3132
  • Kövesdi A
    #1843
    na nem tudjátok hogy hogyan tudom elérni a 4-es csata hajot mert már nincs meg a 2 róbót és igy nem tudok lopni tecnologiát és csak ot álok és nem történik semi
  • JohnnySmith
    #1842
    ahol megtalálod....használj google-t
  • peti94
    #1841
    hello
    a Star Wars Empira At War t honna lehet megszerezni(letölteni)(nem a bolt)?
  • Zsolo007
    #1840
    lol cue nélkül is megy :DDD

    csak ki kell választani DTben hogy all filest mutassa, rányomsz a képre azt ottvan neked mountolva lol láss is ne csak nézz.


  • icewolf
    #1839
    ezt még hányszor vágod be?
  • Tom Tom
    #1838
    Ez hihetetlen!!!Tegnapelőtt rendszereztem a a torrentjeimet és ami nem kellett azt kitöröltem csak az a gáz hogy ezt a "sweaw.cue"-t is kitöröltem ami ua mint az mds.Valaki pls küldje át msnen mert megörülök!!!
    msn:[email protected]
    előre is kösz
  • Hmuda
    #1837
    Nem baj, még mindig ott van a Warlords mod, bár a készítője hatalmas kussban van az utóbbi időben, remélem nem hagyta végleg abba a fejlesztést.
  • Dns5000
    #1836
    megvettek volna a homworld motrot csinalnak, hozza egy par sw modelt,a rebellion strategia reszevel es kesz a tokeletes sw strategia. De hat ennyi eszuk sajnak nincs.
  • Zsolo007
    #1835
    Ugyanezen okból nem törlöm én se....bár én a BSG modot várom inkább :)))
  • kHares
    #1834
    Az hogy a játék mennyire szép, nos személye válogatja. Ha már kicsit ráközelítesz baj lesz, pl. a földi egységek elég csúnyácskák. Viszont számomra az, hogy nincsenek normális turettek a hajókon, hogy a hardpointok csak jelzésszerűen vannak és a semmiből jön a lézer, ez bizony rohadtúl kiábrándító. Nem akarom ismét fölhozni a homeworld sorozatot ami űrháborús terepen minden szinten klasszisokkal jobb, de ott minden fegyvert láttam, mind mozgott, célzott, lőtt. Itt meg egy star destroyer a maga két nevetséges turbolézer állásával a semmiből lövöget. És ugye tudjuk sokkal több fegyvere van, de borítsuk föl a starwars saját logikáját, magyarázzuk játékegyensúllyal(amiről szintén tudjuk hogy kamu).
    Szóval nekem ez nem szép. Nem csúnya, de nem is valami nagy extra.

    Amúgy nem panaszkodni jöttem, lehet be kéne venni a nyugtatókat? Ami miatt még nem töröltem le az ez:
    swmodok

    Igen jó modok vannak készülőben ill. már pár működő is akad. A legacy of war kifejezetten ígéretes, saját modelleket is készítettek többek között a Super Star Destroyer Executor-t. Elég jól néz ki és méretarányosan akarják berakni, azaz 11x nagyobb mint egy sima csillagromboló. A progi legjobb tulajdonsága a könnyű moddolhatóság.
  • Rage47
    #1833
    "Persze it most nem eaw van szo az megy jol."
  • bgabor
    #1832
    Érdekes, nekem 6600GT vel full dítélen akadásmentesen fut.
  • ewuk
    #1831
    figyu, ha ennyire lusta vagy visszaolvasni, akkor inkább bazd meg
  • Dns5000
    #1830
    talan annyi kulonbseggel, hogy ha bekapcsolsz minden csillivilli efektet akkor meg jatszato sebessegel fog menni 7800on, 6600 meg jatszhatatlan hiaba nez ki ugyan ugy meg sem ugyanaz a ketto. Persze it most nem eaw van szo az megy jol.
  • Me0w
    #1829
    Cureromot vagy SecuromLoadert hasznalsz?
  • Me0w
    #1828
    Szia, nincs crack hozza. Olvass a FAQ-ban, ugy mukodik.
  • H0ri
    #1827
    Nekem azt irja ki hogy:"A required security module can not be activated. This program can not be executed."


    méééééééééééé nem? :( mit aktiváljak hol? plz
  • [Jakuza]
    #1826
    Mert, megjeleniteseben ugyanazt tudja semmi extra effect, csilivili.
    Viszont igaz lenyegesen gyorsabb, de nem lesz szebb az altal valami hogy 6600 vagy 7800.
  • a.carkey
    #1825
    Nem tudom. Sosem volt 6600-am. 7800-al nincs gondom. Ráadásul olyat vettem, ami egy ideig megállja a helyét.
  • GrimReaper78
    #1824
    Én ezt CSALÁSnak nevezném, nem bug-nak.

