101
Alone In The Dark
  • Gabe18
    #101
    Ekkora se füle se farka marhaságot mint ez,már régen láttam.Azt már nem is emlitem hogy a játékhoz magához semmi köze,mert hát ezt már mindenki tudja.De ez igy önmagában is egy nulla véleményem szerint.
    Ennek a Boll-nak láthatóan az agyára ment sok "Aliens" nézés,aztán gondolta mostmár Ő is csinál egy ilyet.
    De a film kivitelezésének csúcspontja az volt amikor az egyik jelentben a "halott" nő már akkor emelte fel a fejét a földről amikor a társai még ki sem mentek a képből,se képváltás se semmi,már mozog a "halott"...
    Na szóval ez szörnyű volt.
  • jahola
    #100
    Amúgy a House of dead az inább elmegy vígjátnéknak. Azért, mert röhögni lehet rajta, mert van benne egy pár értelmetlenség, ami már totális baromság
    Lásd: www.fangoria.hu Ott pedig keresd meg az Uwe Bollról szóló cikket.
    Én nagyot néztem amikor elolvastam
  • jahola
    #99
    Az AITD egy nagy rakás xar filmben!! Játékban viszont nagyon cool!
    Szerintem ezt az Uwe Bollt a Marsról röpítették ide. Hogy miért? Mert ő azt se tudja mi az, hogy film!! Mert amit ő csinál az nem nagyon nevezhető filmnek.
    Ne csak ocsárorjam őt, hanem akkor kitérnék arra az egy pozítivumra mit ő tud: egy
    kicsit konyít az akciós jelenetekhez, lásd: BloodRayne, House of the Dead.
  • steweee
    #98
    sajnos tényleg csak a neve jó, egyébként az. ha nem láttam volna, de tudtam volna milyen rossz nem is nézném meg. de mivel megnéztem most már tudom milyen szar, pedig nem lette volna rá kíváncs. ez van, feloldhatatlan paradoxon. horrorokban gazdgag évnek nézünk elébe, bár nem tudom mennyire régi a mimic 3, de attól meg egyenesen hánytam.rég nem csináltam olyan hogy nem is nézek végig egy filmet ha már egyszer elkezdtem nézni, de ez AZ a film volt
  • PeeTeR
    #97
    azert annyira nem rossz csak kar hogy nincs semmi ertelmes vege a filmnek, ugy osszecsaptak amennyira csak lehetett. felrobbantjak, elmennek, aztan mivel no meg pasi menekult meg es egy olyan varosba jutottak ami tok ures igy elkezdhetik ujranepesiteni a kornyeket. dugunk mint nyulak :D
  • vg
    #96
    Iszonyat szar film... :(
  • Seth
    #95
    ha jót akarsz magadnak inkább ne.....
  • Waterhorse
    #94
    Még mindig nem láttam. Le kéne már tölteni:))
  • mikike
    #93
    senkinek nem tetszett?
    csak mert most csorgatom
  • winnie
    #92
    2005-ös.

    google.com vagy us.imdb.com - keress rá
  • datango
    #91
    vmi oldal ahol ez a film képek vagy vmi van ?? uj film ez ?
  • winnie
    #90
    olvass vissza.

    van ilyen film, van hozzá magyar felirat is. a címe bizony az, ami a játéké. a rendező csinálta a house of the dead filmet is, és ő készíti most a bloodrayne filmet is.

    mindkettő eddigi filmje borzalmas lett
  • datango
    #89
    van ijen film? ez most a játékből készult vagy hogy?
  • Sephi
    #88
  • Waterhorse
    #87
    A világon vannak rossz dolgok is, nem feltétlenül csak a jórol kell, hogy szó essen. Mindkét oldalról véleményt mondunk és így alakul ki a teljes kép.
  • Loál János #86
    Vazz, ha egyszer ennyien vannak kiakadva rajta...
  • Sephi
    #85
    Ha nem haragszol akkor ezt a beszolasodat :

    "A sokak álltal lehúzott ugyancsak Uwe Boll által rendezett House of the Dead sokkal jobb volt, ott legalább az akciók elég jól meg voltak csinálva és volt egy jópár igényes rész benne,"

