3132
  • vzst
    #1925
    hello

    Engem az dühít a legjobban, hogy tegnap nagy nehezen elindítottam, ma meg nem akar elindulni:kiírja hogy emulator detected, és h kapcsoljak ki minden virtual driveot. Ez a CureRomos típus
  • Dns5000
    #1922
    A legnyeg hogy foglalj el szinte minden bolytot amit lehet, csak aztan menjel tovabb a tortenetben. Elosszo en is megszivtam. Azert parat hagyjal par bolygot a gepnek mer kulonben unalmas lesz.Csak nezegettem hogy mit lehet epiteni es par nap alatt annyira betaposodott a gep hogy vissza kellet tolteni. Az elejen meg erdemes nezni, hogy hol vannak a gep folttai es ott tamadni ahol nincs sem. Igy csak a urbazissal kell megkuzdeni. Epits urbazist minden hova ahova , ahol flottat allomasoztatsz. Foldi gyarakat meg mindenhova. Ezzel a gyarakbol vegtelen egyseggel eleg lehetetlenne tettek a tamadas, csak az ai a szokasos igy nem nehez leverni. De multiban elegge lehetetlen(szerintem,megnem probaltam), esetleg hatalmas vesztesegek aran.
    Amugy nem is olyan rossz mint sokan irjak, persze lehetne sokkal jobb is. En mar nem is akartam kirpobalni a rengeteg negativ velemeny miatt. De tok pozitivan csalodtam.
  • bgabor
    #1921
    Ó, és melyik krekkelőcsapatnál vagy, hogy 5 perc alatt "feltörted" a védelmet?
  • Rage47
    #1920
    Játsz a birodalommal én azzal nyomtam s nagyon kemények:)))
  • Gerbill
    #1919
    A kameranézetet hogy lehet állítani? Mert ha nem közelítek rá teljesen akkor szinte teljesen függőlegesen látok a csapataimra, és ez igen csak megnehezíti az irányítást
  • reco
    #1918
    ja és tényleg tud valaki cheatet vagy trainert ami müködik is?
  • reco
    #1917
    hát akko játszál easyn én easyn játszok és ott tényleg elég könnyü a játék
    és szerintem azé jo játék
    és a védelem feltörése is csak 5 perc volt nekem
  • Kandurex
    #1916
    Az elején te is fürödsz a kreditekbe...
  • MSGT
    #1915
    Üdv.!

    Ahogy igy olvasgattam visszafelé a hozzászólásokat azon tünödtem hogy csak én vagyok ennyire béna ezzel a játékkal hogy simán legyak a Birodalom mert hogy itt mindenki milyen ügyesnek tünik!? Feltettétek hozzá a patchokat is? Mind a 2-öt? Engem folyamatosan támadnak és még pénzem sincs "millió" pedig tudom miböl van pénzem! Szóval csak gratulálni szeretnék a sok tehetséges emberkének!
    Nekem az ürcsatánál is logikusan támad meg mindent! Megtalálja mit mivel kell szétszedni darabokra! Az x- és y wing-eimet nagyon hamar kicsinálja!

    Ja! És nem easyn játszom!
  • Kandurex
    #1914
    Kár lenne, ha kihagyták volna :/
  • Me0w
    #1913
    Az Executorral en nem talalkoztam :)
  • Kövesdi A
    #1912
    és amugy a halálcsilagot hogyan lehet gyártani ?
    mert én még nem jöttem rá !
  • Kövesdi A
    #1911
    nem tudjátok hogy bene vane a játékban a parancsnoki csilagrómbólo (tudjátok ami a 6-rész-ben bele csapodot a halál csillag-ba aszem ! de nem biztos !
  • lammaer
    #1910
    Na, a Force Commanderben nekem pont egyedül a heavy metalos Imperial March jött be. Ennyi maradt meg a játékból, de az megva MP3-ban :)
  • Me0w
    #1909
    Ha gonosz akarnek lenni azt mondanam tobb idot vett el elinditani, mint vegigtolni :D
  • KaTy
    #1908
    ez a gáma egy rakás sz***r! kár volt ennyit szenvedni az elinditásával... még szerencse hogy jön a BFME II.
  • AnuluWork #1907
    A Battlegrounds után ez számomra a LA stratégiák legrosszabbika. A grafikán és egy két megtervezett, tényleg taktikusnak mondható bolgyó kivételével maga a játék, különösen az űr része, és a "taktikai térkép" módja egyszerűen óvodás.

    A Rebellionból kimaradt a bolygóközi csata, de az volt a legnagyobb hibája. Fájdalom, de abban a világban jelent meg, amikor minden bokorból egy építgetős rts ugrott ki. Ráadásul a statégiai része sokak számára bonyolult volt.

    Aztán megjelent a sok videokártya számára bugos Force Commander, ami végre nem építgetős volt, hanem utánpótlásra ment, ezzel új stílus teremtett. Ráadásul a 2. 3D-s rts volt. Voltak benne bugok, főleg grafikai, nem volt nem kampány módja, csak skirmish, de roppant eltalált game volt, amibe tényleg jó tulajdonsággal megáldott egységek kerültek. Kiegyenlített viszonyokat állított fel a különböző oldalak között. De sokan nem szerették, mert csúnya kijelölése volt, idő előtt kijött belőle egy kamu verzió, sokan csak azt láttak, technosított imperial marchot kapott a menü, és a játékos Birodalmiként kezdett, ami sokaknak nem tetszett, majd a személyiségváltozáson átesett főhős miatt átállt a rebell oldalra, ami szintén sokaknak nem tetszett. Ez intro videoja azonban még mindig a legjobb SW game intro, ami valaha is kijött.

