3132
  • laci1073
    #3012
    Sziasztok!
    Valaki tud segíteni? Lent ki jön,hogy loading de utána kidob a fenébe,várom a válaszokat a "szakértőktől".Pls segítsetek!!!
  • TooKooL
    #3011
    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy valahogy ki lehet e kapcsolni akár az eaw-ban, akár a foc-ben az idő limitet a galactic conquest-ben? Mivel nem hajt a tatár, és utálom ha időre kell megcsinálni. Előre is köszi!
  • dika8
    #3010
    és ebbe benne van a szepara tisták is?
  • SaGa Jr
    #3009
    kicsit olvass vissza, a 3000-es hozzászólásban ott a link.
  • dika8
    #3008
    meg mi kell a force of coroption elinditásához loading után kilép de az alap játék müxik rendesen:S
  • dika8
    #3007
    hol lehet jácani a klonokkal meg a droidokkal mijen mod kel hozzá?:D
  • Moszoka
    #3006
    A magyarosítás csak az 1.5-öshöz jó nekem meg az nem indul:(
  • TBTPumpa
    #3005
    Sziasztok!

    Magyarítás az alapjátékhoz itt:
    http://www.magyaritasok.hu/?func=dlinfo&mit=1188

    Jó játékot!
  • Archology
    #3004
    Hola all!

    Látom van egy kis problem a játékal, akinek esetleg cd-t kér hiába crack-elte annak ajánlom a Y.a.S.u. nevezetű kis programocskát, ez elrejti az emuláló progikat (értsd: Daemon, Alcohol, Poweriso).
    A másik csak egy kis megjegyzés a klónokkal a sima empire-ben is játszhatsz. ;)
    Nah de ami a lényeg, újra elővettem hogy kicsit elbánjak a piszkos kis lázadókkal, de ha túl sok egység van a pályán akkor elkezdenek villódzódni az egységek az űrben és a földi csatákon is az összes hogy ez mitől lehet?
  • toysoldier
    #3003
    ezt amúgy hogy kell felrakni?
  • toysoldier
    #3002
    köszi

    és ehhez kell a kieg?
    csak mert vmi olyasmit ír, hogy ahhoz van..
  • Narandil
    #3001
    Itt megtalálod.
  • toysoldier
    #3000
    Hali

    a sima empire at war-hoz van vmi kieg amivel lehet lenni a szeparatistákkal és a klónokkal is?
  • cikasz
    #2999
    Inkább azt mond el, hogy hogy sikerült a tesódnak elinditani vistán!
  • gubacsek
    #2998
    Sziasztok!

    Én a bátyámmal játszanék empire at wart hamachival de nem látjuk egymást. Neki vistája van de ez a bfme2-nél nem volt probléma. ugyanaz a patchünk ugyanonnan szedtük le a hamachit uh a verzió sem lehet más. Máshol írták hogy megy de mi az istennek se tudtuk megcsinálni....:S Ha valaki tud segítsen előre köszi!
  • Moszoka
    #2997
    Nekem indult az 1.2-es megoldással.
  • cikasz
    #2996
    Sziasztok.
    Van itt valaki aki eredeti gémmel Vista 64bit-en játszik?
  • Darthmushroom
    #2995
    nem tudja valaki h a birodalom 2.pályát hogy kell megcsinálni?
    előre is köszi
  • hegedus15
    #2994
    Nekem is ugyan ez a problémám h mikor elindítanám viszadob a windows-ba.
    Mit kell ilyenkor csinálni?????????
  • Legend Killer
    #2993
    FoC nekem nem megy. Crackeltem és patcheltem, meg minden, de be se lép... help!
  • kyle reese
    #2992
    helo .küldtem neked emailt arra sajnos nem emlékszek milyen verzió de megoldható hogy neked is meglegyen vagy ha elég elküldöm azta cracket ami nálam műxik . várom válaszod .helo
  • Gen Veers
    #2991
    Sziasztok!
    Tudom hogy már kérdezték de én még1x megkérdezem, hogy hogyan lehet EAW-val hamachin játszani? Eddig még senki nem válaszolt, de működnie kell mert más fórumon írták hogy már játszottak vele. Ha vki tudja mi a trükkje, az légyszí írja már le. Előre is köszi.
  • Gulyi98
    #2990
    Sziasztok minden megvan be is van crackolva mind a két fájl de sajnos így sem jó!! PLS segítsetek.
  • Animeboy
    #2989
    Hello mindenkinek, és azt hiszem tudom a probléma forrását.

    A Crack mappában kell lennie egy sewaw.exe fájlnak, amit ha bemásolsz a game data mappába, felülírja az eredetit. De ezenkívül felül kell írni a crac mappában található PerceptionFunctionG.dll fájlt az eredetivel, így megoldódik a probléma.
  • s710
    #2988
    Hali én csak anyit szeretnék kérdezni hogy mit csináljak amikor a sima sweaw visszadob a windowsba mert ugy efelrakom a patchet meg a cracket de nem tudom hogy mi a hab a tortán?PLEAS HELP
  • karcsi123
    #2987
    Nagyon kár. Megakadtam a 3 .pályán ahol valami traszportot kell kiválogatni de nem sikerül,esetleg végigjátszás van valahol?Köszi!
  • bgabor
    #2986
    Nincs ilyen.
  • karcsi123
    #2985
    Sziasztok!Nem tud valaki magyaritást a játékhoz véletlenül?
  • zadorjan
    #2984
    Nem tudja valaki, hogy merre vannak a játékmentések ??
  • Devil093
    #2983
    Sziasztok felraktam a játékot probálunk hamachin jácani haverral de nem látjuk egymást az mitöl lehet? ja és teljesen ugyan az a gamevan fent mindketőnknek pls ha valaki tus segítsen
  • Herkulles
    #2982
    Na jó, és melyik file-ba mit kb.? :)
  • Devil093
    #2981
    Sziasztok felraktam az alap játékot meg crackeltem belép a játékba kijön a star wars empire at war képernyő és utána rögzön kilép pls ha valaki tud segitsen
  • mstummer
    #2980
    Valahol át lehet irni asszem... de már nemtom merre
  • Herkulles
    #2979
    Tud valaki egy mod-ot, amivel a sima empire at war-nak megemeli a max 20-as hajó számát harc közbe? Mert elég kevés…
  • BBird
    #2978
    Üdv!

    Neten létezik kooperatív mód? Vagy csak 1 vs. 1 lenne?
    Milyen multis mókák vannak egyátalán? :-)
  • abydos
    #2977
    Akinek megvan eredetiben a sima Empire at war, az eltudná nekem mondani mennyien játszák neten jelenleg? Köszi
  • ERAN
    #2976
    Mílyen Crack-ed van ? Légyszives küld el e-mailbe : [email protected] amúgy csak simán másold be ahová a játékot telepítetted és kész !
  • Andrejka
    #2975
    vki nem tuggya v hallot róla h van vmi módszer amivel lehet hamachizni?
  • 1414geri
    #2974
    lécci segítsetek 2napig töltöttem egyfolytában lécci
  • 1414geri
    #2973
    figyeljetek én letöltöttem a játékot és elindul a telepítés de amikor rá megyek hoghy next akkor hibát észlel miért?