3132
  • Magnumrolcsi
    #2011
    Hi.
    Valaki tudna olyan 1.2 patcet adni ami nem vírusos?
    NOD32 mindig kiírja a vírust és nem tőlti le! :(
  • Csabye
    #2010
    Régóta vártam már ezt a gamet, de nagyon nagyot csalódtam benne. A dobozra simán ráírhatnák, hogy: 3 éves kortól ajánlott... Semmi kihivás, unalmas, unalmas, unalmas.... A Campaign-ban, közepes szinten most gyárthatok AT AT-ot, de mintha csak magamban játszanék. Minnél többet nyomom, annál jobban megerősödik bennem az a az érzés, hogy újra feltegyem az IG2-t.
    Gondoljatok bele, ha csak 1 pár dolgot tettek volna még bele a Galacticából..
    Diplomácia: Nem csak a birodalom és a lázadók lennének, hanem mondjuk 8 faj még mellette. Úgy mint a Digital Reality játékában. Övék lenne a bolygó, lehetne szövetségre lépni velük stb..
    Kutatás, fejlesztés: Ez a rész is nagyon hiányzik. Siralmas, hogy csak úgy magától lépünk szintet, ahogy haladunk előre a játékban.... Ott többféle kutatóközpontot kellett felállítanunk bolygóként stb..
    Pénz, bolygótípusok, épületek: Nagyon szegényes...

    Egy 5-6 évvel ezelőtti játékkal hasonlítottam össze a nagy Lucasarts legújabb RTS-ét. Tudom, hogy az úgymond vér stratégiákat nem mindenki szereti. De könyörgöm kedves Lucasarts, nem kellett volna ennyire Lightos gamet kiadni....
  • dave85
    #2009
    Ezt az infót én is megerősíthetem!:-)
    Előtte a 2. (1mp, kattintgatás-os módszert használtam), néha-néha ment is a játék....MOst viszont OK!:-)
  • MrSnake
    #2008
    Gyerekek! Nekem cool megy az 1.02-es patch-el!!!
    Crack ->> www.gamecopyworld.com !!! :)))
  • bazsi123
    #2007
    az atw-s? nekem jó volt. gondolom, azóta törölték a file-t. free tárhelytől ne várjunk csodát :-) próbáld a gamecopyworld-ot
  • matek24
    #2006
    Ennek a cracknek szar a linkje gebasznektek műxik,mert nekem ha ráklikkelek akkor 404
  • Gerbill
    #2005
    Ja akkor a Patch miatt van. Kösz
  • Gerbill
    #2004
    Nekem is ezt csinálja
  • kovecses
    #2003
    minek neked kompatibilitás...nekem simán megy mindenféle ilyen hüleség nélkül
    ja és a reload crack tökéletes de elötte fel kell tenni az 1.2 patchet meg át kell másolni az exe-t és a dll-t...
  • scorpeeon
    #2002
    nekem reloaded crack-el is ebszarik :( elindítom, már azthiszem h jó mert bejön a splash screen, erre kidob az asztalra
  • Rohamsisak
    #2001
    Hali, az a problémám, hogy a játék ugyan szaggat egy kicsit de játszható tökéletesen, nem is ez a gond hanem hogy a hang is recseg, ropog meg laggol is amikor beszélnek meg harcolnak, mit lehet ezzel tenni? patchek már fenn vannak, legfrisseb hangkari driver... Lehet hogy az a gond hogy a securom loaderban a win98-me compatibilitással futtatom(mert win 95 comp.-al nem akar menni)? Légyszi help! Köszi!
  • NeoMaN
    #2000
    vihetsz mindenkit akit legyártottál, aztán folyamatosan hívod az erősítést...
  • icewolf
    #1999
    a crack...
    olvass vissza... pénteken bekerül a faqba.
  • Realtibi
    #1998
    a secrum loaderes megoldásnál melyik a normális kompatibilitás???
  • icewolf
    #1997
    A pro játékdzinthez érdemes billenytűzet egér kombót használni...
  • icewolf
    #1996
    LOL
  • lalakov
    #1995
    Mint más stratégiai játékban, itt is el lehet játszani csak az egér használatával? Mert láttam, hogy be lehet állítani a billentyűzetet, de az nagyon bonyolultnak tűnik + nem tudom, hogy van-e annyi billentyűm:).
