3132
  • Thanatos
    #909
    reklám megin...
  • Fenrir
    #908
    Ezek szerint igen.
  • zajcev22
    #907
    DAEMON tools ezek szerint problémaforrás lehet?
  • engine
    #906
    Securom probléma. Ha van valamilyen emulátor nyitva, zárd be
  • zajcev22
    #905
    Letöltöttem a demót, de hibaüzit ír ki:
    A required security module can not be activated. This program can not be executed.

    Ilyenkor mit lehet vele csinálni? Köszi
  • bgabor
    #903
    Megnéztem a rebelliont. Nem lenne rossz a program, de a droidok álal írkált tutorialok közel sem mondanak el mindent az egyébként elég bonyolult(nak látszó) játék kezeléséről. Sokmindenre rájöttem magam, meg elolvastam amit a droid kiírt, de sok dologra nem kapok választ, és így nem megy.
    Például sehol sem találom az általatok emlegetett kutatási részleget. Csak néha írja ki hogy újfajta technológia gyártható. Sokszor előfordul, hogy bizonyos bolygó egyáltalán nem hajlandó gyártani semmit, mindenhol csak n/a szerepel, pedig a bolygón nincs uprising és blokád alatt sincs. Sok bolygón nincs contruction yard, akkor hogyan építem fel bármit is rá? Egyszer egy másik bolygón engedett második construction yardot építeni, destinationnak meg az egyik üres bolygómat jelöltem meg, és úgy már sikerült. De utánna megint csak nem termelt a bolygó, mindenhova n/a-t írt. A nyersanyagtermelésről sem sikerült semmit kiderítenem, csak annyit mondott a droid, hogy vannak a bányák, és a finomítók, és ezeknek nem muszály ugyanazon bolygón lenniük. Meg aztán hiába van egy csomó bányám különböző bolygókon, a raw resources indicator 0-án áll.
    Már háromszor kezdtem újra, de még mindig nem megy.
  • a.carkey
    #902
    Pedig így kell (most néztem meg):

    Control Panel/Regional settings/English (United States)

    És lőn csoda!
  • Drape
    #901
    Köszi, de ezt már próbáltam és sajna nem működik.
  • Prof William
    #900
    Kemény gyerekek lehettek... :) Lementek Coruscantra, átvágták magukat a császári palotán, az elit testőrökön, kicselezték Vadert, majd hókon vágták Palpit a Sith Lordot és a full birodalmi flottával a sarukban megkléptek. Bár ezt Han mindig megcsinálta, szóval másnak ne sikerült volna? :)
  • Dns5000
    #899
    hol van ez a mod amive lehet birodamikent jatszani?
  • AnuluWork #898
    Ja és még a side választás, valamint az intro is über feelinges volt! A sokat pofázó droidok. Mindkét oldalnál másfajta. Szuper designerek dolgoztak anno az LAnél. Sajnos, már elmentek ...

    A képek ebben a topicban, ha vkit érdekel a játék:

    Star Wars - Rebellion (Supermacy)
  • AnuluWork #897
    *írjam
  • AnuluWork #896
    Most írja, hogy mit mondott Yoda, hogy kikben és mikben található meg az "ERŐ"? :)

    A jedi képzés is abból állt, hogy néha fel-fel fedezték a főhősök, hogy ebben és ebben a karakterben megvan az erő. Na pl. ez a rész szuperul volt megcsinálva. Fejlődtek a karakterek, volt igazi research, nem csak építkezés, és minden a helyén volt. Ha pl. a Halál csillag (lehetett pár db :) szétkapott egy bolygót, máris csökkent a Birodalom támogatottsága más rendszerekben. Abszolut lojális bolygóknál is! Ez pl. király volt. Vagy, hogy diplomáciát kellett nyomatni, lehetett kémkedni bothanokkal, más spyokkal, jópár hősöd beoszthattad sokfajta szerepre, meg lehetett "téríteni" még a legellenállóbb bolygókat, volt ereje az impeknek (magyarul reális volt az erőviszony), de emellett ott volt az a bizonyos plusz lehetőség, hogy pl. odébbrakhatták a HQ-t a lázadók, a főhősök ide oda vándoroltak, idő volt, míg pl. egy lassú Death Starral felszerelkezett flotta átment egyik rendszerből a másikba, más volt, ha pl. egy Corellian Corvette tette uezt, a bolygó és rendszer felderítés, a TIEknek nem volt hyperhajtóműve, iszonyat jól kitalált volt a gyártás/bolygó pedig ott is letehető limit volt ami változott, mindig random volt a környezet, vagyis sokszor újrajátszható volt a játék és mindkét oldalról élvezetes, tényleg SW feelinges. Rég nyomtam vele, de máig fent van a gépemen. Szerintem ha hazamegyek melóból, előveszem ... :)
  • Me0w
    #895
    A masik meg, ami roppant idegesito volt, hogy neha elraboltak Palpatinet lazado kommandosok. Azert eleg ugyesek lehettek, nem? :D
  • Me0w
    #894
    Szerintem egyaltalan nem volt katasztrofalis a rebellion urcsataja, csak nem szabadott automatara teni, mikor tobbszoros tuleroben voltal, mert olyankor, az allas kiegyenlitese vegett, mindig olyan mennyisegu hajot vett le toled ami abban szituacioban teljesen keptelenseg volt. Ergo 6 ISD + 10 VSD + apro ket Calamari Cruiser ellen... volt hogy 4 ISD + az apro megsemmisult ha automatara nyomtam, ha en iranyitottam, akkor 10 perc alatt vege volt a csatanak szinte 0 veszteseggel.

