3132
  • Andrejka
    #2091
    nekem az megvan de a játékot azóta sem tudtam felrakni

    nem tudom milyen progival lehet ezt a formázumot beolvasni: BWI.
  • reco
    #2090
    ezek vannak a bonus disc-en:Concept art-ok háttérképek képernyö frissitők és a legjobb 5 darab bonus pálya
    ugye bár mind az empire at war-hoz
  • reco
    #2089
    nekem meg van a bonus disc de még nem probáltam ki mi van rajta
  • Magnumrolcsi
    #2088
    Elsőnek a patchet kell felrakni utánna a cracket.
    Nekem úgy indult el.
  • lammaer
    #2087
    Gépelés rulez: szóval "használj cracket" :)
  • lammaer
    #2086
    Használ cracked, akkor nem kell a védelemmel szórakozni.
  • lammaer
    #2085
    "Minden lézer, hangár, a helyén van, és tökéletesen működik."

    Na, azért elfogultnak nem kell lenni, egy ISD-n nem 5 lézerágyú van :)
    Igazság szerint kezdetben nekem se nagyon jött be a játék, de ahogy haladok az imperial kampányban, valahogy jobban kedvet kaptam hozzá. A földi harcokat mondjuk automatán nyomom, inkáb vesszek egy rakat egységet, minthogy az elég khm... egyszerű csatákat erőltessem, de az űrharc az elég szimi. Ez se bonyolult, de talán pont ezért jó egy könnyed játékra. Ami nagyon nem tetszik az az utánpótlás rendszer, a szárazföldi harcban a minimalista épitkezés (azért ne már csak két helyre rakhassak tornyot) meg az, hogy a védekezésben az AI ontja magából az egységeket... Az nagyon nem kéne, mindenki azzal harcoljon amit legyártott. Na meg az, hogy tömegével hullanak a star destroyerek meg calamari cruiser-ek a harcban és 1 nap alatt újakat lehet épiteni helyettük.
    Az űrjharc 2d megoldása is megszokható, bár a hajókat pozicionálni elég gázos, akárcsak a nagyobb tankokat.

    Szóval összességében végülis nem rossz game ez, egyszerű de szórakoztató egy darabig. Mondjuk a multi részét nem tudom elképzelni, mi lehet jó benne... ahhoz már szvsz túl egyszerű, kevésnek tűnik a variációs lehetőség benne, mivel a nagyobb hajók/tankok mindig jobbak, ergó az nyer akinek több nagyobb cucca van.

    Egy pár aprósággal nagyon fel lehetett volna dobni. Pl:
    - egységeknek viselkedés beállitás (hold position nagyon hiányzik)
    - nagyobb űrhajóknál/űrállomásnál a fegyverrendszerek kicsit részletesebb irányitása (kicsit Nexus jelleggel, de azért nem annyira perverzen. Mondjuk lehetőség arra hogy megadjam a fegyvercsomópontoknak a célokat. Hova tüzeljenek az ionágyúk, hova a rakéták, hova a turbólézerek)
    - birodalmi hajóknál és az állomásoknal a vadászok kiküldésének kézivezérlése (én mondhassam meg mikor/milyen gépek jöjjenek ki a hangárból)
    - upgrade lehetőségek kiterjesztése: taktikai harcban ugyebár az űrállomásokon van ilyesmi, na ezt lehetne kibőviteni a stratégiai képernyőkön némi kutatással
    - egy kis RPG jelleg bevezetése a nagyobbhajóknál (szintlépés meg hasonlók mint pl a Ground Controlban)
    - űrcsatánál - ha már limitálták hány egységem lehet - én mondhassam meg kik kezdik a meccset. Ez nagyon hiányzik nekem a kampányban.
    - a spéci egységekkel (p fejvadászok) némi szabotázs elkövetése.
  • Tom Tom
    #2084
    nagyon zsír a game!!!főleg az űrös részek tetcenek amikor van 4 Csillagrombolóm...nem lehet valahogy beállítani hogy ne korlátozza le a max egységek számát?Valamikor olvastam hogy van hozzá egy bonus cd.Azon mi van?
  • a.carkey
    #2083
    *... is lehet.
  • a.carkey
    #2082
    Nem 20! A reinforcement érték 20. Ez azt jelenti, hogy egy-egy űregység több pontos.
  • JohnnySmith
    #2081
    "földi csatát kezdeményezni, ha tudsz" hát ezaz...
  • AOW
    #2080
    Nem tudtok arra valamit,hogy miért csak 20 egységem lehet?
    ez is 1 bug vagy mindenki így van ezzel a skirmih mód űrcsata résznél?
    és a skirmish módban nem lehet leszálni a bolygóra,és a kamera nézetet is odavinni?
  • engine
    #2079
    Hogy elfoglaltad, nem jelent semmit - azt hiszem. Vadert kell odavinned, némi kisérettel és földi csatát kezdeményezni, ha tudsz.
  • peluy
    #2078
    Nekem nem indul. Hiába próbálom a FAQ-os dolgokat nemkem nem megy.
  • Andrejka
    #2077
    vicc volt persze hogy az
  • Andrejka
    #2076
    nem ez egy szerepjáték
  • ÁCHIM PÉTER
    #2075
    ez egy sratégiai játék?
  • JohnnySmith
    #2074
    De most mit csináljak (mert biztos hogy bugos lett) mert mint látod már mindent elfoglaltam amit tudtam, ráadásúl a Kashykkkot is teljesen beépítettem...
    Fura hogy nem tudok mit csinálni. Ja és küldit nem is tudtam elkezdeni, szal iszonyat hogy úgy nyomta a videót hogy nem is adott lehetőséget hogy megcsináljam....
  • engine
    #2073
    Annyi pontosítással, hogy ki kell nyirni/sebesíteni Solo-t. Legalábbis hard-on.
  • Fenrir
    #2072
    Azt a küldetést véletlenül megcsináltam, sietni kell az elején mint állat. Gyorsan lepakolod Vadert meg egy csomó rohamosztagost és AT-ST-t és rusholsz fel északra a börtönökhöz, az egyiknél megtalálod Solot is aki menekül mikor meglát. Ennyi is volt a küldetés nagyjából...
  • bgabor
    #2071
    Nekem egész jónak tűnik. Bár valóban még csak félkész a program(a verziószám szerint), a multiplayer és a skirmish rész tökéletesen működik. Benne van az összes létező SW hajó, méghozzá gyönyörűen és bugmentesen modellezve. Minden lézer, hangár, a helyén van, és tökéletesen működik. Hangeffektek is mind. Egyedül az SW zene nincs még benne. Nagyszerű munka. Én még ilyen szintű kidolgozottságot nem láttam modban. A progi azért félkész mert lesz single player hadjárat része is, de az még nincs kész.
    Kell hozzá az 1.1 es Homeworld2 patch.

