3132
  • Alice Sabbat
    #2572
    bilentyű beálításokat nézd át... vagy nyomd meg az összes gombot a billentyűzeteden... és akkor meglessz ..azt hiszem van .. de lehet hoghy tévedek ...
  • TIBI
    #2571
    Nagyon láma kérdés következik: van hotkey a játék pause-ájához vagy csakis a play/pause ikonra klikkelve lehet megoldani?Csata közben jól jönne a hotkey-s módszer!
  • Gyovai
    #2570
    sziasztok játszottam és kinyirtam mindenkit és nemtörténik semmi leromboltam minden épületet de ..semmi,nemtörténik semmi hogyan lehet megnyerni?
  • tomee14
    #2569
    nem lehet vele vhogy multizni? hamachival vagy vmivel?
  • Andrejka
    #2568
    közeledik október
  • Gerbill
    #2567
    A galaxis térképen is és a csatamezőkön is valósidőben mozgathatod az egységeidet, de leginkább a RomeTW-hoz haonlítanám még mindig.
  • Mr Spock
    #2566
  • NEXUS6
    #2565
    Atyaúristen!

    Bocs asztem a GalCiv2 fórumon vagyok.;)

    Mégegyszer bocs!
  • Mr Spock
    #2564
    Dehogy körökre oszott! Ki ne találjátok már! Szépen lehet folyamatosan játszani vele. A gyártásnál is státuszjelző csík van!
  • NEXUS6
    #2563
    igen
  • CyrSyS
    #2562
    tehát körökre osztott?
  • Gerbill
    #2561
    Van egy galaxistérkép, ahol az egységeidet tudod mozgatni a bolygók között, és utána valós időben lehet lejátszani a csatákat, vagy a küldetéseket. Inkább a Rome Total Warhoz hasonlít.
  • NEXUS6
    #2560
    Nem, inkább CIV-IV az űrben.
  • CyrSyS
    #2559
    Azt szeretném kérdezni hogy ez most Age of típusú játék? Tehát van fővár, parasztok aztán gyárak gyártok és harcolok (ja meg nyersanyagok) ilyesmi?
  • Deagle
    #2558
    Nem tudja valaki honna lehet letölteni?
  • a.carkey
    #2557
    NP!
  • Gerry
    #2556
    Kösz szépen, úgy tűnik pont idáig nem olvastam vissza, kb az utolsó 250-300 hozzászólást néztem, meg pár korábbit, az elejéről.
  • a.carkey
    #2555
    Meg is van:

    "2006. márc. 02. 11:24 | Privát | Galéria | Válasz | #2023

    Szia! Nalam is eloferdult, hogy inditas utan nem tudtam megjelolni ctrl + szammal az egysegeket, ez azert van, mert bugos a controls. Ha nem megy a kijeloles, akkor ESC, options, controls. Itt latod, hogy minden mezobe az van irva, hogy 'Not set' vagy hasonlo. Alul nyomjal 'Defaults'-ot, majd vissza a jatekba, es lam, van egysegkijeloles. Kurva nagy bug, nem tudom hogy maradt a jatekban :(

    Válasz 'dave85' üzenetére (#2019)"
  • a.carkey
    #2554
    Korábban volt róla szó. Egyszerűen belépsz az optionsba, és ott átírod a kijelölést amire akarod vagy nyomsz egy defaultot. Ha jól emlékszem a hiba oka az volt, hogy alapból nincs semmi rá beállítva ...
  • Gerry
    #2553
    Üdv, olvasgattam picit a fórumot, de nem találtam olyan jellegű hibával kapcsolatos hozzászólást, mint ami nekem van:
    Állítólag ebben a játékban is, mint minden normális stratégiában lehet csinálni csapatokat, és azokra számokkal hivatkozni. pl csapat kijelöl, ctrl+1 és utána arra a csapatra 1-el lehet hivatkozni. Na, ez nekem nem megy. Próbáltam 1.2-es verzióval krekkelten, majd 1.5 + mini-image + asr, a program megy, minden jó, de a csapathivatkozásokat nem tudom elérni. Két ismerősöm, akik játszottak korábban a játékkal azt mondják mennie kellene. Tud erre valaki mondani valami okosat?
  • 4mile
    #2552
    Hat ezt jo tudni.
  • zoltang
    #2551
    Nekem AMD 2000+ proci, VIA KT266A alaplap, ATI Radeon 9600 PRO 128MB RAM, 1GB RAM stb. van és semmi gondom a progival.
  • 4mile
    #2550
    Szal azt mondod videokartya... Hat ha ez a helyzet akkor fel kell hogy adjam, a lucasarts meg vegye be!
  • NEXUS6
    #2549
    Nekem is csinált ilyet. De nem túl gyakran. A gépben ugyan csak 512MB RAM-om van de a virtuális memória olyan 1.5 GB lehet mellé.

