3132
  • JohnnySmith
    #1309
    Gondoltam magától értetödő hogy SP2 kéne :) De tény hogy nekem eszmbe nem jutott :)
  • Cafu
    #1308
    Hy!
    Egy valamit kifelejtettetek leírásokból hogy Service Pack2 kell hogy működjön rendesen!!!én is szórakoztam össze vissza mindennel és feltettem a Service pack2-t és simán fut!!!!Persze a cd-s verzó és Curerom-mal!
  • JohnnySmith
    #1307
    ohhh jó kérdés :)) Nekem meg most volt egy olyan elöszőr hogy 5.re indúlt. Eddig mindig 3xra sikerült :)
    Nyomj egy restartot a gépen aztán akkor jó lesz lehet.
  • Cafu
    #1306
    é
  • Sephi
    #1305
    Miert van az hogy mostanaba csak neha indul... reggel meg elsore most mar no original cd errort ad es elindul tan 12-13 madjara....

    Ez miert van?
  • JohnnySmith
    #1304
    Legyen egy kis ON is a topikban:
    Most ott tartok hogy Bobba Fettet kell "kisérni" :) Kaloz bázishoz ahol felkéne számolni azt :) Csak valahogy nem akar összejönni a dolog :))) Vagyis nincs kedvem próbálkozni :)
  • Drizzthsz
    #1303
    Öööö... Az lenne a kérdésem, hogy a kapmány módban végig meg lesz kötve a kezünk, vagy a végén már csak az lesz a cél, hogy lenyomjuk az ellent?
  • Cápafogxy
    #1302
    Nagyon jó kis játék lett nekem az űrcsata sokkal jobban tetszik.
  • Thanatos
    #1301
    akinek megy az jáccik és nem ér rá irogatni :D énis emk gamelni byez :P
  • Thanatos
    #1300
  • Drizzthsz
    #1299
    Az emberek egy részénél. De akinél a demo se ment, annál a megoldás a kompatibilitási módos. Nálam eddig csak így megy. Tényleg kéne már egy faq, benne a 3 módszerrel, vagy mennyi van. :D
  • CCSCsibe
    #1298
    ne haragudj! egy a daemon kikapcsolásásnál igen re kattolni! ja és cureromra semmi szökséged! securom 7 loader azt kész! azzal a szarral nepiszkálódj mert ahogy neoman modta felturja a winfosodat!
  • Drizzthsz
    #1297
    Mon Mothma, C3po, raymus antilles
  • katarzis
    #1296
    na nekem sikerült elindítani egy csomo szenvedéssel a tanácsom mielött inditod kapcsold ki a daemon tools-t kiad egy ablakot do you want to ... ott nyomj a nem-re,utána inditod curerom-al és megy.
  • Rage47
    #1295
    Ki a főhős a lázadóknál az elején? Én a Birodalommal kezdtem, és ott Darth Vader volt...
  • MkEagle
    #1294
    danke!
  • CCSCsibe
    #1293
    fc4c-3d8-05f-d411-uk20 tessék!
  • MkEagle
    #1292
    vagy mondjatok egy helyet ahonnan lehet szedni széria számot!!!

    PLZ
  • CCSCsibe
    #1291
    lenn egy kérdésem! hogylehet olyat kezdeni hogy saját magad építkezel! tehát hogy a semirről kezded?
  • CCSCsibe
    #1290
    bocsika hogy megbántottalak de a te módszered tényleg működik!! mindneki tegye le a cureromot és csak a securom loader kell! bocsika! és a daemon 4 se árt amúgy!
  • MkEagle
    #1289
    help!
    tudnátok adni széria számot az empire at warhoz?

    előre kössz a sas
  • NeoMaN
    #1288
    ez nevetséges
  • NeoMaN
    #1287
    Daemon 3.47 és a Daemon weboldaláról a Securom Loader:
    Innen
    Nemtom miért magyaráz itt mindenki démon 4-et, én még soha nem tettem fel, és megy minden amit akarok. Vakítás az egész.
    Az a curerom meg ha elindítod az IE-től kezdve az svchostig minden exe-be bele akar nyúkáni, biztosan nem véletlenül.

