3132
  • Alanw
    #3132
    Szerintem nem
    link
  • LazyB
    #3131
    Üdv!
    Nem lehet valahogy megoldani hogy a multiba csapattal botok ellen lehessen játszani?
  • SaGa Jr
    #3130
    Ismert hiba, a mod leírásában is benne van hogy sokszor kifagy.

    Rá kell keresni a sima változatra. Például fent van a mod korábbi, sima 2.4-es változata a filefront empire at war oldalán is a FOC modok között. De megtaláltam a playground.ru oldalon is.

    Más helyütt aktív linket én nem találtam csak az enhanced-hez.
  • RPG Assassin
    #3129
    Hello mindenkinek.

    Egy kérdésem lenne, illetve segítséget kérnék.

    Nekem megvan a Sima és a FoC EaW is. A FoC-on fent van az Absolute Corruption mod. Ebből sajnos csak az új változatot tudtam megtalálni ami Enchanced névre hallgat és igencsak szar. Túlméretezi a sugarakat meg szét állítgat minden grafikai effektet elég szarul fest. De maga a mód nagyon jó. Az eredeti verzió mindig jól működött, sosem volt gondom vele. Részletesebb hajók, több fajta, földiek itt többen vannak, jobbak. Szóval jó a mód. De! Ez az új "fantasztikus" javítása a módnak amivel ilyen kretén módon nagyon a sugarak ez az Enchanced miatt nem tudok planétán harcolni mert lerohad a játék kezdés után, mindig. Se szó se beszéd kivág az asztalra és kész.

    A normál mód verzió sajnos csak Game Front-on van fent ahonnét nem lehet tölteni ugye mert kitalálták hogy rasszisták lesznek és gyűlölnek pár országot, így magyar nem tölthet le mert sajt. (Rohadna el a keze annak aki ezt kitalálta...)

    Mi a baja? Mi lehet a hiba? Ki lehet javítani? Mi a baja? Esetleg valakinek megvan az Absolute Corruption 2.4 simában? Vagy valaki le tudná nekem tölteni? Végtelenül hálás lennék érte.
  • ZotyaBp4
    #3128
    Sziasztok !

    Rég voltam itt és nem tudom mi a helyzet de ha valakit érdekel a GOLD-z ez olyan installer amminek a tartalma alap EaW magyarosítás (1.5-s txt), FoC indítási probéma és + a netes fagyás kiküszöbölve EaW és a FoC is.
    Csak felteszed a GOLD-t és az installert és ennyi :D teszteltem win8-n...
  • fagyi444
    #3127
    Köszi Köszi !!
  • MiG man #3126
    Az asztalodon a parancsikont nyisd meg jobb clickkel, és ott fogod találni a lentébb írt lehetőségeket.
  • MiG man #3125
    No, már az EaW-ban is műxik az ssd. De ha valaki tudna írni egy olyan linket, ahonnan ezt: star wars empire at war ssd improved and balanced v3.1 mod - tudnám leszedni, nagyon megköszönném! a V3.0 már megvan, de a Gamefront és FileFront oldalakról már törölték a 3.1-et.
  • fagyi444
    #3124
    Hát én ilyet nem nagyon találok
    talán mert win7 van fönt
  • engine
    #3123
    Szia!

    Az ikonra egy jobb klikk => properties. A megjelenő ablakok közül a shortcut kell neked (középső, rég volt magyar win fent nem tudom mi a neve magyarul pontosan).
    Itt látod a "Start in" és a "Target" mezőket, itt kell megadnod a valós elérési utat, ahova telepítetted a játékot.
    Start in -hez csak a könyvtárat kell megadni.
    Target -nél pedig azt az állományt is, ami elindítja a modot.
    Mielőtt törlnéd a target tartalmát, inkább egy txt-be másold ki az eredetileg ott lévő elérési utat. Ha a telepítőt jól rakták össze, akkor a végén ott a fájl neve amire hivatkoznod kell, csak a könyvtárakat kell lecserélni előtte ugyanarra, amit a Start in -hez beraktál.

    A fentiek Win XP-re vonatkoztak, újabb windowst nem raktam még fel, nem tudom mésként működik-e, abban nem tudok segíteni.
  • fagyi444
    #3122
    Hali!

