3132
  • Kandurex
    #1349
    Módosítottam a fejlécen! Felejtsétek el a cure -s baromságokat.
  • Thanatos
    #1348
    még mindig kereső...
  • JohnnySmith
    #1347
    Na jó akkor most vagy lesz FAQ, vagy telelesz a topik baromságokkal.
    Most pedig megyek TOCA3-mazni mert az is lejött:)
  • JohnnySmith
    #1346
    :)))))))
    Na szal ez egy stratégiai játék, nem körökre osztott hanem valósidejű(rela time strategi).
    A C&C etalon az RTS-ek között. (meg hasonló a játék motorja a generalshoz)
    Egyébként googel a barátod ne feledd, képeket rahedlisokat találsz,csak használd az internetet...
  • Kövesdi A
    #1345
    mi az a DT4- ??
  • Tom Tom
    #1344
    az előző hozzászólásodból komolyan mondom egyáltalán nem értettem semmit!!Mi az az RTS?Mi az a C&CGenerals?Az utsót is csak azért értem mert leírtad...
  • JohnnySmith
    #1343
    Ezt az egy oldalt olvasgasd picit (lehetőleg alulról kezd)és kész.
  • Kövesdi A
    #1342
    hogy tudok képet felteni ?
  • JohnnySmith
    #1341
    Ohhh nee:) Inkább adj tanácsot :)
    Tényleg most mi jön? mert látom hogy Vadert kell eljuttatnom, de biztos nem ilyen egyszerű:) Még jó hogy azért fejlesztegetem a sereget a flottát és a bolygókat a küldik között.
  • Kövesdi A
    #1340
    na tudtok segiteni nekkem hogy enjen ?
  • JohnnySmith
    #1339
    RTS :) Olyan mint a C&C Generals, csak szebb :) Plusz van benne WH40K opciók is:) Mint a mozi kamera :)))
  • GrimReaper78
    #1338
    No, látom, a Boba Fett-es küldinél vagytok. Utána kezd bedurvulni, legalábbis engem jól átvert a gép :D

    Majd kíváncsi leszek a reakciókra :D
  • Tom Tom
    #1337
    sok jót hallottam erről a gameről de azt nem mondták hogy ez ien stratégiai vagy mien???Valaki töltsön föl screenshotokat mert kíváncsi vagyok mien
  • JohnnySmith
    #1336
    Összejött :) Azért behívtam mindenkit :)) Háttérben látható az üldözők egy része:)))
  • Kövesdi A
    #1335
    köszi !
    kereső !
  • Kövesdi A
    #1334
    ezt írja ki !

  • Thanatos
    #1333
    kereső...
  • BenG
    #1332
    Én a Boba hajójával végignyomtam a pályát. Mikor lement a pajzsom akkor lőtávon kívülre mentem majd a visszatöltött pajzzsal újra. Közbe meg dobáltam ki a bombákat. Pár repülés után victory.
  • Kövesdi A
    #1331
    hi én most szedtem le a dox.uw.hu-ról a gamet de nem tudom elinditani tudtok segiteni ebben ?


    gondolom nem én vagyok az első aki ezt kérdi az is jó ha csak üzenet számot írtok ahol lleírja a dolgot hogy még is hogy !
  • Rage47
    #1330
    nem időre megy sztem. én kényelmesen végigmentem körbe az összesen... tök mind1 merre mész.
  • JohnnySmith
    #1329
    Oks, hát csináltam egy szép "nagy" flottát hozzá, 2romboló meg 4-5 fregatt :)
    Bobbával honnan idúltál? jobbról vagy balról, mert én elindúltam balról aztán két ágyuba botlottam. Mondom jó akkor menjünk jobbról a nebula köd mögött, aztán ott szaladhatott el egy kis hajó,aztán nem próbálkoztam többx:)
    Nagyon sietni kell? vagy van elég idő hozzá?
  • Rage47
    #1328
    nm:)
  • Rage47
    #1327
    nagyon szivós ám a fönök:)) szóval majdnem az egészet behivtam mer ott a nagybázis is...
  • macesz
    #1326
    köszike jó lett 1000000000000000000000000000000000000000000000000000 köszönet
  • JohnnySmith
    #1325
    Jaja :) hangja is nagyon ott van :) (mondjuk a minősége nem meglepő)
    Áháá szóval minden pici kis űrhajót hmmm értem.
    És a főnököt kivel lötted ki? Egyáltalán van értelme behívni a flottát?
  • geri15
    #1324
    daemon az miért ne kellene hozzá? akkor mivel töltsem be az imagefájlt? Egyébként curerom tényleg nem kell hozzá, felesleges, és nem biztonságos.
    És én már írtam a játékról is, csak elvész a sok spam között
  • Rage47
    #1323
    tök jok amúgy a szeizmikus bombák Bobba hajóján
  • Rage47
    #1322
    kiirtod a zöld pöttyöket a térképen, szóval körbemész a pályán Bobba-val. nem szabad h elengedj vkit is, mert szól a föbázisnak... s egyszerre csak 1 olyan állomást szedj szét ami a pálya szélén van. miután megvoltak, mehetsz a föbázisra. ott el akar majd menekülni a kalozfönök, akit eliminálni kell:)
  • JohnnySmith
    #1321
    Jaja :) asszem ez a 3. küldi:) Hogy sikerült megcsinálni?
  • Rage47
    #1320
    attól is függ h kikkel vagy talán?
  • Drizzthsz
    #1319
    Hááát, nem túl könnyű ez a játék easy fokon sem. A szárazföldi csatáknál nagyon észben kell lenni, s sok kapkodás is lesz a dologban, meg a máknak is nagy szerepe van...
  • Rage47
    #1318
    nekem is volt egy ilyen küldi, h az elején Bobba-val kell menni, majd az össze bázis körüli zöld pöttyöt a map-on észrevétlenül kilőni... ez van neked is most?
  • JohnnySmith
    #1317
    Valahogy csak összejön :)
    A küldi úgy szól egyébként hogy Bobba oda dobja magát,hogy felszámolja a kalózok asteroida bázisa körűli összes szenzort. És ezzel megkönyítse a birodalmi flotta "észrevétlen" beugrását, hogy rajtaüthessenek a kalózokon.
    (vagy valami ilyesmi) :))
  • Rage47
    #1316
    rá kell a progiban klikkelni az auto populate-re, majd apply -> yes
  • macesz
    #1315
    oks megpróbi
  • Rage47
    #1314
    refreshforce kell neked sztem. nekem is ez van..
  • macesz
    #1313
    Csá.Valaki tud egy olyan segédprogramot amellyel lehet lockolni a képernyő frissítési frekvenciát?????? Nagyon kéne!!!!!!! PLÍZ Mert elindul a game de csak sötétség hang is van. (DVD-s verzió)
  • zeronero
    #1312
    Lehetséges szerintem a "neten" való játék is. Hát ha nem is a legjobb megoldás van egy olyan program ami képes két, vagy több gépen interneten keresztül LAN-t csinálni igy lehetőség lenne LAN-ba azaz hálózatba játszani hiszen nem kér cd-kulcsot a mocsok..:)..ezenkívűl felraktam a patchet az alábbi helyre, és csináltam a programba egy "szobát" is ahova fel lehet kapcsolodni, akit érdekel az jöjjön, nem tudom milyen precizitással müxik de azért egy próbát megér..
    star wars empire at war lan
  • Rage47
    #1311
    sikerült a küldi?
  • Sephi
    #1310
    Nekem pont azt meseltek hogy nem kell SP2 :D