3132
  • BenG
    #1229
    #1158 -nál leírtak szerinti beállítással sikerült elíndítani nekem is pedig a DVD-s verió van meg (Clone-DVD). Viszont a CureRom 1.2.2-vel nem sikerült elíndítani csak a CureRom 1.30b. Javaslom mindenkinek aki a DVD-s verzióval próbálkozik és nem indult el. Egy próbát megér.
  • Alien1024
    #1228
    srácok leszdtem a bonus disc et és mikor fel akrom rakni a bonus map ot észre veszi hogy emulator progival csinálom eszt hogy lehet megcsinálni
  • geri15
    #1227
    már megtaláltam :) csak Securom loader-ként volt mindenhol feltüntetve....
    megnézem jó-e vele.... idegesítő volt hogy 10 percenként kidobott
  • geri15
    #1226
    ezt az antisecurom-ot honnan lehetne leszedni?
  • Alien1024
    #1225
    srácok leszdtem a bonus disc et és mikor fel akrom rakni a bonus map ot észre veszi hogy emulator progival csinálom eszt hogy lehet megcsinálni
  • Sephi
    #1224
    Puhh szal ez azt jelenti hogy hiaba szedtuk le a DVD-et?
  • geri15
    #1223
    valamit kezdeni kellene a dologgal.... engem már nagyon idegesít :(
  • bigfoot
    #1222
    vki tolja már?
    és ha igen milyen a game?
  • HiPPoNaX
    #1221
    Nalam igen erdekes modon indul el: CureRom 1.3 nem latta a daemonomat sehogy sem, ezert felraktam egy alcoholt (nem a legujabbat raadasul). Ezt mar latta a Cure, viszont hiaba allitottam be, nem akart az istennek se elidulni. Megpiszkaltam a Cure beallitasait, mintha nem hasznalnek semmilyen emulalo szoftvert, bemountoltam alcoholba az isot es a Cure altal generalt parancsikonnal minden 2-3. probalkozasra elindul [lekopogja]
  • Alien1024
    #1220
    ez a cd es re vonatkozott amidt irdtam
  • Alien1024
    #1219
    én mindenkinek a CeruROM 1.2.2 es változatát ajánlom nekem csak azl indult el pulsz Daemontols 4.03al a jatekon pedig a 1.1 es patch van fentd
  • kilyking
    #1218
    Aclohollal is megy vagy csak DT4-el?
  • zoltang
    #1217
    Ezek a bónuszpályák vannak a +lemezen:

    http://kepfeltoltes hu/060218/bonusmap_www.kepfeltoltes.hu_.gif
  • zizu21
    #1216
    Hmm en az elso CD-n semmit se latok, ki kell irni es utana lehet csak installni, mer dt4 be mountolva nem latszik semmi. Cd s verzional
  • a.carkey
    #1215
    1158!!!

    A DVDs nekem is random működött ...
  • reaper4
    #1214
    antisecurommal nem csinálja (eddig :) )
  • rushfan
    #1213
    Ja és még valami, a cd-s nél csak az elsőt kell kiírni és a másodikkal mi van?
  • Rage47
    #1212
    Antisecurom-mal tényleg elindul, csak 5. próbálkozásra - dvd-s verzio
  • rushfan
    #1211
    A cd-s működik DT4-el és Securom loaderrel?
  • JohnnySmith
    #1210
    Skirmisnél a mentésemet nem tudom visszahozni....kicsit idegesít...
  • Dr4gonlord
    #1209
    Nekem tokéletesen működik. DT 4 meg curerom. Elinditottam a liteot, és hide, ennyi. Ja és CD-s, 1.2-es patch is fent van. A játék, nos nem tudom, még játszani kell vele egy keveset, hogy kiderüljön, hosszútávon is megéri-e.
  • JohnnySmith
    #1208
    Kéne FAQ én azt mondom :)
  • zoltang
    #1207
    Star.Wars.Empire.At.War.Bonus.Disc.BWClone-MiRROR 89.62 MB (csomagolva)
    itt

    Star Wars-Empire at War German Bonus Disc Alkohol Im ... 319.81 MB
    itt
  • CS@
    #1206
    #1105 –t használom a #1050 -ben leírtak szerint.
  • GrimReaper78
    #1205
    Ja, csak a miheztartás végett: nálam tökéletesen fut a CD-s verzió patchelés után is (1.02)
  • rushfan
    #1204
    És te melyiket használod?? Daemon +CUrerom?
  • GrimReaper78
    #1203
    Akkor próbáld meg átállítani az .exe-t win2000 kompatibilisre. Erre a parára általában az a megoldás.
  • CS@
    #1202
    Nálam azért továbbra is hibátlanul megy a DVDs.
  • Soundmaker
    #1201
    Kipróbáltam a Regsupreme-t kipucoltam az adatbázist
    leszedtem az összes exe-t ami másolásvédelemmel kapcsolatos
    Csak az Alcohol 120% van fent és a Curerom legújabb változata amit feltettem.

    Egyik sem jó még mindig azt a szar security module hibát írja ki :(((

    whááá
  • SarkanyfuaRUSH
    #1200
    Biztos hogy igazam van :))) Én is először a DVD-set szedtem, és aztán leszedtem a CD-set. Ki van próbálva amit írtam és másik is ezt írták. Tőccsed a CD-set és jó lesz! :)
  • rushfan
    #1199
    NA én is elkezdtem tölteni a cd-s verziót!! VAlószínúleg igaza van sarkanyfuaRUSH-nak, mert eddig még egyetlen egy dvd-s változat sem ment normálisan!!!
  • reaper4
    #1198
    ja és szerinte nem támogatja a hangkarim az eax 4-et. lol
  • reaper4
    #1197
    nekem is így megy :(
  • GrimReaper78
    #1196
    For PC: 1.02 update

    Posted: 02/17/06

    Installation: This is a self extracting exe. Double-clicking on this file installs the patch.

    This update addresses the following:
    -Corrected an issue with server disconnection.



    Szóval ez azért nem épp' létfontosságú javítás.

    OFF: na jól van, most már tényleg takarítok... :P
  • Zsolo007
    #1195
    Örülj neki, hogy így adják ki a patchokat....
    Nincs tökéletes játék kiadáskor...
  • GrimReaper78
    #1194
    Registry takarításhoz használd a jv16 power tools nevezetű progit, magyar nyelvi fájl is van benne, ha vmit nem vágsz.
  • GrimReaper78
    #1193
    Telepítsd újra a DT-t meg a CURErom-ot is. 4.0-ás illetve 1.3.0b verziókat.

    Hátha...
  • GrimReaper78
    #1192
    Ne mondd már, hogy nálad nem volt olyan, hogy a birodalmi rohamosztagosok egy olyan mammuttól (banta, vagy mi?) nem tudnak továbbmenni, vagy épp' *egymástól* nem! A lassúságot arra értem, hogy mire pl. pont a rohamosztagosok odamásznak az 5 centire lévő ellenséghez, eltelik egy óra. A többi egység normális sebességgel mozog, de a stormtrooperek tetűk, és nem azért, mert védekező módban vannak. Ráadásul többször volt már olyan, hogy támadást nyomtam egy ellenséges egységre, erre ezek odasétálnak, egy deka lövés nélkül.

    Na, összeporszívózok, aztán tesztelem még, addig leszedem a peccset is hozzá.
  • FCH kari
    #1191
    nekem cd-s van és tökéletesen müködik KÖSZI a segitségedet:)))
  • SarkanyfuaRUSH
    #1190
    Nekem ezek mind fentvannak és megy a gamma. Lásd #1188-ben leírtakat!