A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Fair Control dalba belehallgatva ,ez " mashup" szerű,én ebben több dalból felhasznált anyagot hallok.
pld. "Murray Head – One Night In Bangkok " acapelláját ,de ezt te is tudod,hallod.
Logikusan átgondolva, 1987-es kazettán az elődleges forrás a bakelit kell legyen,akkortájt még a vinyl formátum aranykorszakában voltunk.
Elképzelhetőnek tartom hogy ez felkerült egy kiadott korongra és onnan kimásolta valaki szalagra,kazettára.
Valószínű egy ügyes DJ munkája,ami szintén nem zárja ki a lehetőséget hogy mondjuk egy
"unofficial" kiadványra felrakták.
Józsi,ez egy különálló track,a felvételből nem egyértelmű?
Tetszik nekem is,jó volna ezt begyűjteni,majd érdeklődöm néhány DJ havernál.
ItaloDisco4Ever !
Szerintem maszek lesz ez is:
Mert úgy tudom csak kislemez van belőle, ami van nekem is, és csak 3:35 perces
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Tőlem lehet az 1 Euros lemez is ha tetszik.
Soha nem gyűjtöttem olyan zenéket ami nem tetszettek csak mert minőségben hozzáfértem.
Sok sok olyan ripet kaptam már ami nem tetszett és nem tartottam meg .
Pedig nem is volt olcsó és gyakorinak se mondható éppen a polcokon.<#wink>#wink>
Ezt a Extended Verziót viszont már egy ideje üldözöm.
Tartok tőle hogy ez így szintén maxek! <#fejvakaras>#fejvakaras><#sir>#sir>
Chinese Theatre - Ballerina (Extended Version)
Az elsőt ahogy látom már megírták neked! ( Nekem nem ment volna) Mert nem tetszik így soha nem kerestem.
A második a Symphony Of Love (Ismeretlen verzió) hát én úgy hallom hogy ez semmilyen verzió hanem egyszerűen végig ráúsztattak egy Jingles & Effects dolgot. Nem is túl szerencsésen szerintem. Nem gondolnám hogy létezik ilyen verzió.
Aztán majd lehet hogy valaki megcáfol. <#fejvakaras>#fejvakaras>
Inkább egy másik verziót ajánlanék neked ha esetleg nem ismernéd.
Szerintem ebben sokkal több fantázia van mint az általad keresettben.
Kellemes hétvégét mindenkinek!
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ItaloDisco4Ever !
"A" oldalon a house mixből egy részlet.
Utoljára szerkesztette: italomanjoco, 2019.07.14. 12:00:39
Kb 10 éve keresem ezeket:
Ezt egy ismerősöm vette fel egy szalagos magnóról: Hey Girl
Ezt pedig én másoltam le egy régi kaziról: Fair Control - Symphony Of Love (Ismeretlen verzió)
Az utóbbinak a címét tudom, csak éppen nem tudom hogy melyik verzió, és ezt kellene kitalálni, vagy hogy milyen lemezen található. Lehet hogy ez is valami hongkongi mix lehet? A kazetta kb 87-es lehet amiről felvettem.
Esetleg ha valaki más is tudja a többiek közül, nem leszek hálátlan!!
ItaloDisco4Ever !
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
ItaloDisco4Ever !
Az 1.es és a 3.as komplett lemeze hiányzik még.
Mivel teljes lemez rippeket gyűjtök egy - egy track-el én nem sok mindent tudok kezdeni.
De neked köszönöm azért a Grant Miller-t-is a többi letöltő nevében.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
Eleve más az album verzió és a maxi is. Kinek ez jön be, kinek meg amaz. De a kettő közül melyik a megszokott? <#nevetes1>#nevetes1>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
imo :) science fiction is science fact
Italomucsácsó miatt dobd már fel a Roger Meno track-et is ha lehet...<#nyes>#nyes>
Talán tévedek, de nem 1 és 3 track kell neki, hanem 1-től 3-ig (azaz a 2. is)...<#vigyor5>#vigyor5>
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
A3. Grant Miller - Colder Than Ice (A=P Mix) (1986)
Egy kicsit leharcolt a lemez, és nem olyan jó minőség mint mondjuk egy maxi lemez, de azért szól. Ez a zöld lemezről való, majd előkeresem a fehéret is mert az is van valahol, lehet hogy az jobb állapotban van, már nem emlékszem. Vagy pedig ezt lemosom, és akkor ez sem serceg ennyire, és aztán újra másolom. Ha időm engedi.
ItaloDisco4Ever !
Discogs
Gondolom az évszám sokat segített.
Próbáljuk meg a másikat is évszám alapján, hátha segít. 1989-es.
Utoljára szerkesztette: italomanjoco, 2019.07.13. 13:23:46
Merthogy ilyen jó lemezeid vannak,mint a fotón látható. <#taps>#taps>
De nem én volnék ha elmulasztanék egy kis csipkelődést ... azaz azt akarom mondani,majd feltölthetnél valami olyat amire én is ugrok illetve kattintok a "download" gombra,vannak olyanok a kollekciódban,de találd ki mire volna szükségem 😊 . <#integet2>#integet2>
ItaloDisco4Ever !
imo :) science fiction is science fact
A megfejtésért jutalmul.áruld el nekem #107120 ez mely dal ,ismerem de nem villan be.
Utoljára szerkesztette: reynaud, 2019.07.13. 13:14:29
ItaloDisco4Ever !
Utánna sajnos már felejtősek lettek.
Köszi a bemutatót nekem még az 1- 3-as ripet be kell gyűjtenek .
A (Space Version) amúgy 86-os, ha ez segít valamit.
imo :) science fiction is science fact
Utóbbi elsőbbséget élvezz zenehallgatáskor,én nyitott vagyok a stílusban jól sikerült újdonságokra.
A 80s aranykorszak zenéit jelen állapot szerint kissé unom,de majd változik a helyzet ! 😊
A zenei ízléseddel, én véleményem szerint semmi probléma ,sőt ha abból indulok ki mit láttam a kollekciódból,akár azt is mondhatom,közeli a zenei ízlésvilágunk.
A pörgősebb italo-disco zenéket én mindig favorizáltam.
ItaloDisco4Ever !
Meg az nem is italo.
Utoljára szerkesztette: Musachy, 2019.07.12. 19:42:14
imo :) science fiction is science fact