3132
  • maffia79
    #989
    Végre itt van!

    Star.Wars.Empire.At.War.BWClone-MiRROR
    Star Wars: Empire At War
    (c)
    LucasArts

    RELEASE DATE :: 02.16.2006
    PROTECTION :: SecuROM 7.00.00.0129
    SIZE :: 100x15mb
    MEDIATYPE :: CD
    FORMAT :: BWT/BWA

    1.) Unrar, Burn CD1 Using BlindWrite 4.5.7 (disable Autoplay in
    Options), burn in DAO PW at 4x, click "YES" when asked if you
    want to physically include BWA information. If mounting in
    DT4, use Curerom to get around lame blacklisting.
    2.) Install and Play. Use Serial: xxxx-xxx-xxx-xxxx-xxxx
    3.) Have fun :)
  • j0nNyKa
    #988
    Star.Wars.Empire.At.War.BWClone-MiRROR
  • maffia79
    #987
    Ebből tényleg nem lessz semmi ma !
  • bgabor
    #986
    Jah, konzol? Az lehet, a konzolok nem érdekelnek.
  • Drape
    #985
    Azt tudom. Jelen esetben a háromszám Konzolra gondoltam és az még ma is "működik".
  • bgabor
    #984
    2003 óta nem üzemeltetik a magazint.
  • Zsolo007
    #983
    Ha van patch akkor jó :)
    Mert akkor hamarabb megtörik :D
  • Árnyvadász
    #982


    Hát akkor jövőhét.
  • Tom911
    #981
    Megérkezett hát a legelső orvosság a Star Wars: Empire at War hibáira, melyet ez a patch most 1.1-re feltuningolva próbál megjavítani. Forrás: Gamestar

    Vagyis a játék már kint van csak senki nem tud róla :) és warez sincs még, ez rossz jel számomra (meg az is, hogy máris patchelni kell):(
  • Drape
    #980
    Egyre inkább magához szólít a sötét oldal.
    A mai kérdésemre nincs reagálás és egyre inkább kezdem elhinni, h ebből a héten már nem lesz semmi.
    Ugyan a dátumot az előrendelésnél még nem módosították. Pedig az oldalra került fel ma is friss hír, tehát elméletileg már jártak arra és lett volna módjuk változtatni.
  • Árnyvadász
    #979
    Ha valóban így lesz, akkor nem kétséges a vásárlás helyszíne. Bár volt szerencsém már többször is a ***-ba (maradjuk stílszerűek) vásárolni, de nem tetszik az a fajta hozzáállás, hogy: Kibontják a tokot és a CD-t/-ket, DVD-t kölün tárolják egy fiókban. Gondolom mindenki rájött miért: CD-Kulcs, DVD-kulcs rizikó miatt.

    Ezért jobban szeretem a másik üzletet. Meg ott barátságosabb is a kiszolgálás. Na nem írtam neveket, no reklám, no hiszti :)
  • Thanatos
    #978
    hát asszem hiszem ha látom, majd kiderül :)
  • Drape
    #977
    Természetesen náluk.

    De ma ismét feltettem Nekik a kérdést. Várom a válaszukat.
  • a.carkey
    #976
    Náluk, vagy kint? :)
  • Drape
    #975
    Én rákérdeztem két napja a 3 számból álló és magazint is üzemeltető cég fórumában és az illetékes azt mondta időben, azaz holnap kapható is lesz.

