3132
  • geri15
    #1269
    majdnem minden egységnél van egy speciális támadás, ami az egység ikonrajza felett van (sprint, minden energiát a lövegekhez, stb....).
    És az Y-szárnyúaknál ez a ion torpedó, azzal lehet őket bénítani
  • FCH kari
    #1268
    lebénitani??
    azt hogy??
  • FCH kari
    #1267
    igen mikor oda akarok menni akkor irja ezt a sz@rt
  • Drizzthsz
    #1266
    Köszi, kipróbálom.
  • JohnnySmith
    #1265
  • [NST]Cifu
    #1264
    Nekem az DT4-es és SR7.stop-al ment a játék (CureROM, Starforce Nightmare, stb. nem nyert nálam sem). A lenti hibaüzenet azt mutatja, hogy valamilyen program akadályozza a virtuális meghajtók "felfedezését", és ezt észrevette a program.
  • geri15
    #1263
    és oda is mentél a kesselhez a flottáddal? mert akkor elkezdődik egy csata, le kell bénítanod a Y-szárnyúakkal a Shuttle-ket, és összeszedni a parancsnoki hajóval a foglyokat
  • FCH kari
    #1262
    sajna ez a max
  • BenG
    #1261
    hát igen. ez egy jó kérdés. ha tudsz csinálj még párat és talán akkor.
  • FCH kari
    #1260
    mennyi kelhet nekei??
  • FCH kari
    #1259
    huh pill nyomok képet mennyi van:()
  • BenG
    #1258
    ha jól értem: Antilles kapítány szükséged lesz néhány y-wing századra hogy kiszabadítsad a foglyokat.
  • FCH kari
    #1257
    ez mit jelent??sajna itt meg akadtam:(
  • Drizzthsz
    #1256
    Nálad igen, de mint látod nálam nem, s a demo se megy. Akkor sem, ha teljesen ki van kapcsolva a DT. Próbáltam megölni Matlabot, vírusírtót, tűzfalat, anti-spyware-t, de semmi változás.
  • Rage47
    #1255
    mi nem tetszik a játékban?
  • a.carkey
    #1254
    Az előbbi helyesen:

    AKINEK NEM MEGY, NEM TUD ANGOLUL, AZ OLVASSON PICIT LEJJEBB, ÉS LŐN VILÁGOSSÁG AZ

    1158

    -AS BEJEGYZÉSNÉL!

    Tesztelve, működik ...
  • Drizzthsz
    #1253
    De miért van az, hogy a demo se ment ugyanilyen hibával? Hogy security module, blabla? :S:S:S
  • a.carkey
    #1252
    AKINEK NEM MEGY, NEM TUD MAGYARUL, AZ OLVASSON PICIT LEJJEBB, ÉS LŐN VILÁGOSSÁG AZ

    1158

    -AS BEJEGYZÉSNÉL!

    Most már tényleg a játékra kéne koncentrálni, ami sajnos nem úgy sikerült, ahogy kellett volna neki. Így elbaszni vmit ...

