3132
  • Sevirius
    #2972
    inkább a procycon vagy mi kéne de csak addig jön ki hogy kijön a cím meg a támogatók oszt jólvan most mit kell csinálni a procyconnal mert leszedem aztán társítani kéne
  • Sevirius
    #2971
    Van egy crackem de hogy kell crackelni?
  • dalmar
    #2970
    Béna vagyok nem birok egy url-t beileszteni,ilyenkor jól jönne valami javitas opcio a forumban
    http://empireatwar.filefront.com/file/z3r0xs_FoC_Addon;77903
  • dalmar
    #2969
    foc
  • dalmar
    #2968
    Töltsd le a Netről a "z3r0x"FOC mod -ot Az betesz a játékba vagy 20 uj hajótipust, + 30 földi egységet.
    FOC addon
  • bgabor
    #2967
    Ismeretlen okból ez a játék a gépek egy részén megy, a másikon ezt az nemelindulós dolgot csinálja. Nálam is ez volt. Egyik gépen gond nélkül megy a megfelelő crackekkel, másikon ez a hiba jön elő.
  • bgabor
    #2966
    Nem, sajna csak a gagyi Konzorciummal lehet.
    Ellenben skirmish space battleban iszonyatosan erős a konzorcium, simán bedarálja az empiret és a rebelliont. Ami azért már vicc.
  • Fenrir
    #2965
    Ez pedig nem valami bonyolult játék a küldetéseket tekintve...
  • engine
    #2964
    Esetleg GC?
    Story csak alvilág, de GC-ben is benne vannak a kellő hajók, asszem :)
    Vagy modot rá és mehetnek újabb egységek, stb.
  • Adam II
    #2963
    Csalódtam ,hogy a Forces of corruption kiegben csak az Underworldöt lehet írányítani és nem lehet a birodalmat vagy a lázadókat választani a kampányban. Pedig azt hi ttem majd lehet építeni és irányítani Executor csillagrombolókat meg a második Halálcsillaggal is lehet kezdeni valamit.
  • qaíwsyedxrfctgv
    #2962
    van valahol végigjátszás?
  • Kopiati
    #2961
    Köszi.... majd igyekszem....
  • engine
    #2960
    Őszintén szólva nem tudom érdemes-e. Mert több mod is készülőben van, amik szintén nem kevés szöveget tartalmaznak, szóval mire az alappal végzel, addigra már azzal senki nem játszik szinte...de a kezdeményezés dícséretes
  • Kopiati
    #2959
    Felraktad a legújabb 1.5-ös peccset? Egyébként neki láttam bőszen a magyarításának ( jó sok szövege van ) Ha valaki tudna segíteni megköszönném...... Kopiati
  • gybarni
    #2958
    üdv
    felrakod a játékot, leszedsz hozzá egy 1.2-es patchet, leszeded reloaded 1.2-es törését, és már megy is... elvileg.
    DE
    nekem is lenne egy kérdésem
    Birodalmi hadjáratban, Caridán tartok, mikor Veers ezredessel be kell mutatni az AT-AT lépegetőt az uralkodónak. Amikor a rancort kellene kinyírni, egyszerűen megjelenik a térképen, és kifekszik, úgy hogy bele se lőttem (!), emiatt nem tudok továbbjutni. Kérem a segítségeteket!
  • #2957
    nekem van egy olyan bajom hogy feltelepítettem a játékot crackeltem és bejön az empire at war felirat és visszalép a windowsba aki tud lécci segítsen
  • Enosh Chan
    #2956
    Hello eredetiben van meg a game de nem akar menni multiban.. :( Masik, nincs magyaritas hozza? Nem mintha nem ertenem az angolt csak kivancsisagbol
  • bgabor
    #2955
    Jó kis megoldás...
    Ha nem indul, hagyjam a fenébe vagy cseréljek oprendszert.

    Mellesleg a dolog gépfüggő, tökmindegy, hányszor telepíted újra az XP-t.
    Nálunk is ez van. Egyik gépen gond nélkül megy a crackel, a másikon be se hajlandó lépni a játékba. Abszolút konfigfüggő.
  • bgabor
    #2954
    Nincs is 1.2 patch a FOC-hoz. Az alapjáték meg már 1.5 nél jár.
  • Andrejka
    #2953
    [email protected](sry duplapostért)
  • Andrejka
    #2952
    valaki elküldené nekem a yasu 1.7-et plz
  • Tass
    #2951
    Nah végre, sikerült megoldanon ezt a flancos star wars problémát. És most szépen leírom:
    Az elmult hetekben segitettem egy-két havernak ennek az installálásában, + a saját windowsomat vagy 5-ször cseréltem le, és mindig ez volt az elsők között amit kiprobaltam.
    Volt Windows ahova crack se kellett, volt hogy kellett crack, és volt olyan windowsom is, hogy semmiképpen sem akart elindulni (tesztelve: yasu+procyon+crack+curerom+csumidádé meg effélék)

