3132
  • icewolf
    #2171
    Ez a 2 cd-s verzió nem rip! Szerepel a Wanadoo-n is! Ha meg Dvd-s verziót akarsz fizess. de ez is ugyanúgy működik mint a DVD-s...
  • MrSnake
    #2170
    Na azért ez durva, megszűnt valamér a reinforcements opció!! Mind űr, mind földi csatáknál!!! Nem lehet hívni, letesz egy tankot azt a többi meg orbitról nézi!!
    Látott már valaki ilyent????? :(
  • icewolf
    #2169
    E-mailben nem is tudnál zaklatni, mivel a jobmail-es címem kb két hete nem aktív, a jobmail-nél történt rendszerösszeomlás után. úgyhogy no problem... tehát pontosan mi a baj azzal a linkkel? vagyis a gammel? RIP? nem hinném, mert akkor nem 2 cd lenne... de majd megnézem.. azért köszi.
  • Csabye
    #2168
    © lammaer: Nyugi, többet már nem zargatlak.. :)
    Szal azt értem h. mit mond a küldi: Állítsak össze egy flottát Vaderrel, + szükséges Start Destroyer is. A gond az h. nemtudok Star Destroyert csinálni, hiába van meg a 4. szintű űrbázisom. Enélkül meg nem megy a küldetés...
    ISD-t hol/hogyan lehet csinálni?
  • Neoncsoves
    #2167
    Szia Zsoc! Tudom e-mailbe zaklassanak, de az a 2 CD-s RIP:( És én a DVD-s verziot szeretnék szal vmi warez (bocsi hogy warezolok) wanadoo oldalt aki ismeri és van jelszava hozzá az adja meg legyen szives meghálálnám csak nincs pénzem :'( és akinek van 1 felesleges kódja az privibe küldene jelszót? Köszi előre is..
  • Gerbill
    #2166
    Kösz azóta már rájöttem.
  • tbundy
    #2165
    le kell bénítani a shuttle-ket a spéci tűzerővel, h ne tudjanak elmenni, majd a hőssel begyűjteni őket. (remélem erre a küldire gondoltál :P )
  • Richard90
    #2164
    Elsőnek rakd fel az 1.02 updatet és utána crakkeld meg a reloded féle krekkel

    (és frissítsd ha lehet a videokártya drivert)
  • Cactus
    #2163
    Jó, akkor help me :D
    Mér van az, hogy elindítom a játékot és fehér képernyő...Proci 100on, vártam már 10 percet is, de semmi. Havernál dettó. Crackel is meg curerommal is. Ötlet?
  • Gerbill
    #2162
    A lázadóknál azt a feladatot hogy kell megcsinálni mikor egy csomó y-wingel kell megtámadni egy aszteroida mezőben lévő convoyt?
  • icewolf
    #2161
    úgy néz ki bevállt a F.A.Q. ugyanis szinte teljesen megszüntek a "Hogyan..." című kérdések... De még a "honnan lehet..." is. Elhalt a topic...
  • Cimbi
    #2160
    Sziasztok

    Nem tudtok olyan modot a játékhoz amiben benne vannak az EPIV utáni cuccok?
    A realizm modot valaki föltette?
  • lammaer
    #2159
    A #2113-ban lényegében leirtam a Leiás küldetést. Legalábbis ahogy nekem zajlott.

    Apropó: a #2108-ban összekevered a Star Destroyert (Csillagromboló) a Death Starral (Halálcsillag). TEhát, a Leiás küldetéshez Star Destroyer kell, Death Star akkr még nincsen is. Az (I)SD-nek van vonósugara (speciális képesség), ami képes asszem megbénitani a kiszemelt hajót. Gondolom igy kéne elkapni Leia gépét, de mint előzőleg is irtam, nekem ilyesmi nem kellett. Amikor el kell bújni a nebulákban a flottáddal, bújj el egy ISD-vel valahol ott, ahol Leia hajója jön, aztán amikor az akció jön, nyomj rá vonósugarat. Más tippem nincs, de ha valakinek ment rendesen ez a küldi, megoszthatná a kollégával a megoldást :)
  • lammaer
    #2158
    Ilyet még nem is láttam - valaki (mod) csak úgy beleirhat másnak a hozzászólásába? Azért ez szerintem elég durva... Egyébként ki a mod itt?

    Megjegyzem a 2144-ben éppen jól irta....
  • Ryleh
    #2157
    nah...látom..már télleg kifulladt a game....eddig a (joggal)game fikázása,mostmár egymás fikázása a téma....
  • Me0w
    #2156
    Jolvan csabika. Ird ahogy akarod. De ne felejtsd az eket levenni a John Deererol ha diszkoba mesz!
  • Prof William
    #2155
    A gonoszok? Akkor te biztos azokr a mocskos lázadó söpredékre gondolsz akik veszéjeztetik nagy birodalmunk békéjét! :)
  • Csabye
    #2154
    Lammer: Leiás küldiben segits plz!
  • Csabye
    #2153
    Meow: Úgy írom Wédert ahogy teccik... elmehetsz a sunyiba. Nagyokos.