  • lalakov
    #1994
    Köszi, megy. Csak a patchet kellett megtalálnom:
    http://support.lucasarts.com/patches/EAW1_2.htm
  • Me0w
    #1993
    Varsz 10 percet es visszajon. A jobb felso sarokban folyamatosan nyomonkovetheted mennyi ido van meg hatra.
  • bazsi123
    #1992
    krekket köszi!! (linket is, elérhetőséget is, mindent :-D )
  • Ipsecsávo
    #1991
    Szavasztok !
    egykis segítség kéne
    A Geonosist kellene megtámadnom de elvesztettem
    Darth Vadert
    Nem tudom oda küldeni a bolygohoz

    elöre is köszi
  • asfa
    #1990
    láttam megtaláltam de előszőr pont oda nem néztem!mindegy már megy nem rossz játék!
  • balee4
    #1989
    Hát akkor elég vaksi vagy, mert egyből az elején találod...
  • Dns5000
    #1988
    mivel az a 2. amit az endornal csinaltak az mar tudott lonni hajokra, de ebben a gamaban csak az 1es van. Amit ugye Hothnal felrobbantottak.
  • icewolf
    #1987
    AMINT LEHET A CRACK KIKERÜL A F.A.Q.-ba...
    THX!!!
  • Kövesdi A
    #1986
    hát pl csatahajokra is lehesen vele tüzelni bár ahogy írta a srác hogy a játék csak a 4-részt eveleniti fel és lehet hogy az elsö halálcsilag csak bolygókra tudod löni emlékezünk csak vissza a 6részben a halálcsilag kilöt egy lázadó fregatot !
  • asfa
    #1985
    thx sorry nem láttam pedig benéztem!
  • Hyder
    #1984
    FAQ
  • asfa
    #1983
    tudna vki egy cd keyt pls?
  • Hyder
    #1982
    nálam ment
  • Dns5000
    #1981
    A rebellion keszito szerint pont az ellenkezoje tortenik, ott minden bolygon elkezdtek lazongani ha 1 bolygot kilottel. Ahol allomasokzik, ott lehet hogy kicsit le kellene nyugodniuk. De gondolj bele mindeki elkezd lazogani, odakuldod a halacsillagot es szossz egy bolygot. Ez milyen uzenetet kuld? Hogy ne lazongjanak? De mar lazongtak es HALAbiztozan jon a megtoras. Szoval csak 1 eselyuk van.
  • engine
    #1980
    A halálcsillag a félelemmel tartotta volna fennt a rendet a galaxisban.
    Azzal, hogy képes a totális pusztításra, ha kell. De nem hentre tervezték.
    Az elfoglalt területek lojalitását nagyszerűen biztosíthatod vele.
    Abban a szektorban ahol van, nem nagyon lesz lázadás önerőből.
  • lalakov
    #1979
    A cracket lehet használni a CloneDVD-s verzióhoz is??
  • Dns5000
    #1978
    pfff:P
  • Sir Quno Jedi
    #1977
    Biztos győzelem?!
  • Dns5000
    #1976
    Amugy az elso halalcsillag teljesn hasznavehetetlen fegyver volt a rebellioban, ha elkezdted irtani a bolygokat a sajat bolygoid is nagyon gyorsan ataltak az ellenseghez. Szoval csak ugy lehetett hasznalni ha az egesz galaxist kiirod vele, az neg nem szep dolog :P Es milyen gyozelem az ha nincs semmi amin uralkodni lehet :P
  • Dns5000
    #1975
    ehh es az mire lenne jo ha tobbet tudnal lonni a halalcsillagal? csak 1 bolygo van 1 csataban. Masra meg nem tud lonni csak bolygora. Csak a 2. halalcsillag volt kepes hajokra celozni.
  • Christian
    #1974
    feltettem a patchet, most már ok...:)
  • Christian
    #1973
    Mikor elindítom a játékot, kijön a star wars felirat, meg a fekete háttér, de utána kilép a progiból. Mi lehet a gond? Már többször ujratelepítettem. Service pack 2 is fent van. Windows xp pIV 2000mhz Geforce 4 Ti 4200 a konfigom.
  • balee4
    #1972
    Innen letöltheted, nem kell újra az egész game-t lezsedni:
    http://www.gameburnworld.com