3132
  • engine
    #2211
    Nem egészen blokkolni kell az ugrást, szóval a gravitációs generátort kapcsold be, mikor elő jössz a nebulából.
    Különben meg lép a korvett, ha jól emléxem.
  • Kövesdi A
    #2210
    aha köszi a segitséget meg probálom most igy csinálni hátha sikerül !!
  • tbundy
    #2209
    elég ha túléli a pályát az interdictor, mert a csillagrombolóval kell elkapni a hercegnőt
  • Kövesdi A
    #2208
    és mit csináljon az interdictort ? meik funkciót kapcsoljambe vagy támadjam meg ?
  • baritom
    #2207
    Én azt hittem, hogy csak egy raid flottát vihetek magammal. Ha többet vittem, akkor más pálya jött be, valami erdős, szigetes.
    Te odavitted az egész flottádat?
  • Gerbill
    #2206
    Hát az elég nehéz volt. Asok hülye pilóta mindig legelől ment és legyilkolták őket.
    Na szóval én így csináltam:
    1. Lehoztam annyi egységet amennyit bírtam.
    2. A pilótákat a kezdőpontnál hagytam egy kisebb egységgel
    3. A többiekkel végigirtottam a terepet a második elfoglalható állásig
    4. Ekkor már 10 egység hozható le, egyet lehoztam még a pilótákhoz másik négyet meg a csapathoz
    5. Eljutottam az X-wingekig aztán a pilótákat is elküldtem oda.
    6. Ezután már csak a légvédelmi lövegeket kell kiirtani.
    ui.: Nem árt ha jó nagy flottát viszel magaddal
  • baritom
    #2205
    Sziasztok! Lehetne egy kérdésem? A felkelőkkel vagyok, de nem tudom az elején megszerezni az X-Wing-eket. A terveket már elloptam a droidokkal, de a következő küldi, amikor a pilótákat be kell ültetni az X-Wing-ekbe, egyszerűen nem megy! Meg tudná írni nekem valaki, hogy hogyan kell azt a pályát megcsinálni?
    Köszi mindenkinek!
  • engine
    #2204
    Még mondja is a parancsnok, hogy amint lezúztad a kalóz flottát, utána rejtőzz el a "ködben" - így nem vesznek észre az érzékelők.
    Amikor megkapod a jelzést, hogy bezárult a csapda, akkor gyorsan elő kell hoznod 1 interdictort mielőtt meglép a préda.
    Ha megfelelő erőket viszel, akkár át is válthatsz mozi nézetbe miután kihozod a lovasságot :)
  • EnigmaHarlequin
    #2203
    Nem csináltam még Empire küldit de van egy tippem lehet el kéne fogni a hajót az egyik hajód különleges képességével
  • EnigmaHarlequin
    #2202
    Sziasztok lenne egy /pár/ kérdésem állítólag a játékbn a IV V VI rész csatáit lejhet megvívni igen ám de ha elpusztítom a halálcsillagot akkor már nincs Hoth bolygós küldi sem endoros amire számítabna az ember mert ez így csak a Yavin 4 mellett aratott győzelmet figyelembe véve a Iv rész azt passz.... lehet hogy az gáz hogy a yavinnál nekem szét lett lőve a bolygó és csak utána pusztítottam el a death Start de nem hiszem hiszen bejön a nagy vidijo amikor a lázadok nagy serege álldogál a hősöket pedig kitüntetik ja Mon Mothma is feldobta a pacskert mert a Yavinon volt amikor szét lőtték szval a kérdés a Rebel küldi ott meg is szünik? Akkor egy másik egy küldetésben mon Mothma valamit gagyerászik a Leia Organa ról a tantive 4 es /lehet rosszil írtam/ bolygónál valamit ügyeskedik nah most ez küldi? mert speciel ez a bolygó nem szerepel a mi kis csillagtérképünkön /egyébként ha jól emléxem ez a filmben pont az a rész amikor az intro után lődözik a hercegnő hajóját/ .Újabb kérdés az létezik e hogy8 küldiből álljon az egész játék mert akkor bocsássatok meg marha rövid és gyenge felépítettem bolygóim védelme céljából egy rahedli 4es szintű űr bázist Mialatt megoldottam a köviket 1. iezek a bolygó elfoglalások amik nem kértek nagy kihívást aztán kapásból technológia lopás valami Vuki mentő akció aztán egy kis utazás város írtás Piettől megvédelmezni Mon Kalamárit mellesleg elzem el sem jutott odáig ezután kapásból szétlőve az Alderaan és már Yavini küldi jah és vége főcím ha valki ezekután azt meri mondani, hogy ez több rész mint a IV hmm akkor lehet hogy én valami más filmet néztem és azért ez a hamachis Multi engem érdekelne Próbaképpen csináltam is egy hálozatot de ha tudtok szóljatok neve SWEAW3 és play a jelszó
  • Kövesdi A
    #2201
    hi az lene a kérdésem hogy mit kell csinálni a birodali campány Capturing princess vevü misssiójában mert nem mértem kilövöm a bázist az aszteroida-mezönél ki lövöm a hozzá tartozó hajokat hirtelen meg jelenik 2 osztag x-wing meg támadnám és vége missió nem sikerült ! tud valaki segiteni ?
  • Riker
    #2200
    akkor Ti mivel/hogy multiztok?