    Na sebaj, ez van ...
  • a.carkey
    #1251
    #1056
  • a.carkey
    #1250
    1158!!! Mindez magyarul és működik ...
  • Drizzthsz
    #1249
    A demo is ugyanezt írta ki. :S
  • Drizzthsz
    #1248
    Csak simán Curerom, nem?
  • Drizzthsz
    #1247
    Nemmegy. Security module cannot be loaded... :S
  • JohnnySmith
    #1246
    CureROM 1.3B
    Keressél picit lejebb(és ne letöltés vezérlővel)
  • Matusy
    #1245
    Én elolvastam az egész topicot de nekem nem megy pedig CD-s van daemon 4.03 meg van curerom 1.2.2 meg antisecurerom 1.0 de 1ikkel se akar menni eza ...... már kicsitt idegesit a dolog :-\
  • rushfan
    #1244
    A második lemezre nem fér rá a bwi fájl! MIt kell ezzel csinálni? Valaki segítsen!
  • reaper4
    #1243
    csináljon már az illetékes 1 faq-t és ott írja már le h indul. tényleg gáz már nagyon h 1000x le van írva h indul és még mindig ez a téma
  • Matusy
    #1242
    jaja azis nekem csak 1.2.2est dob ki. Onnan kezdtem a keresést de nekem nem akar 1.3b-t kidobni :-\ Már végigolvastam a topicot reggel 9 ota probalkozom :-\
  • Rage47
    #1241
    #1237
  • Matusy
    #1240
    hmm vki megtudja mondan hogy eza curerom 1.3B honan tölthetö le?. Nekem csak 1.2.2öt talál a google azzal meg nem akar menni :-\
  • rushfan
    #1239
    az első lemezen van egy bin meg egy cue, a másikon meg valami bwu, ezzel mit kell csináléni??? PLZ help
  • rushfan
    #1238
    Ezer köszönet!
  • Rage47
    #1237
    google?? -6. link
  • rushfan
    #1236
    Valaki rakjon be egy normális linket az 1.3-as curerom-ta plz, mert sehonnan nem tudom leszedni!!
  • MiQ
    #1235
    Ja! És nekem a dvd-s verzióvan meg, és Alcohol 120%-kal használom.
  • MiQ
    #1234
    Nekem megy a #1158 hsz-ban leírtak szerint, de a CureROM 1.3.0b kell, az előző verzióval nem ment.
  • Sephi
    #1233
    A 3) pontnal mondom hogy van akinek 1.3 masodperces meg ilyenek. Szal ha nem megy azt at kell rakni 7-re!
  • Sephi
    #1232
    ELINDITASI FAQ ALITOLAG 90% MUKODO ABBAN AZ ESETBEN HA SP1 VAN FENT :

    CD VERZIO :

    DT4 BEKAPCS MAJD KISZEDNI AZ OSSZES EMULALAST ES BEMOUNTOLNI A CD IMAGET
    AZTAN SIMAN SR7.STOP

    DVD VERZIO :

    Daemon Tools 4.03 FELRAKNI ES BEMOUNTOLNI AZ IMIDZSET
    AZTAN CureROM 1.3b ELIDIT ES 3 MASODPERCROL ATTENNI 7 MASODPERCRE !!!


    Ez a ket modszer most probaltuk 4 kulombozo gepen es sikeresen mukodik. Nem mondom hogy kotelezo a SP1 de alitolag a SP2 miatt is lehetnek gondok! Patch-tol fuggetlen. Mi a 1.2-vel jaccunk.

    Aki esetleg nem tudgya hogy kell a Cure-et elinditani itt egy angol FAQ majd atirom magyarra.


    CureROM for Dummies

    Install CureROM_130b

    1) Create a new CureROM Profille --> NEXT

    2) Application: *:\Program Files\LucasArts\Star Wars Empire at War\GameData\sweaw.exe
    Application Arguments: Star Wars Empire at War
    CureROM Anti-blacklisting enable --> NEXT

    3) Image Mounting Software: Use "DAEMON TOOL" to mount...
    Backup Image: Browse and load image
    Leave the rest as default (Drive 1, 3 seconds, all emulation options) --> NEXT

    4) Shortcut Name: Type what you want
    Shortcut Location: Create shortcut on desktop

    5) NEXT

    6) Save or NEXT..dont remember

    Be sure to leave the image where it is, cause CureROM saved is location in the settings and start the game ONLY with the shortcut CureROM created on your desktop

    Using this with the DVD image mounted with Dtool 4.03 and everything works fine

    *Numbers represent the page your are on*



    Akinek meg igy sem mukodik annak jobbat nem tudok. Mi igy csinaltuk es mindenki orul :D
  • kilyking
    #1231
    Nekemis úgy indult el csak még az exe kompat. beállítottam win 2000re és így pöcre indult.
  • Alien1024
    #1230
    ne felrakdtam a bonust nagy nehezen de cserébe 5bojgot kapunk az ugy sikerüldt hogy az AntiSecuROM elinditotam es meg keresdtem a bonus cd en a instal mapa azon belül a bonus és ott EAWBonus1_0.exe ere rákantintva már eli kezdtem telepiteni
    most pedig megyek játszani:D