35
  • Wakegér
    #35
    A transzportokat előszöris nem lelőni kell, hanem az y-wingekkel meg kell bénítani, és utánna pedig oda mész a fő csávóval mellé és ő magától be transzportálja a saját hajójába.Az érdekessége az egésznek, hogy a kiírt hat hajó helyett csak öt traszportelt találtam és így is sikeres volt a küldetés.
  • [Jakuza]
    #34
    Jott, latott, megbukott.
  • leopold
    #33
    Ha valaki tudja, hogy a kb. 4. pályán mi a fenét kell csinálni a transzporttal. Ha kilövöm az a baj, ha elengedem az a baj.
    Van valakinek valamilyen códja a játékhoz ?
  • LordGamer
    #32
    Help plíz. Nem tudom elindítani a demot mer ezt írja ki: A required security module can not be activated. This program can not be executed.

    Lécci segitsetek!
  • R3GiD0N
    #31
    Szépen is néz ki + SW feeling!
    Szó mi szó, király lesz!
  • superP
    #30
    Szuper, nagyon szuper!
  • ViRoN
    #29
    Jah, nagyon király lesz. És még az az érdekes hogy az ismertetőben 2005. november 1-ét írtak. Az benne a vicc hogy a hivatalos oldalon 2006. február 7-ét írtak és akkor még csak Kanadában és az USA-ban jelenik meg. Szal Magyarország még várhat a legnagyobb galaktikus ütközetre :P
  • Battlefront
    #28
    ez a játéknagyon király
  • Battlefront
    #27
    Eze egy király játék már nagyon várom
  • brutus
    #26
    A KOTOR 1 , 2 kurva szar nem tom miért tetszik mindenkinek szar történet szar írányítás és játék menet egész egy nagy szar!!!!!!
  • tizsoka
    #25
    haho van érdeklödö pc-s sw játékok csereberéjére?
  • redstar04
    #24
    Hi! Honnan lehet letölteni a Kotor-t? Engem is érdekelne, olyan jókat írtatok róla.
  • Dredd
    #23
    Igen, a KotOR valóban fantasztikus volt, én magam is többször végigjátszottam. Szerintem jobb sztorija volt, mint bármelyik SW filmnek :)
  • Ceb
    #22
    Aki szereti az SW világot valamennyira az feltétlenül próbálja ki a Kotor-t v várja meg a kettőt én nemrég töltöttem le az első részt és alig bírtam elszakadni tőle.
  • Sauron
    #21
    Star Wars Rebbeliont, honnan lehetne megszerezni, venni vagy tölteni mind1!
  • Keldor
    #20
    teccik!!
  • Tetsuo
    #19
    Hát arra emléxem hogy az X-wing.. az jó volt,
    meg a SW Battlefrontnak a hangulata (a HOT bolygón), zene, lépegetőg, tauntaunok meg izék.
    De sajna már kezdem utálni ezt a pokemonmarketinget meg az újabb szar filmeket..
    Ilyen jellegű stratégiánál meg nekem Age of Emp2 az etalon.
  • sz4bolcs
    #18
    ez csodálatos :) (csak a képeket néztem meg)
  • M@TriX
    #17
    sorry én bűnöm a hivatalos oldalon nem volt kiadási dátum aztán a honlap készítését gondoltam támpontnak

