2583
  • kissrp
    #2223
    visszapörgeted az időt, de gondolom már nem aktuális...
  • JaSoN HuNTeR #2222
    van egy olyan pálya ahol üzemanyag cserét akar csinálni a Zeppelin és löttem ilyen ágyuból és beakarnak küldeni tankolni.De nem szál ki a krapekom!!! WTF?
  • JaSoN HuNTeR #2221
    lol én ebbe a játékba tudtam 80fps-t csinálni xD no lagg!!!Tök jó Ultra High,16x élsimitás,1024be.
  • Vogel
    #2220
    végig vittem. Nagyon tetszett. Olyan mint HL (quados rész) mint Hellgate (Londoni környezet) meg a 3dmarkbeli léghajók :D Nem hittem volna hogy 1 délután alatt kijátszom. Végre van egy kis elakadós élmény is. Ugyebár a propeller és a doboz. Doboznál voltam ideg, vagy 50 percen keresztül néztem a lehetőségeket. Ezt szeressük^^
  • dmtuning
    #2219
    sziasztok megvetema játékot és amikor elinditanám akor kijön az a kicsi töltös disc és utána elöugrik valami és egyböl visza és utána semmi
  • Elmör
    #2218
    Sziasztok!

    A "törékeny" verziót szerettem volna kipróbálni, de nem indult el. Visszaolvastam és feltettem az 1.2-es patchet + a gamecopyworld-ön lévő 1.2-es fix crackfájlt. Daemon tools lite 4.11 van fent és XP. Kipróbáltam a 4.10-es DT-vel, azzal sem jön össze. Driverből is a legfrissebb van fent. Haveromnál is kipróbáltuk, nála sem indult el, csak telepíteni lehetett. Lehet valamit kezdeni a Fairlight Team-essel vagy szedjek le másikat?
  • arty
    #2217
    nem

    viszont a crysis a gépeden szarul fut, ez meg maxon... ugyhogy a te gépeden ez szebb lesz játszhato sebesség mellett ;)
  • jaki88
    #2216
    Mind1, már átjutottam.:)
  • jaki88
    #2215
    Sziasztok! Elakadtm annál a résznél, amikor egy ilyen földalatti fegyverraktár szerűségben beindítottam egy szélturbinát és odalementem, de ott mit kell alkalmazni vagy hogyan kell átjutni a szélturbinán? Előre is köszi.
  • JaSoN HuNTeR #2214
    ez a játék megközeliti Crysis grafikáját?
  • JaSoN HuNTeR #2213
    értem értem :D
  • DarkSector
    #2212
    Hagyni kellett volna hogy gondolkozzon egy kicsit.
    Ígyis túl lineáris a játék.
  • DarkSector
    #2211
    Gondolkozz 4 dimenzióba!
  • Seth
    #2210
    leereszted, majd mivel ugye gyorsabban elindul,mint hogy te odaérnél, visszapörgeted az időt és így szépen visszajön
  • JaSoN HuNTeR #2209
    de nem értem pls help!:D
  • Qwerty4
    #2208
    gondolkozz!!!
  • JaSoN HuNTeR #2207
    De most egy olyan helyre juttotam el ahol egy Zeppelin van lezuhanva és ott van egy ilyen lift és nem birok feljutni vele mivel van a feltekerője és messze van a lifttől...nem birok oda feljutni...
  • JaSoN HuNTeR #2206
    de már pont azon a pályán vok.
  • DarkSector
    #2205
    pedig havas pályán nem1 lesz belőle!
    Vagy akkor te nem ezzel a játékkal jáccó??
  • JaSoN HuNTeR #2204
    milyen quad???én még 1 quadot se láttam a játékba...
  • moba
    #2203
    Sziasztok. Telepiteném a játékot de nem fogadja el a szeriaszámot amit az nfo-ban találtam. Valakinek valami ötlete? Esetleg érvényes szériaszám?
  • JamesRyan
    #2202
    közben meglett,ha csak egyszer nyomom meg az "idővissza" gombot nem tudok mozogni a levegőben,nade ha folyamatosan nyomom....
  • Lemming
    #2201
    No. Végigment. Az elején csak hüledeztem milen szép, meg ötletes.
    Aztán a játék közepe felé átment erőlködésbe, zavart kissé hogy nulla interakció a többi szereplővel, csak csináld ezt, csináld azt, miközben a kedves főgonosznak ötlete sincs arról hogy kik vagyunk, vagy miért alakulnak úgy a dolgok, ahogy.

    Miután megvan a crossbow, leegyszerűsödik a játék. Szokásomhoz híven betáraztam hellfiret (mint általam legtápabbnak ítélt fegyvert) amint lehetett, és vártam a nagy-nagy végkifejletet.
    Ami elmaradt.

