3132
  • Guer
    #1677
    "Collector's Edition includes the game plus special 3D lenticular packaging, bonus maps, concept art, wallpaper and screensavers."
  • 79Alba
    #1676
    A bónuszlemezen mi van?
  • 79Alba
    #1675
    Ja
  • Guer
    #1674
    a bannert tényleg sok értelme volt átirni erre...
    akkor inkább raktátok volna bele egy faq-ba és raknátok ki a linkjét az okosságok mellé...
  • icewolf
    #1673
    Nézd. Ha nem tetszik akkor nyald meg a homlokod, és menj hepciáskodni máshova! Azért mert valaki nem bannal fenyegetőzik, hanem segíteni próbál, még nem kell leugatni... Példát kellene venned rólla. Pont. A banner megváltoztatása is feleseleges volt... mert pl így én fél napig kerestem azt a szart, ami eddig elérhető volt... kössz.
  • Drape
    #1672
    Ez tuti és abszolút megbízható info? Mármint a dátum.

    Bocs, h kételkedem.
  • a.carkey
    #1671
    És imp résznél ott van a Piett, aki egy speckó Csillagrombolót cipel magával a csatákba ...
  • MikroID
    #1670
    Automex és holnaptól kapható!
  • a.carkey
    #1669
    *20 rendszer, rendszerenként !!! 10 bolygó ...
  • a.carkey
    #1668
    Na ez az. Death Star. A Rebellionban zseniálisan volt megoldva a dolog. Volt ugyanis minden bolygónak morálja. Egy skálán látta az ember, hogy most melyik oldal felé lojális, sőt, állástól függően álltak át bolygók egyik vagy másik oldalra. A zöld mutatta a csíkon, hogy mennyire lojális feléd a bolygó, a piros csík meg, hogy az ellenfél felé mennyire lojális. Ezt diplomáciával lehetett befolyásolni. Király módon. Pl. egy hősöd oda küldted, aki felvitte a lojalitást sok, sok napon keresztül. Azalatt semmit sem tudott tenni. Másik hősöd kémkedett vagy éppen lázadást szított az ellen általad is ismert bolygóin. Probotokkal fel lehetett deríteni az ÖSSZES rendszert, tehát azt is, amit nem tudsz közvetlenül elérni. A lázadók pl. tudták mozgatni a főhadiszállásukat, ami kb. úgy nézett ki mint Bespin fellegvárosa. Egyik bolygódról autómatikusan tudtál épületeket, egységeket átgyártani a másik bolygódra. Király volt ez a lehetőség is. Roppant hosszú fogócska kellett, hogy minden győzelmi cél teljesüljön a galaxisban, mert volt mondjuk 20 rendszer, azon belül 10 bolygó amit láttál kezdetben, és volt kb. ugyanennyi amit nem ... És a lázadók bárhol lehettek. Sőt, el is lehetett fogni őket, de megszökhettek tőled szinte pár napon belül. Ált a flottán tartottam őket, jópár kémelhárító és egy force sensitive karakter társaságában, akkor elég sokáig fogságban lehetett tartani az ellenséges hősöket, stb., stb.

    Nos, amikor bevetetted a Halál Csillagot, magyarul megszűnt többmilliárd lélek létezni, akkor elkezdtek fellázadni, vagy átállni a bolygók, sőt egész rendszerek, még ott is "lepattogzott a zöld festék", ami full zölden lojális volt. Vagyis roppant erősnek kellett lenned, ha be akartad vetni a DSt, mert a végén amit nyertél rajta, azt el is veszthetted.

    Itt meg? A hülye egységlimit miatt, illetve, hogy egyik másik hősöd über csillagrombolót kap alapból (másik extra erős AT-ATt, stb.), legyártasz egy rakat rombolót, aztán bolygóról bolygóra lépsz a DSel, majd megnyomod a gombot bolygonként. És nem történik semmi. Legyőzni nem tudnak egy über flottát, következmény nincs. Ha meg van a DS, csak lőtávolságba kell kerülni. Nos itt kezd szar lenni a Star Wars - Empire At War (NGE) ...
  • kisviku
    #1667
    Hm, nem tudom, de elvileg van.Ott még nem tartok, még csak Victory Star Destroyerem van és épül a Halálcsillag.Remélem egyszer majd elkészül...
  • [NST]Cifu
    #1666
    Csakhogy az űrcsaták is szánalmasak. Vannak különféle fegyverek a nagyobb hajókon, de semmi egyedit nem lehet megadni nekik, az összes "extra" a sima támad-ezt-mozogj-arra klikken kívűl az egy-egy speckó, ami inkább kínos, mint kellemes. Talán nem kell Homeworld szint, de azért ez a csúcsminimál taktikai beleszólásnál egy picivel többet el lehetne viselni.

    A szárazföldi csatákkal meg csak az a gond, hogy a "küldetés" missziók esetén kénytelen vagy lejátszani.
  • 79Alba
    #1665
    Hali
  • Drape
    #1664
    Szép napot mindenkinek!

