2255
Neked milyen van
  • Breki33
    #2255
  • Breki33
    #2254
  • Breki33
    #2253
  • Breki33
    #2252
  • Breki33
    #2251
  • Breki33
    #2250
  • nagy hős
    #2249
    sry, kepkent nem tudom berakni
  • cargame
    #2248
    sponge - ez mit takar?
  • nagy hős
    #2247
    A vasalas sponge wax lakk trioval szinte barmilyen hajat meg lehet csinalni, sok sikert hozza
  • Gaba94
    #2246
    Vasalni nekem is kell.
    Akkor egy jófajta hajlakkra beruházok :) Remélem jól fog sikerülni :)
    Köszönöm!
  • nagy hős
    #2245
    Sponge wax, hajlakk
    nekem is hasonlo van, bar en mohawkbol vagtam at, igy csak a "teteje" es a felrerakott resz stimmel (kezzel, nem fesuvel, es a hajlakk nekem eleg)
    ja es nekem vasalni is kell, hajad tipusatol fugg. Ha hajszal latszodast akarsz akkor csak hajlakk a tovekre, az otthoni markakrol fogalmam sincs, de ilyenre erdemes kolteni ha igenyes vagy ra
  • Gaba94
    #2244
    Mivel tudnám elérni, hogy így nézzen ki a hajam? Alakra be tudom állítani mosás után, viszont nekem úgymond nem látszanak ennyire a hajszálak. Nyilván valamivel belövi, de mivel? Hajlakk? Vagy wax?
  • Laurent
    #2243
    vax-al, de amúgy szerintem csúnya ez ilyen haj
  • Jaffa 2843
    #2242
    disznózsír? :P
    egyébként ez engem is érdekelne :)
  • tigeroo
    #2241


    ilyen hajat milyen hatással lehet csinálni? valami hajolajjal?
  • Harry29
    #2240
    Szia!
    Megtudnád mondani, hogy ezt, hogy lövöd be? Csak hajvasalót használsz?
  • interdit
    #2239
    Nem, nem. Egyhossz alaphajvágásra keresek modellt. Ha érdekel a téma, keress rá youtube-on "one length haircut". És meglátod, hogy ez egy egyszerű vágás, semmi több. Festeni még nem festünk, nyilván szólnék, ha úgy lenne.
    Nem versenyre megyek mindenféle extra frizurákat csinálni, a vizsgámra kéne egy modell.
  • dragon11
    #2238
    jah és REKLÁM!!!!!!!!!!!
  • dragon11
    #2237
    gec tuti nem lesz senki kísérleti nyúl, hogy beszínezd a hajukat lilára meg hülyét csinálj belőlük csak azért mert ingyen van..

    és nehogymár csak "alapvágás" legyen.:D:D:D
  • interdit
    #2236
    Sziasztok!
    A Clips Nemzetközi Fodrásziskola tanulója vagyok. A négy női alaphaj vágáshoz keresek modelleket. A suli internetes oldala: Clips Hairdresser Academy
    A VI. kerületben, a Hajós utcában található. Profi oktatók felügyelik a munkánkat.
    Ha érdekel egy ingyenes hajvágás, ne habozz, írj egy e-mailt a következő címre: [email protected]

