A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#107135
Értem, akkor ezek szerint nem egyforma az ízlésünk. Úgy látszik hogy te már ráálltál a 90-es évek zenéire, meg a New Italo-ra.
Én még maradtam a 80-as éveknél <#crazya>#crazya>
Én még maradtam a 80-as éveknél <#crazya>#crazya>
Én begondolkoztam ezen, de amire tippeltem volna, annak nem találtam "space" verzióját...
imo :) science fiction is science fact
Hi, <#wave>#wave>
Nem tudom mi ez,mint ahogy azt sem tudom illetve nem értem,akinek olyan jó lemezek vannak a kollekciójában, miért ilyen avétos ,vacak dalokat választ nekem. <#nevetes1>#nevetes1>
Sorry bro,de ezek nem keltették fel az érdeklődésem.
Nem tudom mi ez,mint ahogy azt sem tudom illetve nem értem,akinek olyan jó lemezek vannak a kollekciójában, miért ilyen avétos ,vacak dalokat választ nekem. <#nevetes1>#nevetes1>
Sorry bro,de ezek nem keltették fel az érdeklődésem.
ItaloDisco4Ever !
Bravó,szép megfejtés!
Férfiasan bevallom,bár nagy favorit nálam a dal,és a megjelenése óta ismerem,de ebből a részletből valószínű nem ismertem volna fel,gratulálok.
ItaloDisco4Ever !
Farina-Crivellente
F.C.F. - No Control
kb. 4 perc körül...
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2019.07.11. 21:13:23
F.C.F. - No Control
kb. 4 perc körül...
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2019.07.11. 21:13:23
imo :) science fiction is science fact
Köszöntem. Ha már nem hallgatom, majd visszaadom.<#worship>#worship>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
s akkor,egy jól ismert dal,igyekeztem olyan részletet kivágni mely némileg nehezíti a felismerést.
sample 15
sample 15
ItaloDisco4Ever !
#107128
Ha mind kitalálták, akkor nem is szóltam semmit! <#circling>#circling> Lehet hogy így jó ahogy van, akkor jó a feladvány ha nehéz!
Van itt egy másik zene is, de ez így van a lemezen, majdnem 1 perc, persze rajt van a maxi verzió is.
Ezt biztos ismered! <#awink>#awink>
(A2) (Space Version)
A másikat passzoljuk a többiekhez!
Utoljára szerkesztette: italomanjoco, 2019.07.11. 18:34:51
Van itt egy másik zene is, de ez így van a lemezen, majdnem 1 perc, persze rajt van a maxi verzió is.
Ezt biztos ismered! <#awink>#awink>
(A2) (Space Version)
A másikat passzoljuk a többiekhez!
Utoljára szerkesztette: italomanjoco, 2019.07.11. 18:34:51
Komjáthy Gyuri bácsinak jó ízlése van,ezt tudjuk.
Ez a dal nekem is nagy kedvencem.
Bravúros megfejtés volt 14 másodpercből. <#eljen>#eljen>
Ez a dal nekem is nagy kedvencem.
Bravúros megfejtés volt 14 másodpercből. <#eljen>#eljen>
ItaloDisco4Ever !
Én sem szeretek gép előtt ülni,ilyenkor nyáron pláne nem,de napi szinten cirka 1-2 órára muszáj.
Stay with us ! <#kacsint>#kacsint>
Stay with us ! <#kacsint>#kacsint>
ItaloDisco4Ever !
Igazad van ,14 másodpercből nehéz kitalálni,még abban az esetben is ha jól ismert a dal.
De tizennégy fejtörőmből 14 találat,helyes megfejtés érkezett.
Jól vizsgázott a kis italo-disco csapatunk itt a fórumon.
A feladványod nagyon ismerős de most konkrétan nem villan be,talán egy PSB remix ? átpasszolom a tagokhoz,vagy dobj fel egy kis részletet még belőle. <#integet2>#integet2>
De tizennégy fejtörőmből 14 találat,helyes megfejtés érkezett.
Jól vizsgázott a kis italo-disco csapatunk itt a fórumon.
A feladványod nagyon ismerős de most konkrétan nem villan be,talán egy PSB remix ? átpasszolom a tagokhoz,vagy dobj fel egy kis részletet még belőle. <#integet2>#integet2>
ItaloDisco4Ever !
#107123
Sajnos nem szeretek mostanában gép előtt ülni, de ahogy időm engedi felnézek azért néha.