    Mig man nekem FoC-ban működik

    engine: megtaláltam az ikont de azzal mit tudok kezdeni?
  • MiG man #3121
    Az EaW-ban műxik vagy a FoC-ban? Nekem win7 alatt csak a FoC-ban megy. Az EaW-ban amikor eljutok oda, hogy behívjam az SSD-t kiakad a játék. Ha neked az EaW-ban is műxik lécci linkeld be, hogy melyik SSD modot használod.
  • fagyi444
    #3120
    Kösszi Nekem SSD mod működik win 7-en
  • MiG man #3119
    Én csak azt nem tudom, hogy az SSD modot hogyan lehet működésre bírni win7 alatt...
  • MiG man #3118
    Megvan, innen tudod leszedni, nekem műxik!


    http://www.moddb.com/games/star-wars-empire-at-war-forces-of-corruption/downloads/windows-vista-and-windows-7-fix
  • MiG man #3117
    Sziasztok!
    Csatlakoznék a 3-mal előttem kérdezőhöz. Win7-en hogyan lehet működésre bírni a FoC-ot? Az EaW simán indul de a FoC nem, bárhogyan is crackelem...
  • engine
    #3116
    Üdv!
    Gondolom egy mappába másoltad fel a mod-ot.
    Abban van többek közt az indító ikon, de az alapból erre a címre hivatkozik:
    "C:\Program Files\LucasArts\Star Wars Empire at War Forces of Corruption"
    Ha TE másik helyre installáltad az alapjátékot, akkor meg kell adnod azt a mappát, ahova installáltad a játékot.
  • fagyi444
    #3115
    Sziasztok!
    Letöltöttem a rise of the crime lords modot de nem tudom hogy ez mit jenlent:
    included icon is needed to run the game and can be placed anywhere but you will need to adjust the directory from C:\Program Files\LucasArts\Star Wars Empire at War Forces of Corruption to your install folder (except if you have it installed in the same place)
    Légyszi segítsetek!!
  • dalmar
    #3114
    Sziasztok.
    1,Megtudnátok mondani,hogy a halál csillagot,hogy lehet elpusztítani?Hiába győzök a halálcsillag mindig megmenekül.
    2,Belehet valahogy állítani,hogy milyen kezdő egységeket tegyen ki űrharcnál?
  • Alukard
    #3113
    Hali !
    Azt szeretném kérdezni hogy valaki nem tudja hogy van e crak / patch a sweaw goldhoz hogy induljon vin7en ???
    Ha lenne akkor linkeljetek előre is köszi!

    By
  • Kismityka
    #3112
    Sziasztok!
    Szeretném a segítségeteket kérni. Két hete, mikor letöröltem egy módot a FoC-ról, majd visszamásoltam a biztonsági mentésből a szükséges fájlokat. Akarom elindítani, megjelenik egy hibaüzenet, amin ez volt: "Unable to locate installation path of Star Wars:Empire at war. Cannot launch forces of corruption expansion" Próbáltam újratelepíteni, más crack-et. semmi sem sikerült. Beírtam google-ba, de ott programozóknak való fájlmódosítás volt, amihez nem értek. Mit tegyek????
  • MiG man #3111
    Már csak a FoC-ba nem tudom, hogy installjam béle... az EAW-ban tökéletesen megy.
  • MiG man #3110
    Szia!
    Leírod nekem, hogyan kell telepíteni? Nem STEAM-os verzióm van. A single küldetésben is megjelenik, vagy csak a hadjáratoknál?
    Köszi, üdv.
  • Zotya26Bp4
    #3109
    Sziasztok

    Úgy döntöttem, hogy felrakom a super star destroyer modot semmi gond nem volt vele addig míg le nem gyártottam és be akartam hívni a csatatérre és kifagy az egész :(...
  • MiG man #3108
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. A problémám az, hogy az EAW+FOC Gold telepítése (simán megy, műkszik) után nem tudom bele telepíteni a super star destroyer modot. Valaki le tudná írni a Pontos folyamatát?
    Köszönöm.
  • anonymus21
    #3107
    Nekem is ez volt a problémám és töltsd le a gold pack-et de csak az empire at war-t tedd fel mert a kiegészítője nem fog menni szerintem.
    Ha megadod a freemail címedet átküldöm a torrent fájlt.
  • szobipeet
    #3106
    Sziasztok.
    Felraktam a gamet(alap) +1.5ös peccs és krekk. Elindítom a játékot, hang van, de a monitor nem ad jelet, olyan mintha kilenne húzva a gépből a kábel. 22"os full HD. Lehet a felbontással van vmi vagy mi lehet a gond? Előre is köszi.
  • Zotya26Bp4
    #3105
    Na egy másik ki cuccot lehagytam mont leírom a-z-ig én hogyan csináltam

