3132
  • miki90
    #2612
    Star Wars Empire At War Forces Of Corruption CLONEDVD-PROCYON
  • Dexantreal
    #2611
    Hmm és majd lehet külön tolni a sima Empire at Wart és külön a Force Of Corruptiont is? :S
  • miki90
    #2610
    nincs mit:)
  • Dexantreal
    #2609
    Remélem felteszik wanadoo-ra is, én onnan töltögetek. Mert ez a mostani nem kóser. Thanks infot!
  • Dexantreal
    #2608
    Thanks a segítséget!
  • miki90
    #2607
    Star.Wars.Empire.At.War.Forces.Of.Corruption.PROPER.BWClone-Unleashed
  • adios
    #2606
    Azt jelenti,hogy a népességi(katonai) létszámod elérte a maximumot.Ezt úgy tudod növelni,hogy új bolygókat foglalsz el vagy űrállomásokat építesz.
  • Dexantreal
    #2605
    Star Wars Emprie at War-ba lenne egy kérdésem. Mit kell csinálni, ha ez a helyzet? :S



    Gyártani akarok, elegendő pénzem van és mégse engedi, mert population cap reached kell. Mit jelent? :S Pls help. Előre is thanks!
  • adios
    #2604
    oké asszem akkor én is várok inkább
  • Dexantreal
    #2603
    Gőzöm sincs. Lehet, hogy ez is klaffol, csak VGQ-nak nem jön be valamiért. Próbáld leszedni valamilyen warez oldalról ahol egybe fent van, aztán mesélj, hogy neked összejött-e a telepítés, meg játszás stb. Én várok inkább.
  • adios
    #2602
    oksa köszi.Egy normálisan feltört verzió kb. mikor várható?Mert már ezt is nagyon vártam,csak elment valamiért.
  • Dexantreal
    #2601
    Kezdjük azzal, hogy nem tudjuk milyen torrentről töltöttél... a következővel folytassuk, hogy én nem vagyok jártas torrent témában, sry. Esetleg fizetős oldalt tudok adni, de ahogy VGQ írta, az egész szarul van... szerintem várjunk egy jobb feltörő csapatra, mint pl Relodead.
  • Dexantreal
    #2600
    Értem, thanks infot! Hagyom akkor amíg a Relodead fel nem töri, addig meg nyomulok az Empire at War-ral. Valaki még játszik vele egyébként? Mert pl esetleg multizhatunk is, ha gondoljátok.
  • adios
    #2599
    Hali!
    Letöltöttem már a Force Corruption felét torrentről, és ma akarnám a másik felét, de egyszerűen eltünt.Ahonnan töltöttem nem tudom mér van de nincs ott.MI történt vele?Tudtok valamit róla?Vagy van valamilyen olyan oldal ahonnan le lehet szedni normálisan?
    A választ előre is THX
  • VGQ
    #2598
    procyron loader egy eccerü progi amit bemásolsz a game mappába és már müxik is..csak nem megy valamitöl ,mert az egész release szar ugy ahogy van..
  • Dexantreal
    #2597
    Arról se hallottam még :S. De letöltöttem a kiegészítőt, csak még nem nyúltam hozzá. Mert regem lejáró félbe van az oldalon és gondoltam jobb, ha lent van, minthogy nem, amikor esetleg jön crack is hozzá.
  • Andrejka
    #2596
    próbáld powerisoval
  • Dexantreal
    #2595
    Star Wars Empire At War Forces of Corruption CLONE

    De...:

    1. Unrar
    2. Burn with Blindwrite 4.5.7 CD1, Disable auto play in options, burn at DAO PW 4x,select yes to include physical BWA information
    3. Install
    4. Use procyon loader to play

    Nah, jólvan ám... asse tudom pl mi az az utolsó izé... procyron loader és nem fogom elcseszni gépem midnen szarral... megvárom relodead-t oszt kész
  • adios
    #2594
    Szívesen
  • Dexantreal
    #2593
    Ok, thanks!
  • adios
    #2592
    Pénteken jön ki és igen kell hozzá az Empire at War mert ez csak egy kiegészítő.
  • Dexantreal
    #2591
    Igen, rájöttem időközben és thanks! Na és Magyarországon mikorra várható? Avagy, ha pénteken megjelenik, akkor az azt jelenti (mármint amcsiban jelenik meg9? hogy lesz egy jó hétvégénk? Merthogy feltörik. Jah és kell majd hozzá Empire at War, merthogy kiegészítő lesz ez nem? Vagy különálló? :S
  • engine
    #2590
    Foc holnap jelenik meg ámerikában, eu-ban péntek.
    GC-ben a bolygóra zoomolva tudod megnézni mit építettél eddig.
  • Dexantreal
    #2589
    Mellesleg mivan a Force of Corruption-nal? Gamespy-n is kinn van, de sehol sincs még...
  • Dexantreal
    #2588
    Valaki megmondaná, hogy galactic conquest-be, ha építkezek, honnan tudom, mit építettem már? Mer nem akarom kétszer megépíteni és elfelejtettem.
  • Dexantreal
    #2587
    gamecopyworld.com asszem. De már van relodead-es verzió, jómagam nosztalgiából azt szedtem le és ott a patch.
  • surisomi
    #2586
    Valaki megmondaná hol lehet letölteni az 1.2 patchet?
  • adios
    #2585
    Én is így gondolom.Amúgy is csípem a csempészeket:))
  • engine
    #2584
    Október 24.

    Nehéz volt elintézni, hogy szülinapomra lökjék ki :)

    Egyébként FoC demo kinek, hogy tetszett?

    Szerintem reális kilátás van egy egész jó játékra....amint a modderek kihasználják az új lehetőségeket :P
  • adios
    #2583
    Mi a pontos megjelenési dátuma a Force of Corruption-nek?
  • Andrejka
    #2582
    nemsokára jön a foc
  • Gerbill
    #2581
    Mármint a kiegészítőben van e rendes kameranézet.
  • Gerbill
    #2580
    Ebben van végre rendes kameranézet, vagy ugyanaz mint az alapjátékban?
  • pongi10
    #2579
    a reloaded verziót is kipbróbáltam az se megy.Pedig fenn volt 1.2 patch meg crack de így se
  • adios
    #2578
    Hali!
    Lenne egy problémám.Amikor bekrekkelem a játékot,és elindítom akkor egy ideig tölt,bejön a Lucasart képernyő és aztán pár másodperc múlva visszadob az aztalra.Mi a gond?
  • TIBI
    #2577
    Próbáld meg innen leszedni a crac-et:
    Link
  • mikey17
    #2576
    És emellé még securomos is.
  • mikey17
    #2575
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem. Hogy kell elindítani a CIS V4-et? Mert kiírja, hogy indítsam el a CIS.bat-ot, de nekem nincs is olyan.
  • pongi10
    #2574
    Csáó!Letöltöttem a Star.Wars.Empire.At.War.CloneDVD-MiRROR verziót és nem sikerül vele játszanom.Már használtam CureROM-ot is igaz nem nagyon értek hozzá.Valaki tudna segíteni?ez áll az nfo.-ban :1.)Unrar, mount in DT4, use Curerom to get around lame blacklisting. 2.) Install and Play. Use Serial: fc4c-3d8-05f-d411-uk20 3.) Have fun
  • TIBI
    #2573
    Természetesen az Options áttekintésével kezdtem, a vakon nyomkodással folytattam, majd mikor nem hoztak eredményt, írtam ide.