2583
  • atkaq
    #1143
    Valaki segitsen légyszives.Milyen nvidia drivert használtok?Elindítom a játékot kiírja hogy nem kompatibilis a driver pedig a legújabbat töltöttem le az nvidia honlapjáról.Ennek ellenére elindítom a játékot.Elkezdi betölteni az első pályát a csikok megakadnak de elkezdődik a beszélgetés hangok de kép nincs csak a betöltőképernyő.
    GÉP:AMD 3000+,1gb ram,geforce 7600gt
  • reger
    #1142
    Valakinek valami 5let arra hogyha első pály a loadingnál újraindítja a gépet?
  • csoola
    #1141
    nekem eddig az FLT-s timeshiftel nem volt gondom, most csinálom a demoküldit:) nagyo imáédom ezt a játékot skacok:P
  • krys002
    #1140
    nekem is ugyanilyen problémám van, mint a két elvtársnak(sings, beamkiller). mindent megnéztem már. Nem tudom mit kéne vele csinálni, hogy elinduljon.
  • Snecie Smicie
    #1139
    beindítod a szerkezetet, nyomsz egy időlassítást, és megvárod míg az egyik platform arrébbcsúszik annyit, hogy te pont bebújhass a lyukba.
  • Cápafogxy
    #1138
    Need Help

    Nah itt mit kéne csinálnom?
  • beamkiller
    #1137
    nekem is azt csinalja mintha megnyitna egy ablakot azt semmi asztalra visszadob ...
  • vegas32
    #1136
    Időlassíííttttáááááássssss
  • signs
    #1135
    *** nem indul el. A windows bal felső sarkában mintha megnyitna egy ablakot, az egér is odaugrik, aztán az ablak eltűnik, és semmi nem történik... :( Mi lehet a baj? ATI legújabb, 1.1 patch is fent van.
  • bootsector
    #1134
    Nem igaz, hogy azt a szájbaszekszuált ceppelines küldetést nem bírom megcsinálni... Folyton szétlövik a végén. Már 30-szor próbáltam. grrrr.
  • beamkiller
    #1133
    gombkiosztasra help: BillKiosztas
  • vegas32
    #1132
    És nem ad egy olyan gombot hogy "Telepítés folytatása" vagy valami ilyesmi?
  • adios
    #1131
    vki plz #1100-ra!!
  • Boroskóla
    #1130
    Igy
  • vegas32
    #1129
    Kapcsoló bekapcs, idő megállít, a két láda között alagútba bemegy ;)
  • daneelolivaw
    #1128
    neked hogyhogy magyar feliratos a játék?
  • neptum
    #1127
    a képek meg a videok nem adnak teljes képet egy játékról nekem sem tetszet annyira még kinem probáltam a demot és azóta tetszik
  • Doki17
    #1126
    Bocsi az alma kérdésért de mivel FAQ nincs és ennyi hsz-t elolvasni nehéz.

    Az miért van hogy amikor betöltödne a játék a betöltőcsíknál, akkor egyszerűen újraindul a gép.
  • Rohamsisak
    #1125
    Van a játéknak még eléggé az eleje felé egy rész ami egy raktár, benne egy futószalaggal amit lehet ide oda mozgatni kicsit meg egy megnyekkent daru a plafonon. Nem tok rájönni mit kell csinlni, lehet hogy egyszerü de nem tok rájönni. Pls. help. Köszi.
  • atesszan
    #1124
    Ez valami kegyetlen borzalom jó játék!Elképesztően tetszik.
  • bakvarnyu
    #1123
    Én még csak képeket meg videókat láttam róla de azok alapján nem jött be.
    Még hezitálok kipróbáljam-e.
  • neptum
    #1122
    jaja meg az a jó hogy ha elveszed a fegyverét akor keres egyet vagy könyörög az életéért
  • grebber
    #1121
    Csak megáll az áram mivel nem ráz meg ha a vizben/vizen jár a csávó.Ugyanez van a tűzzel is megállitod időt nem éget meg!
  • LasCar16
    #1120
    ez az:) szórakozásnak sem utolsó, színes, változatos nem a monotonitás jellemzi mint a codot,mohab-t ( nekem spec a robbanás effektek tetszenek na meg az h többféleképpen végezhetek az ellennel, mert a legnagyobb fegyver az idő:P)
  • serito
    #1119
    Én már próbáltam mindennel csak éppen a bill kiosztást nem tudom megváltoztani mert azonnal belefagy. Ezen lehet valahogy változtatni mert az controls.ini file-ban csak számomra ismeretlen formában vannak meghatározva abill karakterek. Van erre magoldás vagy azzal a kosztással kell játszanom ami a "mókolt".ini -ben van?
  • kovecses
    #1118
    De nem tudok! Megállítom az időt rámegyek a vizre majd agyonüt az áram. Használhatóbb megoldás nincs?
  • neptum
    #1117
    olvasom néhányen ebbe a játékba is a hibát keresik akinek nem tetszeik valami nem játszaik vele és kész szerintem tök jó játék érdekes és az a jó hogy el feladatot több mondon lehet meg csinálni :D
  • Matte
    #1116
    hogyne lehetne.... mármint a játékban természetesen....lehet...pl. metró...
  • LasCar16
    #1115
    nesztek pár kép :)






  • kovecses
    #1114
    Nem lehet. Nézz a lábad elé. Nem jár a vizen. Benne van a lába a vízben. És az áram attól nem áll le hogy az időt megállítod...
  • bakvarnyu
    #1113
    + meg persze a föszereplő szupermen ruhája is idétlen
  • bakvarnyu
    #1112
    idétlenek ezek a fegyverek meg ezek az ortopéd járművek képeken
    A játék többi része milyen?
  • tibiszabo
    #1111
    arra hogy lent legyen már
  • grebber
    #1110
    LOL már hogyne lehetne megállítod időt és simán lehet!
  • kovecses
    #1109
    Nem vizen nem lehet járni.
  • grebber
    #1108

  • Gundark1234
    #1107
    Jó kis game lett. A városos rész total Half-life2 (tudós spéci ruhában ismeretlen? megszállók ellen, ellenállóknak segít) le se tagadhatná honnan lopott ez a game, de ugyebár a jótól lopni nem szégyen. Most már kint járok a hegyekben valami börtönnél (Nova Prospekt valaki? ). Nah a lényeg hogy jó kis cucc. Karácsonyra beruházok egy eredetire azt hiszem.
  • heringer
    #1106
    Xp- használsz amugy,neked is felrakta azt a microsoft visual cc++-t.
  • adammmmmmm
    #1105
    Időmegálítás és jársz a vizen.
  • KillAir
    #1104
    Én az FLT-t használom és tökéletesen fut a patch-al és az 1.1 crack-el... semmi baja ennek a verziónak sem. ÉS KURVA NAGY GAME! Olyan halflife feeling időleállítással. :))