3132
  • NeoMaN
    #1389
    Cserélj VGA drivert, cserélj hangkari drivert, tegyél fel újabb alaplapi drivert, tegyél fel újabb directX-et stbstb...
  • a.carkey
    #1388
    LOL, de még a zenét is a nagy elődből lopták be ide ...
  • a.carkey
    #1387
    Próbáld ki a Rebelliont! Arról koppintották ezt is. Ugyan abban nincs RTS csata mód, gagyi az űrcsata is, de van benne igazi RPG, stratégia és bolygóból az egész (!!!) SW univerzumot belerakták!!! (Minden bolygóról részletes adatok, egységek, nem csak ennyi mint itt, bolygófelszín, igazi fejlesztés, hősök - nem csak ennyi mint itt -, toborozhatóság, bebörtönzés, kiszabadítás, stb.)

    Itt van pár kép:
    Star Wars - Rebellion
  • bazza
    #1386
    hát remélem hamar kidobnak vmi megoldást az indításra, mert nekem 10-ből 1x indult el, akkoris csak peccseltem és kiléptem. most megint csak próbálkozok, de sose találja az eredeti lemezt. na de vajon miért?
  • Help17
    #1385
    Arról szól a játék hogy építesz hadihajókat és földi egységeket és leigázod az ellenséges bolygókat. Nincs benne diplomácia, nincs benne bolgyó nézet ahol tudnád fejleszteni a bolygódat. Nagyon egyszerű játéks és nekem egy idő után unalmas hogy csak építek igázok. Hasonló lett mint a Lord of the Ring Battle for the Midlle Earth. Az is csalódás volt nekem. És ez is. Pedig Olyat vártam mint az Imperium galactica, de nem azt kaptam. Persze ez az én bajom:)
  • Sephi
    #1384
    Ha mar ekkora baromsagot irtal kerlek indokold is meg miert gondolod ezt igy?
  • Sephi
    #1383
    En mar alapbol minden bolygot telenyomok banyakkal es ha esetleg uj epulet jon akkor eladom a banyat.

    Meg urcsatakba is tobb tonna urhalyot viszek. Foldi tamadasnal is minnel tobbet :D
  • Help17
    #1382
    Nagy csalódás a játék. Semmi stratégia nincs benne!
  • GrimReaper78
    #1381
    Na, most vagy én vagyok túl béna, vagy erős a gép még Medium fokozaton is, de engem baromira bosszant, hogy betámad az AI és lenyomja azokat a bolygókat, ahol nincs/kevés a helyőrség :D Gondoltam, a birodalommal történő kezdés után megpróbálom a lázadókkal is (azok mintha erősebbek lennének), de most velük is meg vagyok lőve...

  • gesa
    #1380
    Nem tudom, hogy valaki próbálta-e kiírva indítani a játékot, de nálam úgy is futott.

    Az RMPS opció engedélyezésével írtam ki.
    Ezután a CureRom 1.3.0b-vel létrehoztam egy új profile-t az alábbi beállításokkal:
    Application: ...Lucasarts\Star Wars Empire at War\GameData\sweaw.exe
    Image Mounting Software: I do Not want to use....
    Aztán csak next és save.
    A létrehozott profile-al indult a játék DVD-ről.
  • leslieboy
    #1379
    De akkor miért kapom ezt hibaüzinek?:S
    An exception has occurred.See_logfile.txt_exception.txt for details!Press
    chancel to exit,or retry,to try debug

    Esetleg próbáljam alapra tenni a grafot?De akkor eddig miért nem szállt el?Még az űrcsatánál se!
  • NeoMaN
    #1378
    Ha nem tudod hol és mit, akkor nyilván nincs húzva semmi, így visszaállítanod sem kell semmit.
    Azért ez durva...
  • Pluskast
    #1377
    Na végig toltam 1 nap alatt. Jó pofa kis játék de nem egy Master of Orion:)
  • Sephi
    #1376
    Nekem teccik :D
  • PTW
    #1375
    érdekes problémám van.:

    meg a játék viszont kb 1 percenként bedob egy hibaüzenetet, hogy msmessenger.exe valmi hibás memóriacímzés miatt.. blah blah...

    a vicc az hogy a messenger nem is fut.. és hiába nyomom ki még feladatkezelőben is, mindíg újra és újra ezt csinálja

    ötlet? (a játék egyébként nem fagy ki, csak rohadtul idegesítő úg yjátszani hoyg percenként windows error hang BUMM, desktopra ki , hibaüzenet kinyom majd játékba vissza)
  • leslieboy
    #1374
    Hol tudom visszaállítani azt,hogy ne húzza a procit?Mert én ilyet be nem állítottam rajt:S Pedig a game meg menne,és tetszik is:(
  • a.carkey
    #1373
    Finoman szólva: a Lucasarts ugyanazt csinálta, mint a SWG esetében. Egy jó ötletet sikerült lebutítaniuk a végletekig. A Rebellion és a Force Commander ötletéből nem a tökéletes gamét csinálták meg, hanem ismét valamihez akarták hasonlítani, pedig a Rebellion stratégiai részéből és a FC reinforcement ötleteivel egész jót is ki lehetett volna hozni belőle.

