3132
  • rl
    #2812
    köszi mindjárt megfogom nézni!
  • engine
    #2811
    többek közt itt

    de még van egy rakat hely, csak most ez jutott eszembe
  • rl
    #2810
    Segítsetek,kérlek!Hol lehet letölteni modot hozzá?
  • Tass
    #2809
    A max szinten kell légy hozzá, ez bizti, a többit mostmán nemtom... és sok pííz, meg türelem
  • kopaszrobert
    #2808
    Mi kell egy Death Star megépítéséhez?Mert találtam egy házat amihe írtak valamit a deah starral kapcsolatban...De még nme tudom mi kell hozzá...
  • Narandil
    #2807
    sürgős lenne, szal nem sétődnék meg, ha gyors választ kapnék...
  • Narandil
    #2806
    üdv!

    kellene egy kis segítség a force of corruption telepítéséhez... hiába próbálom az itt leírtakat egyszerűen nem jelenik meg a kezelő felület a csatában... lerírom, hogy hogy csináltam: alap game fel, aztán jön a foc daemon tools 4.06-tal... (a DVD-s változatot... de ha a cd-s változat kell, akkor abból van kettő is...) nem crack-kelek, mert nincs csak a gcw-s crack, s arra azt mondtátok, hogy nem jó... futtatom a Yasu-t (megvan a pro stop is)... aztán futtatom a játékot... s ilyenkor nem indul a game, mert állítólag nem az eredeti file van... jah a daemon-ban be van kapcsolva az emulation all options on... próbáltam, h ezután crack-lem csak az indító file-t, de akkor meg az introk után kilép... aztán átmásolom a dll-t is, s ilyenkor nincs kezelőfelület... akkor most mi a teendő? előre is kössz!
  • EnigmaHarlequin
    #2805
    Üdv Mindenkinek

    Hosszú idő után akarok újra jáccani az sweaw val és segítség kéne nah most az alap game feletlepítésével no problemo /telepít 1.02 patch oszt fixed exe megvan fut/ de az innen való frissitést hoyg oldjam meg?
  • kopaszrobert
    #2804
    Magyarositasok.hu-n találtam magyarosítást de rosz a link hozzá...
    Nem tud valaki egy címet hozzá?
  • Cairass
    #2803
    #2743
    és
    #2788
  • Kövesdi A
    #2802
    mert ugye ha crack van simán kéne meni e egyéb más segitség nélkül mint pl sr7stop
  • Kövesdi A
    #2801
    hi tudna valaki segiteni mivel crack-elem a gamet el is indul de amint ki írjah hogy star wars.. kilép az asztalra vajon mért ?
  • thoomas
    #2800
    Szevasztok!! nekem ugy van meg a játék h nem image fájlbanvan, csak simán rá van rakva minden DVD-re!!!ebben az esetben hogyan kell "beüzemelni"?????
    előre is köszi!
  • kyle reese
    #2799
    Várom válaszod irtam privibe is .
  • kyle reese
    #2798
    Helo. Pontosan meg tudod Mondani a hivatalos frissített indítófájl Nevét? Merta az alapján rá tudok keresni de név nélkül nem .
    kösz
  • Sagara
    #2797
    nincs rendes, működő crack a játéhoz, már néhányan leírták, hogyan lehet működésre bírni, az én véleményem az, hogy a 2 cd-s verziókat sehogy, a DVD-s verziót meg már leírták, de azért elmondom, hogy nekem hogy sikerült:
    Daemon 4.06 all emulation ON -> telepít -> felülír egy újabb exe fájllal a régit, van valami hivatalos frissített indítófájl, de nem crack, keressetek rá, nem tom megmondani honnan van -> YASU elrejti a dolgokat ->lehet játszani... persze közben maradjon mountolva a képfájl és az emulation ON
  • kyle reese
    #2796
    helo ! te honnan szedted le a cracket? be tudnán linkelni vagy elküldeni emailbe?privátba megírom a címemet .előre is köszi .
  • kyle reese
    #2795
    hi! Ez lehet a probléma . Melyikhez szedtél le crack-et? A Forces of Corruption-höz (mondjuk az 1.05-ös EaW-hoz meg úgysincs)? Mert ahhoz szar a crack ami például a Gamecopyworld-ön is fenn van.
    Ha használod nem lesz rendes kijelződ, nem tudsz aktiválni egy csomó mindent, nem adhatsz rendses parancsokat, plusz gondok merülhetnek fel a pénzzel is (mintha befagyott volna).
  • kyle reese
    #2794
    hi ! nekem is ugyanezt a problémám hiába raktam föl a frissítést és a patchet maradt minden a régiben .ha valaki tud rá megoldást az szóljon .előre is kösz.
  • sike
    #2793
    SZAR WARS
  • Negwar
    #2792
    Hi!
    Felfedeztem egy kicsi ám roppant idegesítő hibát...
    A játék gond nélkül fut ám a kezelő felület hiányzik. Tehát nem tudok sem gyártani sem irányitani, csak a csata szintere látszik, meg az egér és ennyi.
    Tudja ennek valaki az okát, hogy miért van, de legfőképpen hogy lehetne orvosolni???
  • Halálmadár
    #2791
    hy!