    megyek is a pusztába...
  • Tiby
    #16
    Hmm.Nekem már 2000-óta megvan a Star Wars - Force Commander..Szerintem elírták a kiadási dátumot az SG-n nem 2003 hanem 2000
  • Skynet
    #15
    ???
    XWA volt Lucasék utolsó jó SW szimulátora miazhogy nem adta vissza?Igaz ez ízlések és pofonok de nekem bejött az újságok is szépen értékelték sztem nemvolt azzal semmibaj...
    És onnantól kezdődött a baj....Rugoue squadron (szódával elmegy monnyuk eccer végigvihető) és onnantól megjelenő összes sim egy kalap fos volt (Racer nemérdekel kise próbáztam)....Jöttek a stratégiák is számszerint 2 (Battlegrounds meg a másik 3d-s fos a nevére már nememléxem)....Mostmeg ez....Nem sok reményt táplálok...Lucasék maradjanak a Jedi sorozatnál az még legalább jó volt (Outcast,Academy)...
    Mindenesetre ha SW játék akkor csakis a KotoR2-t várom (az 1 is isten volt bár ha jóltom Lucaséknak a játékhoz sokköze nemvolt csak a nevet adták:) )
  • archkoven
    #14
    Kiváncsi vagyok mi sül ki ebből, de marha meglepett leszek ha valami értelmes.
    Erős a gyanúm, hogy ennek semmi köze nem lesz a stratégiához.
  • blackeagle
    #13
    A pályaszerkesztője se volt rossz. Mikor 10 ISD berobbant az ember képébe ,az korrekt volt
    Az a pálya jött be a legjobban ,mikor a defenderröl a pajzsot és a lézert is le kellett venni ,hogy max. sebességgel elérjem azt a 3 hajót amit meg kellett védeni.
  • Magnetic
    #12
    Bizony-bizony....
    Az XWA nem tudta visszaadni amit az x-wing vagy a Tie-fighter. Lehetne ilyen jellegű fejlesztés is. Nem kell csili-vili grafika, csak jó játékmenet és ha közel jön az ellen akkor legyen akkora mint az x-wingben és ne kelljen nagyitóval kereni amikor 10m-re van tőlem.
    Mostanság sajna sok az ilyen "szimulátor", hogy az egész játék abból áll, hogy egy fehér pontra lövöldözöl és vége....
    Kicsit off, de ez van
  • blackeagle
    #11
    Nem estem hanyat a képektől. Utoljára a tie fighterrel játszottam igazán jót.
  • NEOreg3
    #10
    aoe3 mellett lehúzhtja a rolót, inkább csinálják a kotor 2-t abba legalább nagyott tudtak alkotni...
  • [NST]Cifu
    #9
    He? Köze nincs a kettőnek egymáshoz, erősen kétlem, hogy itt városokat kell felépítened például és a lakosságot meg a gazdaságot menedzselned.
  • [NST]Cifu
    #8
    Arról nem is beszélve, hogy képtelenek hűek lenni a világhoz, folyamatosan 'újítanak', aminek az az eredménye, hogy az ember csak vakarja a fejét, hogy ezt meg mégis hogy képzelték a készítők...

    Bár én is nagyon remélem, hogy kellemesen fogok csalódni.
  • NEXUS6
    #7
    Hát az én esetemben Mr Lucas meg a cégei elég eredményes munkát végeztek az utóbbi 10 évben, hogy kigyógyitsanak a SW őrületből.

    Nem hiszem hogy pont ebbe a játékba fogok újra belebuzulni.
    Az utóbbi évek filmjeire, játékaira jellemző ez a mentalitás, amit itt is irnak: csak minimális stratégia (értsd mélység) lényeg az akció.
    De akkor mitől stratégia?
    Egyedül a Nexus;) Jupiter incident c játéknál találták el, merték leirni(?), hogy az ilyen jellegű gámék nem stratégiaiak, hanem taktikai (harcászati) jellegű játékok, bár egy marketingesnek ez gondolom oly mindegy.

    Gondolom ez is szép lesz (persze mint az elhangzott csak az ilyen jellegű játékokhoz képest), megspékelve némi lassan unalmassá váló SW zenével (hogy hangulata legyen), a többi meg adja magát.

    Persze igazság szerint, szeretnék én is pozitivan csalódni;))
  • alibaba
    #6
    Tiszta Imperium Galagtica koppintás az egész.
  • Herkulles
    #5
    Nem kérünk földi ütközeteket, elég lesz csak az űrbéliek, de azok legyenek überaxák!
  • Runo
    #4
    Hát nem tom mit mondjak a képeket nézegetve....
    Stratégiai játékhoz képest jók a képek, de sajna fps fan szemével nézem őket, szal inkább nem írok véleményt
  • HerrKiss
    #3
    Egy tévedés mindenesetre van a cikkben; Lucas papa nem egyszer próbálkozott meg SW-RTS-t készíteni, hanem kétszer. Bár igaz, ami igaz, a Galactic Battlegrounds valóban felejthető volt sajnos... :-(
  • Bucser
    #2
    Szerintem SW rebwellion kiba jó kis game a mai napig megvan és nyomom:) A FC is jó volt csak kár, hogy bugos mint az állat...
  •  eX
    #1
    KIváncsivá tesz ez a geme!
    Én még játszottam a Star Wars Rebbelional! Igaz az a amostani játékokhoz sehol sincs de akkor nagyon tetszett!Ezt is várom majd szeretettel!