    Nem fogod megbánni!
  • blazsa
    #2235
    Elég jó ez a haj. Nekem is valami hasonló kéne!
    Nekem a csajom vett most ilyen habfestéket, annyit tudok, hogy tetszett neki viszont mondta, hogy túl sok van benne. Szóval szerintem ha ilyet vesz a barátnőd, akkor azzal te is be tudod festeni bőven :D Feltéve ha ugyanolyan színt akartok.
    Egyébként ilyen trükköket nem tudok, hogy hogyan ne legyen fontos :D
  • napalmm
    #2234
    Azért nekem nem tűnik olyan pepecselősnek. Valaki még írta is itt, hogy pont ilyen, amikor elfekszi a haját reggelre. :D Tök jó lenne, ha nekem is sikerülne pont így elfeküdnöm, és akkor aztán tényleg nem lenne vele semmi munka reggelenként.
    Mondom, hogy még soha nem variáltam a hajam színét, tehát pl fogalmam sincs, mik a lényeges különbségek a festés és a melír között. :D Ez van. :D Tehát kb ennyire érdekel komolyabban.
    Hogyan tudnám megoldani, hogy ne legyen foltos? Ezzel a habbal?
  • asterix100
    #2233
    Vagány ez a haj, bár én nem tudnék ennyit pepecselni vele minden reggel, hogy így beálljon... Simán kend be a végét hajfestékkel. Korábban ajánlgatták azt a habot, simán bekened kicsit ahol más színűt szeretnél és kész. Csak ha nem így állítod be akkor durván foltos lesz :D Én a helyedbe melírt tennék bele, de nem tudom mennyire érdekel ez komolyabban :D Nekem nem tetszenek a foltos hajak, főleg nem egy pasinák , mert a rövid hajat elég nehéz úgy fésülni, hogy ne látszódjon, hogy foltos... :P
    A fesztiválokra én is beújítok, én befestem teljesen feketére, már kékbe nyúlóra aztán mehet a buli egész nyáron
  • napalmm
    #2232
    jaj, nem olyan szörnyellásan durván gondoltam, csak hogy ne legyen egyszínű :D erre mit érdemes használni inkább? festéket vagy színezőt? még soha sem festettem be a hajam, szóval nem vagyok túl profi a témában...
  • Breki33
    #2231
    de inkább az eleje
  • bakkerman
    #2230
    ez gecijó haj
  • Lacika 79
    #2229
    reggel ébredés után ilyen a hajam....
  • dragon11
    #2228
    sztem maga a frizura is elég tré:s
  • makpadi
    #2227
    Úgy érted, hogyha elől befestetnéd másmilyen színűre a hajad?
    Inkább csak az árnyalaton változtass, elég fura lenne,ha 2színű lenne a fejed :D
  • cargame
    #2226
    Olyan ciganyosan :D:D
  • napalmm
    #2225
    nekem most valami ilyenre fáj a fogam. csak szeretnék belevinni valami kis extrát. szerintetek, ha elöl, ahol fel van állítva, egy kicsit világosabb színű a hajam, az nagyon hülyén nézne ki?

  • Gaba94
    #2224
    uhh ez is nagyon jól néz ki (Y)
  • bakkerman
    #2223
    nekem dús,sűrű hajam van,sokéim hordtam így,de mostanában ilyen hajam van:


    persze nem konkrétan ilyen,de ilyesmi,vasalt,annyi hogy picit rövidebb neked. meguntam a felvasaltat,mostanában inkább levasalom,ennél nem baj ha elalszom,úgyis beáll
  • Gaba94
    #2222
    Köszi szépen a választ :)

    Festeni nem szeretném, úgyhogy kíváncsi vagyok, hogy barna hajjal hogy állna nekem.
  • mojito10
    #2221
    Egyedül is meg lehet már oldani. Van ez a habfesték, amivel nem gányolod össze az egész fürdőszobát, viszont nagyon jó és tartós színei vannak.
    Kb csak belemasszírozod a hajadba, mintha hajat mosnál épp. :) Szerintem az egyik legjobb hajjal kapcsolatos találmány.
  • extrem10
    #2220
    Még, ha nincs is dús hajad, ezt a fazont gond nélkül ki lehet hozni bármilyen hajból, persze, hogyha megfelelő a hosszúsága.
    A barna hajat meg pillanatok alatt be lehet festeni feketére, bár ehhez nem a fodrászt ajánlom, mert elég borsos ára van a festésnek. Kérd meg anyukád, barátnőd, vagy valakit aki már festett hajat.
  • Gaba94
    #2219
    Sztem max ebbe a mondatba lehet belekötni: "Az a "baj", hogy barna a hajam, úgy meg lehet, hogy nagy szarul néz ki + nem vagyok egy David Villa se:DD"
  • dragon11
    #2218
    úgy az egészet
  • Gaba94
    #2217
    melyik részét?:D
  • dragon11
    #2216
    ezt remélem te sem gondoltad komolyan