3132
  • icewolf
    #1883
    jobb mint a mostani. tegyék be sztem.
  • Kandurex
    #1882
    Hm, új banner? Nekem annyira nem tetszik a mostani, no meg méreteibe se passzol a fórumhoz. Gyártottam egyet, vélemény? (félig lopott :), na jó,.... nagyon :))

  • bgabor
    #1881
    Talán fogalmazhatnál úgy, hogy rajtad kívül más is értse, miről beszélsz.
  • Gerbill
    #1880
    Nekem aligindul a játék. Egy csomószor próbálgattam és csak elég soká jön be a játék. Lehet hogy az a gond hogy 3.47-et használok
  • Ryleh
    #1879
    lukácsék bekaphatják...a single elején a véééder ideges lett és megfojtott egy tisztet...nahát???azt a dialogust,azon a hangon ennyi erővel a kis meleg alföldirobi is bazsajoghatta volna.....szal ezen azéé mááá nem kellett volna fukarkodni....remélem a többi pályán az átvezetőmozikban pl terry blekkel nem fogok talizni...hangilag sem:)))))
  • JohnnySmith
    #1878
    Ez nem volt titok :)
  • kisviku
    #1877
    Ha már C&C, észrevettétek, hogy a készítők/fejlesztők a régi Westwood-os csapat egy jó része?
    Még a hangokért zenéért felelő fickó is ugyanaz, mint a C&C sorozatnál.
    De kicsi a világ.
  • Kövesdi A
    #1876
    egy szerü a tecnologia amit a lázadok használnak a régi köztársaság utolsó maradványa aki láta star wars 3-at az tudjah hogy a vadász gépek ott hasonloak voltak mint a x-wingel tehát a terveket mégis a birodalomtol kell el lopni mivel önáluk vanak ilyen egyszerü a fejlesztő végülis nem a birodalom hanem a régi köztársaság !
  • Matusy
    #1875
    De 1ébként én kb lvl3mon megakasztottam a gépet fejlödésben ugy h folyamatosan leöltem R2D2ot Bobaval és nemtudott lopni szoval müködik gép ellen hogyha folyamatosan kivonod a forgalombol a robotokat akkor nemtud fejlödni a gép :P
  • LasCar16
    #1874
    thx, az elindítási módszereket, és lám sikerült... nah essünk neki:)
  • Matusy
    #1873
    Nem birodalmi technologiat hasznalnak :D Az X-wingeket is lopni kell a campaingba de mégis nem imperial fejlesztés :D
  • Me0w
    #1872
    MAr bocs, de ki a franctol lopja el a technikat, ha en nem fejlodom? :)
  • Matusy
    #1871
    Hát én nemtom miröl beszéltek. A Homeworldon láthatoak voltak az ágyuk de spec a SW filmekben nem nagyon latszanak az agyuk a hajokon csak közvetzlen közelröl és azért mert a hajo maga nagy volt és rengeteg kis turbolézer volt rajta.Ha jol tudom vmi 55 turbolézer van a legkisebb csillagrombolokon tehát ezt azé nem ártana figyelembe venni. Ha látszanának az ágyuk a csilagrombolokon az mar sünire hasonlitana.A Hösök meg ujjászületnek ugyanis nem megölitek öket hanem sujosan megsebesititek.Ezt ha jol emlékszem mondja is vmelyik paca h sulyosan megsérült kivonta a forgalombol.Különben Boba fett tul nagy táp lenne mert kezdéskor kiiktatod R2D2-t és a lazadok meg vannak löve. A földi harcnal meg azé nem lehet lepakolni minden 1séget mert maga a bolygo területe nem megfelelö v vmi ilyesmi. Pl Dagobahn öszvisz ha mind2 strat pontot befoglalod akkor is max 5 egységed lehet. Viszont aszem Corusanton meg kapasbol az elsö pont 6 v 8 slotot add. Ez nem a gép nehezitése hanem a bolygo védhetöségét szimbolizalja. Ja a rebellek technologia sem függ össze az imperial technologiaval hiaba te nem fejlödsz attol ö ugynaugy eltudja lopni a technoloiat. Szoval ez sem cheat.
