3132
  • Yurij
    #3052
    Sziasztok!
    Nekem is eredeti a játékom Best Of Pc verzio,de a magyarosítást nem tudom fel rakni nem engedi.Pedig alapbol 1.05 verzió.És a magyarositás is ezt kéri.
  • bgabor
    #3051
    Lehet. Ki kell fejleszteni az ötös technológiai szintet, majd egy capital ship építésére alkalmas bolygón (öt ilyen van, pl:kuat, mon calamari,hypori) felépíteni az ötös szintű űrállomást. Utána válik elérhetővé a második halálcsillag és Darth Vader személyes használatú SSD-je, az Executor.

    Gondolom nem árulok el nagy titok azzal ha azt mondom, hogyha megszerzed, senki sem állít meg többet a galaxisban. :D
  • Imperat
    #3050
    Helló! Az a gondom, hogy win7-esem van 64bites verzió, és sikerült megtlaálom a patchet amivel működik már a foc, de a mod luncher az nem megy. Tudja valaki, hogyan lehet manuálisan ikont csinálni egy modnak? Vagy valahogyan működésre bírni a foc-mod lunchert win7 alatt? Válasokat előre is köszi!
  • XenHai
    #3049
    Elindult...
    SSD-t Hogyan lehet csinálni ?Lehet egyáltalán?
  • XenHai
    #3048
    A kieget indítottad el Win 7 alatt mert nekem az döglött..?
  • baliviktor
    #3047
    Hali!
    Lenne egy kérésem hogy küldjön már valaki crack-es oldalt ahoonan a foc-hoz tudnék crack-et leszedni.
    Előre is kösz
  • leci
    #3046
    sziasztok!olyn kérdésem lenne hogy honnét lehet leszedni a hajókhoz jó skineket?mert egy pár mod-ot ki próbáltam és olyan jól kidolgozott venatort láttam CIS v5.és egy másik módba pedig olyan csúnye és elnagyolt. AEM 5.1 nem tudja valaki hogy honnét lehetne keríteni jó skint ehez a hajó hoz?
  • atesz9292
    #3045
    Helyesbítek. Aki tudja hogy hogy lehet megcsinálni hogy 4 playernél,vagy 3 palyer +1 Ainál ne lépjen ki a multi,az írjon.
  • atesz9292
    #3044
    Hi all.Nemtudom aki rajtam kívűl tudja hogy lehet a Stargate Empire at Warral lanozni,az tudna nekem segíteni hogy ha 4 playerrel akarunk lanozni akkor kilép a game,3 nál nem. Aki tudja pls írjon. Thx
  • szeki87
    #3043
    késöbb már rájöttem de azért köszi afaq nagyon hazsnosvolt
  • atesz9292
    #3042
    Crackelni próbáltad?
  • szeki87
    #3041
    hello én most töltöttem le ajátékot szereztem hozzá serialosporgit ami beirtanekm felraktam elakartam inditani de kéri az eredeti cd t mit csináljak köszi
  • Hurkans
    #3040
    Hellosztok most raktam fel újra úgy hogy oda raktam ahova ő akarta és most se enged patchelni...
    Mit tudok tenni?
    Patch kéne stargate mod miatt mert így nagyon bugos:S
  • atesz9292
    #3039
    Üdv all. Aki szeretné megtudni hogy hogy lehet lanozni a normál eawvel,vagy a stargate eawvel az vegyen fel xfirera: pyrokar852
  • Hurkans
    #3038
    Hellosztok az lenne a problémám hogy nem a C:\re vagyis az eredeti helyre raktam a játékot és amikor patchelni próbálom azt írja rakja fel eredeti cdről ez ok LENNE ha netről leszedett lenne de nem mert az eredeti Best of PC-s star wars pakkból van szóval ha valaki tudna segíteni megköszönném
  • Glory81
    #3037
    Hello!Hogyan kell pecselni a játékot mert nekem egyiket se engedi felrakni
  • roated
    #3036
    Hogy lehet kikapcsolni a FOC-ban az idő limitet a galactic conquest-ben?
  • cikasz
    #3035
    Feltelepitettem és müködik Win7 64-biten is! köszi a linket!
  • cikasz
    #3034
    De ez hanyas verzióhoz van?
  • kerekz87
    #3033
    Üdv! Nekem egy olyan problémám van, hogy felraktam mindent ami kell a játék futásához, megy is szépen de a Custom map-okat nem tudom előcsalogatni belőle. Remélem tud vki segíteni. Előre is kösz!!
  • XenHai
    #3032
    A kieggel keni valaki win 7 alatt mindig apachcresh hiba üzivel kivág...
  • gybarni
    #3031
    Szerk: A fixért köszönet Mike.nl-nek, aki a Petroglyph forumán tette közzé SAJÁT javítását. Minden elismerésem neki.
  • gybarni
    #3030
    Üdv!

