2583
  • krys002
    #1063
    hali!! nekem se indul! a vidikarim ati radeon x600 256mb. ez is sm 2.0-át bir csak. biztos ez a baj. vagy elég a játéknak 2.0? légyszi ha van ötletetek hogy lehetne elindítani írjátok le!
  • hitch
    #1062
    TIMESHIFT CRACKFIX FLT
  • 6600GT
    #1061
    hát nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem most ez a játék jobban bejön mint pl:Bio,AIRBORNE....nagyon jó a grafika,a story,játékmenet meg minden,szóval egy ütős játék. hátha sokk iylen lesz még
  • csgj
    #1060
    sapphire radeon 9600 256 mb (sm 2.0-ás)
  • hitch
    #1059
    milyen videokarid van?
  • csgj
    #1058
    Hát... nekem a crackfix-el is olyan, mint a demo, nem indul el. De ha meglenne végre az új videókártyám, akkor gondolom nem lenne baj... :/
  • atesszan
    #1057
    Minek??????#1023!!!!!!!!!!!
  • grebber
    #1056
    Games\TimeShift\bin\ mappából másold a controls.ini-t a Games\TimeShift\UserConfigs\Default\mappába.
  • hitch
    #1055
    minnyá feltötlöm a crackfixet és müködni fog :D
  • adammmmmmm
    #1054
    Van valamilyen megoldás arra hogy nem működik az FLT-ben az egér meg a billentyűzet?
  • hitch
    #1053
    pilla 5 perc és feltöltöm a crackfixet.
  • strebacom
    #1052
    Közben megvan kösz!!!
  • mikiking
    #1051
    #1023
  • strebacom
    #1050
    A patchre dobjatok már egy linket légyszi!!!
  • [Rush]
    #1049
    3.3GB
  • zsotee
    #1048
    Üdv!
    Indul vkinek aki sima 2.0-ás karival próbálja, nem pedig 2.0b-vel?
  • k3nGu
    #1047
    3,5 kb.
  • rcsaby
    #1046
    Mennyit rak fel.Gondolom nem csak 2.8GB-ot
  • beamkiller
    #1045
    itt a megoldas hozza :D
    uninstallald a gamet aztan jaccd be, utanna 1.1es patch es ra az uj crack, meg nem tudtam feltolteni, de ez a neve keressetek:
    TimeShift CRACKFIX-FLTDOX
  • k3nGu
    #1044
    timantes majd ha eljutottál oda ahova én(#1030)majd leírnád h h csináltad meg a liftes témát?:D
  • DarkSector
    #1043
    Ne tégy fel se krekket sem pachet ennyi.
    Kék halál után el sem indul a windows, úgyhogy sima fagyás lehet.
  • mcdrusza
    #1042
    hello, biztos már kérdezték azt hogy miért nem tudunk a játékban mozogni se egérrel se bill-el, de én megkérdezem megint, mert nemtudtam semmit tenni vele.
    az optionsba tök üres a gombok beállítása, ott beállítgattam mindent, de még most sem mozog.
    ötlet?
  • reger
    #1041
    #1031 -ra valaki tud megoldást?
  • DarkSector
    #1040
    én ezé nem olvasok vissza.
  • timantes
    #1039
    100 hozzászólásból 1 ember volt aki segítséget kért. a többi 99 hozzászólás= hulladék
  • timantes
    #1038
    időt állíjad meg. kifutol a kapun , beszaladol a metró lejáraton...
  • timantes
    #1037
    Lehet vezetni Quadot egy havas pályán!!!! BRUMM BRUMMM BRUUUUUUUUMOOOCSKAAAA , nagyon ott van a szeren , amugy hatalmas nagy pálya...
  • grebber
    #1036
    bin/steamwars.ini szerkeszt.English átír Hungarian-ra...en átír hu-ra
  • Gunner
    #1035
    Borzasztó, kénytelen leszel végre gyüjtögetni egy PC játékra
  • pimptastic
    #1034
    Tök jó a Bioshock kilépked, ez meg el sem indul, hiába rakok fel bármit ... most már ez lesz végig????
  • #1033
    Felraktam, játék megy. Felmásoltam Killer, Bin és Userconfig könyvtárát is, de akkor már nem indul ...
    Hogyan tudom a magyar nyelvet előhozni?
  • babus
    #1032
    Patcheltem majd az új crackfix és mégsem jó,újra kellene telepiteni a játékot?
  • reger
    #1031
    Az miért van hogy amikor tölti az első pályát ,kék halál ,és ujraindul a gép ? patch fenn van
  • k3nGu
    #1030
    jár már vki a havos mapon, amikor bekell hatolni egy bázisra h megtaláljuk a zeppelint?ott van 1 felvonó, tekerni kell de visszaesik, nah ott mék képességet kéne használni?:S
  • atesszan
    #1029
    Köszönjük!Igy már tökéletes,át lehet konfigurálni a bill.parancsokat a menüből is.
  • k3nGu
    #1028
    érdekes...felraktam az flt-set, patcheltem majd crackeltem és nem is másoltam be az ini fájlokat, és ment a bill meg az egér, furi:D
  • Purga
    #1027
    Csodálatos...
  • BiG G
    #1026
    vki elmesélné mire vannak ezek az inf fájlok?
  • Snecie Smicie
    #1025
    pláne úgy, hogy valószínűleg sokaknál a v1.1 is crash-elni fog
  • Purga
    #1024
    Innentől kezdve, ennyi információ halmaz után, akár be is lehetne fejezni szerintem a warezolást.