  • maniac001
    #1870
    Hello.
    Na milyen a full? Szebb, jobb mint a demó?
    Lehet a kamera dőlésszögét változtatni? Mert a demóban ha kizoomolok szinte totál felülről látom a csatateret és ez gáz.
  • Livius
    #1869
    Köszi szépen Vadgab tényleg ez volt a baj. Én is használom az Anti-Blaxx et.
    Csak az dühít hogy 2 napja szarozok vele, és egy ilyen nevetséges hiba volt.
  • vadgab
    #1868
    Livius nekem is volt ilyen gond, a megoldás ellenőrizd nem e fut a antiblaxx mert nekem az volt amit kilőttem nem írta ki többet!
  • vadgab
    #1867
    a KESSEL bolygónál a shuttle -kel bWingel kell meglőni ion cannonnal hogy disabled legyen és megmeneküljön az ipse, nekem viszont az a problémám mikor oda húzom hogy mehessek a KESSEL re a nő az tmondja több b wing re van szükség, bameg de már 32db van belőle hova többet ? valakinek valami 5let?
  • Ryleh
    #1866
    no para..én itt a céges gépen simán elinditottam,még az észt is osztottam itt a forunom ,hogy nekem hogyan sikerült...erre otthon,(kissé trébb videokarim van otthon,de nem ez a gáz),meg simán ugyanazokat a hibákat irja ki..eredetit kér,stb...szal néha lehet a szoftverkörnyezet,vagy pla szoba páratartalma is befolyásolja:))))...nem érdemes szarozni...én kivárom azt az 1-2 hetet,és megjön hoizzá a crack,vagy valami kulturált miniimage:))))
  • Livius
    #1865
    Az SecuROM al és a CureROM al is próbáltam indítani a játékot, de egy ablak mindig kiírja ezt: A required security module can not be activated. This program can not be executed.
    És csak az OK gomb a lehetőségem.
    Mikor indítanám melyik image fájlt használjam a cd1 et, vagy a fixed imaget?
    Eddig egyikkel se ment.
  • Ryleh
    #1864
    de lehetne ilyennekkel is gyártani sw játékot..olcsóóóó lenne,és részegen is lehetne jáccani....nekem a dettsztár jön be a legjobban:)brutal modellek,beszarsz
  • Ryleh
    #1863
    de sok gamét pl a modok tartanak életben....azaz rohadtul nem a "kélszitöknek " nevezett akárkik...nekem pl a földi harcnál szánalmas az ho ugynevezett "csörendszer van"..azaz fix utvonalakon lehet csak közlekedni.....a domb már nem megmászathato,stb..miért is??...igen!!a scripteket igy 10edannyi idö alatt összedobálahtták,aztán usgyi a boltokba vele...jo..tudom,ez van...de miért is??...:)))
  • Ryleh
    #1862
    konkluzio:ha a lukácsék nem rendelkeznének monopoljogokkal akkor már qrvára lemosták volna öket /ezekkel a termékekkel olyan érzésem van mint avval pl ha a lakhelyeden monjuk csak a 3 földi sugárzásu übertré tv lenne:azaz nézzé,vagy huzzál el.../ha lehetne konkurenciájuk...már lehuzták volna a redönyt...de ez szinte mindegyik lucas termékre igaz....a battlefron2 pedig egy hibrid game pl.de inkább lehetne battlefront 1 goldnak csufolni...hja???akkor kia fax venné meg???
  • Hmuda
    #1861
    CnC-ről nincs tudomásom. Csak a HW2-vel foglalkoztam (meg egy kicsit a Hegemoniással is, de azt valahogy elfelejtettem ellenőrizni az utóbbi időben.

