2583
  • MORO67
    #2263
    Köszi te rendes vagy nem ugy mint a mögöttedszoló remélem elakad.
  • JaSoN HuNTeR #2262
    szenvedj vele és sikerülni fog.
  • davidka003
    #2261
    Használod a képességed, a tank felé mész és kicsivel a tank előtt jobbra fordulsz egy alagútba.
  • MORO67
    #2260
    Sziasztok megtennétek hogy elmondjátok annak a résznek a megoldását hogy kell ott tovább menni ahol van egy tér és a téren egy tank na oda visz a tájoló de a tankkal nemtudok semmit kezdeni viszont ha át akarok menni a kapun ott szemben áll egy ellenséges tank és szarrá lő.Na itt mi a továbbmenetelnek a megoldása???
  • barmi
    #2259
    Megoldottam :) A bal lodali lépcső és a gugolás volt a lényeg.
  • barmi
    #2258
    Lehet hogy le kell menni a lepcson a bal oladalon es lefekudni vagy legugolni hogy ne fujjon el a szel (mert ott lent van egy perem de ha allok akkor atdob rajta és vegem) es megvarni ameddig feltoltodik a csikom felallni es atmenni az ajtoig?
  • barmi
    #2257
    Ezen a bizonyos helyen ahol a ventillatoroktol nem lehet atmenni a tulso nyitott ajtohoz itt mi a tokomet kell csinalni mert én porgettem az idot elore hatra meg pausoltam is de nem tudtam átjutni sehogy :( Egy TimeShift mester esetleg tudna segíteni?
    Eddig nem volt semmi problemam de itt már vagy 15X meghaltam :D

  • ricsa008
    #2256
    a magyar crack-et nem tudna valaki linkelni?
  • ricsa008
    #2255
    ja ok bocs
  • ricsa008
    #2254
    nem tudok mozogni (ha beláálítom akkor sincs egér) mi lehet a gond? (1.1)
  • MORO67
    #2253
    Sziasztok segitenétek abban hogy mit kell tennem.?Arrol van szo a 2. pályán járok fel kell másznom egy tüzlétrán betöröm az ablakot bemegyek egy házba ott leugrok egy folyosora na ott mikor leugrok két társam van aki lő ki egy ablakon és belő egy sárga robot állandoan egy bombát és meghalunk probáltam az idő lassitoval hogy odamegyek az ablakhoz és rálövök két gránátot de nem tudom kinyirni és állandoan kilő minket tudja valaki a megoldást hogy lehet ott átjutni elöre is köszi.
  • kalapos
    #2252
    Patch et tegyél fel.Nekem is volt ilyen gond és patch után megjavult.
  • Code92
    #2251
    2249-esre v.ki?
  • theodor
    #2250
    Lessz! O_o
  • Code92
    #2249
    nah ma felraktam a game-t kezdtem is egy új játéot lement minden videó meg minden, és most h. elkezdődött a game sen működik az egér és a bill se a menü-t nem tom behozni se nézelődni nem tudok se mozogni, de érdekes mer a menüben működik, meg ctrlâlt^del-el jki is tuok lépni a játékból, amúgy a játék megy rendesben szal mondja ott h. a hudon jelzett cucchoz kell elmenii meg minden de se menni se nézelődni nem tok, van erre v.mi megoldás?
  • cesarvialpando
    #2248
    Hello mindenki! Ma játszottam ki a játékot ésnagyon tetszett, de idegesítő, hogy olyan keveset árul el a sztoriból. Amúgy nagyon jó. Remélem lessz TimeShift 2 .
  • kissrp
    #2247
    A kérdésedre a válasz: a crack nem magyar, csak a crack-keletlen fájl. Megoldásként javaslom, hogy kérd el valakitől a crackelt fájlt, ami magyar. Itt a fórumon jónéhány embernek megvan a magyar szerintem. Kérd el! Én englisül jáccom
  • MORO67
    #2246
    Sziasztok megtudnátok mondani hogy mikor elkezdem telepiteni a játékot a főmenü magyar de miután feltelepült és meg crack-elem tiszta angol lesz???
    Ha találkoztatok megoldással légyszi irjátok meg.
  • marci555
    #2245
    Jha igen... gondoltam...
  • JaSoN HuNTeR #2244
    videókártya
  • marci555
    #2243
    Lehet hogy a gépigényy a baj? Már nem jelzi mert felraktam a Yasu 1.4-et már nincs emu baja. Leírom a gépem, elvielg jó.

    Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.00GHz
    CPU: 2.01 GHz
    Ram: 1023.5 MB
    ATI Radeon 9600 / X1050 Series (ATI Radeon Graphics Processor AGP (0x4152))
  • kissrp
    #2242
    Nálam Daemon 4.03HE, és megintcsak mondom,h nekem semmi problémám nem volt. Jah, és még a PowerISO is fenn van, de nem azzal töltöttem be. (esetleg rakd újra a géped). Az is igaz,h crack-elni sem árt.
  • davidka003
    #2241
    Rakd fel a cracket.
  • marci555
    #2240
    Jah és a 4.6 HE daemon tools van fent
  • marci555
    #2239
    Helló! letöltöttem a Clone dvd-s változatot erre most azt írja ki hogy összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel? Ez mit jelent? Mert egy emu. szoftver sincs a gépemen.
  • JaSoN HuNTeR #2238
    nagyon jó játék de a vannak iylen átvezető moviek azok tiszta bug xD
  • savasman
    #2237
    na ,csak kész van :D
    hát a vége videóból eléggé úgy tűnik hogy lesz timeshift kettő... legalábbis az elején így tervezték, ha hozott elég hasznot ez a rész, akkor tuti lesz második :D
  • savasman
    #2236
    az őrszem ágyúit hogy szedjem le, hogy kötbe ne halljak meg? mert ugye egyet leszedek, akkor jönnek a bombák, azokat is kerülgetni kell, elfogy az időmanipulálom vagy hogy írjam :D aztán lelő... van vmi hely ahová be lehet bújni, vagy vmi?
  • kissrp
    #2235
    Én simán eljátszogattam patch nélkül. Aztán mikor kidobták az 1.1-est, akkor simán felraktam, nem volt vele probléma. Viszont az 1.2 nemtom miért nem megy, lehet h csak MacOS-ra jó... Nem tudom. Amikor 1.1 felment nem lehetett megnyitni a régi SaveGame-eket, úgyhogy újrakellett kezdeni a játékot. Amúgy ahhoz,h neten jácc, ahhoz kell a patch,mert a futó szerverek 1.2-esek. DE a törékeny-verzióval nem lehetett csatlakozni egyik szerverhez sem (patch-elés után sem).
    Nálam simán működött a játék.
    AMD Athlon 3800+; GeForce7600GT 256MB; 1GB RAM 800MHz
  • kissrp
    #2234
    A kérdés jó. Remélhetőleg lesz folytatása. Én hetekig vártam (a demo után) a játék megjelenését, és ahogy fennvolt már kezdtem is tölteni...
  • marci555
    #2233
    Helló! Nekem is megvan már a játék törékeny verzióba. (teccik ez a kifejezés). Nem működik az 1.1-patch-el mert annyit csinál, hogy megjelenik a képernyőn egy kis ablak körvonala, majd eltünik.

    Lécci segítsetek, mert nagyon izgat ez a játék de vhogy nincs annyi pénzem hogy megvegyem

    Üdv: Marci
  • JaSoN HuNTeR #2232
    végig vittem a játékot.Nagyon zsir volt. Lesz TimeShift2?
  • savasman
    #2231
    az őrszem ágyúit hogy szedjem le, hogy kötbe ne halljak meg? mert ugye egyet leszedek, akkor jönnek a bombák, azokat is kerülgetni kell, elfogy az időmanipulálom vagy hogy írjam :D aztán lelő... van vmi hely ahová be lehet bújni, vagy vmi? segítsetek lécci
  • kissrp
    #2230
    sn: BYN9-LAB2-NAL5-TEN2-2583
    Tanácsok:
    Ventillátornál elég a visszatekerés, nem kell eljutni a ventillátor közepéig.
    Sok esetben csak quad-dal lehet továbbmenni. Ha megállítod az időt nem ráz meg az áram, és nem merülsz el a vízben. Ha a energia-fegyveres(kék cucc) emberke lő rád, akkor inkább állíts meg az időt, és puskatussal ütögesd. A helikopternak kell pár lövés. A lifnél (havas pálya) megtekered a kart (x) és visszatekered az időt. Nem árt, ha a repülő emberkéket kilövöd, mert utánnad jönnek. Óvakodjatok az időlassítóktól, ne próbáljátok lassítva legyőzni őket, inkább stop-pal. 2-3 lövéssel lelőheted, a takarítógépet, ha nem lövöd ki,akkor lehet hogy megpörköl. A fegyver nélküli emberek nem lőnek (de előtte elkell venni tőlük a fegyvert). Havas pálya/torony: a létra felső harmadánál stop v reverse, és utána menny fel, menny mögé, és figyeld meg, hogy mennyire lepődik meg. Jó móka ez a TimeShift most is azzal játszottam az előbb.
  • kissrp
    #2229
    Rövid keresés után nem találtam meg a honosítást. Miért nem jó neked az angol nyelvű?! Szerintem élvezetesebb a játék angolul, bár nem tudom, hogy a magyarosítással mi változik (ez a párbeszédekre vonatkozik). De ha valakit szépen megkérsz, akinek megvan magyarul (itt a fórumon), akkor szerintem megosztja veled a fájlokat. Hogy hangzana ez: timejump failure?! időugrási probléma...sztem eredeti jobb
  • marci555
    #2228
    Helló! Nem lehet letölteni valahonnan a magyar fájlokat?

    Üdv: Marci
  • kissrp
    #2227
    amúgy két olyan rész van, ahol ágyuval lövöldözöl, csak az első nagyjából sima golyószóró, míg a másik energiafegyver, és azzal könnyen lőheted szétt a helikoptereket, ha használod a jobb klikket (nyomva tart,majd elenged) és nem árt,ha rátartod a célpontra
  • JaSoN HuNTeR #2226
    oks köszi kiprobálom :D
  • kissrp
    #2225
    Kérdezzen nyugodtan bárki, mert egyszer-kétszer végigjátszottam a TimeShift-et, egyenlőre még csak az első kettő nehézségi szinten.

    Megjegyzés: sok bajom volt az időlassító emberkékkel, a pajzsosakat kedvelem (ha megállítod az időt, akkor nincs rajtuk a pajzs)
    Szórakozgattam a lézeres részeknél, de rájöttem, hogy egy lassítással végigugrálhatok köztük. Tetszett a játék, de a legvége lehetett volna jobb is. Mondjuk ha a dokit saját magam ölöm meg. De amúgy nagyon tetszik.
  • kissrp
    #2224
    nyomd meg az X-et, akkor kiszáll, (alapértelmezésben x a használ gomb)