A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#107135
Értem, akkor ezek szerint nem egyforma az ízlésünk. Úgy látszik hogy te már ráálltál a 90-es évek zenéire, meg a New Italo-ra.
Én még maradtam a 80-as éveknél <#crazya>
Musachy
#107134
Én begondolkoztam ezen, de amire tippeltem volna, annak nem találtam "space" verzióját...

imo :) science fiction is science fact

reynaud
#107133
Hi, <#wave>

Nem tudom mi ez,mint ahogy azt sem tudom illetve nem értem,akinek olyan jó lemezek vannak a kollekciójában, miért ilyen avétos ,vacak dalokat választ nekem. <#nevetes1>
Sorry bro,de ezek nem keltették fel az érdeklődésem.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#107132


Bravó,szép megfejtés!

Férfiasan bevallom,bár nagy favorit nálam a dal,és a megjelenése óta ismerem,de ebből a részletből valószínű nem ismertem volna fel,gratulálok.

ItaloDisco4Ever !

Musachy
#107131
Farina-Crivellente
F.C.F. - No Control
kb. 4 perc körül...


Utoljára szerkesztette: Musachy, 2019.07.11. 21:13:23

imo :) science fiction is science fact

Zephyr Retiring
#107130
Köszöntem. Ha már nem hallgatom, majd visszaadom.<#worship>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

reynaud
#107129
s akkor,egy jól ismert dal,igyekeztem olyan részletet kivágni mely némileg nehezíti a felismerést.
sample 15

ItaloDisco4Ever !

#107128
Ha mind kitalálták, akkor nem is szóltam semmit! <#circling> Lehet hogy így jó ahogy van, akkor jó a feladvány ha nehéz!

Van itt egy másik zene is, de ez így van a lemezen, majdnem 1 perc, persze rajt van a maxi verzió is.
Ezt biztos ismered! <#awink>

(A2) (Space Version)

A másikat passzoljuk a többiekhez!
Utoljára szerkesztette: italomanjoco, 2019.07.11. 18:34:51
reynaud
#107127
Komjáthy Gyuri bácsinak jó ízlése van,ezt tudjuk.
Ez a dal nekem is nagy kedvencem.
Bravúros megfejtés volt 14 másodpercből. <#eljen>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#107126
Én sem szeretek gép előtt ülni,ilyenkor nyáron pláne nem,de napi szinten cirka 1-2 órára muszáj.
Stay with us ! <#kacsint>

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#107125
Igen ! <#eljen> <#taps>
Gratulálok.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#107124
Igazad van ,14 másodpercből nehéz kitalálni,még abban az esetben is ha jól ismert a dal.
De tizennégy fejtörőmből 14 találat,helyes megfejtés érkezett.
Jól vizsgázott a kis italo-disco csapatunk itt a fórumon.

A feladványod nagyon ismerős de most konkrétan nem villan be,talán egy PSB remix ? átpasszolom a tagokhoz,vagy dobj fel egy kis részletet még belőle. <#integet2>

ItaloDisco4Ever !

#107123
Sajnos nem szeretek mostanában gép előtt ülni, de ahogy időm engedi felnézek azért néha.
#107122
Ha kölcsönkérted, akkor tessék kolléga úr:

Chip Chip - (A1) - Everything You Love (Dolce Vita Edit) (1988)

A termék linkje:

https://www.discogs.com/Chip-Chip-Everything-You-Love/release/412063
Utoljára szerkesztette: italomanjoco, 2019.07.11. 18:13:41
Musachy
#107121

imo :) science fiction is science fact

#107120
14 másodpercből nehéz zenét kitalálni. Én is adok egy találós zenét, az elejétől indul, és 1 percig hagyom, kizárólag csak neked <#bee1>

Próbáltam könnyűt választani! Na milyen zene kezdődik? <#integet2>

Rolandnak
cucurbia
#107119

cucurbia
#107118
Ez csak azért könnyű,mert a Komjáthy Gyuri nagyon szerette,és sokáig kerestük, a dalt,mivel anno elfelejtettük kimenteni a rádióból a menekülésünkkor. Blue Sunbeam ‎– Before The Night Is Gone .Nekünki csak a radio verzió volt meg anno,igy a 12"--est elkérem.

reynaud
#107117


Neil Tennant ,ma 65 éves.

Ez alkalomból,tán tőlem nem túl meglepő módon,ezt a dalt választottam.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#107116
Remélem maradsz velünk aktívan,már azt gondoltam visszavonultál a fórumozástól.

ItaloDisco4Ever !

reynaud
#107115
A legutóbbi fejtörőre nem érkezett megfejtés,ezért most egy viszonylag könnyebet választottam.
Ha e "7"-es verzióból nem sikerül találatot bevinni,akkor majd a '12-es remixből feltolok vokális részt.

sample 14

ItaloDisco4Ever !

#107114
Zephyr Retiring
#107113
Ez a csip csip nekem is meg van pár válogatás lemezen. De ezt mások csipogták slágerré anno...<#vigyor>

Kölcsönkértem italomanjoco kollégától egy kicsit még hallgatni amazt..<#nyes>


"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#107112
Helyes. <#nevetes1><#eljen>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#107111
#107110
Én elcsipogom hogy nekem megvan, csip csip <#crazya>
#107109
Köszi szépen így már teljes a rip ahogy én szeretem elmenteni! <#taps><#worship>

#107108

K.K. Toes - Miss Tropico (Instrumental)

Utoljára szerkesztette: mfn, 2019.07.08. 19:45:06
#107107
Köszi ez mind jó!!!! <#worship>
Zephyr Retiring
#107106
Felhívom a figyelmet az első zeneszámra!



Na gyorsan csipogja el nekem valaki, kinek is van meg ez lemezen..<#nevetes1>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#107105
Bár ha letölti, akkor meg ugye mégiscsak a netről van..<#hehe>

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

#107104
<#eljen><#worship>

Biztosan úgy van ha te mondod.

#107103
Én is köszönöm szépen az önzetlenséged. Így teljes. Szuperrr
#107100
Egyik csak jó lesz! <#nevetes1>
mfn

#107099
Megnézed ,elfogadható megtartod, ha nem meg Delete.
Egyben biztos lehetsz , hogy nem a netről van! <#wink>

#107098
Hello! <#wave>

B .Yoggy - Sing A Long

#107097
#107096
#107095

A-Evo (5) - Finding The Way
Utoljára szerkesztette: studiohits, 2019.07.06. 06:35:30
#107094
Köszi szépen!Egyenlöre tökéletesen megfelel<#worship>
#107093
Szia mfn! Ha ez a lenez is jó Muriel Dacq -tól, akkor INNEN letöltheted.
#107092

Roy - Shooting Star (Dub Mix)

Utoljára szerkesztette: mfn, 2019.07.05. 21:11:54
#107091
Kösz, ez valóban szerepel a keresőlistámon! Azok közül kb negyedéről van már felvételem, de erről még nincs.
Majd holnap lecsekkolom hogy milyen minőség! Remélem nem valami orosz torrent oldalról szerezted? <#nyes>
#107090
#107089
Mivel a lemez B oldala így sanszos.<#nevetes1>
Holnap feltöltöm. <#wink>

#107088
Köszönöm a feltötést.
Igazából Yoggy-tól a Sing A Ling-et keresem ezerrel.

Az is megvan neked?

Biztosan úgy van ha te mondod.

#107087
Találtam pár verziót majd holnap felrakom aztán kiválasztod.

#107086
Nem tudom melyik a jó verzió.Csak a Youtube-os mellékelt zenét ismerem ami a Discogshoz van rendelve.Köszi!