3132
  • Mester01
    #1429
    Banner alatt van egy nagy kék jelzés "Ezt letöltöd!" OLVASD L B+!
  • 3P
    #1428
    Nemtudom, de nekem egy nagyon lightos Imperium Galactica utánérzésem van...
  • DaEMoN007
    #1427
    honnan a rákból lehet leszedni az ANTISECUROMOT ?????????
  • Promi #1426
    Tegnap mar irta valaki, olvass vissza.
  • Thanatos
    #1425
    én emg akartam venni de énse fogom... :(
  • Mester01
    #1424
    Fiuk a Bonus Discet hogy kell föltelepiteni?
    "Azt irja hogy kérlek deactiváld a virtuális meghajtot vagy szoftvert"
  • Drizzthsz
    #1423
    Kompatibilitási módot próbáltad?
  • NyMark
    #1422
    Original disc could not be found or authenticated. :(
    1x ment... azóta sem..:( Kellet nekem kilépni :))))))))))

    5let?
    D 4.0.3 CD.ver. AntiSecuROM de fent van acure 1.3b is. Nothing...
  • Thanatos
    #1421
    aham nemtom annyit őszintén emgmodnom nem játszottam vele, az eleje tetszett és a ahrdpoint rendszer tényleg nagyon jó volt de vlaahogy az összhatás ott se volt az igazi :/
  • Thanatos
    #1420
    énis ezt a skálázhatóságot várom midne gameban de eddig még egybe se raktak iylet :(((
  • Thadius #1419
    megtudná nekem mondani hogy melyik verió a jó?
    köszi
  • Hmuda
    #1418
    Egy egész flottád is lehetett a végére. Remek kis játék lett volna, ha nincs sárga kövecskékkel kirakva az út a varázsló házáig, amiről "nem szabad letérni".
  • Thanatos
    #1417
    ebeb van valami igazság de azt te is beláthatod hogy ha olyan ahrdcore-ra csinálják eztis mint rebelliont hogy mekora bukás lett volna anyagilag nekik..., sajnos nem az a cél hogy 5 embernek tetszen :/
  • Thanatos
    #1416
    jah és az nem votl rts azért azt is tegyük hozzá :) ott csak egy hajód volt asszem nem?
  • Thanatos
    #1415
    hm, igaz, énis inkább a titanic zenéjét raktam volna be..., amugy meg én midnig is azt vallotam hogy a jobbról koppintani nem szégyen :)
  • Thanatos
    #1414
    a starwarsra gondolsz? elég gáz lenne ha egy sw gameben nem sw zene lenne... :P
  • a.carkey
    #1413
    No igen. Ezek kb. az én meglátásaim is. Na pl. ezt tényleg nem érdemes ezek után megvenni. Azt kell írnom, hogy SAJNOS ... :(
  • Hmuda
    #1412
    Még sose fordult elő velem, hogy egy játékot két nap alatt megunjak. Ennek sikerült. Kár érte.

    Egy WH40k szintű felszini- és egy HW szintű űrcsatával sokkal több lehetett volna mint ami lett. Mind a kettőt lehetne úgy skálázni nehézségi fokokkal és olyan AI-val, ami rászolgált az "I" betűre, hogy az mind a HC, mint a 8 éves nagyközönség is élvezhetőnek tartana.
  • [NST]Cifu
    #1411
    Annyi változott a Rebellionhoz képest, hogy lebutították a manager, politikai és "hősök" rendszert, cserébe kaptunk egy gagyi űr- és egy még gagyibb szárazföldi RTS modult. De legalább mindkettőt át lehet ugrani, kivéve a "küldetés-alapú" harcokat. Ez alapján még lehetne jó is, de a Manager része annyira le van butítva, hogy az már unalmas.

    Én személy szerint azt érzem benne, hogy alapból egy középszerű, mindenféle újítástól mentes, populáris játékot akartak csinálni. Sikerült. De ez továbbra is nagyon messze van a régi nagybetűs LA színvonaltól, amit visszasírunk...
  • a.carkey
    #1410
    *Ha ez az elv
  • a.carkey
    #1409
    Na ez az. De miért kell a jót is lebutítani ahelyett, hogy felturbóznák? ha ez az elve lenne, máig Hingis Pod szögletes kerekein mennének Britanniában ...
  • a.carkey
    #1408
    Nem kivenni kell, de a Rebellion óta azért elkészült pár új John Williams zene, így pont a licensz tulajnak nem kellett volna spórolnia a zenékkel, ha már ekkora lehetősége adódott! Ráadásul - nagyon helyesen - nem az EPIV. utánra, hanem az EPIII. és a EPIV. közé tették a timeline-t. (Ez kellett volna az SWGbe is, de ez már más kérdés ...)
  • a.carkey
    #1407
    Nem érted a problémát. Elkezdtem vele játszani és bumm, ugyanaz a zene köszönt vissza annyi különbséggel, hogy nem volt robot a háttérben ...

    Logikus, hogy SW zene kerül be, de durva, hogy ugyanoda ugyanaz került. Inkább a játékmenet legyen hasonló, mint ugyanazok az effektek legyenek belepakolva ugyanoda!

    Ismét azt érzem, mint az SWG esetében: az NGE-vel lopni akartak a jóból - Pre CU és CU legjobb dolgai -, erre sikeredett egy lightos semmi, ami kb. azokat köt le, akik újak.

