3132
  • balee4
    #1971
    Végre van hozzá crack, a reloaded megfelelően feltörte, király, végre nem kell az indítás nehézségeivel küzködni:) (DVD-s verzióm van)
  • greenberet
    #1970
    Az igazság az hogy én ugyanígy szívtam meg Geneosison csak a gép az AT-AT -kat nyomta ki futószalagon így egy kicsit nehéz volt.....
    de a második hullámban kegyetlenül visszavágtam
  • greenberet
    #1963
    Az igazság az hogy én ugyanígy szívtam meg Geneosison csak a gép az AT-AT -kat nyomta ki futószalagon így egy kicsit nehéz volt.....
    de a második hullámban kegyetlenül visszavágtam
  • lammaer
    #1962
    Ööööö.... kampányban az normális, hogy én csak azzal a pár egységgel tudok nyomulni amit viszek, mig a védők fossák az egységeket?

    Visszaolvasva van egy olyan érzésem hogy igy sikerült "kihivást" gyártani a játékban, de biztos ami biztos kérdezem....
  • Arthas
    #1961
    Crack by Reloaded
  • bazsi123
    #1960
    kijözz a krekkelt verzió. esetleg vki nem tudné megosztani a krekket?

    2006-03-01 PC Game ISOs Star Wars Empire At War (c) LucasArts RELOADED 44x50 MB
  • Kövesdi A
    #1959
    aha köszi !
  • Me0w
    #1958
    Attol fugg, mit jatszol. Campaign modban fejlodsz magadtol, ahogy a kuldeteseket megcsinalod. Lasd Tarkin elso kuldetese utan kapod a tech level II-t, stb.
  • Rage47
    #1957
    magadtol fejlödsz ugy vettem észre.
  • engine
    #1956
    Alig pár hsz-t kéne vissza olvasni....

    Research facility építése feltétele a fejlesztésnek.
    Kampányban ha jól emléxem nem tudsz.
  • Kövesdi A
    #1955
    hi hogy kell a birodalomal fejledni mert a lázadóknál ártuval kell tecnologiát lopni de a birodalomal nem tudom hogy lehet fejlödni !
  • Ryleh
    #1954
    plizz...valaki lécci pontosan forditsa le ezt a pár sort...köszönöm....ha rontja a topic külalakját,akkor priviben is jo a forditás...köszönöm:)))


    THis is a bigfile mod, so that means you need to use '-mod CLONEWARS0.9.big'

    DO NOT USE THIS WITH OTHER MODS, you can safely use this mod with warlords(BUT NOT WITH ANY FILES ONLY THE .BIG) installed by simply:
    1) copying the existing shortcut
    2) changing -mod WARLORDS0.45.big to CLONEWARS0.9.big
    3) removing -overrideBigFile if its in the shortcut
    4) removing any folders from the data folder!!!!!

    If you do not have sound MAKE SURE THE 'start in' line of the short cut is correct.
    FEATURES
  • xem
    #1953
    Csak academiket vagy mit enged a barackon + a light faciliti mellett.
  • Drape
    #1952
    Építened kell a bolygón/bolygókon Research Facility-t. Empire-éknál így megy.
  • Drape
    #1951
    Még nem multiztam, időm nulla. A demo modok között tényleg volt olyan ami előhozta.
    És bizony-bizony az Episode 3 első képkockáin őket látod akció közben!
  • xem
    #1950
    Üdv.
    Volna 1 kérdésem a rebelekkel tudok tech-en fejlődni, Artuék lopnak össze vissza, de a birodalmiakkal nem, ott hogy lehet?
    Valaki help?
  • bgabor
    #1949
    Multiplayerben azon a helyen, ahol Pirate shipeket lehet gyártani, az épület leírásában fel van sorolva a Venator is,mint gyártható egység. A demonak is volt olyan modja, amiben építeni lehetett. Ez nem az a hajó, amit az EP-III első képkockáin láttunk?
  • Drape
    #1948
    Venator nincs a játékban. A kézikönyvben sem szerepel.
  • dinomano
    #1947
    aranyos a demo; 7vegen toltam picit...
  • kovecses
    #1946
    Nem hanem a nod32 mindegyikben trójait talált, még abban is amelyikben az az ominózus nem vagyok trójai txt volt!!!!!!
  • bgabor
    #1945
    A hivatalos Lucasarts-féle beharangozás említette, hogy a technika az Episode IV-ig bezárólag fog terjedni.

    Amúgy az Ep-III ban látott Venator class cruisert végül kivették belőle?
    Csak mert a demo egyes MODjaiban lehetett építeni.
  • bgabor
    #1944
    Hát, a klasszikus Tie Fighter- X-Wing féle és a filmbéli méretarányokhoz köze sincs a játékban lévőknek, ezt már a demó óta tudjuk.Elég csak a Nebulon B fregatt vagy a Corellian Corvettek méretét megnézni a csillagrombolókhz képest.
    Lucasék sem fognak tökölni ezzel. Gondolom, az SSD kétszer akkora lesz, mint egy sima SD, aztán annyi.
  • a.carkey
    #1943
    Azért - pl. az űrben - van benne egy-két clone hajó + pár pirate ship is.

