3132
  • NEXUS6
    #2492
    Tegnap kipróbáltam a conflicts in space V4-et.
    Nagyon király!
    Titán class StarDestroyer, meg ilyenek.
    ;))))

    Sajna újra kellett kezdeni a kampányt, mert a régi mentéseknél lefagyott.
    Egy kicsit ezt is túl könnyítették, de nehéz fokozaton az eredeti játék tech level 3 után jácchatatlan volt.
    Csak jöttek a birodalmi flották, nekem meg semmi pénzem nem volt hogy értelmes hajókat építsek.
  • NEXUS6
    #2491
    Miért nem DaemonTools-ozol? Akkor tudnál a legutóbbi patchel is jáccani!
  • leslieboy
    #2490
    1.04 es csak neked

    Azért előbb megnézhetted volna az oldalon te is! ..mindegy..
  • Andrejka
    #2489
    10edszer kérdezem mostmár valaki mondja meg hogy van e 1.3mas vagy 1.4-es crack?
  • Narandil
    #2488
    kössz szépen... akkor azt hiszem sorba kipróbálom őket...
  • NEXUS6
    #2487
    Szerintem a galaxy divided(2.1) elég jó, csak túl könnyűvé teszi a játékot.
    Az ultimate realism megfelelő méretűre állítja az egységeket (de nállam csak 1.02 alatt ment a későbbi verzióknál fagyott és újra kellett telepíteni, egyébként az előző modra is rámegy)

    Jelenleg a Conflicts in space van fenn(V3) itt van egy csomú új egység, de még nem annyi hogy agyonvágja a gameplayt. Sőt ennek már van 4-es verziója is.
  • Narandil
    #2486
    Üdv!
    Milyen mod-kat érdemes használni a game-hez?
  • cerebrum
    #2485
    Á, köszi. Ezek szerint nem mindegy, hogy a bolygó fölötti kis körökbe hogyan rakom be az egységeket...
  • engine
    #2484
    Egyszerű, még a misszió leírásban is az szerepel Fettel vigyél egy flottát!

    Magyarul legyen Fett a flottában!
    Ő előbb jön ki a hipertérből és kiiktatja a radarokat, aztán jöhet a lovasság.
    Ha eléggé legyengítetted az állomást, akkor menekülőre foglya a kalóz vezér. Persze, könnyen megakadályozhatod, ha még van mivel :)
  • cerebrum
    #2483
    A harmadik pályán galaktikus nézetben ha Fettet átrakom a bolygóra, akkor elindul a játék, és már nem tudok hajókat odarakni, ha még Fett előtt akarok hajókat odarakni, akkor Fett beszól, hogy előtte senki nem mehet oda. Viszont ha nincs ott senki Fetten kívül, akkor a játék végén, mikor Fettel szétlőttem a kalózok kommunikációs hajóit, nem tudok hajókat odarendelni a hiperűrből, hiszen előtte nem is pakoltam oda hajókat, mert a hülye gép nem engedett... Most hogy is van ez?
  • Andrejka
    #2482
    van már 1.3mas vagy 1.4-es crack?
  • imilee
    #2481
    Hi! Meg tudná mondani valaki mikor és hogyan lehet elérni a technikai fejlődést. Mert már a 80 napon vagyok és még mindig tech 1-gyen. Előre is köszi.
  • cerebrum
    #2480
    Nem tudja véletlenül valaki, hogy hogyan lehetne a hangokat kiszedni a játékból? Emlékszem a Jedi Outcast-nél ill. a Jedi Academy-nél pl. az egyik fájl kiterjesztését kellett átírni rar-ra, azt aztán az ember simán kitömörítette és máris megvoltak neki a hangok, zenék mp3-ban. Aztán a BfME-hez volt egy kis progi, amivel egyesével lehetett kiszedni a hangokat, zenéket, stb. Szóval, van valami tipp?
  • imilee
    #2479
    Köszi! Most meg az a baj hogy nem enged a bolygó közelébe! Mikor és hol tünik fel ez a konvoj? Mert mint irtam nem enged oda! Please help?
  • NEXUS6
    #2478
    Y-szárnyúakkal bénítsd le (spec fegyver) a 6 szállító halyót és menj oda Antillessel fellszedni őket.
  • imilee
    #2477
    Hi! Tudna valaki segíteni, hogyan lehet megmenteni a kesselen lévőket? A lázadok kampányában.
  • Alice Sabbat
    #2476
    én vittem .. nem volt kedvem folyton megtisztítanbi a felszínt inkább szétlőttem a bolygót ^^ ...
  • NEXUS6
    #2475
    Továbbra is tele van a faxom, a Leját ugyan elkaptam, de a további pályák bugosak, eccerúen nem akar kilépni amikor letisztítottam a terepet.
    Vagy ne vigyek magammal halálcsillagot mindenhova?
  • NEXUS6
    #2474
    Televan a faxom!!!!!

