3132
  • Zotya26Bp4
    #3092
    Sziasztok Star Wars Empire at War gold pack van meg. A Forces of Corruption elindul de amint bejelentkeztem a multiba megfagy. V 1.01.58931 08-07-2007 13:26.12
    Vista 32 Bit. Csak úgy volt hajlandó elindulni ha "GraphicDetails.xml" vacakoltam
    Ha valaki tud segíteni az jó lenne...
    Köszi sziasztok
  • engine
    #3091
    Eredetiben működik egész jól.
    A játék mechanika más tészta, tényleg nincs nagy különbség a játék módok közt. Minden játszható oldal a nyers erő elvét követi alapvetően.
    Próbáltak tenni ellene, de nem sok sikerrel - gondolok itt a kis mellék küldetésekre.
  • dronkZero
    #3090
    Eh, nagyon jó, miközben kerestem megoldást erre a bugra, találtam leírást egy másikról, amibe szintén beleszaladtam: Kashyyyk után a turbolaser torony technológiát ellopva nyílna meg az út a snowspeeder és az A-wing felé, de nekem nem történt ilyen. (Az első nekifutásra, aminek elbuktam a mentését a savegame faszkodás miatt, ott beadta az A-winget a lehetőségek közé.)

    Ekkora egy fos bughalmaz ez a játék?

    Kurvajó, háromból két starwars stratégia borzasztóan szar játék, egy meg játszhatatlanul bugos... :(
  • dronkZero
    #3089
    Hm, most hogy így belegondolok, mielőtt újrakezdtem a játékot a mentéses szarakodás miatt, akkor pont ugyanitt tartottam a sztoriban. Az Interdictor-os küldetés után fossa össze magát a játék, onnantól kezdve vannak gondok a mentéssel. Lehet valamit kezdeni vele, vagy mostantól szokjak hozzá, hogy 3-5 perc egy mentés, és néha fagyi?
  • dronkZero
    #3088
    Ja, és szerintetek az mitől lehet, hogy a játékban a mentés eszméletlenül tetűlassú? Amikor először játszottam vele, akkor jó volt. Aztán elkezdte ezt a "három percig szarakodok minden egyes mentésnél, aztán vagy lefagyok, vagy nem" játékot. Ez volt szombaton. Vasárnap egész nap végig fasza volt, normálisan, századmásodpercekben mérhető ideig tartott a mentés. Ma meg megint baszakszik. Miéééééért?
  • dronkZero
    #3087
    Aktuális sztárwarszos rákattanásomban letöltöttem ezt a cuccot a hétvégén. Eddig kimaradt valahogy...

    Kár, hogy nem jön át a lázadás fíling... Nem lázadás ez, hanem totális háború. Semmi sunnyogás, semmi "jaj, meg ne találjanak a birodalmiak", gyalugép üzemmód teljesen. Fél galaxis már az enyém, a Halálcsillag meg még csak egy kósza pletyka a sztori szerint... A küldetésben, ahol jött egy ISD, két VSD, meg négy Interdictor, és elvileg menekülni kéne előlük, úgy pofánvertem a "nagy, elrettentő" haderőt, hogy a fal adta a másikat, halomba lőttem mindet veszteség nélkül.

    Egyébként egész korrekt kis játék, ezen az apró problémán túllépek, akkor semmi gond nincs vele.
  • SaGa Jr
    #3086
    Akkor ne használjátok a magyarítást Steam-es verzióhoz mert nem ahhoz készült. A Steam más szerkezetet használ így felesleges eröltetni olyan dolgok telepítését ami nem ilyen verzióhoz készült.
    Nagyon egyszerű így is a játék nyelvezete és a lényeg meg tőmondatokban le van írva és bármikor elolvasható (a duma meg csak körítés), így a magyarítás teljesen el is hagyható.
  • Daell Drow
    #3085
    En is meg vettem, es nekem is ez lenne a problemam.
  • mooo
    #3084
    Hali!

    A Steam-es verzióra valahogy rálehet rakni a magyarítást?

    A magyarítás oldalán ezt olvastam:
    "Ahhoz, hogy a Gold Edition változat alatt működésre bírd a magyarítás telepítőjét, a következőt kell tenned: keresd meg a játék telepítési mappájában a LaunchEAW.exe fájlt! Itt hozz létre egy Update1_5.txt fájlt (Sima Jegyzettömbös szövegfájl is jó lesz, mérettől függően, csak MINDENKÉPPEN ez legyen a neve!). Ezután már tudod telepíteni a magyarítást, mivel a telepítő részben ezt a fájlt ellenőrzi..."