    Maradjunk a 3. és 4. rész közötti technikánál.
  • McW
    #1942
    Hát nemtom, egy olyan SSD ami az Imperial SD-nél kb 10-szer hosszabb nem igazán fog kiférni a képernyőre, már ha maradni akarunk a méretarányoknál!
  • Sky23
    #1941
    Köszi megpróbálom. ;)
  • engine
    #1940
    S P O I LE R ! ! !

    Ha a birodalmiak álltal kisért shuttle-ökre gondolsz, akkor a feladat, hogy ion ágyúval bénítsd meg a shuttle-öket, tartsd távol az ellenséget, míg Antilles korvettje felszedi a rabokat.
    Én úgy csináltam, hogy max 2 y-szárnyú támadta a szállítókat, a többi a felbukkanó nagyobb hajókra ment - főként pajzsra és hajtőműre.
    A vadászok pedig a tie kiséretet intézték el.
  • Sky23
    #1939
    Segitsetek!

    3-as vagy 4-es misszió Rebellion módban.Csinálni kell y-wingeket és védeni kell a transzporthajókat.Az a problémám hogy mindig meghal egy-két transzporthajó és nemtudom végrehajtani a küldetést.Próbáltam már sok y-wingel vagy x-wingel de nem jön össze.Ha valaki tudja mit kell csinálni pls irja le!

    Thx előre is!

    Skywalker
  • bgabor
    #1938
    A játék csak az Episode IV (Az új reménység) egységeit tartalmazza. A később kifejlesztett hajók, mint például az általad említett hajó, melynek neve Super Star Destroyer, és mellesleg több is készült belőle, (a filmben (episode V) Darth Vader SSD-je, az Executor (végrehajtó) volt látható) nincsenek benne a játékban. De már készülgetnek modok, amik belerakják majd. Ennek mondjuk személy szerint nem sok értelmét látom, mert teljesen nyilvánvaló, hogy Lucasartsék azért csak az Episode IV egységeit rakták bele a gámába, hogy a többit a második, harmadik részre tartalékolják. Kell valamit tartani a tarsolyukban a többi rókabőrökre is.
  • JohnnySmith
    #1937
    Azt olvastad a txt-ben hogy nem trojai?
    Csak azért mert nem egy trainer van a dlh.net-en amire trojait ír :(
  • icewolf
    #1936
    Gyerekek. Elnézést kell kérnem, de péntekig nem igazán lessz időm foglalkozni a F.A.Q.-kal, mert beütött egy hosszabb tördelési meló... szóval türelem. a mailekre rendszerint válaszolok, de most lehet hogy egy két napot az is késik. köszi a megértést.
  • kovecses
    #1935
    [email protected] (bocsi) nem reklám csak elbaltáztam! ja amugy a game nagyon karaj csak mire rájöttem hogy melyik hajó meyik ellen jó! sajna csekély angoltudás mellett...

    a cureromos megoldást használom, tutkó! de jó a securom-loaderes is meg az anti-mittudomén...
  • kovecses
    #1934
    ja a mail cím: [email protected]

    köszike
  • kovecses
    #1933
    kéne nekm hozzá pénz trainer vagy kód...elbuktam egy nagy csatát és nincs pénz
    ha valaki tud valamit akkor dobjon egy e-mailt!

    de ha lehet akkor kamu trainerekkel kíméljenek, mert a héten 3 kamu trainert is letöltöttem: mindegyik trójai vírus volt!

    éljen a nod32
  • Kövesdi A
    #1932
    amugy a halálcsilagal egyszere csak 1 lövést lehet le adni mert tüzeltem és utána már nem lehetett ha ez igy van akkor elég el szurták ugy keletvolna meg csinálni hogy az is töltődjön mint a többi hajó spec funkciója !
  • Kövesdi A
    #1931
    nem tudjátok hogy bene vane a játékban a parancsnoki csilagrómbólo (tudjátok ami a 6-rész-ben bele csapodot a halál csillag-ba aszem ! de nem biztos !

    de jo lene a játékohoz egy mod-amivel ez a parancsnoki csatahajó is be keülne a játékba :)
  • vzst
    #1930
    ezt a cureromt egyébként h kell használni, és mit csinál?
  • reco
    #1929
    jo van na tudom csak akkor feltörés helyett mindig azt kellet volna irnom hogy átjáccani védelmet és akko többet kellet volna irnom és tényleg nem tud senki cheatet vagy trainert
  • bgabor
    #1928
    Hát ez az, az nem feltörés. Cracket másolni meg Cureromot és hasonlókat használni mindenki tud. Akik készítik a cracket, na azok törik fel a játékot.
  • Lockheed
    #1927
    Hmmm... Az nem feltörés ám! Az mikor feltörnek egy játékot és kapsz hozzá egy cracket na az igen!
  • reco
    #1926
    semilyen csapatnál nem vagyok én csak egy csávo vagyok aki otthon szépen magának feltöri a játékokat, azért a játék feltöréshez már értek már pár játékot feltörtem pl:battlefront 2,princ of persia, king kong, matrix pat of neo...
    jo azé nem magam találom ki hogy milyen modszerrel kell feltörni egy játékot meg nézem egy forumon azt porbálkozok