    Amin a baratommal sokat nevettunk, az a jedi kepzes volt a jatekban. Pl. valakit Vader melle tettel hosszab iddore, akkor jedi kepzesben reszesitette. Na nekunk egyszer kihozta, hogy Ozzel elolepett jedi tanoncca ;D

    PS: SW Rebellion torrent!!!! mukodik is :)
  • AnuluWork #893
    Na az lenne ám a KÖNYV. :) Olyan elemzések lennének benne ... :)
  • AnuluWork #892
    Rebellion. Ott ez brutál jól - mint ahogy minden más is (kivétel az űrcsata és a szárazföldi hiánya) - meg volt oldva. Mondom: az SW stratégiák terén a Rebellion az etalon. Ez a demo is arra ébresztett rá, hogy: ha egy stratégia minden korosztálynak készül, akkor sok jóra ne számítson az ember. A Rebellion pont azért nem volt anno annyira népszerű, mert roppant bonyolult és hosszú volt. Ráadásul jól volt adagolva. Bár az űrharc - szerintem - katasztrófális volt, a földi harc pl. nem hiányzott, de ha lett volna, örültem volna, ha olyan, mint ebben az űr és a földi harc. Sajna, a LA ismét újított és ismét a jóba IS belebabrált. Ebből lett az, ami ...
  • AnuluWork #891
    Angol területi beállításokra állj rá! Több LA játék csinált ilyet anno. (Indy valamelyik része pl.)
  • bgabor
    #890
    Dettó. Bár a játék többi része nem nagyon érdekel, az űrcsaták irányítása nagyon ott van, nagyon nagy feeling.
  • geri15
    #889
    Lehet hogy volt földő ionágyú is, olyan nagy volt a fejetlenség egynémely csatában hogy én már semmin sem lepődnék meg :D De nagyon bejött ekkora flottát irányítani, nagyon várom már a véglegest...
  • bgabor
    #888
    Hát a helyzet az, hogy Ackbar admirális hajóstul mindenestül hősnek minősül, és mint ilyen, hiába nyírod ki, néhány kör alatt "újratermelődik". De ugyanez a helyzet a többi hőssel is, konkrétan a Millenium Falconnal vagy Luke Skywalkerrel is. Ha kilövik, néhány kör és visszatérnek.

    Ionágyú alatt nem ackbar admirális hajóján lévőkre, vagy bármelyik másik csillaghajón elhelyezettre kell gondolni, hanem arra a bazinagy földi ágyúra, ami az Episode V-ben támogatta a Hoth-ról menekülő felkelők transzporthajóit.
    Csodálom, hogy nem találkoztál vele. Pedig nem lehet nem észrevenni: Barominagy kék villanás (a gép be is mondja, hogy "Ion cannon firing"), és a hajóid csak szikráznak, magatehetetlenül.
  • Serpa
    #887
    hivatalos oldalon frissültek a kis videók.

    az Uralkodó is leszáll a földre.
  • geri15
    #886
    Hát mostmár tuti nemülök neki mégegyszer így a demónak, megvárom a teljest, a lényeget amúgy is láttam, a "You are the winner" felirat túlsokat nem jelent már :)

    bgabor: nem találkoztam ionágyúval, kivéve Admiral Ackbar hajóján, a Mon Calamari cirkálón (ami rejtélyes módon háromszor is újraéledt - úgyértem hiába öltem meg, egy másik csatában "visszaköszönt" :)) amin volt ionágyú, és rendesen sorozta is a rombolókat :)
    A megoldás pofonegyszerű: 3 db legnagyobb csillagromboló (talán a Victory class, csak tippelek az X-Wing Alliance-s ismereteimből, a legdrágábbat vettem na :)), és 4-5 ilyen közepes cirkáló, vagy anyámkínja nemtudom :DD Így név alapján sajnos nem jegyeztem meg, légyeg hogy így ezeket egyszer legyártottam, és végigsöpörtem velük az egész pályát.
    TIE fightereket meg nemérdemes gyártani szvsz, mert leőrlődnek, a csillagrombolók meg amúgyis generálják az elvesztett darabokat.
  • Drape
    #885
    Sajna nem jött be.

