3132
  • datango
    #788
    help pls ! amikor elinditom a jatekot akkor azt irja hogy "az alkalmazast nem sikerult elinditani, mert d3dx9_27.dll nem talalhato."
  • Me0w
    #787
    Egyetertek. A Rebellionnal hosszu honapokig jatszottam, a hibai ellenere, mert bele tudam feledkezni a jatekba a c64-es grafiak ellenere. Itt meg mi az elso? Options menu, 2000 opcio az antialiasokra, particlekra, detailra. Remek hogy ilyen szepszamu opcio kapott helyet a jatekban, de mikor meglattam egy urcsata, azert elcsodalkzotam, hogy Ez nem akart full detailban menni?

    Lehet csak a demobol hagytak ki, de itt nem latok olyat, hogy egy-egy bolygot hogyan tudsz meghoditani ami nem ellenseges, hogy tudsz eldugott helyekre hajogyarakat telepiteni, stb. Engem nagyon zavar, hogy az uazas ilyen pikk-pakk modon lett megcsinalva, sot a termeles is. Azert ne mondjak, hogy egy nebulon-b fregatt 10 mp alatt keszul el :( Olyan jo volt anno varni, a star destroyerekre, percenkent nezte az ember, hol tart a termeles. Itt 4 perc alatt olyan flottat raktam osze hardon, hogy 2 group Xwinget es 1 group Y-winget vesztettem a csataban.

    A foldi harc tetszik, de itt is azert el van tulozva a dolog... a raketakilovo tul eros, 3 squadnyi gyalogossal megtamogatva pusztito. Csak szep lassan vinni kell elore, strategia nemsok van benne. Igy, hogy a homokvihar le is csokkenti a talalati aranyt is 2 sorozat volt egy AT-AT, meg csak kozel sem ert hozzank.

    Gazdasagi resze nincs a jateknak, az, hogy a bolygo slotjaira mit pakolsz le, nem igazan ujitas, ez mar a rebellionban is megvolt.

    Szamomra a demo alapjan: 6.5/10
  • Buci
    #786
    thx vm
  • bgabor
    #785
    INNEN például letöltheted.
  • bgabor
    #784
    Hát úgy hogy a demóval játszunk.
  • Buci
    #783
    jaaa
    esetleg tudnál adni 1 linket ahonnan leszedhető?
  • bigfoot
    #782
    demo
  • Buci
    #781
    lécci ne szóljatok le ha nagyon hülyeséget kérdezek, de ti h játszotok vele? mert én úgy hallottam h még nem jött ki
  • bgabor
    #780
    Egészen pontosan vonósugár. Még anno '95 ben a Tie Fighterben is az volt. Micsoda játék volt az!
    A játékban annyi hatása van, hogy jelentősen lelassítja az ellenséges hajót,így az mondjuk elmenekülni nem nagyon tud.
  • bigfoot
    #779
    nagyon nagy ez a game!toltam a birodalommal!!nagyon feelinges!sztem év rts e lesz!!!
  • a.carkey
    #778
    Fenéket. Europa Universalisban is ugyanígy lehetett modolni.

    Az ION ágyú lényege mellesleg ez volt ami leírtatok ... :)

    Kicsit kusza ez a modolás. A játék szerintem nem sikeredett jobbra mint a Rebellion. Tulajdonképpen hagyhatta volna a LA az egészet azon az vonalon, mert az tökéletes - bár túl bonyolult - volt (egyeseknek). Semmi mást nem kellett volna kicserélni, mint a földi és űr csatát. A stratégiai/hős/kémkedés/bolygó elfoglalás-felderítés stb rész tökéletes volt abban.

