3132
  • Tom Tom
    #1069
    lehet hogy le van írva lejjeb de lusta vagyok visszaolvasni szal nem megy úgy hogy simán kitiltod a dvd-t és mountols eggyet?Lesz valamikor F.A.Q?
  • Lyan Kyj
    #1068
    Szal, ha felrakom a peccset, akkor is működik Securommal?
  • ewuk
    #1067
    én is sokat szarakodtam, aztán az 1.cd-t kiírtam,a hogy leírták, feltelepítettem(2.cd-t csak mountoltam), majd elindítottam, sokáig töltött, majd kiírta, hogy...szal kiírt valamit és, hogy túllépet valami időkorlátot. :D aztány nyomtam egy újrát és másodjára is töltögetett,m ajd elindult. és mindig elindul azóta másodjára! és meg is patcheltem...
  • BandiG
    #1066
    Van akinek megy valahogy a multiplayer? Nekünk VPN-nel se ment, pedig az más játékoknál segített :(
  • Serpa
    #1065
    1.1 patch
  • Thanatos
    #1064
    az eaw-é
  • Sephi
    #1063
    1.1 patch? Minek a patche?
  • Thanatos
    #1062
    hát passzolom nekem pöccre indult azzal a progival amire hivatkoztak..., tény a régi reg modositos modszer nekem se ment :/ de igy megy ennyi nekem elég, és nem pro vagyok csak sokan lusták utánakeresni dolgoknak (nem te)
  • JohnnySmith
    #1061
    pro vagy valszeg nem azzal van bajom hogy nem tudom az elíndítás modját végrehajtani...
  • Drape
    #1060
    A másik meg 22-t. Én már azzal is boldog lennék.
  • satan71
    #1059
    HAHAHA
  • Thanatos
    #1058
    istenem már vártam ezt az áradatot, nfo olvasás után majdnem más fél percig tartott az elidnitás ugy hogy me gkellet keresni, leszendi, felrakni, patchelni eawot etc...
    jáj...
    mind1, nekem bejön eza rakat szemét :P
  • ceas
    #1057
    Thx:)), úgy látszik ez működik
  • JohnnySmith
    #1056
    Nagyjából itt,aztán lejebb megtalálod a curerom-ot.
  • ceas
    #1055
    Bocs, megvan:P
  • ceas
    #1054
    Ezt a Curerom 1.3.0.b, honnan lehet leszedni? 1.2.2-t találtam csak:P
  • bigfoot
    #1053
    lassan lehetne egy faq is.mert sztem elég sokan nem fognak visszaolvasni
  • McW
    #1052
    Nekem a dvd-s verzió "van meg", elindult ahogy leírtad, ámde nem kellett a daemon opciót kiválasztani, csak simán magadni az exe elérési útját! Én mellesleg felraktam előtte az 1.1 peccset, de nem hiszem hogy van jelentősége...
  • JohnnySmith
    #1051
    Háát igen... én is bánom picit hogy lelkesedtem aztán most egy rakat szemét a gépemen...
  • JohnnySmith
    #1050
    Tessék 1-2 tipp (sokaknak elidúl)
    1. Daemon Tools 4.03mal telepíted
    2. Feltelepíted a Curerom 1.3.0.b-t
    3. Megadod neki hogy Daemont használsz majd kiválasztod az sweaw.exe fájlt mely a játék GameData könyvtárában van.
    4. Megadod neki az első cd image fájljának a helyét
    5. Ezután létrehoz a curerom egy ikont és azzal indítasz.

    Akiknek cr 1.3.0b-vel és daemon 4.0.3-mal azt írja ki alapból, hogy security cannot be...
    Tehát:
    regedit ->HKEY_LOCAL_MACHINE->SYSTEM->MountedDevices
    erre jobbklikk és engedélyek
    ez után minden usernek mindent engedélyezni amit lehet
    ok előtt speciális, itt minden usernél, ahol legelől nem "engedélyezés" van, ott szerkeszt és mindent engedélyezni kell.
    ez után oké meg minden és a game vagy megy curerom-mal, vagy azt írja ki, hogy "Original disc could not be found or authenticated."
    Ha az utóbbi van, akkor start menü -> vezérlőpult -> felügyeleti eszközök -> szolgáltatások és itt securom user access service V7 és automatikus és indítás.

