3132
  • a.carkey
    #1720
    A végével is egyetértek. Valahogy tényleg a LA-t vezetik a legbutább főnökök. Ahogy szegény SWG-t is leegyszerűsítették! Ezek után nem csodálom mit tettek ISMÉT egy ekkora ötlettel, mint ami a Rebellion elkészítésével összejött, bár a földi csata és az űr tisztességes megvalósítása is a LA miatt nem valósult meg akkor, hanem később jött ki egy Force Comander személyében és most ebben a gagyiságban.
  • a.carkey
    #1719
    A kevés egység, és az utánpótlásos megvalósítás a Force Commanderből való. De pl. a Shogunban is ugyanezen elv dominált, vagy legalábbis hasonló ...
  • a.carkey
    #1718
    Ja. Én is fan vagyok, lassan 3 év az SWGben, mégis azt mondom, hogy szar lett, pontosabban kevés, egy zseniális Rebellionhoz képest ...
  • a.carkey
    #1717
    Meg nem nyomtad a Rebellionnal. Ráadásul ez a 3. SW stratégia ...
  • Lockheed
    #1716
    Örülnék egy olyan mélységű/összetettségű játéknak, egy ahhoz hasonlóan kidolgozott SW galaxisban! :)) Titán helyett ISD!
  • Gauge
    #1715
    Mi a helyzet a multival?
  • Rage47
    #1714
    magától fejlödik a történet haladásával úgy vettem észre
  • Zsolo007
    #1713
    Nekem is ez van :(. Szar a motor :(
  • kisviku
    #1712
    Jó ez a hozzászólásod, végülis egyetértek.De gondoljunk arra, hogy SW-os "stratégia" mennyi jött ki és milyenek lettek.Ahhoz vagy azokhoz képest nem rossz.És végre kiadhatok parancsot egy ISD-nek. Látom, ez mindenkinek bejön :)
    A következő lépés az lenne, ha már irányíthatnám is és lőhetnék Turbolaser-el vagy célozhatnék a Death Star lézerével.

    Kinőttem már rég én is a Starwars-os korszakból, de nekem üdítő kis játék.Nem komoly, nincs benne sok stratégiai elem avagy amin gondolkodni kéne, de a grafika és a hangulat (zene,környezet) egy kicsit feledteti.Jó, persze ezt nem fogom évekig játszani, mint az X3-at...
  • greenberet
    #1711
    Sziasztok!!!

    Drape IGAZAD van!!! Akinek nem tetszik az menjen battlefieldezni vagy battlegroundozni ez így sikerült!!!Kiváncsi leszek mit mutat majd a multiplayer mód!!!

    Az erő legyen veletek!!!
  • reder45
    #1710
    császtok tud valaki segiteni valami securyti modult ir ki
    mit csináljak
  • exit2005
    #1709
    Sziasztok! Volt valakinek olyan élménye hogy ha sok bolygót elfoglalt akkor a galaktikus térkép olyan lassú lett hogy nem lehet vele játszani? 1.02 patch-el
  • Zsolo007
    #1708
    Egyetértünk Drape! Abszolút :)
  • TheBosS
    #1707
    Hello mindenki!
    Azt szeretném kérdezni hogy kampánymódban hogyan lehet a tovább fejleszteni a technológiám?(tech levelre gondolok :))))
  • gery36
    #1706
    Tud valaki egy cd key-t??
  • Drape
    #1705
    Na igen. Szerettem volna többet. De mikor már kiadták hiába erőlködöm, nem lesz több és előtte sem tehettem semmit. Nem szeretek sokat sopánkodni. Ennyi.
    És a Force Commander után ez igen jóra sikerült. Szerintem.

    Be positive!
  • kHares
    #1704
    Semmi gond ha örülsz, én erre reagáltam: "Néhányan azt írtátok: Annak fényében ami lehetett volna.....
    Ha a nagyanyámnak töke lett volna, Ő lett volna a nagyapám. Na pá!"