    Jó a játék, de uazt érzem, mint az összes SWs programnál: túl sokat akartak, csak nem birták megcsinálni, és ami lett, az nem az igazi. A feelinggel/grafikával nincs gond, de szvsz minden más egykaptafa. Nem is értem pl., hogy az über tűzelés helyett, minek kaptak az AT-AT-k ST commandosokat, a specko tűzerő helyett, ami a Force Commanderben volt? Annyira jó volt, hogy időbe telt, míg egyik rendszerből a másikba jutott a flotta a Rebellionban. Itt meg? Na mindegy. Kár a játékért! Így szerintem gy idő után felejtős lesz ...
  • Serpa
    #777
    már igen.
    :)

    egy fajta "magához-vonzó-szerkezet".
  • Hmuda
    #776
    Csak ismételni tudom az előttem szólót. :-)

    ""

    Tudod mi az a "Tractor Beam"?
  • Gábor
    #775
  • Serpa
    #774
    erősebb vagy gyengébb mint a turbolaser?
  • Hmuda
    #773
    Nem az a tractor beam. A gravity wellnek nincs efektje.
  • Serpa
    #772
    sztem az a zöld-sárga nyaláb a "gravity well projectors" ból jön (Interdictor Cruiser), ami lehetetlenné teszi a hypertérbe ugrást.
  • stupido
    #771
    thnx
  • Hmuda
    #770
    Mivel nem kel semmit felülírni, bemásolod és kész.
  • stupido
    #769
    Szasztok!

    Nem találom az XML könyvtárat, amit felül kéne írnom. Nincs a gamedata/data könyvtárban...
  • Hmuda
    #768
    Kár, hogy ez az új birodalmi mod olyan bugos, hogy ihaj. Az egy dolog, hogy a Naboo-n az egyik épület a föld alá került és csak az ATST-k össztüzével sikerült néha eltalálni (az hogy miként máig titok, mert egyetlen pixel se lógott ki a föld alól), de mikor Hanék betámadták Coruscantot és akárhányszor lement a töltőképernyő, amint megnyomom a gombot, előlről kezdi a töltést. Ennyit a modokról, inkább várok a fullig.
  • Ereszt
    #767
    Help
  • MikroID
    #766
    Nem tudom, hogy észre vetted-e, de lehet külön is alkalmazni, illetve gyártani Tie-okat, illetve a fejlesztésnek csak akkor van értelme, ha építesz olyan épületet is, ami kell ahhoz, hogy jobbat csinálhass! Példa: AT-AT lépegetőhöz kell az Advanced Factory, ahhoz kell 5-ös tech szint, illetve Heavy Factory. Heavy Factory-hez kell 4-es tech szint, illetve Medium Factory és így tovább...
  • bgabor
    #765
    Valóban, hiszen az alap demónál már ez is sokkal több.
    (Egyébként szerintem Lucasartsék fogják is a fejüket rendesen, hogy ez megy a demó körül. Szerintem a végleges játék egységeinek és épületeinek a 70-80 százalékát leleplezték ezek a modok)
  • Ereszt
    #764
    Az hol van?
  • Fenrir
    #763
    Nem baj, jó az így is. :)
  • bgabor
    #762
    Nem, persze, nem rovom én ezt fel senkinek hibaként, hiszen a demóban nem is szerepel elvileg az ion-ágyú, így érthető, hogy nem foglalkoztak a tűzgyorsaságának beállításával. A mod készítője pedig nemhiszem hogy ilyen szinten tudná állítgatni a játékot, hiszen ő "csak" engedélyezi azt ami már amúgy is benne van a programban. Ami pedig hibásan vagy hiányosan van benne, azt nyilván nem tudja működésre bírni (pl:Snowspeeder,Death Star,Ion-ágyú).