    Eddig nem volt semmi bug a játékban, most meg itt ez a Leia elkapós küldetés, amint bekapcsolom a vonósugarat belassul meg végül is lefagy.

    Valakinek van valami 5lete?
  • roli1990
    #2473
    http://modthisname.spiderhost.hu/ok/?Roli
  • TociG
    #2472
    Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy a rebel mission csak addig tart, hogy a halálcsillagot szétzúzod?:( Ennyi az egész játék???
  • zoltang
    #2471
    "[PATCH] Star Wars Empire at War
    [2006. július 20. @ 09:25 - Berkenye]
    A LucasArts kiadta a Star Wars Empire at War című valós idejű stratégiai játék 1.05-ös verziójú javítását. A Petroglyph Games által fejlesztett alkotás igen nagy népszerűségnek örvend még mindig, ennek köszönhető, hogy végre kijavították a játékmentésnél néha jelentkező problémát, illetve sikerült még egy kicsit javítani az erőegyensúlyon az egyes egységek között. A 22 megabájtos csomagot innen tölthetik le az érdeklődők."

    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=23197

  • Andrejka
    #2470
    hogyan játsszak az 1.4-gyel van már crack?
  • zoltang
    #2469
    Na sikerült megoldania a problámám. Újratelepítettem a progit, felraktam az 1.4-es javítást, majd újrakezdtem a birodalommal a hadjáratot.
  • roli1990
    #2468
    Nekem akkor csinált ilyen szaggatást a játék ha beálitottam az Eax-ot nézd meg neked mi van a játékban a hangnál beállitva és ott ha Eax van akkor meg lehet hogy az miatt van. Akkor állitsd vissza stereo-ra vagy....de ne Eax-ra
  • Braveheart
    #2467
    Most hogy játszottam vele vmi nem stimmel... a játék kb 15 mp-ként beszaggat mitn az állat kb 5-6 mp-re, a hang is elkezd akadni, de az egeret rendesen tudom mozgatni. Ezt miért csinálja? Nem találkoztam még hasonlóval.
  • zoltang
    #2466
    Próbáltam csak Vaderrel kopogtatni, de ugyanez a helyzet. :(
  • Braveheart
    #2465
    "Személyesen kell a probléma után járnom" Ami gondolom nem azt jelenti hogy egy egész flottával kopogtatsz be.
  • Narandil
    #2464
    az nem lehet, hogy csak Vader kell hozzá?
  • zoltang
    #2463
    Persze Vader is van a flottában. De nélküle is próbáltam támadni, de akkor is beleszólt.
  • mstummer
    #2462
    kell hozzá vader is gondolom...
  • zoltang
    #2461
    Egy kis segítségre lenne szükségem.

    A birodalmiak oldalán a Subjugating Geonosis nevű küldetésben elakadtam.

    A pályán már elfoglaltam minden kalóz, lázadó bázist, kivétel a Geonosis bolygó. (Halálcsillag-tervek)
    Ha meg akarom támadni, Vader mindig a következőket mondja:



    Mintha, valami programhiba miatt nem tudnék továbbmennei.

    Akár meddig várok mindig ezt mondja. Már csak ez a bolygó foglalható el ezen a pályán. Próbálkoztam 100 cirkálóval is de nem támadott, akkor sem.

    A játékot próbáltam 1.0-n, és az 1.4 javítással is, de ez nem változott.
  • NEXUS6
    #2460
    Asszem ősszel.
  • Yurij
    #2459
    Na csak meg találtam,kösszönöm a segitséget,sikerült teljesiteni a küldetést.

  • Yurij
    #2458
    interdictort nekem ilyen nincs hol lehet ezt szerezni mert már minden bolygo meg van és nekem ilyen nincs
  • engine
    #2457
    Még mondják is, ha jól emléxem, hogy interdictort vigyél magaddal, nehogy elszökjön.
    Persze nem árt bekapcsolni a generátorait, hogy tényleg a rendszerben tartsd :)
  • Yurij
    #2456
    Nem értem ezt a rohadt pályát mihelyt meg érkezek nem telik belle 1 percbe és elmenekül az a rohadt segfej,pedig meg kellene védeni vagy mi a szösz.
    Jo lenne ha be irná valaki aki már végigtolta mitt kell csinálni.Mert már vagy 50 probáltam de semmi és kezd unalmassá válni az ürcsata.
  • Gezu1125
    #2455
  • Tom Tom
    #2454
    Hú gyerekek ez a kiegészítője nagyot üt majd(forces of corruption).Nem tudjátok mikor jönne ki M.o-ra?
  • Yurij
    #2453
    Én is szenvedek velle,mindig elmenekül az a rohadt gyökér.Ami meg a pláne mi a picsának van az a szar szemét ürbázis ha mindig elfoglalja ez a szemétláda.Ott van vagy 30 rombolo és mégis nem értem.Ennek igy semmi értelmét nem látom.
    Ha valaki tudja a megoldást az be irhatná