    Tehát. Ha azt akarod h menjen a játék, s nem indul el crack nélkül, majd crack-el sem, akkor hagyd a gázba, és vagy cserélj oprendszert, vagy hagyd a gázba. (a FOC bizti h nem fog menni)
    Ja, és találtam olyan magyar wint, amivel ment, csak kellett a crack.

    De megéri a fáradtságot, mert nagyon jo a játék.
  • Roman
    #2950
    nem bánnék egy kis segítséget.. nevezetesen empire at warhoz modot hogy is teszek fel? az ages of star wars modra gondolék.. mert nem igazán akar működni, ha valakinek van ötlete, az megoszthatná.. esetleg
  • Warth0g
    #2949
    1.2-es patchet felteszed. Utána pedig az 1.2-es cracket innen szedd le és értelemszerűen írd felül a fájlokat.
  • koj
    #2948
    Adios! Eltudnád küldeni nekem az 1.5 ös patch-ot mert rajta van, de amikor rákattintok azt írja ki hogy a "program hibát észlelt ezért leáll".
    E-mail címem:[email protected] Amúgy kösz a tippet!
  • gyuri12
    #2947
    lool
  • adios
    #2946
    Elfelejtettem írni az elindítási módszerben hogy van a dvd-n egy 1.5-ös patch,azt még pakold fel indítás előtt!
  • gyuri12
    #2945
    nincs mit
  • koj
    #2944
    Ok! Azért kösz!
  • gyuri12
    #2943
    nem nagyon,nekem nincs is meg,cvsak józan paraszti ésszel próbáltam gondolkodni:)
  • koj
    #2942
    Semmi baj! Megpróbáltam de nem jó! Nemtom mi lehet a baj. De lehet hogy a Yasu val van gond? Egyépként elkéne tűnni a meghajtónal, a virtuálisnak?
    Amúgy tudsz más módszert a game elindítására?
  • gyuri12
    #2941
    egyébként bocs
  • gyuri12
    #2940
    én nem tudom, de ha jól emlékszem,akkor a yasu-t másold oda,ahova felraktad a gémet, és indítsd el. vagy csak a játékot kell elindítani,már nem emlékszem. indítsd el a játéákot,ha nem műkszik,akkor meg a yasu-t.remélem ez jó:D
  • koj
    #2939
    Kösz a lebaszásoddal most marha sokra mentem!! Amúgy leírhatnád a választ,
    a kérdésre. Persze csak ha tudod!
  • gyuri12
    #2938
    írd le még párszor,nyiss neki egy topikot,és akkor talán segítenek neked
    (nehogy megtedd te kis buta!!!!)
  • koj
    #2937
    Sziasztok! Valaki sgítsen! akkor most hogy kell elindítani a Forces of Corruptiont? Itt láttam hogy valamilyen yasu ba kell berakni vagy mi?
    Valaki elmagyarázná? e-mail címem: [email protected] előre is kösz
  • koj
    #2936
    Sziasztok!! Légyszi segítsetek! Most akkor hogy kell elindítani a Forces of Corruption-t? Se crack-el, nem megy mert amin letöltöttem s játékot és ott van a crack de nem jó! Akkor olvastam hogy valamilyen Yasu ba kell berakni vagy mi. Valaki legyenszíves segíteni, és elmagyarázni ezt az egész témát!
    De a főkérdésem hogy mit kell csinálni annál a yasu nál vagy minél, és hogy kell elindítani! Aki tud valamit az írjon a
    [email protected] címre!! Előre is kösz
  • koj
    #2935
    Sziasztok!! Légyszi segítsetek! Most akkor hogy kell elindítani a Forces of Corruption-t? Se crack-el, nem megy mert amin letöltöttem s játékot és ott van a crack de nem jó! Akkor olvastam hogy valamilyen Yasu ba kell berakni vagy mi. Valaki legyenszíves segíteni, és elmagyarázni ezt az egész témát!
    De a főkérdésem hogy mit kell csinálni annál a yasu nál vagy minél, és hogy kell elindítani! Aki tud valamit az írjon a
    [email protected] címre!! Előre is kösz
  • Warth0g
    #2934
    Vkinek van itt eredeti játéka?
  • gyuri12
    #2933
    thx