az az okos ember,aki mindent tud,hanem az aki tudja melyik könyvet kell leemelni a polcról,ha kiváncsi valamire.Szerintem ez a mondás a zenékre és gyűjtésükre is igaz,nem?

cucurbia
#106943
Yes.A dalt magát felismerem,mert sokat játszottam,de mint irtam,nekem a dub verzio sosem volt meg belőle,igy én is csak most hallottam mikor kiraktad az oldaladra.

#106942
Neked az előzmények tükrében könnyű volt!
Kimásoltad a face oldalamról? <#nevetes2>

reynaud
#106941
Ne viccelj,az utolsó volnál a sorban a tagok közt akit én szándékosan megsértenék,erről szó sincs!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#106940
thanks!

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#106939
Na jól van akkor ezt tisztáztuk.
pld . Danny Keith dala,ami nekem mini CD-n is megvolt,agyonver sok klasszikus,az aranykorszakból való italo zenét , (szerintem!)


ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#106938
Ettől még az emlitett mondatod rám nézve sértés,megjegyeztem.

cucurbia
#106937
U.K. - Roadrunner (Voices from Farm - Dub Mix)

reynaud
#106936
Jó ötlet,várom!

Muszáj volt egy olyan részt kivágnom melyből nehezebben felismerhető,mert különben megkritizálsz ahogy szoktad,hogy mi ebben a rejtvény.

ItaloDisco4Ever !

cucurbia
#106935
"Tudom e korszak zenéit te semmire sem tartod"
Na ez a kijelentés azt hiszem meglehetősen erős,azt tekintve,hogy azon kevesek egyiket vagyok/voltam,aki még akkor is játszott ilyen zenéket a rádióban,amikor már a szerkesztők,programigazgatók,prüszköltek egy eurodisco felvételtől is,nemhogy az italótól.Azt hiszem anno a legtöbb belső támadást pont emiatt kaptam és szenvedtem is ettől eleget,de ezt neked most hagy ne részletezzem,ezen fura kijelentésed után.