3132
  • EnigmaHarlequin
    #2892
    sziasztok van végre normális crack mindenhez gamecopyworld.com on megtaláljátok az 1.5 patchhez és ha torrentről Unhatred kiegészítésű Force of corruption t szedtek le ahhoz is minden van nem kell semmi mini image meg semmi benen vana az unhatred könyvtárban a crack
    jah és ha valaki hamchira gyártana servert szóljon ésn is csináltam egyet Sweawmessor a hálo neve 123456 a password
    üdv és jó gamet
  • fuho
    #2891
    honan lehet letölteni a cracket?
    lécives segitsetek
  • K Ace
    #2890
    Az empire at war 1.05-hoz van crack, és simán megy. A foc-hoz kell az eredeti képfájl, a rendes 1.5gigás ami a dvd-n van, azt huzzátok át a gépetekre. Mer ezek a pár kb-os képfájlok ami pl a gamecopyworld-on vannak nem működnek. Ezek után ha áthúztátok a gépre rakjátok be daemon ba minimum 4.08 as verzió. Ezek után mehet a yasu 1.07 és katt az swfoc.exe-re. Csakis erre, ne az indítomenüre, mer abból nem megy.
  • SpongeDoc
    #2889
    Nekem viszont nem akar indulni YASU 1.07-el, és daemon tool 4.06-4.09 el sem.
  • Mike 007
    #2888
    nektek a demó mennyi idő volt amég lejött?
  • Mortein15
    #2887
    felkell hozzá raknod az 1.02 patchet és megcrackkelni
  • Andrejka
    #2886
    az új v1.1-es crack sem jó a foc-hoz?
  • cib
    #2885
    A Yasu 1.07-el és a Daemon 4.08-al ment nekem.
  • SpongeDoc
    #2884
    De az FOC felrakja az 1.5-ös peccset telepítéskor. Én is mindent kipróbáltam sikertelenül, ma leszedem a prot stop-ot, és azzal is nekimegyek.
  • adios
    #2883
    1.5-ös patch fontos.Azt nem írtam le a leírásban,de az egyik legfontosabb rész!!
  • jani66
    #2882
    Sziasztok légyszives segítsetek mert nekem nem akar menni eggyik sem.
  • Gepard73
    #2881
    Na megvan, felraktam elindult és egy idő után kilépett.
    Tanácsra lecseréltem a "PerceptionFunctionG.dll"-t, ami ugyanakkora mint az eredeti, csak újabb dátumú.
    ezek után már indult.
    Mindenkinek köszi, mentem játszani.
  • adios
    #2880
    Ha azt fölteszed akkor működnie KELL!!:)
  • Gepard73
    #2879
    Nincs, de közben már jön msn-en.
    Remélem azzal működik majd.
  • adios
    #2878
    1.5 patch fenn van?
  • Gepard73
    #2877
    Sziasztok!

    Mindent a leírás szerint csináltam, de mindig ugyanaz az eredmény: Wrong disc inserted.
    Please insert the original "SWEAW" CD/DVD.
    Mit csinálok rosszul?
    Dvd-s verzióm van, daemon tools 4.06-al.
  • adios
    #2876
    add meg priviben az e-mail címed és elküldöm.
  • AC2
    #2875
    A 4.6-ot nem tom, nekem a 4.51 van meg. Egyébként "jóbarátod a google".
  • SFKS
    #2874
    Hol lehet letölteni a Daemon tools 4.6-ot?
  • adios
    #2873
    nm
  • kyle reese
    #2872
    Helo. köszi a segitséget igazad volt bevált a tipped .
  • adios
    #2871
    Hello!
    Ha jól emlékszem akkor avval a hősöddel kell odamenni(nem emléxek a nevére)amelyik láthatatlanná tud válni,s ha ottvagy avval szabotálod és visszatérsz a csapataidhoz,majd legyőzöd a maradék ellenállókat.
  • kyle reese
    #2870
    Helo.Bocs hogy zavarlak de elakadtam ott amikor egy pajzsgenerátort vagy mit kellene szabotálni saleucami nevű bolygón ha tudsz akkor segíts nerz én nem jutottam elöbbre ezzel . Segítséget előre is köszönöm
  • kyle reese
    #2869
    Helo. Megint én ,azt nem tudod véletlenül hogy szabotázst hogyan kell végrehajtani ? Valami pajzsgenerátort kellene de nem tudom megcsinálni !
  • kyle reese
    #2868
    helo. igen működik minden hiba nélkül. de hga kell az egész az se megoldhatatlan :)
  • jani66
    #2867
    Helo. Köszi de már megtaláltam. Meg még azt szeretném kérdezni hogy neked működik ment nekem nem.
  • kyle reese
    #2866
    Helo. Linket azt nem tudok/ én is ugy kaptam emailbe / de nekem megvan ha kell elküldöm csak írd meg privbe hogy hova .
  • kyle reese
    #2865
    Helo. elakadtam a forces of corruptionban és kellene 1 kis segitség . most ott tartok hogy valami saleucami nevű bolygon a pajzsgenerátort kellen szabotá
    lnom de nem engedi.Ha valakinek van ötlete akkor segítsen . A választ előre is köszönöm
  • jani66
    #2864
    Ha szépen megkérlek adsz egy linkrt hogy honnan lehet leszedni.
  • K Ace
    #2863
    Végre megcsinálták a crack-et az 1.5-ös verziózhoz.
  • fulcrum falcon
    #2862
    hello
    nekem olyan problémám lenne h leszedtem egy módot és ilyen xml fájlokból áll. Azokat hova kell rakni h működjön a mód?
    Előre is kösz!
  • maffioso
    #2861
    jo lenne tudni hogy mi mert most érdekelni kezdett a játék
  • K Ace
    #2860
    Én simán játszok vista-n, ugyhogy vmi más lessz nálad a baj.
  • AC2
    #2859
    Gondolom mer a vista nem támogatja a játékot azért :D, pár év múlva lesz majd valami servispack, azzal majd menni fog :)
  • maffioso
    #2858
    bocs h kéccer irtam nemláttam
  • maffioso
    #2857
    miért nem fut vistán a játék?van rá vmi orvosság?fekete kép és kilép
  • maffioso
    #2856
    lenne egy kérdésem
    faqot nem tom megnyitni és nem indul vistán
    kijön hogy trademark meg minden de fekete kép és kilép
    vki mondja meg h mért plz
  • jani66
    #2855
    Szerintem nem mert én 2 2cd-s verziót is letöltöttem és nem indult eggyik sem
  • Andrejka
    #2854
    egyébként egyik 2 cds verzió sem műkszik?
  • Andrejka
    #2853
    hálás köszi