3132
  • Hmuda
    #828
    Mikor már ötvenedjére darálta, hoyg "enter the xy production section by clicking on the xy construction tab" ott én is azon voltam, hogy mostmár menjenek a búsba.

    Viszont nincs jobb SW kategóriában. Lehet, hogy nem egy rebellion (ami még most is itt figyel a gépemen), ezzel kell beérnünk. Nyavajgással semmit nem fogtok elérni. Ennyi erővel akár meg is lehetne próbálni kiélvezni azokat a részleteket amiket érdemes lehet kiélvezni.
  • Zsolo007
    #827
    miért mindig az abszolút lebutított dolgokat csinálják?

    Hogy a 10 évés hót hülye amcsi gyerek is játszhasson vele.....

    Szerintem onnan lehet legjobban látni, hogy egy játék milyen értelmű szintű emebreknek készült, hogy milyen a tutorialja.... Ennek a tutoriálja valami borzasztóan szájbarágós, egyszerűen akármennyire is szerettem volna nem bírtam 5 percnél többet eltötlteni a tutorban, mert idegesítően lekezeli az embert...
  • Serpa
    #826
    Sam'n'Max után köddé vált. :)
  • bigapó
    #825
    teljesen egyetértek veled. sajnos egyre nagyobb a tendencia, hogy csináljunk marha egyszerű játékokat, hogy még a hülegyerek is eljátszon vele, mert nekünk abból van nagy péz (kivéve egyes keleti országokban :))
  • NeoMaN
    #824
    Mert az egyszerű, csilivili, könnyen játszható gémek a populárisak, többen veszik, több rajta a haszon...
  • kHares
    #823
    Azért ne számíts olyan marha nagy változásokra, a demo szinte soha nem szokott különbözni a teljes játéktól. Azért van hogy megmutassa mit várhatsz. És amúgy is februárra igérik, nincs idő változtatni. Majd ha bugos vagy nagyon le akarnak valamit cserélni kiadnak egy tucat patchet és annak betapatch-ét, ez ma már teljesen megszokott.
    Tényleg szomorú hogy semmi komplexebb dolog nincs benne csak letermelek pár hajót meg tankot aztán gyakjunk. Úgy örültem volna egy master of orionos dolognak, managgelni rendszereket/bolygókat külön külön, lassan fejleszteni dolgokat, tervezhető hajók cserélhető alrendszerekkel stb. Nem hiszem el hogy erre nincs ma már piac, miért mindig az abszolút lebutított dolgokat csinálják? Pont ebben az esetben a névvel bármit el lehetne adni, de sebaj ha már gondolkodni nem kell legalább szép lesz. Mi történt a régi lucasarts-al?
  • Fenrir
    #822
    Jó lenne ha végleges véleményt mindenki a teljes játék kipróbálása után mondana. Szerintem ez még csak a jéghegy csúcsa amit láttunk belőle.
  • AnuluWork #821
    Más kérdés, hogy miért - az akkori warez állapotok miatt - nem volt elterjedt. Ráadásul a fanyalgók - mint mindig - lehúzták.
  • AnuluWork #820
    Elneveztem ennek.
  • AnuluWork #819
    Age of Empires motorjára épült Star Wars Battlegrounds néven jött ki ...
  • bgabor
    #818
    Kicsit más játékstílus a Rebellion és a GB. Azonkívül hol volt már a rebellion, amikor kijött a GB. Szerintem kevésbé is volt elterjedt. Én legalábbis egy 98 as 576 kbyte cikk óta egyáltalán nem találkoztam vele. Nem ezt hívták egyben Supremacynak is?

    Age of Battlegrounds???
  • bgabor
    #817
    Sajnos az age of empire 2 motorjából ezt lehetett kihozni.
    Én kedveltem a átékot, lehet, hogy a jedik animációja gázos volt, de a többi része azért élvezhető volt.
  • AnuluWork #816
    A Rebellion előbb jött, így nem az Age of Battlegrounds volt az egyetlen SW stratégia ...
  • nakato
    #815
    Persze, más stílus, de nekem a Rebellion jobban bejött. A GB-nél ott haltam le, amikor megláttam a pattogó Vadert. :)

    @engine!
    Milyen patchet említettél a Rebellionhoz?
  • bgabor
    #814
    Ha már régi Star Wars stratégiákról beszélünk, én a Galactic Battlegroundsot is nagyon szerettem.