    Amúgy a játék nagyon jó, elég sok új ötlet van benne (építkezés stb.), végre egy igazán hangulatos SW RTS! Max grafikán sem szaggat, az engine is elég jó.
  • CCSCsibe
    #1286
    curerom
  • CCSCsibe
    #1285
    fogod leszeded a cuerom 1.3mat vagy az 1.2-őt! utána leszeded a daemon 4.3-at!
    felrakod mindketőtt! a cureromban csinálsz egy profilt! először kiválasztod a star wars exejet ami a gamedataban van! második hogy kiválasztod hogy daemont használsz és bepipálod a backlistet. harmadszor nextezel és save+next! kirak egy ikon és azt elindítod! kihoz egy hibaúzit és azt leigenezed! és have fun! ennyi
  • CCSCsibe
    #1284
    te most komolyan nemtod mitbeszélsz!! 1.a curerom nem fertőz! 2.sztem te se vennéd meg 10 rugóért a nékül hogy tudnád milyen is és eggyáltalán sztem 10 rugót nem is ér!!!
  • Kandurex
    #1283
    Gondoltam megnézem ezt a játékot. Visszaolvastam, 200 -an 200 -féle tippet adnak. Valaki foglalja már össze egy tipp csokorba, csinálunk belőle FAQ. -t!
  • NeoMaN
    #1282
    Nem kell hozzá se Daemon 4 se curerom. Nevetséges amit itt egyesek művelnek, kiosztanék egy pár év bannt, ha modi lennék. A játékról semmi beszélgetés, minden majom a hogyan indítsam idiótaságát szajkózza.
    Nevetséges...
    Remélem mindegyik óbégató felteszi a cureromot a gépére, hadd fertőzzön szabadon!
  • CCSCsibe
    #1281
    ja amúgy törtel is simán lehet patchelni! úgyhogy aki attol fél hogy nemfog menni tőle csak nyugodtan! amugy most ez az 1.2 es patch sokat javít rajta!
  • CCSCsibe
    #1280
    ezt nemfogjátok elhinni! tegnap ugye meg ma reggel panaszkodtam hogy nemindul! délután gondoltam mégegyszer elindítom amíg le nem törlöm! erre elindítom és működik! mondom ez hihetetlen! pöcre! gondolom másodszorra úgyse fog menni! elindítom mégegyszer és jó! na hát nemtom hogy mivolt az oka hogy nemment de megjavult! mostmár megy pöcre! ja és curerom 1.2.2-őt és daemon 4.3HE-t használok! próbáljátok ki!
  • Drizzthsz
    #1279
    A parancsikonon jobb klikk, tulajdonságok, kompatibilitás fül, aztán ott már egyértelmű.
  • Reyes
    #1278
    És ezt az NT5 kompatibilítást hogy tudom beállítani?
  • Rage47
    #1277
    sztem is!:))
  • Drizzthsz
    #1276
    Az NT5 kompatibilitási mód egyszerűbb. :D Ahhoz csak annyi kell, hogy Daemonba bemountold a cuccot. Utána amikor mondja, hogy régi az oprendszer, akkor tovább, s menni fog. Azt nem tudom, hogy így a játék sebessége nem lesz-e lassabb.
  • Promi #1275
    Az itt talalt infok alapjan irtam 1 listat, hogyan kell elinditani a jatekot(legalabb is nalam).Hatha segit valakinek.

    Star Wars Empire At War CloneDVD-MiRROR

    Installálni:

    Daemon Tools 4.03
    CureROM_130b

    1. A Cureromnál a setup részben beállítani a Daemon Tools elérhetőségét!

    2. Create a new CureROM Profille --> NEXT

    3. Application: a "sweaw.exe" file elérhetési helye
    Application Arguments: Star Wars Empire at War
    CureROM Anti-blacklisting enable --> NEXT

    4. Image Mounting Software: Use "DAEMON TOOL" to mount...
    Backup Image: Ide betenni a MIR-EAW.mds elérhetési helyét!
    Leave the rest as default (Drive 1, 7!!! seconds, all emulation options "kipipálva") --> NEXT

    5. Shortcut Name: (pl) Star Wars Empire At War
    Shortcut Location: Create shortcut on desktop

    6. NEXT

    7. Save + NEXT

    --------------------------------------------------------------------------------

    Mindenkori játék indítás!

    A Curerommal letrehozott "sweaw.crp" profilt inditod kozbe bedob 1 ablakot, hogy mountolod e a kepfajl erre meg nem nyomsz semmit csak miutan a CureROM vissza szamlalasa 1 re ert, akkor nyomsz az igen gombra.
    Van, hogy ezt tobbszor elkell jatszani, mire elindul.

  • Promi #1274
    Nekem 1 bajom van ezzel a jatekkal: NEHEZ ABBAHAGYNI!
  • Drizzthsz
    #1273
    Mondjuk a betűk elég szarul néznek ki. :S Nálatok is?
  • HiPPoNaX
    #1272
    Lehet ezert indul el nalam win2k alatt eleg siman? :]
  • Drizzthsz
    #1271
    Nálam az sr7.stop nem talált semmit, amit elrejthetne. Viszont rájöttem egy megoldásra, amire korábban is kellett volna gondolnom már!!! A lényeg: A játékot Nt5 kompatibilitási módban el lehet indítani, bár anyázni fog, hogy régi az oprendszer, de ha továbbot nyomsz, megy. :D Az FM2006-nál is ez a megoldás segített. Következtetésem: A securerom védelem valamilyen módon az Xp-nek valami funkcióját veszi igénybe, amit így nem tud elérni, ha már több játéknál is működött ugyanez a megoldás... :D
  • geri15
    #1270
    Egyébként a játék tényleg nem az igazi.... valami hiányzik belőle, ami a demóban megvolt.... nem az a feeling... nemtudom, de nem olyan jó mint hittem :(