3132
  • Dexantreal
    #2772
    Ez csak 4.03... hol tudom updatelni? :S
  • adios
    #2771
    A Daemon 4.6 van fenn?
  • Dexantreal
    #2770
    De Yasuval se megy lol :S...
  • Adam II
    #2769
    Sima Empire at War-ban a birodalom kampányában mikor lehet research center-t építeni. A Geonosis küldetést még nem csináltam meg ,és azok ellen a Rebel tankok ellen jól jönne valami normális ellenfél mert az AT-ST-k csak úgy hullanak.
  • Dexantreal
    #2768
    Star Wars Empire At War Forces Of Corruption PROPER BWClone-Unleashed

    Mit tudom én :S
  • adios
    #2767
    az a dvd-s verzió?
  • Dexantreal
    #2766
    bwclone unleashed-t szedtem le, de benn van ja.
  • adios
    #2765
    A Daemonban benn van az mds fájl?
  • Dexantreal
    #2764
    Feltettem, sr7stop indít, nothing to hide, játék indít, start és ezt írja ki:

    A required security module can not be activated. This program can not be executed.

    :S...
  • adios
    #2763
    szívesen
  • Dexantreal
    #2762
    Oks, akkor már értem és ezer thanks!
  • adios
    #2761
    Updateld, az fontos elfelejtettem írni.De szerintem te félreértettél valamit,mert én nem azt írtam,hogy a sd4hide ugyanaz,mint a Prot Stop csak hasonló.A Prot Stop ugyanaz, mint az Sr7 Stop.A Yasu-t még én sem próbáltam ki mert ment a Prot Stoppal/Sr7 Stoppal is.Crack nem kell hozzá csak a dvd, meg annyi,hogy mindig "Nothing to Hide"-on legyen a virtuális meghajtót elrejtó program(Prot Stop).És azt sose szabad kinyomni, még akkor sem, ha játszol.
  • Dexantreal
    #2760
    Ok, ha megy sd4hide-dal ,akkor nem szedem le YASU-t....sd4hide-m meg van.

    Ám egy kérdésecske még: amikor anno feltettem, telepítéskor a Forces of Corruption updatelni akarja a cuccot.... azt hiszem, csak úgy hajlandó tovább menni, ha updatelem.... utána elindul a játék? Crack esetleg nem kell vagy ilyesmi? :S
  • adios
    #2759
    És a Yasu
  • adios
    #2758
    Igen olyan mint az sd4HideProt Stop alias Sr7 Stop

    Tehát ugyanaz még a parancsikon is csak más a neve.
  • Dexantreal
    #2757
    YASU-hoz sry.
  • Dexantreal
    #2756
    "2. töltsd le a YASU névre hallgató virtuális meghajtót elrejtő programot "

