3132
  • zilktorn
    #2452
    valaki tud kenni egy serialt ami multira is jó?:D
  • Elar
    #2451
    Az 1.2 van fent...
  • mike0013
    #2450
    nekem is Ati 9600 csak még ott vagy egy PRO is:P
    amúgy nekem sem szaggat
  • Gerbill
    #2449
    Nekem ATI 9600 van és nem szaggatott. Lehet hogy a patch segítene.
  • Elar
    #2448
    Sziasztok!

    Radeon 9800 Pro elég hozzá?
    Azért kérdezem, mert vagy gyenge a karim vagy kuka.
    Már a Battle for Middle Earth 2-nél is érdekes dolgokat csinált, de az SW-nél alighogy betöltöm a csatát - beszitál a kép és társai.
    Próbáltam új drivert, levenni a felbontást - semmi nem változott.

    Szóval szerintetek kártyahiba v egyszerüen kevés?
  • zilktorn
    #2447
    Háááát a Nar Shaada és Abregado Rae között(elég sötét egy hely egyedül ne menj oda:D)
  • Alice Sabbat
    #2446
    nekem is szagatott elég rendesen anyi az egészhogy kevés egyéget teszel le ... egy hőst rohamosztagosokkal vagy katonákkal és megvan oldva a dolog ... amenyire lehet ...
    csempészel? Hol? ...
  • zilktorn
    #2445
    Én ismerem a galaxist amióta csak csempészek:D
    Na szóval csak szar a gépem és a szárazföldi csata szaggat mint állat,és ezért kérdeztem érdemes e szenvedni vele:D
  • Alice Sabbat
    #2444
    persze hogy érdemes ... ha másnam ha eddig nem ismerted volna, megismered a galaxist:O
  • zilktorn
    #2443
    amugy hamachi működik cak ki-be kell lépkedni multiba
  • zilktorn
    #2442
    Helloka!megvan már a játék egy ideje és azt szeretném tudni érdemes e belevágni a kampányba.
  • roli1990
    #2441
    s
  • roli1990
    #2440
    Engem érdekelne az a kézikönyv amit le lehet tölteni a F.A.Q-ban de mikor rákattintok a "töltsd lokálbol" feliratra nem találja az oldalt? Valaki csinálja már meg léci.
  • roli1990
    #2439
    Nekem is az a bajom hogy elinditom a gamet és mikor a menü-t töltené kidob a windowsba.Amugy nekem nem kellett installálnom játékot csak felmásoltam a gépre és az antisecurommal.exe-vel kijelöltem a 26mb-s külön feltett exe-ét ami a sweaw.exe.valaki segitsen mi lehet a megoldás a problémámra elöre is köszi.
  • bigfoot
    #2438
    oké már megvan thy
  • Risu Führer
    #2437
    császtok.nincs faq vagy nekem nem jön be.valaki segítsen!
  • engine
    #2436
    Emlékeim szerint nem 1 hanem több relét kell kilőni és máris beugrik az erősítés.
  • bigfoot
    #2435
    pls vki help!
    na szóval annál a küldinél vok mikor boba fettel ki kell lőni vmi kalóz műhódait és mikor kilövöm erősítést kéne híni!de nem tok!!
  • bigfoot
    #2434
    boba s küldiben hogy lehet erősítést hívni?
    egyebként gány ha ezen a gépen néha beszaggat földi harcnál?
  • NEXUS6
    #2433
    ;)

    Szerintem nem.
    Bár a netes multihoz az 1.04 kell neki, ahhoz meg még nem ngyon van.
  • bigfoot
    #2432
    a crack ugye nem rontja el a gamet
  • gabesz1114
    #2431
    Szaisztok!
    Nekem sem sikerül elkapni Moff Kalast-ot. Tud valaki valami jó megoldást?
    Köszi.
  • DeeTox
    #2430
    kéne egy kis segítség, a birodalmi oldalon amikor a Moff Kalast-ot kell elkapni, (egyszer már meglógott) de nem jelenik meg sehol. Olvastam egy leirást, ott azt irta random bolygómon meg fog jelenni, de több 10 nap eltelt és sehol semmi. Itt mi a megoldás?köszi
  • RMarvin
    #2429
    Az szép!

    Pedig egy csomó helyen olvastam, hogy nyitottak host gémet hozzá, így viszont már nem értem a dolgot...
  • Andrejka
    #2428
    mert ez direkt úgy lett megcsinálva hogy ne lehessen
  • RMarvin
    #2427
    Csak a pontosítás kedvéért: a játék verziója: 1.02, a hamachi a lefrissebb, hamachin keresztül látják egymást a gépek, de a játékban nem. tűzfal kikapcsolva.
    PLEASE HELP! Ez az első gém, amit idáig nem sikerült veretni hamachin és ez most nagyon bosszant!
  • RMarvin
    #2426
    Hello! Próbáltuk hamachi-n nyomni, de nem látják egymást a gépek. Tud valaki valamilyen megoldást?
  • tomee14
    #2425
    Vgogy részletesebben?
  • bdani92
    #2424
    Kérem valaki segítsen mer nekem elindul a game de csak a töltési menüig jut el. Tudna nekem vki megoldást adni erre?? THX előre is
  • #2423
    Sziasztok! Nekem úgy sikerült elindítani a játékot, hogy mikor betöltöttem a képfájlt az AntiSecureRom Loader 1.2vel megnyitottam az exe fájlt, javítás és crack nélkül ment. Később kiírtam DVD-re a játékot és akkor frissítettem 1.04-re majd egy crack fájl + egy dll fájl és egy inditófájl(LaunchEAW). És így is simán működött:) Az erő legyen veletek!!!
  • sanyi150
    #2422
    Bontatlan Star Wars: Empire at War eladó. Keresd az apróhírdetésben a játékprogramok között.
  • Rambo 20
    #2421
    Valaki nagyon ideges lehetett amikor a FAQ-t írta szép bazi betűk:)
  • icewolf
    #2420
    OMG... N00B!!!
    F.A.Q.

    Olvass! Mellesleg az ilyenek ott vannak a kép alatt... De van kereső is. Az ilyeneket meg lehet általában találni...
  • Andrejka
    #2419
    nem tudnád megmondani hogy?
  • icewolf
    #2418
    elviekben azért van F.A.Q. hogy ezt megtudd... Ha nem crackkel játszol, akkor van megoldás, ráadásul midíg friss marad a game... nézd meg a F.A.Q.-ban az alternatív megoldásokat!
  • aricsi
    #2417
    sehogy,nincs crack
  • Andrejka
    #2416
    valaki tudja hogy hogyan játsszak 1.4-es patchel??????????
  • aricsi
    #2415
    Beírtam a keresőbe,hogy hamachi és látom hogy nem megy vele a multi.Pedig minden játéknál kéne mennie,én már soknál toltam így,főleg rts-eknél.Mostanában battle for mearth2-t tolom.Szal nincs vmi ötlet hogy mi a baj?Lehet hogy sima lan-ba se műxik,akkor pedig utána lehetne nézni.
  • engine
    #2413
    Majd ősz környékén
  • Andrejka
    #2412
    megjelent már a forces of corruption?