3132
  • 79Alba
    #1760
    A FAQ - ba ted fell a kulcsot is!!
  • hapi
    #1759
    Adjon valaki 1 cd kulcsot mert megőrülök .
    Nincs meg az nfo file-om.
    Privibe vagy bárhogy csak gyorsan.
  • 79Alba
    #1758
    Én csak az y szárnyúval megyek ahol meg kell bénítani az ellenséget 3 vagy négyes küldetés.
  • a.carkey
    #1757
    1x végig a GCt, most újból legnehezebbe, de mint írtam, ha megvan a DS, annyi volt ...
  • 79Alba
    #1756
    Én ép a jók oldalán pusztitom az ellenséget csak néha elakadok a gyenge angoltudásom miatt.
  • 79Alba
    #1755
    Az űrcsaták tényleg elég jók
  • Árnyvadász
    #1754
    Bejön. Tetszik a grafika, meg egy-két ötlet. Birodalmi kampány első pályáját megcsináltam, de nem dobott fel úgyhogy: Inkább skirmisht játszottam, és főleg űrcsatát, de volt sok földi is. Késő volt már, nem akartam belemenni komolyabb agymunkába :)

    Az tetszett, mikor lázadókkal, űrcsatában egy jól lestrapált birodalmi rombolót belekergettem X-szárnyúimmal az aszterodia mező kellős közepébe. Így megspóroltam néhány lézernyalábot. Amúgy Boba Fett a kedvencem. Főleg az űrös speckója.
  • 79Alba
    #1753
    Hol tartasz a GaMEbAn?
  • 79Alba
    #1752
    DvD vs. láttam
  • a.carkey
    #1751
    Itthon melyik változatot árulják? DVD v. CD?
  • 79Alba
    #1750
    És neked bejön a game?Hol tartasz?
  • Árnyvadász
    #1749
    Megvan a játék tegnaptól. (Bolt) Az előttem hozzászólókkal mind egyetértek. Akár negatív, akár pozitív értelemben. Nekem bejön, elfogok vele játszogatni és ennyi. Ha meguntam, akkor meg eladom.
  • 79Alba
    #1748
    Sziasztok
  • koppim
    #1747
    Már megvan.
  • koppim
    #1746
    Nagy nehezen sikerült rájönnöm, de most sem enged támadni.

    Mit kell még csinálni?
  • bigfoot
    #1745
    thx!!!
  • koppim
    #1744
    Miért nem tudok Y winget gyártani? Már minden elfoglalható bolygót megtámadtam, de nem jelenik meg a gyártási listában. Annélkül meg nem tudom kiszabadítani a foglyokat.

    Valaki segítsen!

    Thx.
  • icewolf
    #1743
    KÉSZ A FAQ
  • icewolf
    #1742
    KÉSZ A FAQ!!!
    Lehet kilinkelni... meg szóljatok hol bővítsem... mert lehet hogy én kihagytam dolgokat... DE MÁR VAN!!! ha már ott jársz nézd meg az én oldalamat is.
  • Drizzthsz
    #1741
    Igen, mert a kezelése legalább egy hét szenvedést igényel, de ha azt túléli az ember, akkor nagyon jó lesz. Mondjuk nem mindenki gondolja így, de én igen. Egy próbát megér. De a tutorialt mindenféleképpen végignyomni, meg végighallgatni!
  • Drizzthsz
    #1740
    Azért a lázadókkal kell ebben taktikázni rendesen Campaign módban az elején, mert nagyon erősek a birodalmiak.
  • Kandurex
    #1739
    Ez a rebellion, ilyen silány értékelést kapott? Mindenhol lehúzzák rendesen :/
  • icewolf
    #1738
    na... akkor holnap reggelre... ok?
  • drop
    #1737
    igen jó lenne légyszives mert elég soknak nem indul meg legalább nem lene enyi kérdés talán
  • icewolf
    #1736
    Mellesleg: LEGYEN FAQ??? CSINÁLJAK??? Még egy szót nem hallotam hogy jó lenne, vagy vmi...
  • icewolf
    #1735
    Lehet neten múltizni vele?
  • koppim
    #1734
    Mikor a foglyokat kell kiszabadítani nem tudok Y wingeket gyártani. Mit kellene csinálni?
  • a.carkey
    #1733
    A bolygófelszíni csatát a Force Commander vállalta be.

    Az Empire At War a kettő játék leegyszerűsítése, ráadásul nem pont a legjobb elemeket vették át, totál leegyszerűsítve. Ez a gond!

    Ha még a földi csata volna Force Commander szintű!!! De még azt sem bírták felülmúlni, vagy legalább megvalósítani. Erre lett egy ilyen apró térképes semmi, ami nem más, támadnak, míg van mivel ameddig leszállsz a bolygóra. Semmi stratégia, még építkezni sem lehet, pedig korábban abban lehetett. Pedig de szidták - még olyanok is akik csak olvastak róla - a Force Commandert, pedig ez nem más, mint annak a lebutítása 2006-os grafikával ...
  • a.carkey
    #1732
    Nem.
  • Drizzthsz
    #1731
    Nem arról van szó, de ha megnézed a játékot, egyértelműen a Rebellion leegyszerűsítve, feltúrbózott grafikával. Rebellion V0.1 Annyi, hogy ott a földi csatát nem lehetett irányítani, s már kb. asszem 8 éves. Nem, nem dosos Gerbill.
  • Gerbill
    #1730
    Ez a rebellion DOS-os?
  • Istencsászár
    #1729
    Rebellion,Rebellion,Rebellion,Rebellion..... azon még nem gondolkoztatok el hogy ez nem Rebellion? ha az lenne a neve hogy Rebellion 2 vagy valami köze lenne hozzá akkor érteném a felháborodást de így? ez 1 szimpla sw stratégia, nemtudom mit vártatok, ha Rebellion kell akkor go Rebellion-ozni!!
  • Lockheed
    #1728
    Utánanézek, és ha tetszik akkor pótolom a lemaradást...
  • Drizzthsz
    #1727
    Mondjuk rájönni, hogy hogy kell irányítani, az tutorial nélkül kb. reménytelen...
  • Drizzthsz
    #1726
    Az eléggé atom, lehet tolom is megint. :) Van hozzá amúgy már csonó kiegészítés is, bár még nem próbáltam egyiket sem.
  • a.carkey
    #1725
    Itt van pár kép belőle, plusz egy letöltési elérhetőség. Nem tudom él-e még?
  • Lockheed
    #1724
    Erre gondoltok? Rebellion. Sajnos nemismerem!
  • Drizzthsz
    #1723
    REbellekell a c3poékkal lehet nyúlni techet, de csak néha, s egy idő után nagyon sokáig megreked a fejlődés, ezért campaignban lázadókkal nehéz a játék. A birodalmi egységek sajnos sokkal jobbak. :S Tie maulerek elütik a gyalogosokat semmi perc alatt. A tankjaik is jók, az eljén az at-st-k is barók..
  • a.carkey
    #1722
    Rebellion!
  • a.carkey
    #1721
    Na az FC földi csata része látványosan jobb és értelmesebb volt!!! Az EAtW-ban nagyon nem sikerült még az FC földi csata színvonalát sem megközelíteniük!