    Hogy on-tipocok is legyünk:

    Hihetetlen, hogy mennyi bőr van a képükön. Direkt meg akartam nézni, hogy milyen animot ad be, ha veszítek (megjegyzem a gép hard fokozaton csak nagyon sok idő múlva tudta rászánni magát, hogy megtámadjon és akkor is röhejesen béna flottákkal jött, csak úgy tudtam veszíteni, ha direkt ott repkedek a hajói orra előtt az eladhatatlan hősökkel, hogy "ugyanlőddmárlebazze"...ennyit a célközönség prognosztizált agyi képességeiről). Ha lázadókkal vesztek akkor a Birodalom-victory videót adja be és fordítva. Ráadásul mind a kettő a játék motorját használja, csak kicsit szétmosták, hogy "filmesebb" legyen. Még a Rebellion átvezetői is igényesebbek, szebbek és számszerűleg is sokkal többek. Lucasarts...szánalmas-e vagy?

    Meg így kábé 10 óra (összesen, kettőnél többet nem birok vele, annyira béna lett szerencsétlen) játék után azt is nehéz volt nem észrevenni, hogy minden karakter 90%-ban csak olyan szövegeket nyom amiket a filmekből vagdostak ki, de olyan baromi idétlen módon rakták be, hogy én kérek elnézést, hogy ilyen igénytelen emberek még létezhetnek (nagyon ritka az említésre méltó "idézet" (...), most így hirtelen csak Vader "I have you now!" és Solo "Easier then a Kessel Run" beszólásai érnek valamit, de a többi...röhejes).

    Csak azért említem, hogy rámutassak: mennyi fantázia és ötletesség van a készítőkben...semennyi.
  • Ryleh
    #1860
    értem...és a C&C alá gyártottakrol van valami infod??...amugy nekem is a klasszik jobban teccik...hiányoltam is pl a a battlefrontbol is....de hát ez van....amugy qrvasok mod van,bénáb gamék alá sw világban..(half life,red faction,stb.....de kár ho pl a operation flash alá lévö mod megrekedt...mert az a game..elvileg kimerithetelen:)
  • Hmuda
    #1859
    Volt fent egy ideig, de a CW era nem jön be annyira mint a klasszikus. Kidolgozottabb lett valamivel, de a síma WL is lehetett volna ilyen ha normálisan foglalkozik vele a srác és nem ragad le pár hétre egy 330 megás feltöltésen.
  • Ryleh
    #1858
    amugy probáltad ezt??...állat azu aláirásod...yesssssssss:)
  • Hmuda
    #1857
    Pont azért nem foglalkozok azzal a moddal, mert Clone Wars. Valamiért a klasszikus era modját baromira hanyagolja Evillejedi és már jóideje nincs semmi hír felőle.
  • koppim
    #1856
    Köszi.
  • kHares
    #1855
    Esetleg vedd a fáradtságot és nézd át legalább az elmúlt hozzászólásokat. De most marha nagy szerencséd van: #1834
  • koppim
    #1854
    Star Wars: Empire at War Realism v.20 Mod

    ot honnn lehet leszedni ingyen?
  • Tom Tom
    #1853
    Azért annyira hülye én se vagyok próbáltam minden szarral muntolni de vagy nem jó vagy pedig hibaüzenet.Nekem a mappájában volt bwt meg bwa meg isten tudja mennyi szar de most nem áll semmiből letölteni újra szal mindegy.Nekem ezek az űrcsaták nagyon tetcenek benne és én is a star warsos feelingje miatt szeretem.Sztem nagyon zsír játék bár az elején nagyon szenvedtem hogy mit kell csinálni.Tiszta olyan mint a red alert csak SWben.További jó játékot!
  • Ryleh
    #1852
    na...ez meg már müködö verzo C&C generals alá.... mod ja és sorry ho ilyeneket beirok...legalább a sok nemmüxik a game,meg fikázás helyett valami info is van.../tisztelet a kivételnek/..visszaolvasva már szinte hardver rovattá avanzsált a topic:)))
  • engine
    #1851
    Ezt nézd meg.
    Zenész kollága kicsit áthangszerelte :)
  • Ryleh
    #1850
    itt láttam már 2 mod-ot: mod EAW hoz
  • Ryleh
    #1849
    sziasztok...na...ha már halodik a game...esetleg (mint olvastam) a Homeworld 2 sokaknak teccett...akkor itt egy mod...nem nagy...de 1 misét talán megér:)))
    Clone wars mod Homeworld 2 alá
    azééé majd ha csekkoltátok..akkor plizz a véleményeket:))
  • reaper4
    #1848
    bárcsak vmelyik mod is elkészülne :(. sajnos eddig úgy tapasztaltam , h a modok nem készülnek el v nem ütik meg a szinvonalat :( , de legyen igazad!
  • Rage47
    #1847
    szerintem elég az a 4-5 egység (amúgy vmikor lehet 10-et is), ha van utánpótlás... a vége felé meg már nem is kell földi csatázni egyáltalán...
  • Gerbill
    #1846
    Darth Vaderrel a fél bolygót kiirtottam az egyik csatánál. Egyébként nagy hülyeség hogy csak 4-5 egységet lehet levinni a bolygóra
  • Kövesdi A
    #1845
    tudtok válasz adni akérdésemre !
    1843 #
  • EnTe
    #1844
    hy all! plz help :)! a bolygófoglalásnál a játék eleje felé van egy Kessel nevezetű bolygó,amin űrcsatát:D kell játszani! nah vki röviden de tömören elmondaná h h a rákba kell azt megcsinálni mert mindig elbaszok vmit azt game over.. ^^