3132
  • bgabor
    #949
    Ebbe a dologba ne menjünk bele. Hogy mi vajon a jobb. Ne gondold, hogy a demokrácia sokkal jobb. Az ember egyik rendszerben sem szabad. Annyi a különbség, hogy a diktatúrában a terror, a demokráciában meg a pénz és a hitelek kötik gúzsba az embert. Pénzügyi diktatúra, csak éppen álcázva van, hogy a sok birka azt higgye, a kezében a választás joga, és ne lázadozzon.
  • Ferro
    #948
    A "Birodalom" egy totalitárius elnyomórendszert szimbolizál... ez éppen elég rossz!
  • Fenrir
    #947
    Miért lenne a Birodalom rossz? A lázadók csupán egy terrorista banda volt aki az akkori uralmat akarták megdönteni. Ilyen alapon akkor a lázadók voltak a gonoszak :)

    Hail the Empire, Long live the Emperor!
  • [NST]Cifu
    #946
    Egyetértek, az IG2 űrharca pl. nem sokban tér el a Rebellion űrharcától. Az űrharc részt inkább valami olyan módon kellett volna megcsinálni, mint a Homeworld-ot. A szárazföldi csata részt meg Starcraftosan. :)))
  • engine
    #945
    Azért ma az IG2 harc rendszere már kevés lenne, nem csak grafikailag. Szerintem.
  • Prof William
    #944
    Az tényleg maga lene a menyország!
  • RoGeR42
    #943
    Igazából a legnagyobbat egy olyan game ütne, ami ötvözné a Rebellion elemeit (diplomácia, rendes R'n'D, gyártás, hősö, stb) az Imperium Galactica 2 űr- és földharcaival.
    Kár, hogy csak egy álom marad... :(
  • RoGeR42
    #942
    És még Zhan az egyik legjobb könyvsorozatot írta hozzá a Star Warshoz!
    És ne felejtsük el, hogy az egész SW-ben a Köztársaság/Lázadás a jó, a Birodalom a rossz, és mindig a jó kerül ki győztesen (a filmek szerint is)...
  • RoGeR42
    #941
    Erről a realism modról tudnál linkelni valamit?

    Más: Én is kipróábltam, nekem tetszett, bár nem vagyok egy nagy stratéga, így Easyben is visszavonulót kellett fújnom a Tatooine elleni támadásomnál... :P

    A gyártás, utazás tényleg kicsit túl gyors, és emellett hiányolok jópár egységet (B-Wing, TIE Int/Def, Super Star Destroyer, stb), de gondolom ezek modok és egyéb formájában majd megjelennek a jövőben.

    Ki vagyok váncsi, hogy milyen lesz a full... :)
  • bgabor
    #940
    Hát most hogy a demó utáni első visszhangok elcsendesedtek, a megjelenésig nemigazán van miről dumálnunk. :-)
  • geri15
    #939
    hú de pörög a topik :)
  • maffia79
    #938
    Kész örökévalóság az a 10 nap!
  • Drape
    #937
    Ha minden igaz, akkor már csak 10 nap!
  • engine
    #936
    Öregem szerint sose szidjad magad, megteszik majd ugyis mások :)
  • engine
    #935
    Nincs mit :)
  • bgabor
    #934
    Persze! Így már teljesen világos! Köszönöm!
  • AnuluWork #933
    Itt a világoskékekre gondoltál?! Na leesett. Én voltam a hülye. Azt tényleg elég csak elfoglalni.
  • engine
    #932
    Ha olyan bolygóhoz érsz amit nem lakik senki, tehát NEM SEMLEGES, hanem üres.
    Oda telepíteni kell helyőrséget és a tied lesz a bolygó.
    1. Kiadod földi csapatok gyártására a parancsot.
    2. Majd a földi egységek közt megjelenő, tervezett kinézetüket (az építés alatt látható ikon) áthelyezed a kívánt bolygóra.

    Remélem érthető valamennyire...
  • AnuluWork #931
    Ami fehér színnel van jelölve, oda először egy probe droid kell, felfedezed, majd pl. odavinni egy hőst, és diplomáciai küldit csinálni ott, hogy ha kell, nőjjön a népszerűséged.
  • AnuluWork #930
    Viszel oda te is kémeket!
  • bgabor
    #929
    Elenséges kémet hogyan lehet levadászni? Én csak azt tudom, hogy ha lázadás tör ki egy bolgón, odaküldöm Lord Vadert és néhány osztag Imperial Commando-t Subdue Uprising misszióval, és ők leverik a lázadást. Utána meg a jelöltnél nagyobb számú helyőrséget helyezek el, majd Vaderrel Diplomáciai misszókkal megemelem a népszerűségünket.