    Melyik magyarországi cég a Lucasarts játékok hivatalos forgalmazója? Tudja közületek valaki?
  • Ryleh
    #1663
    gamecopyworld on van.. fenn.....
  • Thanatos
    #1662
    kikopy link és simán beilleszt hogy ne az sg legyen a referer...
  • Zsolo007
    #1661
    Innen sajnos nem tölthető...nem tudnád máshogyan megosztani velünk?

    Egyébként nem tud valaki valami módszert arra, hogy több hajónk lehessen egy csatában?
  • Drizzthsz
    #1660
    Nem, de ha meghal egy egységed, úgyis be lehet küldeni a reinforcementet, ha jól értem a problémádat.
  • Drizzthsz
    #1659
    Lázadókkal most fejeztem be a Campaignet. Az utolsó csata volt a legkönnyebb. Ez azért így elég gáz szerintem... :S
  • Kövesdi A
    #1658
    én szerintem egy róhadt szar dolog van a játékben még pedig az hogy korlátozott a támadó flota 25 ez kurvára böki a csöröm !

    nem lehet ezt valahogy ki ütni hogy bár menyi egysegel lehesen támadni ?
  • Sund
    #1657
    Sziasztok!


    Van a játékban szuper csillagromboló?

    Köszi
  • Rage47
    #1656
    jaja én sem rajongok a földi csatákért:))
  • Zsolo007
    #1655
    Én is, túl sokat is. De csak azért mert Homeworldre most nem vágyom, viszont imádom az űrcsatákat :D. És hát nincs más, így hát csatákat nyomom ezerrel, földik meg auto resolve :D
  • Rage47
    #1654
    hát nemtom... én el tudok vele játszogatni(eddig):) de az is biztos benne van, hogy SW game..:)
  • Zsolo007
    #1653
    Mert sajnos a játék elég gyengusz. Nincs miről beszélni. :(
  • NyMark
    #1652
    Tudom Stop.
    De info, Akinek auth err. volt... Nekem valamiért hiányzott a
    mir-eaw1.bwa file (26kb)... azóta megy..
  • Kandurex
    #1651
    Mulatságos, hogy szinte semmilyen téma nem folyik a játékoról. Kivételt ugye a warez-rulez képez. Vagyis már az se....hm... jó8.

  • MiQ
    #1650
    Hali!
    Találtam egy megoldást, ami talán segít azoknak a sokaknak, akinek nem indul a játék. Ha valakit érdekel, akkor privátban segítek. Publikusan a fejlécben olvasható figylemeztetés miatt nem lehet - bocsi.
  • Ryleh
    #1649
    na jo....kézikönyv....nehogybeszojjjááááá!!!:)
  • Ryleh
    #1648
    A game kézikönyve pdf-ben.....
    készikönyv
  • Kövesdi A
    #1646
    meik küldetéstöl lesz elérhető a A-Wing ?
  • Sir Quno Jedi
    #1645
    Jah, de én is azért léptem át anno 9600-ra 4200-ról, mert nyers teljesítményben jobb volt a 4200, de az új feature-ök igen harmatosak voltak rajta, mivel szoftverből emuzta ugye a dx.
  • faber
    #1644
    Na tegnap végre sikerült beizzítani ezt a csicska játékot....nem volt egyszerű, de ez a progi, amit itt ajánlanak a bannaerben, tényleg bevált, thx érte...Currerom meg elmehe a....
    Sajana ezután rájöttem, nem is akkora flash...még csak belekóstoltam, felszíni csaták és az egységek igen szánalmasak...Vaderen inkább röhögök meg hasonlók...ürcsatákat majd csak ezek után fogom kipróbálni, de azthiszem, ez a cucc nem viszi el a pálmát a Rome-tol stratégiában (még nállam se, pedig nagy SW-fan vok).

    Amúgy nekem AMD 3000+ -on, 1G RAMal és ATI 9600pro-val szépen, gond nélkül eldöcög...
  • Zsolo007
    #1643
    Abban már volt.....
  • Sir Quno Jedi
    #1642
    Lehet. Mondjuk pixel és vertex shader nagyon kék nekije...
  • xem
    #1641
    Amd 64 3000+ ,1Gb RAM Geforce ti 4200-on akkor eldöcög.
    THX.
  • Sir Quno Jedi
    #1640
    Egy P4 2Ghz, 500Mb RAM és valami 64Mb-s video elég neki asszondja.

    Nekem 2.8HT,1.5Gb RAM,9600XT gyönyörűen megy. Persze az X800XT-vel jobban ment nálam. :D
  • xem
    #1639
    Üdv
    Annyi kérdésem volna a játékkal kapcsolatban: Milyen gép igény kell neki?
  • kisviku
    #1638
    No, akkor bekapcsolódom most már én is.
    Egy-két napja nyomom, szerintem egy kellemes darab."Kicsit" Imperium Galactica beütésű, SW környezetben.De a lényeg, hogy a Birodalommal meg tudok fingatni pár nevetséges lázadót. :)
    Anno a nem túl sokak által kedvelt Rebellion volt hasonló, a grafikáját leszámítva nekem az egyik kedvenc volt.Feledhetetlen érzés volt a Halálcsillaggal szétlőni egy bolygót vagy egy flottát...
  • 79Alba
    #1637
    Nekem is elindult egy másik gépen de az enyémen szarakszik és nem értem az okát!