    Van egy nagyon jó hírem a 64-es Vistát használóknak: Megvan a Forces Of Corruption fix, amivel megy a játék! (Legalábbis nekem ment a 64 bites Vistámon!)
    Itt a link: http://rapidshare.com/files/76805370/swfoc.zip.html

    No, de nekem már majdnem két éve volt egy hozzászólásom, amiben a' volt a bajom, hogy nem tudom kicsinálni a rancort a caridai pályán, amikor Veers ezredessel kell bemutatni az Uralkodónak az AT-AT-t. Egészen meguntam akkor a játékot, és nem nézegettem az ezzel kapcsolatos forumokat, ezért ezt a helyet is elfelejtettem. De egyébként igen, 1.5-ös patch fenn van, de még mindig ugyanaz a probléma, mint a patch nélkül: a rancor megjelenik, bele se lőttem, de már kinyúlik.

    Martin 123456789: az eléggé szar lenne szerintem, semmi kihívás nem lenne benn. Amúgy nem tudok olyan patchet. :) A többiek lehet hogy igen.
  • Martin123456789
    #3029
    Hali nem tud valaki olyan kódot vagy patchet vagy trainert hogy ne kelljen annyit várni hogy kész legyen az egység hanem ha kiválasztom egyből kész is legyen?
  • leci
    #3028
    dika 8 az pech..... :( következőre csinálj egy back up-ot.akkor nem lessz gáz ha elfelejted hova mit pakoltál.esetleg segít.
  • flameman
    #3027
    volna egy problémám nem akkarok szerencsétlen lenni de fen a sima sweaw és hova kell telepiteni a kiegészitöt akárhova vagy a játék mapájába? mert feltetem 1.5 verziotis használom a daemont a yasut és nem indul valaki pls.
  • dika8
    #3026
    nem tom hova másoltam be:S:S
  • leci
    #3025
    szerintem úgy hogy kitörlöd azokat a file-kat amiket bemásoltál vagy ha setupos volt a mód amit felraktál akkor leszeded.szerintem ennyi........
  • dika8
    #3024
    haljátok ha megunom a módot hogy lehet letörölni?:O
  • Vardar
    #3023
    Kérdésem, hogy a hősök regenerációja mitől függ? Mert amikor nincsenek a bacta healingnél, akkor is gyógyulnak, csak nem értem a logikát, hogy mi alapján.
  • leci
    #3022
    sziasztok!van egy kis gondom...szedtem le egy módot.space addons v2.a mód az jó meg minden csak az űr csaták nagyon gyorsak.hogyan lehetne valamellyest le lassitani?valamelyik fájlt kell megpiszkálni?
  • Vardar
    #3021
    Sziasztok!
    Letöltöttem a játékot, de nem tudom egyszerűen crackelni. Mindig ez az eaw hiányzik neki. A FAQ-ban lévő első crackkel meg mit kell csinálni? Hiányzik neki valami binkw32.dll.
  • koj
    #3020
    Valaki nem tudja hol lehet letölteni a játékba azt a nagy hajót ami az uralkodóé? mert az csak a kiegészítőben van nem?
  • toarpad
    #3019
    Kérlek válaszoljatok fontos lenne !

    THX
  • toarpad
    #3018
    Császtok !

    Letöltöttem a Stargate Empire at War módot k@rva jó de van egy kis baj vele. Haverommal akarok Hamachi segitségével lan-on játszani de amikor én is és ő is fenn van nem látjuk egymást ! Nem kéne még valamit beállítani ? Vagy a játék(módot) nem támogatja a Hamachi ?

    Válaszotokat előre is köszi !
  • dika8
    #3017
    amugy nincs ojan mod amibe csak a droidok és a klonok vannak benne és birodalom nuku?
  • matter
    #3016
    Okés sikerült megcsinálni:)
    Azért kössz xxD

    Na de másik kérdésem:
    -Át lehet valahol írni az egység limitet?
    Keresgéltem már, de nem találtam meg:S:/
  • matter
    #3015
    ŐŐ a return of the clones próbálom beüzemelni de nem sikerül...Esetleg tudna valaki segíteni? Bejön a clonos-menü, de a játékba nem található clon nép xxD:S
  • Darthmushroom
    #3014
    valaki tudna pár képet linkelni h milyen a magyarosirtás???:D
  • dika8
    #3013
    lejjebb van egy link csak olvass visza(: