3132
  • engine
    #708
    Olvastam, csak nem értem miért. De biztos igazuk van :)
  • engine
    #707
    Ezt töltsétek le. Befogtok csokizni :)
    http://www.eawnexus.gamingsource.net/mods/Bryant's%20Mod%20R1.rar

    Features (All meaning all that are in the demo):
    Full Universe
    All Buildings
    All Space Units!
    Imperial AI
    Trade Routs
    Heros
    Aggresive Imperials who ATTACK YOU. (For Some Reason only they only do it on hardmode)
    So Much More!

    Persze vannak hibák és értelem szerűen a demoban meglévő mapeket használja, de akkor is :)

    Ide nézzetek be későbbi verziókért:
    forum
  • Fenrir
    #706
    Itt írja:

    TOP 5 Mods (DEMO ONLY)
    1) Chriz Mod
    (can build A-Wing, Assault frigates, T4bs and more)
    2) Slocket Mod
    (lets rebels build VSD - must have above mod to work)

    "meg kell lennie a fenti mod-nak hogy működjön"
  • bgabor
    #705
    Ez korábban tényleg jellemző tendencia volt a Lucasartsnál, de az utóbbi években megváltozott. Kezdődött az egész a Jedi Outcastal, majd jött a KOTOR, és a többi. Határozottan kiválló volt mind. Persze voltak gyengébben sikerült produkciók (KOTOR2,Jedi Academy), de a tendencia egyértelműen javuló. :-)
  • engine
    #704
    Őszintén szólva nem tudom miért lenne bármelyik is függő a másiktól.

    Én is olvastam ezt a részt a file leírásnál, de mindegyik a config.meg-et vágja felül ahogy néztem.
    Szerintem így kizárt, hogy kelljen egyik a másikhoz nem?
  • LordGamer
    #703
    Hello

    Szerintem eléggé könnyü.picit nehezebb is lehetne, és a gép is támadhatna szerintem.
  • Deajka
    #702
    Hello!

    Én még nem láttam a demot (most töltöm) de a hozzászólásokból azt veszem ki, hogy nem egyértelműen jó. Csak úgy mondom, hogy a LucasArt nem szokott jó játékot kiadni (tisztelet a kivételnek). Gondoljatok csak a force commanderre vagy melyik, szintén rts. Az olyan szinten volt szar, hogy ihajj!
    Én azt hizsem ezzel is azt szeretnék, hogy az öt éves pistike is "de szépen játszik" legyen. Na, többet majd ha látom.
  • bigapó
    #701
    Hi!

    no, megnéztem én is a gémet. vegyesek az érzéseim/tapasztalataim. Spec nekem a grafikával nincs semmi gondom, mint vérbeli stratégia rajongó nem erre alapozok. Indítási gondok vagy egyébb nehézségek nem adódtak nálam. szerintem a hardveretek is okozhatja a hibát (akinél van), mert azért lássuk be, hogy kell neki vas. mármint ha full grafon nyomod:) én csak megnéztem milyen, aztán mikor az első földi tutorialban beszaggatott inkább beállítottam az ajánlott-ra.

    igazából többet vártam. persze ez most lehet, hogy azért van, mert csak a lázadókkal játszható a demo (kivéve néhány tutorial). a többi később, mert léáll a server:)
  • Fenrir
    #700
    Mi a gond?
  • Prof William
    #699
    Ok sikerült... DEaz űrben még mindig felsülök...
  • Istencsászár
    #698
    tények...
  • Fenrir
    #697
    Az nem jó, csak a gyalogság tud azt hiszem. Amikor ott állsz mellette akkor vagy a Birodalmi vagy a Lázadó szimbólum kezd kialakulni, olyan 10 másodperc alatt kész is. (feltéve ha addig nem jön oda ellenséges gyalogos)
  • Prof William
    #696
    Kb mennyi? Vagy féé vagy 1 percig áltam ott és semmi sem történt.
    Bár... csak motorosaim voltak a pálya kezdetekor...
  • Fenrir
    #695
    A modok egymásra pakolhatók vagy csak külön-külön mennek?