    Gold Pack Telepítése

    Hibák
    Nyers telepítés után az Empire At War netes része fagy, illetve a Forces of Corruption nem indul (netes rész szintén fagy)
    Hibaüzenetet a Forces of Corruption-nél
    "An Exception has occurred. See _logfile.txt and _except.txt for details. Press CANCEL to exit or RETRY to debug."

    Ezt kell tenni!

    1.Szokásos telepítés alap+kieg !
    2.c:\Program Files\LucasArts\Star Wars Empire at War Forces of Corruption\Data\XML\ létrehozás és bemásolni a ”GraphicDetails.xml”
    http://www.gamefront.com/files/5045907/eaw_xml.zip ebből csak a "GraphicDetails.xml” kell
    3.Futtasd az EAW + FOC Patch.exe (Netes fagyást javítja)
    4.Empire at War magyarosítás hozz létre egy ”Update1_5.txt” fájlt (üres)a c:\Program Files\LucasArts\Star Wars Empire at War\


    5. Futtasd az ” sweaw_hun.exe”
    6. És kész ! :D jó játékot !

  • anonymus21
    #3104
    Az még a furcsa hogy azonnal írja ki hogy patched sucefully és nem tölt semmit!
  • anonymus21
    #3103
    Hello
    letöltöttem a patch-et feltelepítettem , kiírja hogy patched sucefully aztán elindítom az FoC-t és még mindíg nem történik semmi.
    Mit tegyek?
  • Zotya26Bp4
    #3102
    hallod most meg elsőre megtaláltam :D
    http://dl.dropbox.com/u/1525839/In%20Progress/EAW%20%2B%20FOC%20Patch.exe
    Ez a muti fagyást javítja ki az alapnál és a kiegnél...ha valami van kérdezz hátha tudok segíteni...:D
  • Zotya26Bp4
    #3101
    bocsi kicsit eltüntem nézem most
  • anonymus21
    #3100
    még nem találtad meg?
  • anonymus21
    #3099
    akkor köszi előre is
  • Zotya26Bp4
    #3098
    a bibi az hogy valahol letöltöttem de nem találtam utánna hogy honnan :) de megkeresem !
  • anonymus21
    #3097
    De ezt a fájlt honnan szerezzem meg?
  • Zotya26Bp4
    #3096
    szia irtam itt
    ez a megoldás EAW + FOC Patch.exe

  • anonymus21
    #3095
    Hello
    Én a gold pack-et töltöttem le. Az empire at war megy de a forces of corruption nem. Hiába crackeltem amikor elindítom semmi sem történik
    HELP!
  • Zotya26Bp4
    #3094
    Star Wars: Empire at War Forces of Corruption (GOLD PACK)
    HIBÁK (Vista PH 32Bit)
    1. Nyers telepítés után ezt a hibaüzenetet írja ki
    "An Exception has occurred. See _logfile.txt and _except.txt for details.
    Press CANCEL to exit or RETRY to debug."
    2. Multi belépése után fagyás
    3. Magyarosítás nem engedi telepíteni mert nincs meg ez a fájl Update1_5.txt

    Ezt kell tenni!
    1. Hozz létre egy XML könyvtárat a c:\Program Files\LucasArts\Star Wars Empire at War Forces of Corruption\Data\ belül és másold be a "GraphicDetails.xml" fájlt és ennyi !
    2. Telepíteni kell ezt ”EAW + FOC Patch.exe”
    3. Hozz létre egy Update1_5.txt és másold a c:\Program Files\LucasArts\Star Wars Empire at War\ könyvtárba
  • Zotya26Bp4
    #3093
    Szia Zotya irok magamnak mert nincs probléma már köszi az s.o.s. :)