    Hát ha sikerül :)
  • Serpa
    #1049
    milyen jó, hogy nem estem abba a hibába, hogy leszedjem.
  • RaveAir
    #1048
    Ez is egy lehetőség... :)
  • ceas
    #1047
    Nekem:"emulator detected" ha kiiktatom registry-ben akkor a security module-t hiányolja, most kipróbáltam daemon 4.03-al is, leszedtem az alcoholt is, eredmény nulla. Gondoltam, hogy nem fog menni, aligha hiszem, hogy a lucasarts új játékának védelmét csak ilyen egyszerűen ki lehessen kerülni, igazából starforce-t vártam, lehet azzal jobban jártunk volna.
  • JohnnySmith
    #1046
    Nagyon sok szarakodás lesz 1eseknél a játék elíndításánál... az erő legyen velünk (nekem se indúl)
    "Original disc could not be found or authenticated."
  • Lyan Kyj
    #1045
    A fele már lent van nekem, ííí, alig bírom ki!!!
  • engine
    #1044
    Áj vil krás jú vid ván szvift sztrájk :P
  • ceas
    #1043
    Szóval, nekem ez nem indul. Ha be van kapcsolva a securom emulálás, ha nincs. Ha registry-ben letiltom, ill. antiblaxx-al akkor se indul:"a required security module can not be activated". Természetesen daemon 4-essel próbálkoztam
  • Thanatos
    #1042
    So bi it... jedi... :P
  • McW
    #1041
    Det májt bí szó! Már most fejlődtem egy kicsit. :D De tényleg igazad van... bocs a szarkazmusért!
  • Thanatos
    #1040
    a játékélményt lehet emgöli de megtanulsz angolul...
  • Thanatos
    #1039
    nah akkor vitázzatok csak nekem még egy perc isntall és emntem tesztelni, byez all :)
  • McW
    #1038
    Nézd, kár erre szót fecsérelni, te valszeg maradsz az angolszász akcentusnál (vagy amcsi)mint pl én is, mások pedig "magyarítanak"! Csak ne szótárazz túl sokat, nehogy megölje a játékélményt! ;)
  • Thanatos
    #1037
    már elszedtem mert azt tettem be, és leglaább nem kell cd-t cserélgetni :D amugy nem tételeztem fel hogy collectors edition lenne 8amugy bonusdisk abbol is van már :P)
  • Me0w
    #1036
    Talan meg kellene tanulni angolul.
  • RaveAir
    #1035
    A demóban nagyjából 500.000 karakternyi szöveg van, a végleges játékban nem lehet tudni.
    Amúgy lehet, hogy egy páran el fognak akadni az oktatópályákon, mert nem fogják érteni, hogy mit kell csinálni.
  • Me0w
    #1034
    Remek. Ahelyett hogy venned a faradtsagot hogy megnezd mit jelent az a par misztikusan bonyolult szo, minthogy OPTIONS, meg NEW GAME, ehelyett valakik 3 hetig forditjak a jatekot, es kesz is meire mindenki vegigjatszotta + el is felejtette az egeszet. Hajra.
  • McW
    #1033
    Sokan vannak akik szeretik ha szép magyar anyanyelvükön szólítja meg őket kedvenc játékuk, okostojás! Nincs ezzel semmi baj! No offense!!
  • Me0w
    #1032
    Remek. Magyarositas. Fubazz, azt a jatekban szereplo 15 szot aztan le kell valoban forditani. Ez a magyarithatnek valami betegseg?
  • Árnyvadász
    #1031
    Szerintem az egy kiváló ötlet lenne! Egyik ismerősőmtől kérdeztem tegnap, hogy megveszi e a játékot. Azt válaszolta, hogy ha lenne hozzá honosítás akkor biztos. Tehát egy ember már szeretné :) De nyilván sokan vannak ezzel így. (Vételtől függetlenül is.)

    Gondolom ebben a játékban nincs olyan sok lefordítandó szöveg, akár 2-3 héten belül már el is készülhetne az anyag. Nem?
  • RaveAir
    #1030
    Akkor lehet, hogy érdemes lesz hozzá magyar fordítást készíteni?