    Úgylátom az Slockethez kell a Chriz, de megy-e velük a Mon Calamari is?
  • Fenrir
    #694
    Command Pointot csak a gyalogság tud foglalni, ott kell állni mellette, ekkor a hadsereg szimbóluma elkezd kialakulni majd bezöldül a terület. Ha túl keveset vársz és nem alakult ki a szimbólum akkor amint elmész a közeléből újra visszaáll semlegesre.
  • Prof William
    #693
    Hát nem tudom a demo defektes e vagy n vagyok ltári lúzer de a földi titorialban egy command pointot sem tudtam elfoglalni. Ugyebár elég ha csak a közelében vagy vagy rajta állsz de ott áldogálok és semmi... (köze s távol nyoma sincs a a gonosz lázadóknak :) ) a játék biztos szuper lessz de a demotol most elment a kedvem nagyon. :(
  • Serpa
    #692
    ;)
    kiváncsian várom mi rejlik még a demoban.
  • NEOreg3
    #691
    te írtad a motort? ügyesvagy^^
  • engine
    #690
    Őszintén szólva nem tudom.
    Végig moziztam :)
  • Serpa
    #689
    és az sokat sebez?
  • LordGamer
    #688
    köszi! sikerült.
  • engine
    #687
    Csak azért gondolom, hogy hero ship, mert az a sárgás energia csóva jön néha belőle.
    Valamelyik foruman említették, hogy ez egy különleges képesség, de hogy kié azt ne kérdezd.
  • Serpa
    #686
    vagy erre gondolsz?
    Accusor Stardestroyer

  • Serpa
    #685
    én úgy láttom 2őt levertél.
    nagyobb veszteség nélkül.


    heroship?
    ki van rajta?
  • engine
    #684
    Nem, elírták, vagy azt akarták, hogy sokan letöltsék.
    De Imperial stardestroyerek.
    Hogy 1-es vagy 2-es revízió azt nem tudom.
    De közte van egy hero ship is az biztos.
  • Serpa
    #683
    nem SSD?
  • engine
    #682
    Galáriámban már van kép, nem semmi 3 SD ellen :)
  • Serpa
    #681
    Calarami unlocker.
    ;)
  • engine
    #680
    modifikációk
  • engine
    #679
    Akinek gondja van itt mazsolázzon, tán segít
  • engine
    #678

    virtual drive probléma
    SecuRom-mal balhézik.
    Ha van bármilyen virtuális drive nyitva zárd be.
  • LordGamer
    #677
    Hello, nekem is az lenne a bajom hogy nekem is olyan hibaüzenetet ír ki és hiába álitottam át a kompatibilitást.
  • Zsolo007
    #676
    Van de a guard parancs csak másik egységra adható, az nem ugyanaz. Mellesleg én úgy vettem észre hogy az sem 100%-osan műxik...


    Igen ez csak demo, nagyon remélem hogy ilyen apró hibák nem lesznek benne...
  • Fenrir
    #675
    Van benne Guard parancs, nem?

    Másik fele hogy ez egy demo, nem jelenti azt hogy 100%-os és minden így lesz majd benne.
  • Zsolo007
    #674
    Ez egy jó kérdés, én is nézegettem...
  • Serpa
    #673
    az a zöld-sárga nyaláb milyen fegyver eredménye?


  • Zsolo007
    #672
    Nincs? Hogy adod meg egy egységnek, hogy védjen egy pozíciót, hogy ne rohangáljon el ha ellent lát, hm??? Ugyanmár ez annyira alap dolog..
  • Lyan Kyj
    #671
    lehet forgatni a kamerát...ctrl+középső egér....ha nincs középső egered, akkor options-alternate mouse options, és akkor ctrl+jobb egér lesz.
  • [Jakuza]
    #670
    Nincs ott semmi gaz azzal.
    Inkabb a kamera forgathatosagat tettek volna bele.
  • Zsolo007
    #669
    Windows 2000 kompatibilitást állíts be...