    Viszont nekem is R9600-on megy, és marha sokat szopok vele, a via csipszetet ugyan is nem bírja. Régebben sikerült elindítanom a Q4 Doom3-at is. Manapság ezek is simán kifagynak, hiába frissítel drájvert hozzá.
    Amúgy bizonyos weboldalaknál is hajlamos sima kékhalállal behalni.

    Inkább nem is idegesítem magam.
    Szal lehet hogy ezzel a R9600-al egycipőben evezünk, bár ennél a játéknál pont nálam kicsit szerencsém van.
  • 4mile
    #2548
    Tudom, hogy nem sokat jelent, de akkor is, ezt irjak:

    Minimal System Requirements:

    CPU: Pentium IV 1000mhz
    OS: Windows XP
    RAM: 256mb
    Video: Direct3D 32mb with DirectX 9.0c
    DVD-ROM
  • 4mile
    #2547
    penti 4 3 ghz, radeon 9600 256 mbyte, 1 giga 400-as ram a config, amikor megy olyankor fasza, aranylag jo fps, aztan fagy, a zene megy tovabb, alt+tab utan lathato a hibauzenet, oket nyomok es akkor bezarja a jatekot.
  • NEXUS6
    #2546
    Ezt én is ismerem, nekem olyankor csinálja ha be akarok tölteni egy régi állást, amit monnyuk 1.02-vel csináltam.

    Meg asszem ha sokat játszottam akkor is művelte.

    Én memcsi hiányra gyanaxom. Mennyi RAM-od van?
  • 4mile
    #2545
    Ok, enged. Ennyit meg nem szaroztam jatekkal, kivagyok. Felraktam a gamat, 1.2 patch, ra a crack, szepen indul, de miutan megcsinaltam az elso kuldetest es kirak abba a reszbe ahol tudko hajokat epiteni meg a bolygokat basztatni, szal ott 5 perc jatek utan hibauzenettel fagy. A hibarol csinal 1 logot:
    Exception in thread 8B0 - Main Thread
    Exception code EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION
    The thread tried to read from or write to a virtual address for which it does not have the appropriate access.
    Attempt to read from address 76147DB1

    Exception occurred at 0058C992 - Unknown code pointer

    Nemtom miez, vki tudja?

    Probaltam mar dvdes, minidisces, 2cdes, securomos, cureromos, inditast, mindegyikre ugyanezt csinalja (mar amikor elindul). Raktam uj vid kartya drivert, aztan uj xpet, ugyanaz..

    Nagy koszonet ha vki tudja mit kell csinalni.
  • 4mile
    #2544
    Na enged mar postolni?
  • bad00
    #2543
    Hi all. Most töltöttem le a game-t. Ahogy az faq-ban van 1.2 patch felraktam és crackeltem. Elindul a játék. Ki írja, hogy loading elindul a zene aztán kilép. Mi a baja? Előre is kösz.

  • Andrejka
    #2542
    végre megjelent az eclipse SSD mod és kétféleképpen is 1.4-1.5-re és 1.2-1.3-ra
  • Kopiati
    #2541
    még nem probáltam jelenleg helyet csinálok agépen.
  • Andrejka
    #2540
    3.2-ES ÉS MINDEN VAN BENN(állítólag jobb mint a CIS V4
  • darkmartin
    #2539
    Figyuzatok má mien a Galaxy Divided mód mert nem tudom :P
  • NEXUS6
    #2538
    Ezek szerint sikerült?;)
  • Kopiati
    #2537
    Hmm köszi.
  • NEXUS6
    #2536
    Szerintem pedig érdemes lenne a legutóbbi patch-t felrakni.
  • Kopiati
    #2535
    Se mod semmi patch nincs felrakva.
  • NEXUS6
    #2534
    A patch-eket felraktad?

    Nekem ha nem patch-eltem fel, akkor volt, hogy a mod felrakása után nem akart elindulni. A legutóbbi patch meg a mod újra felrakása aztán megoldotta a gondot.
  • Kopiati
    #2533
    Egyébként a Forces of War videót láttátok?
    Tök jó a végén az új szuperfegyver!