    Csupán elcsodálkoztam, ha akkora fan vagy miért nem szeretnél többet? És itt a több inkább az amit jogosan elvárhatna mindenki.
  • Drape
    #1703
    Nem kell becsuknod a szemed és ne felejtsd el az elmúlt 10 évet. Isten őrizz!
    Én szimplán próbálok annak örülni ami van csak Ti nem szeretitek ezt a szemléletet, ezért ma mindannyian kihegyeztétek a fogaitokat. Kár, hogy nem tudtok velem örülni. Részemről ezzel UFF!
  • kHares
    #1702
    Mégis mitől rétegjáték? Fejtsd már ki nekem mert nem értem. Lucas célja egyértelműen a pénzcsinálás volt semmi más. Az, hogy ismét alább adta mert meg akart felelni a piac követelményeinek gennyes dolog és kész. Régen milyen fantasztikus kalandjátékokat csináltak, meg persze a régebbi star wars emblémás dolgaik is kitűnőek voltak. Ha az x-wing-re gondolok most is könny szökik a szemembe.
    És mint már az előbb írtam, ez nem stratégiai játék
  • kHares
    #1701
    Oké, igazságtalan voltam mert pl. a star destroyerek meg a victory class cruiserek nem egy síkon mozognak, de minden azonos típus igen. Sőt, a starfighterek is röpködnek össze vissza. Én kérek elnézést, ez mégis 3d :)
  • kHares
    #1700
    Szóval ha leraknak elém egy végtelenül leegyszerűsített játékot akkor nekem alapból be kell csuknom a szemem és elfelejtenem hogy milyen más stratégia jelent meg az elmúlt mondjuk 10 évben? Könyörgöm ha nem star wars lenne most szidnád mekkora primitív gyérség. Szóval ha fan vagy te lenyelsz mindent? Kicsit szomorú, de a te életed.
    A játék nagyon hamar unalmassá válik, de megerőltettem magam és a birodalmi kampányt végignyomtam(mert kicsit én is kedvelem ezt a világot). Nos, azon túl hogy pár óra alatt meg lehet tenni szépen megmutatja mit nyújt a progi.
    Keveset, nagyon keveset. Bolygókon termelőépület lerak, adott legerősebb egységek gyártása aztán lerohanás. Ez nem stratégia. Sebaj, nézzük a taktikai részt. 5 victory osztályú egységem kilép a hipertérből. Nos, rögtön "gondolkozni" kell, mert nincs olyan bolygó aminek !közvetlen szomszédságában! ne lenne valami nebula vagy aszteroida mező. Semmi gond, ez egy alternatív valóság ahol minden másképp működik, mi sem bizonyítja jobban mint a tény, hogy a hajók bizony ostoba módon elkezdenek kitérni minden irányba(értsd oldalra), mert ez egy 2d-s galaxis. Az, hogy esetleg más irányból - amit kereszteljünk el fentnek és lentnek - is lehetne közelíteni senkinek nem jut eszébe. És nem, nem akarok homeworldöt faragni belőle, de abban egyetérthetünk hogy az kicsit komolyabb és sokkal élvezetesebb volt. Ezek után odaérek az ellenséghez, marad a bolond lövöldözés, szeretném megadni hogy a kis hajók a kis hajókra tüzeljenek míg a nagyok a nagyobbra és mondjuk milyen sorrendben tegyék ezt de sajnos nem lehet automatizálni és kénytelen vagyok külön külön minden alkalommal. Gyér ez a rész is. A térképen egyszerre bent lévő egységek limitálása gondolom a teljesítménnyel kapcsolatos, gondolom 30 csillagromboló már beszaggatna.
    Akkor marad a földi csata. A végtelenül egyszerű felület esélyt nem ad valami értelmes parancs kiadására, bármit nyomtam az egységek nem hold ground-oltak, a hősrendszert pedig még mindig nevetségesnek tartom. De hogy is lenne star wars vader vagy esetleg a császár nélkül? Akik ugye tövestől tépik ki az épületeket a helyükről, ezek után meg sem merem nézni luke mit tudhat.
    Így végignézve valóban, a legvonzóbb része a parancsolok az isd-nek meg a calamari cruiser-nek, de ez nem fog tovább lekötni tovább mint fél óra. De ez nem stratégiai játék.
    Csak egészen kicsit lepődtem meg a lucasarts ezen fogásán, már igazán nem vártam tőlük semmit. Majd nézem az eladásokat, gondolom rengeteg ember dugta össze a fejét hogy miért pont ezt tudják majd a legnagyobb rétegnek eladni. Mondjuk még mindig meglepő milyen visszaesés van, hogyan fejlődünk vissza a régi játékokhoz képest, míg ott kreatívan létrehoztak sokrétű dolgokat ma már azokat le sem másolják, hanem egyszerűen butítva eladják.
    Sebaj, legalább nem űlök annyit a gép előtt. Talán a modok kicsit menthetik ezt a játékot, a demohoz is kijöttek nagyon érdekes dolgok, egységek átméretezésétől kezdve a unit cap-en át egészen új játszható fajokig. De nem panaszkodom tovább, én kipróbáltam és nem veszem meg. További derűs napot.
  • Highw@yPos.
    #1699
    Nem tudom, hogy miért kell egy ilyen rétegjátékot a rome-hoz hasonlítani?!?!
    A kettő teljesen más, ez sci-fi az meg full realisztikus.
    A másik meg az, hogy nem az volt a lucasarts célja, hogy ez legyen a 2006os WCG-n a stratégiai játék, amivel mindenki játszik, csupán az SW rajongók stratégiai éhségét akarták kielégíteni, szerintem nem sikerült rosszul...
    Jó játékot
  • Drape
    #1698
    Ha a beírásomat olvasva Te ezt teszed, akkor nagyon félreértettél. Sajnálom.