    Amíg élek, remélek.
  • BlackX
    #974
    érdeklödnék hogy 16-ra volt kiirva a megjelenés , tudtok valami a csuszásrol , vagy az első példány időben kiadásra kerül ?
  • a.carkey
    #973
    A hazai terjesztésről ne beszéljünk. A BIA kieget akartam korábban megvenni. 4 hétig nem volt itthon. Mire lett, már nem érdekelt a dolog. Ugyanez volt a SW JTLSel, inkább külföldről szereztem be. És ez csak a pár játék, amit be akartam szerezni rögtön a megjelenéskor.
  • Árnyvadász
    #972
    Hát nekem is furcsa volt, hogy időben érkezik... Hogy az a.... Na mind1 :) Csak a demót már rongyosra, de akkor ezekszerint rojtosra is kell... Ez van vazze!
  • Thanatos
    #971
    dgalaxis akkor emgint hülyeséget irt...., esélytelen hogy mo-n kiadákor egyből emgjelenjen :P
  • Árnyvadász
    #970
    Sajnos csak jövőhetén pénteken. Pedig ehét péntekjére volt beírva. :< /CDGalaxis/
  • Thanatos
    #969
    énis de szerinted mo-ra mikor jön megvehetően? megsugom hogy nem holnap...
  • Tom911
    #968
    Hát igen ez egy elég vitatott téma de tudod én soha nem veszek olyan játékot amit egy pár hét alatt kipörgetek (demó alapján nem lessz hosszabb) és aztán megy a polcra dísznek, mert ez sem lessz más sajnos, ez nekem nem éri meg, (13k egy v. két hét játékért, pénzkidobás) hacsak nemlessz valami nagyon jó multis része mert akkor mindjárt más a helyzet. Amúgy meg mmorpgzek tehát van mit fizetnem havonta cserébe viszont évekig játszok.
  • Drape
    #967
    Nem túl dícséretes hozzáállás.
    Nem mondom, h minden eredetiben van meg otthon, de a kedvenceimet (és a demo alapján én elszöszmötölök majd vele) mindig megveszem.
  • Tom911
    #966
    Remélem holnap tényleg megjelenik és gyorsan kikerül torrentre vagy valahova mert már nagyon játszanák egy kis sw stratégiát
  • Zsolo007
    #965
    A lényeg az, hogy szerintem egy felelős, felvilágosult vezető jóval többet tud és akar is tenni a népe boldogulásáért,jólétéért mint a demokráciák képviselői, politikusai, akik a tömeg manipulálásával jutnak hatalomra, és a hatalmat nem nem arra használják, amire kéne, tehát az emberek életének javítására, megkönnyítésére, hanem lopásra, sikkasztásra, saját gazdagodásra.

    Ezzel abszolút egyetértek, de szerintem kicsit félreérted a dolgot.

    Mindkettőt imádta a népe, rajongtak értük, katonák és egyszerű polgárok egyaránt.

    Ettől még egyik nép sem élt jobban. Tény hogy voltak jó intézkedéseik (amiket te is említettél, de ezeknek nem az volt a célja, hogy a népnek jobb legyen, hanem hogy hatalmát könynebben fel tudja tartani!) Nagyon jól tudod (remélem), hogy a római népnek nem kellett több kenyérnél és játékoknál (kis túlzással azért de igaz). A franciák meg "belefagytak" a nagy rajongásukba :D (legalábbis akik beálltak a seregbe..)

    A nép egy érdekes jelenség. Ha azt mondod amit hallani akarnak, ha csak egy picit is azt csinálod amit szeretnének már imádni fognak. Főleg ha olyan szar helyzetből van váltás, mint ami pl Franciaországban volt Napi előtt.

    Róma más téma, hiszen akkoriban ők magukat tartották az egyetlen civilizált népnek, így ha valaki hódított és terjesztette a római kultúrát azt imádták (de leginkább a rabszolgákért amik a hódítások alatt áramlottak haza, és a plusz pénzért, kajáért amit hazatéréskor osztogattak a népnek :) )

    Szóval tény hogy a diktatúra illetve a királyság a két leghatékonyabb államforma, viszont ezekben nagyon nagy a veszélye annak hogy a dolgok rosszra fordulnak, hiszen ha egy kicsit is bekattan a vezető akkor....

    Ugyanez a demokráciára nem lehet igaz, a demokrácia felépítéséből adódóan nem halad sehova. Se előre se hátra. Megteremti a jólét látszatát, ami jó a népnek, és megteremti a valódi jólétet a vezetőknek, így aztán "mindenki jól jár" :)

    De mostmár aztán annyira off voltam hogy csak na, meg ez már politika is, az meg ugye itt nem egészen megengedett...
  • bgabor
    #964
    Hát a diktatúrák között a leginkább ebben a kettőben.
    Példának okáért Napóleon hozta létra Code Civilt, a francia polgári törvénykönyvet, és Julius Caesarnak is rengeteg intézkedése szolgálta az emberek javát és jólétét. Továbbá van még egy közös tulajdonságuk: Mindkettőt imádta a népe, rajongtak értük, katonák és egyszerű polgárok egyaránt.