    Ez akkor kb. olyan, mint az sd4hide? Ja és egy linket tudsz adni a YSU-hoz? :S...
  • Sithfox
    #2755
    Hello all! Segítene valaki hogy aidos által említett progit(Prot Stop)honnan tudom leszedni? Ha linkel segíttek azt még jobban megköszönöm.
  • peti94
    #2754
    amúgy még régen a f.a.q ból töltöttem le (ki volt írva hogy ingyen le lehet tölteni a gamet )ha megint visszatennék akkor örülnék neki
  • peti94
    #2753
    ismerősnek nincs meg (akkor szedhetem le újra )(vagy talán Molnár tud vele valamit kezdeni )
  • adios
    #2752
    Talán hibás lett a crc fájl az idők során.Próbáld meg azt hogy egy ismerősödtől felülírod a fájlt a sajátoddal.
  • peti94
    #2751
    volna az alap empire at war ral egy kis problémám
    a probléma
    telepítés közben mikor a data 2.cab egy bizonyos filéjéhez ér megáll a telepítés és crc hibát ír ki
    régebben nem csinálta ezt
    megoldás ??
  • DARYL
    #2750
    Én telepitem, frisitem és csak utána crackelek, igy megy. Ha frissites előtt crackelek akkor nem megy.
  • DARYL
    #2749
    Próbáld meg a legujabb videó és hangkártya driverrel, no meg a DirectX 9 legujabb változatával.
  • smithi26
    #2748
    Sziasztok.Lenne egy problémám a játékkal kapcsolatban,aki tud légyszi segítsen!Crackelés és frissítés után próbálom indítani a játékot,de már az elején a második intrónál(Petroglyph)egyszerűen kilép a játék!Mi lehet a gond?Ha valaki tud légyszi segítsen!Előre is kösz!
  • HUNPatka
    #2747
    Én is letöröltem de haveromtól elkérem a DVD-t és majd a hétvégén felrakom
  • adios
    #2746
    HUNPatka neked sikerült?
  • Dexantreal
    #2745
    Én is thanks! Majd kipróbálom, csak letöröltem, mert nem tudtam hogyan indítsam... Empire at War az azért még fenn van.
  • HUNPatka
    #2744
    Kösz adios és megköszönöm azok nevében is akik neked köszönhetik hogy játszhatnak és még1-szer KÖSZ!
  • adios
    #2743
    Tehát:
    Daemon 4.06al felrakjátok,Daemonra jobb katt all emulation options on,aztán 1 bizonyos Prot Stop nevű program rejti el a virtuális meghajtótokat..Fontos hogy a prot stop-ba kapcsoljátok be a hide-ot addig amíg azt nem írja ki,hogy Nothing to Hide.Ha minden igaz így már indul..

    !!!!Nagyon fontos hogy a Daemon 4.6 legyen,mert ha nem akkor nem fog elindulni.

    Van egy másik módszer ha ez nem jönne be akkor(ezt nem próbáltam ki mert nekem a másik sikerült):
    1. A legújabb 4.0 Daemon-tools-t használd a disk image mountolásához
    2. töltsd le a YASU névre hallgató virtuális meghajtót elrejtő programot
    3. Miután mountoltad az image fájlt, indítsd el a YASU-t, mely automatikusan elrejti a virtuális meghajtot. Ezután simán idíthatod a gyári exe-t.
    A játék minden alkalommal garantáltan elsőre elindul, nincs vele semmi szenvedés, sokkal egyszerübb elindítani, mint az Empire at wart, aminél ez a módszer sajnos ne működik.

    Remélem most már menni fog mindenkinek.
    Sok szerencsét és ha megy akkor jó szórakozást!
  • Dexantreal
    #2742
    Írjad....vagy frissítsétek a FAQ-t :P.
  • adios
    #2741
    Van megoldás, én meg még jó páran már kiakasztottuk, ha kell hogy tettük fel, akkor csak szóljatok.
  • Dexantreal
    #2740
    Mennyibe kerül? :P
  • engine
    #2739
    Ja, megkő venni :P
    Semmi több egyenlőre, és ne is számíts rá egy darabig. Szerintem
  • HUNPatka
    #2738
    húdesokan írkálnak ide! de van valami jó megoldás a SW Eaw FoC-höz???
  • Cairass
    #2737
    Vagyok!
    Konkrétam meg sem nyikkanik!
  • icewolf
    #2736
    Minden bizonnyal azért mert az még az alapjátékhoz készült...
  • Cairass
    #2735
    Sziasztok!

    Két verzióm is van(Egy 2 cd-s és egy dvd-s kiszerelésben), de egyiket sem tudom működésre birni a FAQ-ban leírtak szerint...
    Valaki tudna segíteni? Please!!!
  • HUNPatka
    #2734
    hellosztok a fore of corrptionhoz van valakinek jó crak vagy valami megoldása hogy lehet megcsinálni mert már nagyon szeretnék vele játszani! kösz előre is ifjú jedi mesterek és az idősebb jedi mesterek!
  • lich
    #2733
    Csillagrombolókról.
    http://www.starwars.hu/enciklopedia/vilaga/?page=technika/urhajok/csillagrombolok/index.htm&head=technika/aloldal_alcim.htm