    De még1x köszi.
  • Drape
    #884
    Priv ment a témában. Rendezzük ott és ne romboljuk a fórumot.

    bon thanks, kipróbálom.
  • bon
    #883
    a windows területi beállítását állísd Angol-ra, utánna már felfog települni.
  • bgabor
    #882
    Ööö izé, nem tudod feltölteni valahova?
  • Drape
    #881
    Nem egészen.

    Kicsit dc-ztem.

    Leszedtem még a SW Monopolyt és a Rebel Assault 2-t is. Azok még maradnak tallonban.
  • bgabor
    #880
    Rebelliont honnan szerezted? Netről rendelted?
  • maka2
    #879
    HY! az Empire at warban demoban ugye nem lehet menteni.Nincs valami patch amivel lehetne menteni mert így nem igazán jó!!!
  • Drape
    #878
    Segítség barátaim!

    Annyi szó esett itt már a Force Commanderről és a Rebellionról, hogy mindkettőt hirtelenjéban megszereztem, mivel hajdanán kimaradtam belőlük.
    Namost a Rebelliont simán felinstalláltam de a FC kifogott rajtam. Amikor azt kéri, hogy x-eljem be mit szeretnék telepíteni, nincs mit beixelni. Amikor a nextre nyomok akkor meg előjön a readme.
    Naezmi?
  • bgabor
    #877
    Csak zárójelben jegyzem meg, hogy itt most nem konkrétan Zahn-ról beszélünk,hanem magáról a tendenciáról.
  • Gábor
    #876
    Csak zárójelben jegyzem meg, hogy egy folytatást fogadtak el hivatalosan lucasék, és az a Zahn-féle Birodalom örökösei...
  • bgabor
    #875
    Lehet, hogy jók a könyvei, sajnos egyikhez sem volt szerencsém. Nem is ezt vitatom. Csak nem értem, hogy jön valaki ahhoz hogy valaki más munkája kontárkodjon. Ez kábé olyan, mintha Tom Clancy elkezdene Gyűrűk ura könyveket írogatni. :-)

    Azonkívül nem gondolom, hogy ezek a "külsős" írók egymás közt bármilyen szinten is egyeztetnék a részleteket,az apróságokat, és ez bizony nagyon összekuszálja a dolgokat. Ezért mondtam, hogy maradjunk inkább a filmeknél, illetve a Lucasos cuccoknál.
  • engine
    #874
    Nem akarok vitázni, de Timothy Zahn messze a legjobb SW könyveket írta és logikusak is a sztorik - szerintem. De ez már izlés dolga, arról meg kár vitázni.
  • bgabor
    #873
    Szerintem az ion ágyú biztosan megfelelően be lesz állítva a végleges verzióban. Ahhoz túlságosan rombolja a játékélményt, hogy ne javítsák ki a véglegesben.
  • bgabor
    #872
    Szerintem is. A különféle könyekben elég nagy ökörségeket írtak (pl:luke megtalált levágott kezéből való klónozása és hasonló baromságok) különféle irók, nagyon nem kéne belekeverni.

    Úgy látom Lucasék jó darabik késlekedek a Star Wars levédetésével.
  • Me0w
    #871
    Szerintem kar a konyveket belekeverni a dologba, ha a konyvek valosagtartalmat vizsgalom az kb 0 :) Mennyi eselye volt annak, hogy Thrawn nem vette eszre a noghrik arulasat, es hagyta hogy Rukh mellbebokje egy torrel? :) Vagy hogy C'Baoth mestert megszopatja Luke? Szoval inkabb legyen valami olyan ami nincs a konyvekben :P
  • Gábor
    #870
    Illetve a Zahn-féle Birodalom Örököseiben a Coruscantot védő ion ágyú el sem lőtt a Rombolókig, szétesett a töltet menet közben!
  • Hmuda
    #869
    Azért eznem kifogás, mert ez a játék már kapásból a EU-ból is erőteljesen merít (Mara Jade, Nal Hutta, stb). Ezzel elismertek olyasmiket amit mások írtak meg. De a filmek alapján is az ion-ágyút minimum úgy kellett volna egyensúlyozni (mert a játékegynsúly fontosabb lehetne mint olyan apróságok, mint az ágyúk pontossága és sebessége), hogy csak időnként lőhessen és csak egy hajót béníthasson meg.