3132
  • lammaer
    #2251
    Itt van még egy, elég elborult agyú elemzés :)

    http://www.theforce.net/SWTC/ds/#superlaser
  • lammaer
    #2250
    Hmmmm... lehet, hogy igazad van, bár mindenfelé ezt lehet olvasni. Pl itt is (persze kérdés, autentikus-e az oldal :) ) :

    http://www.galacticempiredatabank.com/DeathStarII.html

    "The main weapon of the Death Star, the Superlaser was also greatly improved. Its targeting and power control systems were refined so that this weapon can be turned against capital ships. The Superlaser could now be focused more finely and quickly, and also its rate of fire was immensely improved and it could be used against capital ships. "

    Magyarul a Deathstar II szuperlézerét fejlesztettték föl arra a szintre, hogy használható legyen nagy hajók ellen is.

    Persze a kérdés akadémikus, mivel nem létező dolgokról vitatkozunk :)
  • bgabor
    #2249
    Nem, a meglepetés az volt hogy működött a halálcsillag fegyverzete, holott a bothan hírszerzés szerint az még nem volt üzemképes. Semmiféle utalás nincsen arra hogy az első halálcsillag szuperlézere ne tudott volna capital-shipekre tüzelni. Csak ez a filmből nem derült ki, hiszen az első halálcsillagot kizárólag vadászgép méretű hajókkal támadták, azok ellen pedig az állomás csak vadászgépekkel és a turbólézerekkel tudja felvenni a harcot.
  • lammaer
    #2248
    A halálcsillag dolog (nem tud űrhajóra lőni) tudtommal nem hiányosság: ez az ELSŐ halálcsillag, ami nem tudott űrhajókra tüzelni (mármint vadászoknál nagyobbakra), nem a második... ugye pont az volt a meglepetés a Jedi visszatérben, hogy a halálcsillag tudta irtani a lázadó söpredék nagy hajóit.
  • EnigmaHarlequin
    #2247
    a crack melett van egy dll fájl azt is be kell másolni a game data valami perception... valami
    utána menni fog
  • kowajano
    #2246
    Nemtom én felraktam a PATCH et utána a CRACK ot és töltené be a gamat és kidob . Valaki tipp?
  • EnigmaHarlequin
    #2245
    Sziasztok kéne segítség miért van az hogy hamachin meg vana kapcsolat de lanban csak engem látnak én viszont se játékosokat sem kész host gamet amire csatizni lehetne és ha rám csatlakoznak senkit nem enged be segítsetek routerem van ha ez számít valamit
  • engine
    #2244
    Modok:

    itt, vagy itt
  • sWbFII
    #2243
    A földi csatánál lassan rakják le az egységeket(az űrből)!!!a filmben nem(2.rész)
  • sWbFII
    #2242
    Igaz az outcast multi p. része tetszett!A KOTOR-ra még nem szántam rá magam.
    Nem értem,hogy ha a Battlefield II-t megtudták F*szául csinálni,akkor a SW Battlefront II-t miért nem? Ott van a Haegemonia,az egy jól kidolgozott,3D-s űr game.Az Empire at War méé nem olyan?Nem kell,hogy ugyan olyanok legyenek,csak azt a szintet tartsák máá meg.Nem szeretem,ha egy modernebb,újabb játék(SWEaW)szarabb,mint egy régebbi(Haegemonia).(a játék részemről 5000-nél többet nem ér)
  • Andrejka
    #2241
    nem az outcast az academy
  • mstummer
    #2240
    Jó kis játék ez az Empire at War...csak pár dolgot elcsesztek benne, bár lehet hogy csak nekem van hiányérzetem.Pl tudtommal a Victory I-es romboló rendelkezett protontorpedóvetőkkel hogy bombázni tudja a bolygókat,és a II-esben cserélték le ion fegyverekre ezeket hogy javitsák az ürbéli képességeket. Szintén hiányolom az Imperial II-es rombolókat is,bár kitudja 1 modban vki megcsinálhatja őket ha lehetséges.Valamint miért nem lehet a Birodalommal Nebulon B-t és Corelian Corvette-t épiteni,eddigi SW-s játékokban simán használták azokat is...ha jól emlékszem.
    Szintén hiányosság hogy a Halálcsillaggal csak bolygót lehet pusztítani, ürhajót nem :S
    Ja meg a Calamari Cruiser kicsit erős,viszont hiányolom a kisöccsét a Light Calamari-t.
    Ha valaki tud vmi jó modot azt megoszthatná a többiekkel :)
  • lammaer
    #2239
    Nekem a JK minden része bejött, KOTOR1-et nyomtam végig, az is frankó (a 2. részre még nem szátam el magam), stratégiából meg a Rebellion tetszett anno. Nem tudom, ma is megállja-e a helyét, de amikor kijött, jó volt.
  • engine
    #2238
    Kotor 1 igaz, da jedi outcast nehogymár.... az első rész mindent büntetett a film bejátszásokkal, de utána rókabőr lett belőle.
  • matek24
    #2237
    Nem tudjátok,lehet másoltal multizni?és ha igen,akkor valaki légyszi mondja el hogy hogy és mit kell!
  • Andrejka
    #2236
    igen szerintem a kotor 1,2 és a jedi academy a legjobb játékok
  • tomee14
    #2235
    nemtom az oan dedós lett vagy nemtom, meg nincs benne sok újítás de a kotor 1 télleg jo de a 2 se rossz
  • bigfoot
    #2234
    jedi academy miért nem jó?
  • nsndhk
    #2233
    Valaki tudna segiteni ,hogy kell megcsinálni a The Traitorous Moff küldetést.Már vagy egy napja probálkozok vele ,hogy végigvigyem de nem sikerül.
  • bgabor
    #2232
    Bizony, a Jedi Outcast és például a KOTOR első része nagyon belevaló SW játék, kihagyhatatlanok.
  • tomee14
    #2231
    Jedi Knight 2: Jedi Outcast na <--------ez belevaló!!! De télleg kellően nehéz meg minden fain!!! Egy baj vele, hogy 2002-es játék és a grafko kicsit ratyi de asse oan rossz!!!
  • sWbFII
    #2230
    Ez a játék nagyon únalmas lett!A földi csata nagyon robotos,cseppet sem életszerű.Az emberek csak menetelnek,aztán amikor találkoznak akkor durr-durr,mint egy robot,majd minden 50.találatra meghal 1ember.Azért a filmben hamarabb megdöglöttek! Az űrcsaták meg elég hasonlóak.Mindegyikbe ugyanaz van:két csapat,egységfosás,néha egy-egy űrbázis,azt jóó van.Ebben a kategóriában is vannak jobb játékok!Nem értem,hogy szinte minden kategóriában a SW-os játékok maradnak legalul.Tud vki egy belevaló SW játékot????
  • RedDevilsza
    #2229
    Szuiasztok! Én ott akadtam el amikor egy kalózhajótól kell megszerezni valami információt. Leirtok mindenkit a pályán, lesebzem a hajót, és ennyi. A küldiben az van h vigyek közel hozzá egy hajót, de ez így nem működik! Vagy valami speckó hajó kell? remélem nem nálam van a hiba...
    Üdv: RedDevilsza
  • Magnumrolcsi
    #2228
    Elsőnek egy patchet kell felrakni majd utánna a cracket.
  • Akos0423
    #2227
    Hahó!
    Hi!
    Nem tudjátpk mi van akkpr ha feltesuek egy no dvd crack-et, elindul a game ,de amikor kiírja, hogy 'SW Empire At War' kidob a játékból.Léci segítsetek!
    Hogy tudom elindítani?
  • EnigmaHarlequin
    #2226
    sziasztok tényleg mondja el nekem valaki hogy ilyen kevés küldi vana campaign módban?
  • icewolf
    #2225
    LOL! Nem. még formázd is le a C meghajtót... Ne legyél buta. Mi a crack lényege? Az hogy utána nem kell cseszekedni az elindítással. Bár lassan ezt is elfelejthetjük.
  • engine
    #2224
    Mert nem kinyírni kell őket, hanem az y szárnyú spec képességét - az ion lövegeket - kell használni. Azzal megbénítod és mehet a hős.
  • Emperors
    #2223
    Hy.
    Újra én,újra egy kérdéssel!
    Csak annyi az egész hogy letöltöm,feltelepítem,crackelem és mármegy is?
  • Szabi1991
    #2222
    LOL én kilővőm a Shutlékat , piros az életűk , odamegyek a hőssel és semmi
  • tbundy
    #2221
    csak odajársz melléje és magától felveszi
  • Szabi1991
    #2220
    Ok , már olvastam , de hogy gyűjtom be a hőssel ?
  • tbundy
    #2219
    #2165
  • tbundy
    #2218
    2-t leküldesz a csillaggal, majd úgyis mondja, h nem muszáj mindig használnod, attól függ mennyire vagy gonosz max :)
  • Szabi1991
    #2217
    Hello ! Elakadtam egy kűldibe , még az elején , amikor az Y-szárnyuakkal kell vmit csinálni , de nem tudom mit ! [ Gerbill től idézek : A lázadóknál azt a feladatot hogy kell megcsinálni mikor egy csomó y-wingel kell megtámadni egy aszteroida mezőben lévő convoyt? - ezt a küldi-t ]
  • Geralo
    #2216
    Köfike mükszik :D
  • Kövesdi A
    #2215
    aha sikerült most meg kaptam a halálcsilagot és 4-vagy 5 bólygó pirosan vilognak azokat el kell foglalni vagy meg semisiteni a halálcsilagal ?
  • EnigmaHarlequin
    #2214
    hahhóó én is kérnék segítséget kinek van kedve hamachin jáccani nézzük meg hogy megy e csináltam hálozatot de ha van és megosztjátok velem boldog lennék a saját kreálásunak a neve SWEAW3 a jelszó play üdv sziasztok
  • EnigmaHarlequin
    #2213
    Geralo
    Ha leszedted és nem indul akkor ajánlom figyelmedbe hogy keress hozzá egy 1.02es patcht és utána pedig a game copy world on találszegy úgynevezett fixed exet ezekután ha megpatchelted és ezzel a fixed exe vel felülírod /crackeled / a régi exet tutko futni fog tapasztalat
  • Geralo
    #2212
    segítsetek please!leszedtem,de sohyogysenem megy!!PLEASE HELP!