    Vagy említhetném még a bolygókat. Szépen hangzik, hogy olyan modot készítenek, ami az összes bolygót engedélyezi a demoban, de a helyzet az, hogy egyedül a Tatooine felszíne került bele a demoba. Úgyhogy engedélyezheti a modder akármelyik bolygót, attól még mindnek Tatooine-felszíne lesz. Nem véletlen hogy felszíni csatánál mindig ugyanaz a térkép fogadja az embert.
  • Fenrir
    #761
    Azért tegyük hozzá hogy ez egy nem hivatalos játék így mert alapból ezeket nem tudnád megcsinálni. :)
  • bgabor
    #760
    Nincs. Egyedül az a birodalmi mod van, amit engine linkelt be a #744-ben de sajnos alapvető bugok és hiányosságok vannak benne, mint hogy nem lehet fejleszteni, és a már lentebb említett ionágyú bug.
  • bgabor
    #759
    Nálam sem engedélyezi a tech upgradelést, hiába van Research center. Elvileg ugyanúgy kéne, mint a tutorialban.
  • bgabor
    #758
    Jó ez az empire mod, egyetlen "kicsi" baj van vele.
    Azokat a bolygókat, ahol az ellenfélnek ion ágyúja van a bolygón nem lehet bevenni. Ugyanis amint kilépünk a hipertérből, folyamatosan tüzelni kezd a gép az ionágyúval (kb 20 másodpercenként), és az egész flottámat megbénítja, és úgy tartja. Konkrétan úgy nézett ki, hogy beállítottam 1 Star Destroyerrel és 4 Victory Cruiser-el, plusz két birodalmi korvettel a vadászok ellen. A következő képet kell elképzelni: Mind az 5 capital ship magatehetetlenül álldogál az űrben, tüzelni, mozogni nem képesek. Mondom, 5-ből 5 capital ship. Amikor az egyiken megszűnne az ionágyú hatása, a gép újra rálő egyet. Úgyhogy a csata elején kiesik az összes nagy hajó, és úgy is marad. Az utánpótlásként behozottakat is azonnal lebénítja.Csak vadászgépekkel pedig nem lehet győzni. (illetve talán lehetne, ha nem birodalmi oldalon lennék, ahol ugyebár nem lehet Tie Fightereket és Bombereket külön venni, hanem a capital shipekkel együtt adják őket,amiknek ugye a száma erősen limitált,mert egyszerre csak 5 darabot enged bevetni az űrcsatában. Így nem tudok beállítani 10 bombázószázaddal, mint a rebel oldalon.)
    Úgyhogy van még munka bőven a progin, lévén hogy az ionágyút nem lehet az űrből elpusztítani, a földi támadást pedig birodalmi oldalon nem lehet megindítani addig, amíg az űrben nem győzöl. Ott pedig nem tudsz győzni a lebénított hajóid miatt. Ez így jelenlegi formájában nem igazán működik.
  • Gábor
    #757
    Readme-ben írja, hogy a data folder-be kell tenni.
  • Gábor
    #756
    Senkinek nincs ötlete az 1.1 imperial modban hogyan kell tech upgradelni?
    Pedig láttam itt képeket,amin at-at sereg sétálgat...
  • Ereszt
    #755
    Ezt a birodalom modot hova kell bemásolni?
  • Drape
    #754
    Én a lucasfiles.com-ról szedtem le a the ultimate mod 1.2-t.

    Mint írtam elég összevissza, mert Ackbar és Piet egy "csapatban" harcol. De a látvány miatt megéri.
  • Zsolo007
    #753
    Én sem tudok fejleszteni. Hiába építem meg a research építményt mégsem megy a fejlesztés :(
  • Gábor
    #752
    Piet hajóját hogy hoztad elő? Feltettem az imperial mod 1.1-et, de még nem sikerült tech upgradelni :(
  • Fenrir
    #751
    Valaki vegye át a házigazdát.
  • a.carkey
    #750
    Olyan mod nincs, hogy minden bolygó + a Birodalommal lehet lenni?
    (Olyan van, hogy rebelként összes bolygó, de 3 év IMPERIAl SWG után nincs kedvem a lázadókhoz ...)
  • atwe
    #749
    nem rég csináltam erre mondják hogy nincs király grafja :) Minden felhuzva :))