    Kihagyták a nagy ziccert szerintem. Nem is nagy... hanem... NAGYON NAGY.

    A játékmenet alapvetően nagyon erősen vezetett, összesen nem töltöttem 20 percet gondolkodással, hogy merre tovább. Hogy ez jó vagy rossz... mindenki saját vérmérséklete szerint döntsön.
    Az interakciók is erősen limitáltak a játéktéren.

    Úgy tűnik ez az új trend, az Infernalon ugyanígy éreztem magam, pepitában, csak ez összességében jobb.

    Azért grat a készítőknek, nem kevesen vannak a lista szerint, várom a második részt, visszakapjuk-e a Nőt, vagy megelégedik-e hősünk annyival, hogy legalább él.

    Akinek van gépe hozzá feltétlen csutka grafon játssza, ez a játék akkor adja ki az erejét.

    Zárszóként: Ajánlom mindenkinek aki ki akar kapcsolódni és unja a zombikat/démonokat/ufókat.
  • chris0000
    #2200
    angol marad!
    Vistan inditom a játékot!
  • chris0000
    #2199
    Szia!
    Hiába írom át a fájl-t mégse megy!
    Vistan megy meg 1.1 patch is fel van rakva.
  • tonyo9
    #2198
    már rátaláltam a probléma okára egy másik forumban.
    itt a válasz ha valakinek ilyen gondja van ..
    .."Billentyűzet meg az egér problémára.
    Games\TimeShift\bin\ mappából átmásolod a controls.ini-t a Games\TimeShift\UserConfigs\Default\mappába."
  • tonyo9
    #2197
    nem tom nekem az irányitással vannak gondok. hiába álitom be az irányitást csak a numerikussal hajlandó előre hátra menni..stb. minden patch fent van.
  • JamesRyan
    #2196
    sziasztok
    lenne egy problémám:a ventillátoros gyorsan forgós résznél vagyok(a megoldást tudom,Time vissza)csak a gond az hogy a karakterem nem akar mozogni a alevegőben,semmilyen irányba,semmilyen módon,ezáltal a tetején nem tudok eloldalazni.ez normális vagy valamit el...
    választ köszi
  • Seth
    #2195
    Az a 4 kerekű jármű, van azon a területen egy pár szerintem
  • JaSoN HuNTeR #2194
    hol van az a quad ?:DDD
  • JaSoN HuNTeR #2193
    milyen quadra rá?:D
  • Qwerty4
    #2192
    azért azt a dobozos idővisszatekerős részt is elég nehéz volt végrehajtani :)
  • mindegy
    #2191
    Segítsetek !!!Egy Hídnál vagyok ami a gombnyomásra felnyílik egy ideig úgy marad,majd ismét lezárul.Lefele ugorva mehalok merre tudnék lejutni?
  • Seth
    #2190
    Egy quad-ra rá, esés közben megállítod az időt, így szilárd talajra érsz, áram sem vág agyon
  • arty
    #2189
    szvsz az egyetlen, de tényleg nehéz (ügyességi) rész a játékban :)
  • JaSoN HuNTeR #2188
    Sziasztok.Elakadtam,ott tartok hogy egy ilyen metro alagutba vagyok és vizvan a metro sineken és közbe áram van bele vezetve...Nem birok tovább jutni:S:S:SFentről meg egy tank lő xD
  • combrader
    #2187
    Hy!

    Sikerült végigtolni. Szerintem a játék nem bonyolult, minden lépésre rá lehetett jönni, jóformán adta magát a helyzet, hogy mit kellett csinálni. Ha meg nem kicsit kellett csak gondolkodni, de télleg.

    Mellesleg, hova ment a játék a savegame-ket???

    Előre is köszike.
  • freemanone
    #2186
    Közben sikerült átvergődni! Amikor beérek a közepére a légcsavaron kellett tovább menni nem úgy ahogy először gondoltam... eléggé fejfogós rész :S köszi a help-et még1xer!
  • freemanone
    #2185
    Ismét kérdezem mert nem akar összejönni. A közepéig gyerekjáték eljutni onnan 3 ágon is lehet továbbmenni. az 1iken a doboz mögötti részhez lehetne eljutni, a másik belefut a falba, a harmadik meg lóg a levegőben aminek a vége elég hülye szögben meg van törve. Akármeiken megyek nem tudok akkorát ugrani hogy átérjek a túlpartra. Valami 5let tipp? Esetleg mentés közvetlen ez után? Ha igen [email protected] -ra küldje el valaki köszönöm.
  • freemanone
    #2184
    akkor az elképzelés jó volt.. csak én bénázok valahol benne. köszi szépen.