    A semleges bolygók nagy részén nem lehet diplomáciai küldetést végrehajtani, még Vaderrel vagy az Uralkodóval sem, pedig nekik a legmagasabb a Diplomáciai skilljük. Még planetary assaultot sem lehet ellenük indítani. A kérdésem az, hogy ezeket a bolygókat hogyan lehet elfoglalni?

    Mellesleg már egész jól megy a játék, tényleg nagyszerű, és szinte abbahagyhatalan. Most kezdtem negyedszerre új hadjáratot, de mostmár megfelelően játszom, és lassan kezdek a Rebelek fölő kerekedni.
  • AnuluWork #928
    Ja, és minél több minden van ott, annál több katonát, kémelhárítót érdemes tartani rajtuk! Ha elkezd fogyni egy-egy bolygón a népszerűséged, vagy lázadás tör ki ok nélkül, akkor oda kell vinni egy minimum egy hőst és le kell vadászni az ellenséges kémet!
  • AnuluWork #927
    Bolygón diplomáciai küldit ugye a hősökkel lehet végezni. Ami fehér színnel van jelölve, ode először egy probe droid kell, felfedezed, majd odavinni egy hőst, és diplomáciai küldit csinálni ott, hogy nőjjön a népszerűséged. Érdemes egy-egy erős adott bolygón felvinni, mert ha kinyírsz egy bolygót a Death Starral, akkor ugye esik a népszerűséged. Ha nem akarsz általános lázadást, érdemes magasan tartani!

    Érdemes felfedezgetni, mert néha olyan sok hellyel rendelkező bolygót is lehet találni, ami gyártás szempontjából elsőrangú.

    Nem tudtam még elemzést írni, mert rengeteg melóm van bent, de amint felszabadulok, összedobok vmit. Írd meg mire térjek ki, és utánanézek!
  • bgabor
    #926
    Az a piros-zöld csík nem a lakosságot jelzi, hanem hogy mennyire népszerű a birodalom vagy a rebellion a bolygón. A csík zöld része a birodalomat támogatókat, míg a piros része a rebellion szimpatizánsait jelzi.
  • Me0w
    #925
    Ha az outer rim bolygoira gondolsz, azokat nem lehet. Csak olyan bolygokat lehet megszallni ami rendelkezik lakossagal. A lakossagot az alul levo piros-zold csik jelzi.
  • bgabor
    #924
    Legalább azt leírhatnád, hogy a semleges bolygókat hogyan kell a saját oldalamra állítani. Már azoknál, akik annyira semlegesek, hogy nem is lehet diplomáciai küldetést indítani velük szemben.
  • engine
    #923
    Arany lett :)
  • Sith
    #922
    Ez is egy standard story állt győznek a jók :)
  • Me0w
    #921
    Jahm, igen, kb. igy tortenhetett :D Bezzeg amikor Himron ornagy es csapata behatolt, hogy elrabolja a Jedi ikreket, akkor siman megallitottak oket :P
  • engine
    #920
    Tudtommal nincs, de lucasfiles-t és petrofan forumot érdemes nézegetni.
    Vagy egy kis torna és gugle - Én kérek elnézést :P
  • d day
    #919
  • d day
    #918
    sziasztok nem tudjátok hogy hol van 1 Star Wars Empire at war skirmish mode?????????????????
  • bgabor
    #917
    Bizony, a demoba csak két pályát pakoltak, az aszteroida mezőt és a tatooine-t. Tehát bármilyen ügyes is a mod készítő, nemlétező dolgokat ő sem tud előverázsolni.
  • Sith
    #916
    Mivel ez a demo csak ezek a helyszínek vannak benne a játékben.. sajnos csak erre tellik a modtól
  • Buci
    #915
    Letöltöttem a empire modot. De hiába támadom meg a Hothnál állomásozó rebell lottát, mégi az aszterodiok között találom magam... És amikor lemegyek a hothra a lépegetőimmel, a tatooinon találom magam. pls help!!
  • bgabor
    #914
    Várjuk azt az elemzést!
    Szerintem más is kíváncsi rá, sokan rakták most vissza/szerezték be a Rebelliont, és tényleg jó lenne tisztán látni az ügyében.
  • geri15
    #913
    ez tök érdekes :) ha már a demóhoz ennyi mod van akkor mi lesz a teljesnél :)))
  • Serpa
    #912
    Ultimate Mod 1.8 [HARDCORE]
    ebben ki van szedve az ionágyú a Tatooine -ról.

    ugyanitt van 1-2 új mod, számomra.
  • a.carkey
    #911
    Huh. Egy hosszú elemzést kéne most írnom. Szerda környékén talán meg tudom tenni, ha nem felejtem el. Ha addigra sem jutsz sehová, megteszem.
  • zajcev22
    #910
    Gyerekek, ez a játék bukó, de úgy istenigazából.
    Nagyon rossz lett. Semmi hangulat, max a zene, semmi izgalom, csak mész és lősz. Sz@r.