    Amúgy kezd egy kicsit felhúzni a játék azzal, hogy olykor úgy nehezít pl. a szárazföldi csatán, hogy én max. 3 egységet vihetek, a gép meg jön ezerrel.
  • Thanatos
    #1823
    csak aztán 3 fps-el jól klehet élvezni a külömbséget ;)))
  • Zsolo007
    #1822
    Egyébként felfedeztem egy érdekes bugot! Ha a gép a lázadókkal van akkor bizony nem kell neki tőlem lopni a technikát, csak úgy megjelenik nála. Ugyanis mit csináltam? 1es technikán voltam, nah mondom nem fejlődök amig be nem biztosítom magam rendesen. És a lázadok olyan hajókkal jöttek ellenem, amik 2es meg hármas szintűek. Nah most akkor hogy is lop tőlem olyan technikát ami még nem is létezik?
  • gyona
    #1821
    Sziasztok könyörgök eltudná valaki küldenni a crack-jét a star wars empire at war-nak kössz
    [email protected]
  • Dns5000
    #1820
    hat csak annyi hogy az egyik 2x gyorsabb a masiknal, az tenyleg nem sok kulonbesg :P ja meg a 3x ar ban sincs kulonbeg :),szerintem hasznalhatnal egy trident 800 ast is az sem sokkal lassabb mint a 6600 :P
  • a.carkey
    #1819
    Az mondjuk Daemon, de szerintem menni fog ...
  • a.carkey
    #1818
    Sokban, de amiről szó van - kinézet -, nem sokban.

    Amúgy 1158!
  • Livius
    #1817
    Én az árában is látom a különbséget meg az órajelben (és annyira nem kevés a különbség).
    Amúgy nem értem mér mondod hogy 6600GT nem sokkal különbözik a 7800 nál.

    És elmondhatná valaki a játék indítását CD-s verzióval, Alcohol 120 progival mert nekem egyik módzserel sem megy. megköszönném.
  • a.carkey
    #1816
    Nyugi srácok. No flame! Oki, elvileg kinézetben nem kéne annyi különbségnek lennie, de azért az, hogy az egyik durván 100kval többe kerül, azért az valamit elárul. Mindegy. No flame! Szerintem azzal a konfiggal amim van, kb. mint az Age III, tehát csúnyának nem mondható. Szarnak szar, de csúnyának tényleg nem csúnya.
  • 79Alba
    #1815
    GT
  • GrimReaper78
    #1814
    Aha, a 128 meg a 256 bites arhitektúra között tényleg nem olyan nagy a különbség... csak épp' hiába van 256MB RAM a 6600-ason, az csak lassítja a karit. A 3x annyi pipeline-ról és a jóval magasabb órajelekről már nem is beszélve.

    Szóval olvasgass csak te is, ajánlom mondjuk a prohardver fórumokat.
  • 79Alba
    #1813
    www.nvidia.com
    tudok én is olvasni okostojás
    nézz teszteket meg nézd meg te is hogy nem sok a külömbség
  • 79Alba
    #1812
    Téged ki kérdezett
  • GrimReaper78
    #1811
    Na, ez a beszólás esélyes az év legnagyobb baromsága díjra.

    Tájékozódj már, mielőtt totál hülyeségeket írsz.
  • 79Alba
    #1810
    Nemsok külömbség van a 7800 és a 6600 között
  • a.carkey
    #1809
    *.
  • a.carkey
    #1808
    Pl. egy GF 4200esenlehet, hogy nem ugyanolyan a grafik, mint egy 7800-ason. Ezért kérdeztem, hogy milyen a kártyád?
  • zolo
    #1807
    Hozzáteszem nekem w*rez dvd.
  • zolo
    #1806
    Az hogy megvetted az mit takar??Boltban vagy w*rez oldalon???Mert ha boltban akkor nem értem mi a gond.Nekem is dvd-s verzió van és megy tökéletesen,csak 5-6-szor kell próbálkozni az indításnál.
  • Sir Quno Jedi
    #1805
    Attól még a 3 lehet jó. Amúgy nekem bejött a 2 is (jobban is, mint az 1), ízlések és pofonok.
  • 79Alba
    #1804
    Én azzal amit mondtam arra gondoltam hogy szebb is lehetett volna. Ki mondta neked azt hogy grafkai problémáim van a géppel.?:!