    A lényeg az, hogy szerintem egy felelős, felvilágosult vezető jóval többet tud és akar is tenni a népe boldogulásáért,jólétéért mint a demokráciák képviselői, politikusai, akik a tömeg manipulálásával jutnak hatalomra, és a hatalmat nem nem arra használják, amire kéne, tehát az emberek életének javítására, megkönnyítésére, hanem lopásra, sikkasztásra, saját gazdagodásra.

    Mellesleg gondolom mindannyian ismerjük Arisztotelész véleményét a demokráciáról: A demokrácia a sokak uralmának a rossz fajtája, mert a vezetői a hatalmukat csak saját gyarapodásukra használják.
  • Zsolo007
    #963
    Nem gondolod komolyan, hogy az általad említett két diktatúrában "jólét és a jóság felé billen a mérleg nyelve"???

    (egyébként egyétértek veled, de...)
  • bgabor
    #962
    Jah, és ha jól emléxem a jó diktatúrára a Caesar-i és a Napóleoni diktatúrát hoztam fel pozitív példaként, nem pedig a szovjet kommunizmus vagy a Pol Pot féle agyrémeket.

    Úgyhogy máris találtam diktatúrákat, ahol máris a jólét és a jóság felé billen a mérleg nyelve. Nem úgy mint napjaink "nagyszerű" demokráciáiban.
  • Ferro
    #961
    [off]
    Kedves barátom!

    Így kezdted a #949-et: "Ebbe a dologba ne menjünk bele" ezért nem folytattam 1x. Azt állítani: "Annyi a különbség, hogy a diktatúrában a terror, a demokráciában meg a pénz és a hitelek kötik gúzsba az embert" ... nos egy efféle dologról vitatkozni néminemű történelmi ismeretet feltételez. Fejben próbálj meg összehasonlítani egy elnyomó és egy úgymond demokratikus társadalmat. Ha a mérleg nyelve, a jólét aka. jóság szempontjából az elnyomás felé billen meghajtom a fejem és igazat adok neked. Ellenkező esetben nc!
    [on]
  • Me0w
    #960
    Szegeny Goebbels abban a fekete simaszkban :(
  • Fenrir
    #959
    A náci Németországban sem volt minden egyes polgár/katona gonosz aki a világ ura akart volna lenni...
  • bgabor
    #958
    Amit a birodalmat illeti, azt Lucas egyértelműen a náci cémetországról mintázta.
    Elég csak megnézni a tiszteket a csillagrombolókon. :-)
  • Prof William
    #957
    A diktatúra is lehet jó... Na de ne térjünk el enyire témától...

    Hail the Dark Lords of the Sith!
  • RoGeR42
    #956

    Én is hasonlóra gondoltam, mint Ferro.
    És vegyük figyelembe, hogy amikor a film elkészült, akkor Nyugaton volt a világpolitikában egy gonosz, aki egyeduralkodott és elnyomott (Szu), és volt egy jó, ahol demokrácia biztosította a békét. És ez kihatott az akkori filmekre.

    Az ideológiákba és hogy a fenti pár sor mennyire helytálló nem kívánok belemenni.
  • bgabor
    #955
    Ja, mostmár értem, köszi. Tényleg nem tudtam, mi az.

    Tényleg sokkal könnyebb azt mondani valamire, hogy no comment, mint vitatkozni vele. Netán felsorakoztatni a saját érveinket. Ehelyett azt mondja, no comment.
    Mit mondhatnék erre? Hát... no comment!
  • Thanatos
    #954
    nc = no comment

    amugy ebben a dologban azért van valami igazad... :)
  • bgabor
    #953
    Mi az az nc?
    Tán Norton Commander?
  • bgabor
    #952
    nc??
  • bgabor
    #951
    Nekem az a véleményem, hogy például a Julius Caesar vagy a Bonaparte Napóleon vezette diktatúrákban sokkal jobban éltek az emberek, és az érdekeik is sokkal jobban szem előtt voltak tartva, mint a mostani fenenagy demokráciában.
  • Ferro
    #950
    nc