    Én nem "lehülyéztem" azokat akiknek nem tetszik, hanem csak annak adtam hangot, hogy én viszont nagyon örülök. És nem is az ellen szóltam, hogy adjatok hangot a véleményeteknek.
    Ha félreérthető, akkor elnézést mindenkitől.
  • Sund
    #1697
    Kérek engedélyt jelentéktelen ponttá zsugorodni és eltűnni, mert nem tetszik a játék és hangot adtam neki.

  • Amiga
    #1696
    Korrekt.
  • Zsolo007
    #1695
    Ez is egy felfogás :)
  • Drape
    #1694
    Kedves sopánkodó és a játékot lesajnáló barátaim!

    Itt az eredeti példányom a kezemben!! Egy időre megvan a szórakozásom. Én csak annyit kértem, hogy legyen egy stratégiai játék amely a Star Wars univerzumban játszódik. Én adhassak parancsot az ISD-nek vagy a Mon Calamari Cruisernek. Egy utasításomra a Death Star elpusztít egy bolygót.

    És ezt most megkaptam. Nekem így tetszik.

    Néhányan azt írtátok: Annak fényében ami lehetett volna.....
    Ha a nagyanyámnak töke lett volna, Ő lett volna a nagyapám. Na pá!
  • zolo
    #1693
    Hali!
    A rebel campaing Kessel nevű bolygóján mi a feladat??Vannak transport hajók amiket ha kilövök vagy ha elmennek a pályáról akkor defeat.Alapból csak y-winget meg a hősz vihetem.MI lenne a feladat??

    U.i.:Németet tanulok,ezért elég csekély az angoltudásom.
  • Prof William
    #1692
    Ez teljesen logikus....

    Valami IG2 szinrű menedzsment és jó kis ürcsaták kelett volna... (Na az ürcsaták azért jók.)

    Vagy a Rebellionnal ötvözni...

    Nekem így is tetszik de annak a fényében, amilehetett volna....
  • 79Alba
    #1691
    Köszi a törlést
  • icewolf
    #1690
    Este akkor nekiesek... és holnap reggelre kiírom a linket, amit ki lehet majd tenni. De azért egy Privát-ot küldjetek hogy csináljam e. ok?
  • icewolf
    #1689
    ha megkérnek rá a helyiek minden gond nélkül elkészítem a FAQ-ot.
  • Me0w
    #1688
    Meg mindig nem tudtad elinditani?
  • Sam16
    #1687
    nagyon hálás lenne érte mindenki!
  • Sam16
    #1686
    okés abba hagyom akkor leszek finomabb lennel szíves csinálni egy FAQ-t amibe bele van írva minden tapasztalat?
  • Kandurex
    #1685
    Arra még nem gondoltál, ha minden fórumban ezt csinálják, hogy esetleg benned van a hiba?
  • icewolf
    #1682
    ó már töröltétek is... egészségetekre..
  • icewolf
    #1681
    Teljesen igazad van. Csináljatok FAQ-t... vagy tudjátok mit? Megcsinálom én is ha kell... írjatok privit.. én most mek majd el suliba... úgyhogy legkésőbb este tudom majd megnézni... komolyan mondom!
  • Sund
    #1680
    Köszi a választ! Én már végigjátszottam az emp. oldalt de nem találtam meg.

    Lehet, hogy nem illeszkedik bele az időrendbe az össszes(főleg az Eclipse), de legalább az Executort belerakhatták volna, és akkor Vader nagyúrnak nem a kis pöcsköszörűvel kellene bohóckodnia.

    Amúgy tényleg az űrcsaták a legjobbak, maga a játék nagyon-nagyon felszínes. Semmi menedzsment, csak menj ide-menj oda.Ráadásul kevés egység van benne. Kár érte.
  • Zsolo007
    #1678
    Szerintem nem éri meg megvenni!