    Ezzel az a baj,hogy nincs Launcheaw.exe file.Sima sweaw.exe van,ott létrehoztam az Update1_5.txt-t,de így is azt írja,hogy nincs telepítve a játék és nem lehet rákattintani a telepítés gombra.
  • SaGa Jr
    #3083
    Nem, a SMG launcher az EaW játékokhoz való és azok modjainak indítását és szortírozását végzi.
  • Majesty
    #3082
    Köszi a választ!
  • tlafko
    #3081
    Köszönöm kedves SaGa Jr! Nekem ez is válasz, értem is, hogy mit mondasz, még akkor is, ha szégyenszemre lebuktam: rossz fórumon járok. Valóban a Total War féle játékra kérdeztem.
    A válaszod persze tökéletes volt, tudom mit kell tennem.
    Mégegyszer köszi.

    Ja, ez a SMG launcher oké nekem is?

    T
  • tlafko
    #3080
    Köszönöm kedves SaGa Jr! Nekem ez is válasz, értem is, hogy mit mondasz, még akkor is, ha szégyenszemre lebuktam: rossz fórumon járok. Valóban a Total War féle játékra kérdeztem.
    A válaszod persze tökéletes volt, tudom mit kell tennem.
    Mégegyszer köszi.

    T
  • SaGa Jr
    #3079
    A STEAM-es változattal sok modnak van baja, mert nem lehet normálisan telepíteni hozzájuk a modokat, meg egyes elemeket máshová pakol és így nem találja majd meg az alapokat a mod.

    Azt megnézted hogy a mod melyik játékhoz való? EaW vagy FoC? Nem mindegy a dolog. Előbbinél a Gamedata könyvtárban kell létrehozni egy Mods könyvtárat és abba tenni/telepíteni a modot, a másiknál a főkönyvtárban kell létrehozni a Mods könyvtárat és abba pakolni a modot.
    Emellett nem árt leszedni egy modkezelőt (mondjuk a SMG launcher-t) amivel kiválaszhatod hogy a meglévő modok közül melyiket akarod játszani és így nem kell az alapjáték filejait lecserélned, nem lesznek működési problémák.

    Sokan ott rontják el, hogy nem a megfelelő helyre telepítik a modot (ha önkicsomagolós) vagy nem olvassák el a leírást és így nem derül ki számukra hogy melyik játékhoz van a mod. De az is előfordul nem egy régebbi modnál hogy nem a legfrissebb, 1.05-ös EaW-hoz vagy az alap FoC-hoz készültek, hanem egy régebbi verzióhoz és ezért nem működnek. Ezekel ellenőrizd le alaposan. Mint ahogy azt is hogy ténylegesen mod vagy valami egyéb, moddereknek készített kiegészítés amit leszedtél (modellek, hangok, skinek, effektek).

    Egyébként ez melyik mod pontosan? Mi a pontos neve (mert Darth mod 6.2 az csak az Empire:Total War nevű játékhoz van és ez nem annak a játéknak a fóruma, mert ez a Star Wars Empire at War fórum ami eleve SW játék, míg a Darthmod az speciel egy másik játékhoz készített SW mod).
  • SaGa Jr
    #3078
    Készíts modot arra valók a plusz modellek.
    Vagy a meglévőknél átírod a kinézetükre vonatkozó hivatkozást, hogy az új modellekre mutasson.
    Pontos menete le van írva kismillió modder oldalon. Mondjuk kezdd az everything eaw oldalon a böngészést. Ott van külön ilyesmivel foglalkozó modding részleg.

    Egyébként meg xml fileokban kell átírkálni és/vagy társítani a dolgokat.
  • Majesty
    #3077
    Sziasztok!

    Tudja valaki hogy kell be rakni a jatekba uj egysegeket.Letoltotem egy par modelt csak nem tudom hogy kell haznalni oket.Ötlett?
  • tlafko
    #3076
    Sziasztok!

    Legális Empire példányom van, steam meg minden működik, frissül, ami kell meg van. DE! Telepítettem ezt a darth mod-ot, nem tudom hogy hogyan működik, egyrészt. Másrészt letöltöttem a 6.2 verziót, azt meg végkép nem tudom használni, mert RAR-ban hibásan csomagolja ki.
    ÉPÍTŐ jellegű segítséget kérek, ne hülyézzetek le, légyszi. Nem volt időm 1 év fórumozást átböngészni, friss információt szeretnék. Aki segít ,annak nagy köszönet.
    Üdv
  • underground2
    #3075
    azt tudom, de a játék alatt hogy tudom behozni?
  • cikasz
    #3074
    Sehogy. Magyarországon nincs live!
  • underground2
    #3073
    sziasztok!
    A live-ot, hogyan tudom bekapcsolni játék alatt?
  • pirospeti
    #3072
    köszi

    használtam de nem találtam

    de mégegyszer nagyon szépen köszi
  • SaGa Jr
    #3071
    Legközelebb talán használd a google-t is, mert bőven van találat a keresett mododra.
    Csak beírtam hogy EaW all era mod és mindjárt jöttek a linkek...