    Egyébként nem olyan lehetetlen,csak így eléggé zsákbamacska,hogy egyszer megy,egyszer nem.tegnap pl láttuk egymást,semmi gond nem volt:D
  • vki
    #2199
    A játékban csak a IV, V, VI részek csatáit lehet végigjátszani?
  • Emperors
    #2198
    Thank You.
  • Gerbill
    #2197
    2,05 Gb
    Legalábbis nekem ennyi a DVD-s verzió
  • Emperors
    #2196
    Hy.
    Meg tudnátok mondani nekem,hogy mekkora helyet foglal el a teljes játék,mert a demo
    1.2GB-os.
    A FAQ-ban letölthető a 2CD-s változat.
    (mert nálam a demo majdnem két CD-s,ha felírnám.)
  • Finkoo
    #2195
    Kistestvér, rákattintottam és tőtöttem... le is jött valami 900 kbájtos hibás rar... kemény... még jó, hogy ez is működik, mint itt minden... a másiknak meg azt mondom, hogy lol ez az egész fórum...
  • Me0w
    #2194
    Fuhh, lol. Ez aztan a szint :D
  • icewolf
    #2193
    A Hamachi-val nem érdemes próbálkozni... ember legyen a talpán aki össze tudja hozni... és mivel nekem nem ment... Ezért a F.a.q.-ba sem került bele...
  • Kandurex
    #2192
    rákattintesz oszt tőtöd
  • Finkoo
    #2191
    a f.a.q.-ban lévő meglepit szeretném letölteni, de valahogy nem ismerős az a kifejezés, hogy lokálból töltsd! örülnék neki, ha valaki leírná mit is kell tennem, ha le szeretném tölteni...
  • tbundy
    #2190
    ha a visszaszámlálás 0-ra ér akkor zöldre vált a kapcsoló ikonja, és lehet robbantani
  • Riker
    #2189
    Visszaolvastam pár oldalt kulcsszavakra kereséssel,illetve megnéztem a FAQt,de semmit nem találtam,úgyhogy remélem új problémát vetek fel:)
    Szóval multizni próbáltunk hamachin keresztül,de az a gond hogy én pl nem látom a többieket,máskor meg ők nem látnak engem,pedig a patchek fentvannak és ugyanúgy a crackelt verziót próbáljuk.Valami kompatibilitási gond az tuti,csak egyelőre aztsem tudom hogy a játékkal vagy a géppel van-e a gond.
    bármilyen építő jellegű segítséget szívesen fogadok:D
  • Neoncsoves
    #2188
    Jah, télleg köszi már letöltöttem azt hittem hogy RIP... Mert nekem aszonták 1 teljes DVD :s De már megvan!!! :) skirmish közben kiirt hogy vmi txt file-t nem tud olvasni :((( Vki tud helpelni? (reloaded-es verzió)
  • Prof William
    #2187
    Kicsit off de az FTP-n levő Q3A is működik?
  • sWbFII
    #2186
    Hogyan tudok Death Star-ral bolygót robbantani?
  • lammaer
    #2185
    Tessék csak BF2-t tolni ehelyett :)
  • Gerbill
    #2184
    A han solo-s küldetés elég szivatós. Hannal és Csuvival kiirtottam az egész várost és elmentem a célponthoz, erre küld még egy rakás katonát. Szerencsére Solo élete már pirosban volt és meghalt
  • Gerbill
    #2183
    Nálam nem rontott el semmit
  • bgabor
    #2182
    #2170
    Másnak is gondja volt már vele. Mióta visszaraktam az eredeti exe-t és újra az antisecuromos módszerrel megy, semmi baja a reinformentsnek. Úgyhogy tuti a crack miatt van.
  • Gerbill
    #2181
    Olyat inkább a SW: Battlefront 2-ben találsz
  • JohnnySmith
    #2180
    Miért lenne?? Ez egy RTS...
  • steweee
    #2179
    még csak egy skirmisht indítottam. van benne olyan is mint ami a menüben hogy belső nézetből lő a hajó ?
  • Prof William
    #2178
    Másnál is elront a crack? Vagy ez csak egyedi eset?
  • bgabor
    #2177
    Tényleg HIBÁS a crack. Miután felraktam, nálam is elrontotta a reinforments-rendszert.
    Az előbb például AT-STket akart hozatni velem az űrcsatába (!!!) erősítésként.
    Asszem visszacsinálom az antisecuromos módszert. Még szerencse, hogy az első CD-n rajta van az eredeti exe (a gamedata\gamedata könyvtárban), így csak vissza kell másolnom, nem kell újratelepíteni a játékot.
  • bgabor
    #2176
    Azt minden Star Wars rajongó tudja, hogy a Csillagrombolókat a Kuat Drive Yards gyártja.
  • icewolf
    #2175
    működik, csak lehet h kicsit lassó az atw miatt.
  • hmajki
    #2174
    a tört veriót is lehet patchelni?
  • Prof William
    #2173
    A Crack-ot nem tudom a FAQ-ból leszedni. Adna valaki egy linket hozzá?
  • bgabor
    #2172
    Azt nyilván tudod, hogy Star Destroyert és Mon Calamarit csak egyes bolygókon lehet építeni. Star Destroyert például Kuat-on próbálj építeni.