    van egy olyan problémám,hogy feltelepítettem a game-t leszedtem hozzá az 1.5 patch-et és az 1.5 trainer-t.A játék közben ha futtatom a trainert akkor ez az üzenet jelenik meg:STAR WARS EXE HIBÁT ÉSZLELT EZÉRT LEÁLL! Ha valaki tudja a hiba okát az privi üzenetben válaszoljon. azt ne írd,hogy ne használjam a trainert,mert sok lové kell,mert 1 nagy flottát akarok.
    Köszi a segitséget!
  • peti94
    #2790
    nemtudom szerintem igen én még nem próbáltam de nem is fogom egy ideig mert még tapasztalaltot akarok szerezni a játékról
  • adios
    #2789
    KÖszi szépen.Örülök hogy megy:))
  • Cairass
    #2788
    Köszönöm a segítséget!!!
    Daemon 4.6 + mini image + prot stop = működő játék... :)

    És ezúton kívánok boldog születésnapot!
  • Darth Razor
    #2787
    lehet a Forces of Corruption-nal multizni hamachi segítségével?
  • Vodka555
    #2786
    Hi! Nekem sikerült feltelepíteni, elindítani, crackelni. Faszán megy is, elindul minden, de a skirmish módban nem lehet csinálni semmit mert csak a sima képernyő van, nincs egy darab gomb se amivel fejleszteni lehet vagy hajókat csinálni, semmi. Erre mi lehet a megoldás? KÖSZI
  • peti94
    #2785
    a daemon tools 4.06 ot innen lehet letölteni ha valakinek nincs http://ww2.cdmediaworld.com/hardware/cdrom/cd_utils_virtual.shtml
  • peti94
    #2784
    köszz mer nem volt hozzá
  • adios
    #2783
    Tessék install key: 1add-0fc-d59-b912-na20

  • peti94
    #2782
    +c
  • peti94
    #2781
    a fores of corroptionhoz az a key kell ami az eaw hoz ?
    mert ha nem akkor lécci adjatok eggyet
  • lang14
    #2780
    de a baj hogy elbuktam ezt a pályát és nincs hajóm... akkor mi van? reload?
  • SaGa Jr
    #2779
    Nem kell vinni sem (bár előtte már kapott egy ilyet az ember, akkor meg miért ne vinné magával azt a kis interdictort), mert a küldetés elején lehet szerválni párat, mikor megmentehetőek a kalózoktól. Aztán eldugni a kalózok kinyírása után mindenkit a nebulákban.
    Amint bejött a hercegnő és megkaptad az ukázt, hogy lehet elfogni, mert begyűjtötte az adatokat, na akkor kell előjönni. Bekapcsolni az interdictorok képességét, amivel blokkolják az elmenekülést és óvni őket, miközben egy ISD-vel el kell kapni a hercegnőt szállító gépet. Az ISD-vel közel kell menni, majd vonósugarat rádobni a célpontra és kész.
  • adios
    #2778
    Pedig a vonónyaláb a megoldás.Amikor odaérsz a Tatooin-hoz, akkor rejtsd el a flottádat a nebulában, és ott várd meg a hercegnőt. Amikor megérkezik az előörs (X-wingek), akkor nem vesznek észre és hívják a hercegnőt, hogy szabad a terep, jöhet. Amikor megérkezik te előjössz a nebulából és bekapcsolod a vonósugarat. Nagyon fontos, hogy vigyél gravitációs csillagrombolót, ami nem engedi, hogy a hercegnő elszökjön a hipertérbe.amikor elkaptad a hercegnőt a sugárral nem kell már semmit sem csinálnod, mert vége a küldetésnek.
  • lang14
    #2777
    azt mondja nekem Vader: "Fool! The capture of the princess has been entrusted to me! reqestion a star destroyer, we will use tze tractor beam to subdue her."

    ez mit jelent mert ha arra gondol hogy kell a vonónyalábos hajó, akkor honnan tudok olyat szerezni mert picit szétlőtték... pls help mert már minden bolygó az enyém még a tatooin is. azt ott az a kis célkereszt szerű...

    ha most azt mondjátok kezdjem előlről...
  • Dexantreal
    #2776
    Ok, thanks! Felvettelek.
  • adios
    #2775
    Persze címem:[email protected]
  • Dexantreal
    #2774
    Felvehetlek msn-re, hogy átküldhesd nekem?
  • adios
    #2773
    Akkor ott a baj.Létszükséglet a 4.06.Énnekem egy itteni msn-ező küldte át msn-en.