    Mod szerk: utolsó figyelmeztetés. Nem leszel nagyobb gyerek azzal, hogy direkt szítod a kedélyeket.
  • kisviku
    #2152
    Nah,szóval végigtoltam a Lázadókkal is.
    A végén meglehetősen felgyorsultak az események,amikor megszereztem a Mon Calamari Cruiser terveit a birodalmi bolygóról Han-nal és Csuvi-val (direkt írtam így).Alig maradt időm kipróbálni csatában, máris bekeményít a Birodalom.Előbb jön Piett Admirális egy nagy flottával lezúzni a Mon Calamari bolygót, aztán elindul az a nagy szürke űrállomás...mi is az...valami Desz Sztár...
    Viccet félretéve, elég rendesen lekapta egy pár bolygómat, alig volt időm evakuálni.De újabb "titkot" véltem felfedezni mindeközben.
    A Birodalom elfoglalja egy bolygómat, na mondom megyek visszavenni.KÁBÉ FÉL PERC (!) ALATT ÉPÍTETT A GÉP EGY 5-ÖS SZINTŰ ŰRÁLLOMÁST az én előzőleg általuk lerombolt helyére.Jéééé!Ilyet hogy lehet?Mert nekem legalább negyed óra...
    Kábé öt-hat bolygó megsemmisítése után jön az üzenet, hogy Luke-kal le lehet zúzni a Halálcsillagot, ha életben marad.
    Picit az a baj itt, hogy túl gyorsra sikerült a vége.Túl hamar jönnek ezek a részek egymás után és alig van időm élvezni, hogy a legmagasabb technikai szinten végigviszek egy jó űrcsatát.
    Amúgy kelemes órákat töltöttem el véle.
  • kisviku
    #2151
    Lehet, hogy Ő a Wéber Gyurkára gondolt...
    (Szia Gyuri,Kata vagyok,van még egy lábad?)
  • Gerbill
    #2150
    Most újra kezdtem de a Lázadókkal és a kameraállást is kezdem megszokni, (bár elég idegesítő mikor tíz egységet viszek le akkor alig tudom kijelölni őket) szóval egyre inkább kezd megtetszeni.
  • icewolf
    #2149
    A "gonoszokkal"... LOL. Na jó. Nem bántok senkit.
  • Fenrir
    #2148
    Akkor marad a pasziánsz...
  • reaper4
    #2147
    wazz srácok a 2. pályán voltam a "gonoszokkal" a kampányban amikor úgy döntöttem h soha többet :( . pedig teccett a game de amikor folyamatosan támadnak (ízin) és semmit (szinte) nem tok csinálni elmegy a kedvem :( kár érte. mi lehet hard-on? sok stratégiát végignyomtam már de áááááááááá :)
    sajnálom
  • Me0w
    #2146
    Felreerted :) A Mod irt bele az uzenetbe mert ez a szerencsetlen idiota megint W-vel irta Vadert.
  • lammaer
    #2145
    Játszom az agyam.... ez jó... hát tudod ki segitsen neked. Szenvedj akkor...
  • Csabye
    #2144
    © lammaer: A Leiás küldinél van a gondom. Egyszerűen nem engedi megtámadni a bolygót. Sem Vaderrel, sem nélküle...

    Mod szerk: hiába játszod az agyadat, ha sokáig direkt rosszul írod és direkt borzolod a kedélyeket akkor még akár egy kis pihenőt is kiharcolhatsz magadnak.
  • sWbFII
    #2143
    A FAQ-ban már "4 NAP ALATT" is letölthetem.-azthiszemmegvárhatom,mígbeszerelikazADSL-t.
  • sWbFII
    #2142
    Ki mondta,hogy csak 10000-ért lehet megvenni?!
  • lammaer
    #2141
    A Leiás küldetést már lenyomtad?
    A következő küldiben (Alderaan), amikor már van "haláloscsillagod" csak ki kell tartani amig az idő lejár. Akkor klatty a ditsztárra, és van egy bazi nagy kapcsoló, amit szépen átkapcsolsz és voila, kész vannak az aszteroidák. Ha jól emlékszem.
  • lammaer
    #2140
    Akkor inkább legyen Veder, annak még értelme is van
  • Kandurex
    #2139
  • Me0w
    #2138
    MEgegyszer beirod hogy Weder... VADER te szerencsetlen abortuszmaradek
  • Lockheed
    #2137
    Darth VADER...
  • Csabye
    #2136
    © lammaer: Próbáltam én már megtámadni a bolygót Wederrel+flottával, Wederrel magában, Weder nelül, de mindig benyomja a szöveget...Nemtudom mi lehet a gond. Vki segitsen plz!
  • bgabor
    #2135
    Szerintem meg nem. Okostojás.
  • JohnnySmith
    #2134
    Ezzel vitatkoznék, de nem fogok. Nekem biztos nem éri meg a 10ezret.
  • icewolf
    #2133
    Nagyon is sok játék megéri a 10000 HUF-ot.. a játékélményért... Doom 3, HL 2, Diablo 2... sztem ez a játék is ilyen, mert nem rossz, és szórakoztató.
  • icewolf
    #2132
    F.A.Q. FRISSÍTVE!
    Bekerült a meglepi. Bár sztem csak azok fognak neki örülni, akiknek még nincs meg a játék... de legalább ez is bent van a F.A.Q.-ban.