    Leforditatnam angolra es tobb forumba bemasolnam!
  • Sephi
    #84
    Gyerekek ha mar odajig sujedtetek hogy topikot nyisatok ennek a "remekmunek" akkor legalabb ne legyen rola szo ennyit mert ez kicsit gaz.
  • STREEX
    #83
    Én úgy ültem le elé hogy csak nem lehet olyan rosz amilyennek mondják...Hát tévedtem, még akció sincs benne
  • Alias
    #82
    Seth, totál igazad van. Végig sem bírtam nézni, annyira gáz az egész. Fél óra után a delete gombot részesítettem előnyben a film helyett.
  • Seth
    #81
    Na most néztem meg. Röviden és tömören: aztakurva hogy lehet így elbaszni valamit...
  • Waterhorse
    #80
    Ezt meg hogy érted?
  • Bandew
    #79
    Warcraftot Jackson? Kicsit távol áll tőle. :-)
  • booyaa
    #78
    Nekem megadatott hoo játszak a játékkal is de a filmen nagyon meglepődtem hoo mennyire nagy taknyot csináltak mee teljesen el van vonatkoztatva a játékTOOL
  • Voltan
    #77
    Basszus, miért kell mindenből akciófilmet csinálni??? Persze, értem én, a jó kis tömeges szpesöl effektekkel, meg a négy hulla/perc rátával el lehet leplezni a forgatókönyv és a rendezés hiányosságait, de könyörgöm, ezzel teljesen megölik a filmet. Ráadásul az Alone in the Dark marhára nem az az akció-orientált kategória kéne, hogy legyen. Nemrég újra megnéztem A köd-öt John Carpentertől. Valami iszonyatosan parás, nyomasztó, fosatós hangulata van végig, pedig szinte semmiféle akciórész, vagy különleges effektus nincs benne. Hát igen, akkoriban a filmeket még a történet és a hangulat miatt csinálták, és nem futószalagon gyártották. Az még művészet volt...
  • Waterhorse
    #76
    De miért nem lehetett olyan filmet csinálni ami legalább hangulatban emlékeztet a filmre? Több olyan B kategóriást horrort is láttam már amit párhuzamba tudnék hozni az AITD-al. Láttátok már a "Lidércnyomás" című filmet? Ez volt a magyar címe, eredetit nem tudom. Bár a végén van egy nagy kavar, de a film kb. első 1 órája eléggé Alonés para, aztán volt valami sötétség serege, de nem az evil dead-es, na az már valami lett volna, ha csak kicsit hasonlít rá. Nyomott világvége hangulat, nincs kiút, feeling, még levegőt is alig merünk venni közben, csakúgy mint a bennük alakító színészek, egyszerűen zseniális. Uwe doktor, meg elmehet lovakat boncolni, még a kedvenc játékomat (Bloodrayne) is ennek a szerencsétlennek kellett feldolgoznia:((
  • Solid Snake GH
    #75
    Nem tudok röhögni, még nem láttam a House of the Dead-et (sajnos - szerencsére? :))
  • Shep
    #74
    Ja és a House of the Dead szerintem jó film, lehet röhögni :)
  • Shep
    #73
    Na megnéztem én is, háááááát ez is egy se eleje se vége akciómozi ami nem is lenne baj, ha igényes lenne a megvalósítása, de hát nem az, a szinészi alakításról meg ne is beszéljünk, Krisztián Szléter is bánja már a napot szerintem mikor igent mondott a szerepre, bár a fene tudja biztos marha jó pénzt keresett vele. A játékhoz kb annyi köze, hogy a főhősnek Cranby volt a neve mint a játékban. Pozitívum viszont, hogy a credit alatt jó a zene. A sokak álltal lehúzott ugyancsak Uwe Boll által rendezett House of the Dead sokkal jobb volt, ott legalább az akciók elég jól meg voltak csinálva és volt egy jópár igényes rész benne, de ebben a köddé váló szörnyeken kívül, meg az elején a pisztolyos lassításon kívül nem sok.
  • Solid Snake GH
    #72
    Hoppá, tényleg. Köszi, hogy szóltál! :)
  • grebber
    #71
    Van normális felirat igaz van benne 1-2 mondat amit nem tudott leforditani a srác.

    Ehhez a verzióhoz van Alone in the Dark (XviD-HLS)
  • Solid Snake GH
    #70
    javítás: "Játékban magányosan, EGY hatalmas kísértetjárta házban"
  • Solid Snake GH
    #69
    Azok a sötét világ lényei. Amúgy már elkéne egy felirat, hogy jobban meg lehessen érteni.

    Újboli megnézés és a játékok végigjátszása után rá kellett hogy döbbenjek: A filmnek és a játéknak SEMMI köze nincsen egymáshoz.

    Pl.: Filmben Alien-szerű lények elszabadulnak és csata ezerrel
    Játékban magányosan el hatalmas, kisértetjárta házban.

    Érthető a különbség. Véleményem szerint japán rendezőnek kellett volna megrendeznie, akkor kultuszfilm lehetett volna...
  • grebber
    #68
    Most nézem a filmet eddig fasza de ezek a lények mik és honnan valók mert nem vágom?
  • Solid Snake GH
    #67
    Annyira nem gáz. Van benne csekély AITD feeling.
  • NiGhTM4R3
    #66
    Kezd érdekelne a film :)
    Egyébként a megvalósítás az tényleg gagyi?
  • Solid Snake GH
    #65
    Na megnéztem.
    Kellemesen csalódtam benne, a netes fikázások és a rossz fogadtatások miatt sokkal rosszabbra számítottam.
    a 10-ből 6-ot adnék rá.
  • Solid Snake GH
    #64
    Épp az jön le filelist.org-ról.
  • grebber
    #63
    Alone.In.The.Dark.TS-MOViE
    Alone.In.The.Dark.TS.SVCD-SG18

    Már ilyen verziók is vannak.
  • NiGhTM4R3
    #62
    Nemtom miaz, de a lényeg h 2005-t írunk, ideje lenne használni a technikát. Esetleg kicsit nagyobb költségvetésbe nyúlni, talán a siker is nagyobb?...