    Csináltam képeket is, be is linkelném őket, de ez a gagyi fórum tiltja a képlinkelést a képfeltöltés.hu-ről, még URL-ként is. A fórum saját képfeltöltési rendszere meg szart sem ér a 200kbyte- os méretlimit miatt.
  • JohnnySmith
    #2070
    Nekem ilyen problémám van (sajna)
    Szal Kasyykon kéne megakadályozni hogy Solo kiszabadítsa az átkozott Vukikat, de vagy bebugzott a progi vagy valamit nagyon nem jól csinálok (2x láttam a videót hogy kiszabadúlnak) de nemtom mit lehetne még....
    Kínomban már minden bolyót amit tudtam a fennhatóságom alárendeltem (nem kis erőkkel) Pénz is jön dögivel,csak a játék nem megy tovább és hősöm is csak Vader van... :(((
  • Ipsecsávo
    #2069
    A Mon calamari bolygon mitkéne csinálni R2D2 val
    ha eljövök a bolygorol nem tudok vissza menni
    legyszi segítsetek
  • icewolf
    #2068
    F.A.Q. FRISSÍTVE!
    újjítások: Crack letölthetősége, próbáltam áttekinthetőbbé tenni. És nagyrészt minden igényt kiszolgálni... ha valami nem került bele, elnézést. Írjátok meg privátban.
  • bigfoot
    #2067
    ahogy a faqban le van írva
  • Finkoo
    #2066
    van aki dolgozik és van aki nem... kinek mire van ideje...
  • Fenrir
    #2065
    Én kijavítom neked csak töltsd fel a javítottat helyette...
  • icewolf
    #2064
    Haggyátok abba, mielőtt flame lessz belőlle... Ha hiba van, az az én hibám... vagy a bemásolt szövegért amit a fórumból szedtem ki... kész. se időm, se energiám most ezzel foglalkozni, mindjárt kész a frissítés. Aztán mehetek másik két projectel foglalkozni... úgyhogy légyszives. Szívesen csinálom, a kritikának is van helye, de az időmbe nem fér bele minden.
  • Fenrir
    #2063
    Ezt most nekem szántad? Ha igen akkor engem idézzél...
  • Finkoo
    #2062
    a helyesírásnak az ember fejében kell lennie, és nem egy programban... ha nem tetszik valami, akkor írd le, hogy mi az... ha meg hülye vagy a magyar nyelvhez, akkor inkább ne tegyél értelmes javaslatokat... ez amúgy sem az a topic...
  • Richard90
    #2061
    A zenéket valahogy ki lehet másolni??
    Ha igen hogyen?
    THX
  • Andrejka
    #2060
    a halálcsillaggal lehet bolygókat pusztítani?

    csak úgy bármikor?
  • Fenrir
    #2059
    Ha lehetne egy megjegyzésem:

    A faq-ot azért érdemes lenne átnézetni egy Word helyesíráselemzővel, ebben a 2.0-ás verzióban már viszonylag kevés benne a hiba, de így is eléggé sok van benne.

    pl: előrre, betűt

    A faq második része pedig teljesen ékezetmentes. :)
  • mohamed
    #2058
    Ha szabad megkérdezni, hogy csináltad?
  • icewolf
    #2057
    igen... de mail-t még ne küldjetek, mert nem megy a jobmail...
  • bigfoot
    #2056
    tényleg faq ba ma lesz a crack??
  • bigfoot
    #2055
    enyim is onnan még is megy
  • mohamed
    #2054
    Én a majom..ról szedtem le, de nem sikerült müködésre birni
  • Fen3gyerek
    #2053
    nem
    ftpről húzigáltam 1000L :D ingyé ;P
  • Andrejka
    #2052
    volt valaki aki ezt a játékot torrentről szedte le?

    mert ha igen plíz mondja meg