    Sajnos, egy idő után roppant unalmas a játék. De már ezt megszoktam a Lucasartstól. :(

    Egy dolog tetszett: az űrbázisok roppant brutálisak! :) A Földi csata és néha a bolygóközi valami undorító. Kár ezért a gaméért. A grafika kivételével kevés pozitívumot tudnék benne meglátni. Lehet, hogy sokaknak ez tetszik, de szerintem ismét elbasztaák Osziék ...
  • McW
    #1372
    Tetszik a játék, pedig a demo alapján nem jött be annyira, de úgy tűnik elkapott a fíling. Egyértelműen egy kb 8-10 éves sw játékra emlékeztet, még pehelytollas korszakomból, a nevét már nem tudom, de biztos sok okos van itt aki megmondja. Az viszont, ha jól emlékszem valamivel bonyolultabb volt, pl. a megszállt bolygón lázadás törhetett ki, még a felszíni csata előtt le lehetett bombázni a bolygót (lehet itt is van ilyen), meg az egész "menedzsmentje" komplexebb. Egy kérdés: a demoban volt olyan opció földi csata közben, hogy az adott célpontra rendelsz el bombázást, na ezt hogy lehet előcsalogatni(milyen épület vagy egység)?
  • leslieboy
    #1371
    Bocs,de az ilyenhez tök láma vagyok!:D..Azt merre tudom visszaállítani?BIOSban?
  • NeoMaN
    #1370
    Ha húzva van a gép, vedd vissza alapra...
  • leslieboy
    #1369
    Na ez a hibaüzenet:

    An exception has occurred.See_logfile.txt_exception.txt for details!Press chancel to exit,or retry,to try debug

    Akkor most ez micsoda?Mit tegyek?A logfile semmit sem ír:S..
  • rezsofiz
    #1368
    öhm a banner a cds vagy a dvds verziora vonatkozik, vagy mind2re?
  • drop
    #1367
    nekem igy megy a dvd d4 cure és utána alcohol virtuális meghajtó kikapcsolva és indul is
    és fontos csak 1 virtuális meghajtó legyen
    ha alcoholz használod akkor a deamont kapcsolt ki vga forditva
  • leslieboy
    #1366
    Vegyem vissza a ramot?Mármint a lapozófájlt?Vagy a progi grafját??Nem értem,1gb RAMom van!
  • BenG
    #1365
    Nagyon jó a játék csak az zavaró hogy megvan határozva hogy max mennyi egységed lehet. Nem ártana néhány egységet a bolygóknál állomásoztatni mert ahogy néztem a gép is foglalgat rendesen csak hát akkor meg mivel támadjak. De a játékélmény kárpótól érte.
  • NeoMaN
    #1364
    Vedd vissza a ramod ill. a procid ha húzod.
    :P
  • Fenrir
    #1363
    Ebben a pillanatban írtam be lol :D
  • JohnnySmith
    #1362
    OFF:
    Fenrir a BF2142-es topikba még be sem írtál :))) Hát azt hittem tetszeni fog :))

    SW után most picit megint késztetést érzek hogy újra mászkáljak a bolygók között a Yachtommal :))))))))
  • Fenrir
    #1361
    Kashyyyk-on vagyok amikor Han Solo kiszabadítja a wookie rabokat a börtönökből, nah ez egy kicsit trükkös mert sietni kell az erősítéskéréssel mert ha eltotyogod az iőt Vaderrel és az AT-ST-kel akkor buktad a küldetést mert túl sok börtönt semmisítenek meg.

    Amúgy elég sokszor támadják a lázadók Coruscantot, valamiért nagyon szeretik. Mióta odarendeltem 2 Victory-osztályú rombolót és 4 Tartan cirkálót a veszélyességi fokuk konvergál a nullához, utolsó támadáskor pedig vissza is vonultak :)

    Btw: Miért lehet csak akkor fejleszteni a bázis különböző részeit amikor támadás alatt van? Mert nem jöttem még rá, hogy máskor mikor lehetne.
  • leslieboy
    #1360
    Nekem eddig semmi gond nem volt,de csak eddig!A Land skrimish tutorialnál egyszerűen elszáll a game egy not debug üzenettel,amikor az épületem felrobbanna,az elején!DVD verzió van,és simán elindul a dt4+AntiSecuROM al!De nem tok továbbmeni,mert a hibaüzi miatt elszáll..mitől van,vagy mit tegyek?:S
  • Hmuda
    #1359
    Eh, ezt nevezem én rövid kampánynak...Yavin 4, lázadók még csak meg se próbálják felrobbantani a Halálcsillagot (de azért a tiszt szól Tarkinnak, hogy gond lehet, kell-e a hajója). Odamegyek, lövök, The End.
  • geri15
    #1358
    lol hogy itt mi megy
    inkább játsszatok :P
  • Kövesdi A
    #1357
    kösz medig olvasak vissza 1300 van -4
  • Kandurex
    #1356
    Akkor javasolok egy erőteljes visszaolvasgatást.
  • NeoMaN
    #1355
    Emulation---> all on a deamonban!
  • Kövesdi A
    #1354
    daemon 4 van fent ugy hogy az sem lehet gond !
  • Kövesdi A
    #1353
    ugy csináltam !
  • Kövesdi A
    #1352
    pedig ugy csináltam ahogy itt van írva az oldal tetejénél !
  • Kandurex
    #1351
    banner...
  • Kövesdi A
    #1350
    nálam igy sem egy

    Emulator detected!
    Please deactivate virtual drive and emulation software.