    A ModDB-n meg van külön oldala is ahol van link letöltéssel.
    All Era mod letöltés
  • pirospeti
    #3070
    sziasztok

    keresek egy all era (mega) nevezetű modot de sehol nem tom letölteni
    vagy 1 éve keresem de semmi

    ha valakinek megvan vagy tud egy linket írja má le legyen szives vagy vegyen föl msn-re
    címem: [email protected]
  • lightjack
    #3069
    üdv mindenkinek. remélem még él a fórum. annyi kérdésem lenne hogy ha letöltöm a game-t akkor tudok online multizni? nemtom h érdemes e ezér megvennem... ötlet?
  • Julius Caesar
    #3068
    Hali

    Amikor behívom az erősítést ott hogyan tudom állítani az irányt. Theát h PL a csillagromboló orra merre álljon, mert sokszor elég rossz az irány, pl kiugrik egy cirkáló és csak a hátát tudja mutatni. Vagy a vadászok szembe vannak egy fregattal. Ötlet?
  • Aza
    #3067
    Csak, ha valaki tud angolul:)

    Best Answer - Chosen by Asker
    I am one of the Modder of this Stargate Mod. It is a bug with Version 1.0/1.1. I am sry. In Lan/Inet it is not possible to play with more than (!)3(!) player. If you want to play stargate empire at war in Lan you have to play with the Final 0.8, wait for the community Patch or our new Projekt Stargate - Empire at War Pegasus Chronicles for Forces of Corruption(Addon of Star Wars Empire at War).

    For more Infos please visit http://www.moddb.com/mods/stargate-empire-at-war .

    * 1 year ago
  • Aza
    #3066
    Nah akkor a Stargate-eseknek mondom, mindenhol olvasgattam és sajnos az 1.1 es és 1.0 ás sima(nem FoC-ös) mod ami 600megát foglal, csak h tudjuk melyikről beszélek, nem mükszik lanban. Ez egyfajta bug amit nem voltak képesek megoldani és ami nagyon-nagyon idegesít engem is. Viszont a 0.8 as verzsön az megy lan-ban csak ott meg nekünk valamiért a játék közepén kilép, "Syncronizing error" címmel. Tehát nem tudunk játszani :( viszont ez csak space battle a ground battle az megy simán 0.8 assal de a fent említetteknél nem. Most láttam 0.9es verziót azt próbálom most majd levarázsolni valahonnét, és kipróbálni + a pegazus krónikák beta verzióját próbálom majd ki hátha...Meég 2 dolog:). Nem tudjátok van Atlantis a sima starge empire at warhoz? Mármint Atlantis mint űrhajó? Esetleg valami mód vagy map? a másik nekem is jól jönne hogy a unit-ok számát korlátlanná tehessem :) erre valaki javaslat? ha nem akkor átíratom haverral, de az meg sok időbe telik:)

    Thx a válaszokat, akinek meg segítettem annak meg szívesen!
  • tttttom
    #3065
    Mert hiába kerestünk haverral és sehol se találtunk. :D
  • tttttom
    #3064
    Helló!

    Valaki segítene?

    Haverral szeretnénk játszani hamachin. :) Mükszik is meg minden. Csak keveseljük a hajók és a szárazföldi csapatok számár mait mi csatában használhatunk. :P

    Vagyis a popcatet keveseljük. :D

    A Forces of Corrptionhoz keresnék ilyen modot. Ami végtelenre nyomatja a beküldhető egységek számát. :D
  • Swarczi
    #3063
    Tessék egy link(lehet h későn)
    1.5
  • veterán
    #3062
    Sziasztok meg tudnátok mondani , hogy a republic at war módot honan tudnám leszedni
  • butcher20
    #3061
    elvileg azt jelenti hogy fenntvannak.. de nem a legújabb patch az 1.05? én ennél újabbat nem láttam pedig a magyarítás az 1.5-öt kéri
  • butcher20
    #3060
    sziasztok!!!

    első kérdésem az lenne hogy miért nem látszik a kezelőfelület a kiegészítőben? se kampányban se tutorialba sehol pedig az alapjátékban normálisan látszik az egész de a kiegben egyáltalán semmi:S

    másik kérdésem leszedtem a patcheket de hogy tehetem fel? Mindig azt írja Star Wars empire at war is already up to date!!! the game data is more recent than is update..

    előre is köszööm a segítséget..
  • harcos95
    #3059
    kösz nem tudtam
  • engine
    #3058
    Ez állat :)
  • cikasz
    #3057
    ne m bizt os hog y tud ju k teket pegpo nda ni
  • vlacika
    #3056
    szeret ném meg tutnia a star wars empire at war tele pitö kodot
  • bgabor
    #3055
    Azt tudod ugye, hogy a kiegészítőben gyárilag benne van? Az alapba pedig nem lenne túl hiteles berakni az idővonal miatt.

    De gondolom van readme hozzá, amiben le van írva mit kell csinálni vele.
  • harcos95
    #3054
    cs
    letöltöttem a ssd modot(super star destroyer)és nem tom h kell berakni az empire at warhoz.
    aki tud az segizzen már köcc
  • Yurij
    #3053
    Akkarom mondani BestSeller Series Gold Pack