#107122
Ha kölcsönkérted, akkor tessék kolléga úr:
Chip Chip - (A1) - Everything You Love (Dolce Vita Edit) (1988)
A termék linkje:
https://www.discogs.com/Chip-Chip-Everything-You-Love/release/412063
Utoljára szerkesztette: italomanjoco, 2019.07.11. 18:13:41
Chip Chip - (A1) - Everything You Love (Dolce Vita Edit) (1988)
A termék linkje:
https://www.discogs.com/Chip-Chip-Everything-You-Love/release/412063
Utoljára szerkesztette: italomanjoco, 2019.07.11. 18:13:41
imo :) science fiction is science fact
#107120
14 másodpercből nehéz zenét kitalálni. Én is adok egy találós zenét, az elejétől indul, és 1 percig hagyom, kizárólag csak neked <#bee1>#bee1>
Próbáltam könnyűt választani! Na milyen zene kezdődik? <#integet2>#integet2>
Rolandnak
Próbáltam könnyűt választani! Na milyen zene kezdődik? <#integet2>#integet2>
Rolandnak
Ez csak azért könnyű,mert a Komjáthy Gyuri nagyon szerette,és sokáig kerestük, a dalt,mivel anno elfelejtettük kimenteni a rádióból a menekülésünkkor. Blue Sunbeam – Before The Night Is Gone .Nekünki csak a radio verzió volt meg anno,igy a 12"--est elkérem.
Neil Tennant ,ma 65 éves.
Ez alkalomból,tán tőlem nem túl meglepő módon,ezt a dalt választottam.
ItaloDisco4Ever !
Remélem maradsz velünk aktívan,már azt gondoltam visszavonultál a fórumozástól.
ItaloDisco4Ever !
A legutóbbi fejtörőre nem érkezett megfejtés,ezért most egy viszonylag könnyebet választottam.
Ha e "7"-es verzióból nem sikerül találatot bevinni,akkor majd a '12-es remixből feltolok vokális részt.
sample 14
Ha e "7"-es verzióból nem sikerül találatot bevinni,akkor majd a '12-es remixből feltolok vokális részt.
sample 14
ItaloDisco4Ever !
#107114
Ez a csip csip nekem is meg van pár válogatás lemezen. De ezt mások csipogták slágerré anno...<#vigyor>#vigyor>
Kölcsönkértem italomanjoco kollégától egy kicsit még hallgatni amazt..<#nyes>#nyes>
Kölcsönkértem italomanjoco kollégától egy kicsit még hallgatni amazt..<#nyes>#nyes>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Helyes. <#nevetes1>#nevetes1><#eljen>#eljen>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#107111
#107110
Én elcsipogom hogy nekem megvan, csip csip <#crazya>#crazya>
#107109
Köszi szépen így már teljes a rip ahogy én szeretem elmenteni! <#taps>#taps><#worship>#worship>
#107108
#107107
Köszi ez mind jó!!!! <#worship>#worship>
Felhívom a figyelmet az első zeneszámra!
Na gyorsan csipogja el nekem valaki, kinek is van meg ez lemezen..<#nevetes1>#nevetes1>
Na gyorsan csipogja el nekem valaki, kinek is van meg ez lemezen..<#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Bár ha letölti, akkor meg ugye mégiscsak a netről van..<#hehe>#hehe>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
#107104
<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Biztosan úgy van ha te mondod.
#107103
Én is köszönöm szépen az önzetlenséged. Így teljes. Szuperrr
#107100
Egyik csak jó lesz! <#nevetes1>#nevetes1>
mfn
mfn
#107099
Megnézed ,elfogadható megtartod, ha nem meg Delete.
Egyben biztos lehetsz , hogy nem a netről van! <#wink>#wink>
Egyben biztos lehetsz , hogy nem a netről van! <#wink>#wink>
#107098
#107097
#107095
#107094
Köszi szépen!Egyenlöre tökéletesen megfelel<#worship>#worship>
#107093
Szia mfn! Ha ez a lenez is jó Muriel Dacq -tól, akkor INNEN letöltheted.
#107092
#107091
Kösz, ez valóban szerepel a keresőlistámon! Azok közül kb negyedéről van már felvételem, de erről még nincs.
Majd holnap lecsekkolom hogy milyen minőség! Remélem nem valami orosz torrent oldalról szerezted? <#nyes>#nyes>
Majd holnap lecsekkolom hogy milyen minőség! Remélem nem valami orosz torrent oldalról szerezted? <#nyes>#nyes>
#107090
#107089
Mivel a lemez B oldala így sanszos.<#nevetes1>#nevetes1>
Holnap feltöltöm. <#wink>#wink>
Holnap feltöltöm. <#wink>#wink>
#107088
Köszönöm a feltötést.
Igazából Yoggy-tól a Sing A Ling-et keresem ezerrel.
Az is megvan neked?
Igazából Yoggy-tól a Sing A Ling-et keresem ezerrel.
Az is megvan neked?
Biztosan úgy van ha te mondod.
#107087
Találtam pár verziót majd holnap felrakom aztán kiválasztod.
#107086
Nem tudom melyik a jó verzió.Csak a Youtube-os mellékelt zenét ismerem ami a Discogshoz van rendelve.Köszi!