    Itt is meg volt az alap, amire tökéletesen építeni lehetett VOLNA - mai grafikával betenni a játékot a Rebellion alapjaira, betenni a bekrült és tényleg zseniális űrcsatát, a nem létező bolygó harcra ami most bekerült - ami messze nem egy Act of War, de azért még elmegy -, majd miután kiporolták a grafikot, beletették azt, amit kettébontottak (Rebellion és a Force Comander ötletei) csak a teljes trilógia odaillő zenéit kellett VOLNA kifényezni, újakat bepakolni, és ez lehetett VOLNA az évezred egyik legjobb űrstratégiája/RPGje/RTSe. Erre lett, ami lett. Sajnos - véleményem szerint - ez max. annyira lesz sikeres és fog lekötni hosszabb ideig embereket, mint az AGE III tette, amitől én speckó többet vártam. Nem azt mondom, hogy az Empire At War rossz, de semmiben sem különbözik a sok lightos RTStől.

    Sokmindenhonnan lopott, de valahogy az SWG NGE orsára fog jutni ...
  • mrzed001
    #1406
    Ez nagyon szép, és nagyot ámulnék is rajta, ha nem láttam volna már >3 éve 3D-s gamékban ugyanezt, vagy pölö legutóbb a magyar Nexus - The Jupiter Incident-ben ugyancsak 3D-ben ugyanezt :D
  • Sephi
    #1405
    Az naon utos ahogy a nagyobb hajoknal meg van adva a valasztas hogy mit lojjenek a gepeim :D
  • mrzed001
    #1404
    CD verzsön
  • Fenrir
    #1403
    Ez engem is érdekelne. Nem lehet összeválogatni az első hullám hajóit pedig néha jobb lenne ha nem a 4 Victory menne be hanem 2 + 2 Acclamator, de ha van 4 Victory a flottában akkor tuti hogy az lessz benne az első csapásban...
  • Lemming
    #1402
    Mellesleg tudja valaki, hogy mindíg 25 a max slot space battlera? és hogy mi alapján válogatja ki a gép az egységeim?
  • Lemming
    #1401
    Rebellion zseniális volt... veszettül sokat játszottam vele... az elején a gyors meggyőzések... a vadászatok a karaterekre... ha meghalt, meghalt.

    Jópofa nagyon. Viszont be kell látni az meglehetősen hardcore lett. Ez felfogható egy rebellion light-nak, soksok graf csilivilivel. :)

    Ennek ellenére kellemes. És meglepetésre az auto-combat se olyan esetlen.
  • Jim Kirk
    #1400
    :)))
    Fenrir, nagyon kemény vagy. :)
  • JohnnySmith
    #1399
    Összes SW játékban ugyanazok a zenék megtalálhatóak most nem értem mi a probléma? Van kb 4-5 track amit ha kivennének akkor nem lenne SW hangulat...
  • Fenrir
    #1398
    Nem ismerem a Rebelliont de kézenfekvő volt hogy ugyanazokat a zenéket használják fel nem? Mégsem mehetne a Mátrix vagy Terminátor...
  • Help17
    #1397
    Rebelliont torrentről honnan tudom letölteni?:)
  • a.carkey
    #1396
    LOLOZHATSZ, de látszik, hogy nem ismered a Rebelliont.

    Azért ugyanott - galaxistérkép - ugyanaz a zene szerinted mennyire mutat kreativitást??? Mert ugyanaz a zene szól mindkét game galaxistérképén ...
  • Sephi
    #1395
    DVD VAGY CD?
  • 3P
    #1394
    Opsz. Bocs az előző hozzászólásom hogy került ide? Törölni kellen, mert totál nem ide tartozik!
  • 3P
    #1393
    Egy kis segítség azoknak, akiknek túl nehéz a karrier:
    Race Driver 3\gamedata\frontend\ könyvtárban van egy file a Mods.ini azt kell editálni.

    Nehézség:
    Alapesetben
    CareerDiff=0
    Ilyenkor fokozatosan nehezedik. a 0-s értéket 60 és 100 között lehet állítani ez amolyan %-os nehézség. A normál fokozat olyan 70% emlékeim szerint.

    Versenytáv:
    CareerLapMultiply=0
    Ez megint változó lapszámot jelent. Értéke 1 és 10 között változhat. Értsd minnél nagyobb a szám annál több kör lesz karrier módban.

    Jó játékot!
  • NyMark
    #1392
    Hmm AntiSec el elindult..... 1x... a game.. azóta megint nem..:(
  • mrzed001
    #1391
    Leteszteltük LAN-ban, nos az ember mindig jobbat vár.
    Istenigazából semmi újdonság nincs benne, sőt ez már igencsak a gagyi szinvonal része. Nem igaz, hogy a >3 éves Generals 3x profibb, és jobb, mint ez, ehhez azért már (nem)tudni kell.

    A game indítása 4-ből 4 gépen azonnal pöcröff hiba nélkül ment (Alcohol 1.9.5 + CureROMv1.3.0b). Nyomtunk jópár LAN game-t, az is gond nélkül ment (nem ellenőrzi a serialt!)

    Van a Lan gamenál egy load gomb, na gondoltuk megcsinálták, amit a Mythology-ban is, hogy ha lefagy a game, akkor vissza lehet az állást tölteni, és folytatni. Nos, nem, legalábbis nekünk ez nem jött össze (merthogy lefagyás azért volt 1)

    Ja, és erőgép kell neki. Minimum vizuális beállítások mellett 4-3 ellen egyszerűen le-leáll, néhol diasóba megy át, pedig nincs csapatonként >100 egység (mit más RTS-ekben)
  • Fenrir
    #1390
    Ezt nem mondod komolyan...Honnan az Istenből lopták volna az SW zenét? LOL