    Nagy baj nem volt vele, csak annyi, hogy a FC-t és a Rebelliont soha sem egyesítették úgy, ahogy kellett volna.

    Na ez a baj!
  • lammaer
    #1906
    Eleg elkeseritonek hangzik.... most kell hivatalbol jatszanom vele, de akkor elkezdem gyujtogetni a lehuzo szofordulatokat :)
  • Gauge
    #1905
    Ez egy 30 perces játék: játszol 30 percet vele és utána megy a levesbe, visszatérsz a régi jó kis játékaidhoz pl CIV, GEN, AOK, stb.

    Annyira gyenge az egész játék, hogy az már fáj. Ez arcade játék gyenge megoldásokkal...
  • Me0w
    #1904
    A jatek max 65%. Nem hazudok, hogy a jatek vegeig azokon az urcsatakon es foldi csatakon kivul amire a jatek rakenyszeritett - mission - csak azokat jatszottam le, amik egy picit erdekesebbek voltak, ez kb osszesen 10 darab volt. Az AI az idiotizmus hatarat surolja... bekuld a fulosan bevedett bolygomra 1 squadot, na megnezm milye van. 4-5 korvett + 25 squad z95. Darabokra tepte oket a vedelem, erre fel mp mulva odakuldi a szarazfoldi csapatait is. 40 darab ilyen transport lebeg az urben, de nem, nem lepnek at hiperterbe mikor latjak hogy 12 Acclamator varja oket + apro. Bejonnek kozepre es darabonkent elhalnak. Hat bazz...

    Ja es mindezt mediumon...
  • AnuluWork #1903
    A Halál Csillag ebben a játékban rém komolytalan. Nem is értem miért kellett ezt a játékot ránkeröltetni? Minimális stratégia van benne, amúgy dögunalom az egész. És erre adnak 80% felett? Reménytelen a "szaksajtó" is!
  • Me0w
    #1902
    A nagyobb szopas ennel az, hogy a penz annyi mint a tenger, es igy az elso par csata utan eloszor a hosszu foldi csatakat hagyod el, es bizod a gepre, majd a vegen mar az urcsatakat is... kit erdekel, hogy 1 vagy 2 VSD elpusztul a szimulalt csataban mikor 2 perc alatt gyartok 3 ujat. Ez igy nagyon gaz :( Tudom hogy nem rebellion, de ott 4 advanced gyarral is _sokaig_ tartott 1 VSD legyartasa es _nagyon_ vigyaztal ra :P
  • geri15
    #1901
    nem reális az biztos, ha egyáltalán lehet szó realitásról egy SW játékban :D
  • Kandurex
    #1900
    Nahát lassan nekem is sikerült kipróbálnom. Pár kérdés fel is merült bennem. Az első rögtön, hogy he? Lázadókkal nyitok, pénz 20k körül, mindenhova rögtön űrállomás, +pénz, annyi korvettet vehetek, mint a szemét beleértve a földi egységeket, pillanatok alatt über táp... ehhehehe... most mi van? Megcsináltam az első küldetést, belekezdtem a másodikba is, de oda már annyi egységet gyártottam, hogy ihaj,.... szóval hol lesz a gubanc,? Mert aligha hiszem, hogy hagyja a gép, hogy évek alatt legyártsak pár millió x szárnyút :)) na alvás :(
  • Kövesdi A
    #1899
    meg ha felmenél a dox-ra ott is meg van a kód !
  • reco
    #1898
    de hülye vaok:DDDD
    ott a FAQ-ba felül
  • reco
    #1897
    cd keyt valaki
    elöre is kössz
  • icewolf
    #1896
    OFF.
    megy az... most néztem. mivel nézed? Tényleg. Ha már itt tartunk. Legyetek szivesek nem Interent Explorer-rel nézni a FAQ-ot... FireFox 1.5 tökéletes, biztonságos, jobb.
  • reco
    #1895
    nem jo a FAQ azt irja ki hogy :a lap nem jelenithetö meg
  • icewolf
    #1894
    Amit tudsz... az benne van a FAQ-ban! (Megkérdeztem tőlle...).
  • SD456
    #1893
    Szevasztok!

    Aki nem tudja elindítani a warezes verziót az írjon privátot.

  • Me0w
    #1892
    Miniimage + curerom. De latom az olvasaban nem jeleskedsz, csak irni tudsz...
  • Rage47
    #1891
    lehet majd rakok a bannerre flash-t, ha nem baj...
  • geri15
    #1890
    lol :DDDD
    egyébként fasza a banner, gratz (Y)
  • Promi #1889
    F.A.Q. tobbszor kell probalkozni.
  • runner78
    #1888
    senki nem ir ide???
    ha az Antisecurom-al megadom a sweaw.exe-t, akkor meg azt irja hogy Original disk-et kér....
    HELP!
  • runner78
    #1887
    Én kikapcsoltam az Antiblax-ot, meg securom-nál megadom a LaunchEAW.exe-t, de azt irja ki, hogy emulator detected.
    Ugye Daemon-ba (4-es) be van mountolva.
    ötlet?
  • Fenrir
    #1886
    Nem volt titok sohasem hogy a Petroglyph a Westwood-os emberek közül alakult.
  • Kandurex
    #1885
    Majd megkérem őket.....

    khm... te Kandur, berakod?

    Hogyne! Persze! Neked bármit...

    Köszi, tudtam, te egy rendes gyerek vagy...:D

    nah, megbeszéltem velük, berakják, rendes csákók nem?
  • icewolf
    #1884
    A Fixed Image-t... le is írtam...