    Persze megvoltak a maga hibái, de majd fél évtizedig ez volt az egyetlen Star Wars-os stratégia.
  • bgabor
    #813
    Nagy kár hogy letölteni már nem lehet sehonnan sem. Szeretem a komplex stratégiákat.
  • Hmuda
    #812
    Áh, a talpa elég nagy ahoz, hogy ezt az elsüllyedős problémát áthidalja (lásd a tevék lábát). Meg hát nemhiszem, hogy egy kimondottan harci monstrumnak megépített gép olyan "apróság" miatt mondaná be az unalmast mint egy homokvihar. Tudnak egyet-s-mást a birodalmiat. :-)
  • Hmuda
    #811
    Jah, annak a rövidítése.
  • geri15
    #810
    Így hogy már elmondtátok hogy kell, és megcsináltam a küldit nem is volt olyan nehéz :P Egyébként meg azért mutat érdekesen sztem, mert a tatuin ugye homokos, és a könyvekben is rengetegszer említették, hogy sok arrafele a homokvihar, meghát el is süllyedhet a homokban egy ekkora monstrum :)
  • kHares
    #809
    Ha jól emlékszem az AT-AT az all terrain armored transport rövidítése, szal jó az mindenhova
  • Hmuda
    #808
    Miért mutat érdekesen ott egy ATAT? Nem csak havas vagy erdős területeken lehet használni őket.
  • Hmuda
    #807
    Pedig nem egy nagy ördöngősség. Három darab egységgel megoldható (egy tüzérség, egy tank-csapat, és Hanék). Alapból lerakja a tankokat, mögé leküldöd a tüzérséget amit azonnal bekapcsolsz, középre Hanékat. Egyetlen gondot az ATAT jelenthet, de azt Csuvi hipp-hopp kiiktatja. Onnan meg már a helyieket ráküldöd a generátorra (három-négy kör alatt kibelezik, csak nagy csoportokban kell berusholni), onnan meg már bombázással meg is van oldva a dolog. Paff, megvan hardon a 100%-os támadás.
  • geri15
    #806
    El lehet foglalni csubival az AT-AT lépegetőt? [#wow2 mondjuk egy AT-AT a tatuinon elég érdekesen mutat :P
  • Fenrir
    #805
    Én úgy csináltam hogy beküldtem az összes gyalogságot a pajzsgenerátorhoz, azt megsemmisítették aztán egyesével bombáztam le a nagy tornyokat. Mikor azok sem álltak már bementek a tankok és a maradék erősítés. Bár tény, egy AT-AT Csubival nagy segítség. :)
  • Drape
    #804
    Próbáld hátulról támadni őket. És főleg Csubival foglald el a lépegetőt, az sokat segít.
  • Fenrir
    #803
    Én úgy vettem észre hogy a nyers túlerő mindent megold. :)
  • geri15
    #802
    Szevasztok!

    Tegnap nekem is volt szerencsém kipróbálni a demót, és nekem nagyon tetszett, annak ellenére hogy valóban nem valami bonyolult játék :)
    Sokan hasonlítgatták az IG-IG2-höz, szerintem túl sok köze valóban nincs a kettőnek egymáshoz, az egy sokkal lassabb, de komplexebb stratégia volt, ezt pedig szerintem "csak" a filmbeli motívumok (helyek, történések, személyek, gépezetek stb) hajtják, de nagyon is jól :D Szóval nekem nagyon bejött, várom hogy megjelenjen :o)

    Viszont lenne egy kérdésem is. Tegnap az egyetlen demóküldiben kiírtottam a birdalmiakat a Vergesso aszteroida mezőben (aki játszott az X-Wing Alliance-vel, annak ismerős lehet :DDDD óó de rég is volt...), aztán menni kell ugyebár a Tatuinra..
    Namost túlerő van, nem is kevés, és leőrlik az összes egységem :( Valamit olyasmit mond a holocron hogy trükkösen vigyem végig a küldit o_O Hogyan lehetne, segítsetek plz... Thx előre is :)
  • engine
    #801
    Rebellion egyik kedvencem, de nálam XP alatt hajlamos kilépni, lefagyni.....sajnos.

    Nálatok stabil? Mert akkor pár beállítási tanácsot kérnék..
    Patch fennt van, kompatibilitást már állítgattam, de nem sokra mentem vele :(
  • a.carkey
    #800
    Itt!
  • a.carkey
    #799
    Itt meg tudod rendelni!
  • a.carkey
    #798
    Nem temetés volt, csak egy érzés.
  • a.carkey
    #797
    Hiba. De próbáld meg megrendelni valahonnan.

    Én a SpyCraft című progival vagyok így, de ott sehol egy megvehető/letölthető példány.
  • bgabor
    #796
    Kár, hogy ezt a híres Rebelliont már sehonnan sem lehet beszerezni.
    A Tie Fighter meg az X-wing óta szinte minden SW játékkal játszottam, de ez valahogy kimaradt.
  • engine
    #795
    Azért egy demo alapján még ne temessük...
    A full kampány szerintem (reménykedik) nem lesz ennyire rushra gyúrva.

    De egy demonál, ahol ki van lőve a mentés nem fognak 4-5 napos fejlesztési és építési időt beállítani.

    Szerintem

  • a.carkey
    #794
    A Tutorialt nyomd végig. Én azzal kezdtem. Előjön pár dolog, ami a demoban nem volt annyira kiemelve. De tény, ha megmaradt volna a Rebellion stratégiai része (zseniális volt) és ehhez jött volna a földi csata FC szinten, 2006-os grafikkal, valamint lecserélik az űrcsatát (ugyanolyan négyzetrácsos, mint a Rebellionban volt ...), akkor ez lett volna a tökéletes SW game. Így szerintem nem sokáig fog lekötni senkit, max. multiban.
  • Picador
    #793
    Re. Megnéztem a demót és nem vagyok tőle feldobva. Remélem a gama sokkal de sok lehetőséget és meglepetést biztosít majd. Imperium galactica szagú, de nem túl erős kivitelben. Ez a játékmenet gyorsan egyhangúvá tud válni...
  • datango
    #792
    nem irt ki hibát ! de sztem támogatja , ati 9800 pro . ujbol felrakok mindent.!
  • Me0w
    #791
    Es a telepites soran amikor a directx-et rakja fel, ne mirt ki hibat? Nem lehet, hogy nem tamogatott a videokartyad?
  • datango
    #790
    van pedig :( directx 9 c 4.02
  • Me0w
    #789
    Talan tegyel fel egy 9-es DirectX-et...